Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze odtwarzacze SACD kontra pliki.


Jarosław Kaźmierczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rochu napisał:

?????

Co się tak dziwisz? Sly napisał o problemach występujących w tych systemach, więc to chyba jasne i oczywiste, że nie są dobrze skonfigurowane.
 

4 godziny temu, rochu napisał:

A jak powinien wyglądać system "dostosowany do optymalnego odtwarzania plikowego".

Masz wyraźne problemy z logicznym wyciąganiem wniosków na podstawie przeczytanych tekstów.
No jaki? Taki, który się nie wiesza, działa bezawaryjnie i zapewnia odpowiednio dobrą jakość brzmienia.
Jaki to system? Każdy może być i superdrogi plikowiec kupiony w salonie, ale poprawnie skonfigurowany, albo zwykły, tani komputerek o ile też spełnia warunki, o których pisałem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sly30 napisał:

mam inne zdanie. CD player jeszcze nigdy żaden mnie nie zwiódł. A plikowce się wieszały, czasem dziwnie się zachowywały, a komputery to już w ogóle dramat w audio. Swego czasu jakaś tam aktualizacja uszkodziła mi kilkaset plików robiąc na niektórych utworach sekundowe przerwy. Poza tym dyski HDD trzeba co kilka lat zmieniać bo padają. Dochodzą problemy wirusów, trojanów, kolejnych nie zawsze udanych aktualizacji i tak bez końca.

6 godzin temu, file-moon napisał:

 

To nie są argumenty na brak jakości plików .

Powinieneś zrozumieć że to twój patefon  umila ci  słuchanie  a nie płyta CD .

To patefon  wycina, podbija , uśrednia , ułomne dane z CD żeby można było przyjemnie słuchać.

Przecież ogólnie wiadomo jest że ta sama płyta cd gra inaczej na różnych patefonach, im lepszy tym lepiej gra .

  Lepsze granie playera CD nie ma związku z danymi z nośnika CD .

Podobnie jak z czarnymi płytami , co z tego że wkładka  potrafi przenieść  50 kH z astronomicznym odstępem od szumów , kiedy na płycie takich częstotliwości nie ma .

Można słuchać radia , patefonu ,mp3 czy live jak sąsiad bije żonę ale nie porównywać tych formatów

 do prawidłowo nagranych plików 32 lub 64 bit / 768 kHz ,  Człowiek nie wymyślił jeszcze nic lepszego .

To nie formaty są problemem a systemy odtwarzania mają problemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, file-moon napisał:


Czesc zastanawiam sie z czego Twoje odczucie plynnosci wynika, odczyt nie jest plynniejszy CD sie trzesie, laser siw trzesie (tak ma byc by mogl odczytac) bufor jest znacznie mniejszy niz w przypadku plikowcow.

Taktowanie dluzszymi wybrzmieniami - zastanawiam sie na ile to cecha CD a na ile harmoniczna czy szum.

Oczywiscie ze transportowi latwo byc uniwersalnym, kolumny i wzmacniacz juz troche gorzej. Zwlaszcza ze kazdy troche innego brzmienia oczekuje.

Dziekuje za Twoja opinie.

 

Bufor raczej nie jest od "normalizacji dynamiki czy wybrzmień", tylko utrzymania ciągłości

Moze byc ze te rozciągnięcia, przesunięcia, powiększenia które większość słyszy, mogą powstawać w procesie przetwarzania, być efektem ubocznym a większość odbiera to pozytywnie
Problem ze nikt nie potrafi tego merytorycznie zdefiniować

Podobnie jest z Vinylem, przyspieszmy i zwolnijmy, która opcja się bardziej podoba ?
Po zastosowaniu dobrego regulatora obrotów muzyka zaczyna płynąc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, McGyver napisał:

jest kosmiczna bzdura bo przecież w sygnale cyfrowym występują tylko dwa stany, niski i wysoki.

Występują tylko dwie interpretacje stanu. Sygnał może mieć więcej niż tylko dwa poziomy, i czasami ma. Zależy to od wybranego kodowania. Tak jest przy transmisji kodowanej w AMI, Manchester, CMI, MLT3 itp. W tych transmisjach są trzy poziomy (-V, 0, V), ale oczywiście kodowane są tylko dwie wartości 0 i 1. Nie kojarze czy są jakieś bardziej rozbudowane kody, ale wątpie, bo to by była już większa komplikacja układów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, przemak napisał:
4 godziny temu, Chicago napisał:

Tak już zostanie

Trudno, co robić... 

Był czas przywyknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, phoenix_pl napisał:

Weźmy na przykład taki wzmacniacz Vitus SIA-030 i spójrzmy na pasmo przenoszenia które wynosi według producenta DC-800 kHz. Po co takie szerokie skoro wystarczy 20-20?

No właśnie po co. Najlepiej ich zapytaj. Jak im takie wyszło, to dlaczego ograniczać. Poza tym to działa na ludzi jak reklamy z MediaMarkt: pamięć 16 GIGA, DYSK 200 GIGA, itp.

Ale ciekawe jakie ma SNR w tym paśmie. Bo raczej nie 120 dB, tak jak podają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, barmanekm napisał:

Tak jest przy transmisji kodowanej w AMI, Manchester, CMI, MLT3 itp. W tych transmisjach są trzy poziomy

No ale to jest telekomunikacja a nie audio. A tu dyskutujemy o audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

plikowce z natury mają wybrzmienia bardzo szybkie i trzeba sporo pracy aby uzyskać lekkość i płynność, czy można az w takim stopniu jak CD

Bardzo dziwna obserwacja. Niby skąd ta różnica? Nigdy czegoś takiego nie zauważyłem, ale "znawcy" od przerzucania tysięcy klocków zaraz pewnie się wtrącą i napiszą, że za mało jeszcze słyszałem. ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

No ale to jest telekomunikacja a nie audio. A tu dyskutujemy o audio.

No jasne. Tak aby doprecyzować, to zapis ma zawsze dwie wartości. Transmisja może być różna. W sumie nawet mogłaby być i w audio, tylko, że tutaj nie ma takiej potrzeby.

Chyba, że streamujemy. W Ethernetach bywał np. Manchester używany, ale nie wiem jak jest obecnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez barmanekm

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No przecież nie ma żadnych schodów, niezależnie od głębii bitowej i częstotliwości próbkowania. 

Oczywiście przy częstotliwości próbkowania 4Hz nie da się zakodować cyfrowo żadnego sygnału powyżej 2Hz i taki też musi tu być zastosowany filtr antyaliasingowy.

 

Nie ma schodkow, sa probki ktore sie ze soba nie lacza (a jak w wizualizacji sie lacza to sa schodki) Mozemy sie krecic w kolko, co nie zmienia faktu ze wizualizacja (powiekszenia) sygnalu PCM nie jest ciagla lina. Oczywiscie ze przy konwersji ruszaja filtry by to wygladzic ale tutaj juz rozprawiamy o DAC.

 

Im im wiecej probek i im wieksza rozdzielczosc tym sygnal cyfrowy bardziej zbliza sie do swojego analogowego odpowiednika.

 

Mysle ze odpowiedz na topik jest klarowna.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

No ale to jest telekomunikacja a nie audio. A tu dyskutujemy o audio.

 

A czym jest audio cyfrowe jak nie telekomunikacja ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, przemak napisał:

No przecież napisałem, odwrotnie, czyli niewystarczającą do 100% odtworzenia muzyki. Próba odpowiedzi uświadomi absurdalność twojego pytania ?

Tyle tylko, że odpowiedź na to pytanie będzie subiektywna. Nie słucham muzyki w radiu, TV, przenośnych grajkach itd... czasem ją tam słyszę ale nie słucham w sensie robienia sobie sesji odsłuchowych i czerpania z tego przyjemności. Sporo materiału zrobionego w 44/16 sprawia mi przyjemność przy jego odtwarzaniu. Z drugiej strony mam świadomość, że można lepiej niż CD (np gęste pliki) i w sumie to nie wiem gdzie jest granica przy której przestalibyśmy słyszeć poprawę. Słuchałem nagrań 2L w MQA 34/384 i było super.

Więc satysfakcjonująco jest od około formatu CD, ale moim zdaniem ciągle jesteśmy daleko od tego by złapać 100% przekazu i ja nie jestem w stanie powiedzieć jakie pasmo należałoby "łapać" by osiągnąć tę nirwanę i całkowite spełnienie w słuchaniu muzyki. W związku z tym cieszę się z tego co jest w tej chwili i w miarę możliwości staram się nie ograniczać do 44/16.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, file-moon napisał:

Nie ma schodkow, sa probki ktore sie ze soba nie lacza.

Możesz pokazać, próbki, które się ze sobą nie łączą? Nie widziałem takiego sygnału, no chyba, że kabel by przerywał, ale sygnał wtedy też jest ciągły, tylko ma wartość 0.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Chicago napisał:

Poza tym, warto zwrócić uwagę na fakt poznawania muzyki live - muzyki live w różnych konfiguracjach, różnych miejscach, różnych brzmieniach. Takie obcowanie z muzyką wyrabia ‚ucho’ i przede wszystkim kształtuje świadomość. Klepanie non stop z punktu widzenia audiofeelskiego prowadzi donikąd - i jak już ktoś tutaj wspomniał, jestvto walka na siusiaki. 

Słuchanie muzyki life to nie jest remedium na wszystko, a już koncerty to najczęściej porażka pod względem jakości dźwięku. Więc często gęsto taki własny muzyczny kącik daje więcej satysfakcji niż muza na żywo. Bo mogę sobie zaplanować kiedy, posłuchać różnych wykonawców w tej samej sesji - sam lub z innym gentlemanem... np. ostatnio to "Gentleman Jack"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, McGyver napisał:

No przecież nie ma żadnych schodów

Jak to nie? A to, to kto wkleił, wywołując rechot Twojego klakiera rocha?
A sam pewnie też turlałeś się ze śmiechu, myśląc że świetny żart Ci się udał. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0002.gif

4 godziny temu, McGyver napisał:

spacer.png

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, barmanekm napisał:

No właśnie po co. Najlepiej ich zapytaj. Jak im takie wyszło, to dlaczego ograniczać. Poza tym to działa na ludzi jak reklamy z MediaMarkt: pamięć 16 GIGA, DYSK 200 GIGA, itp.

Może po to żeby lepiej grało? Pewnie część parametrów które wpływają na brzmienie jest mierzalna, a część nie albo po prostu jeszcze ludzie nie wiedzą jak pomierzyć idealnie brzmienie i od czego tak do końca zależy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, JBN napisał:

Można słuchać radia , patefonu ,mp3 czy live jak sąsiad bije żonę ale nie porównywać tych formatów

 do prawidłowo nagranych plików 32 lub 64 bit / 768 kHz ,  Człowiek nie wymyślił jeszcze nic lepszego .

To nie formaty są problemem a systemy odtwarzania mają problemy.

Też to samo pisałem. Czym lepszy plik, tym lepiej, ale niestety sprzęty są jakie są i dlatego walka o kolejne cyferki w plikach niewiele wnoszą, a walka np o akustykę już tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, barmanekm napisał:

Możesz pokazać, próbki, które się ze sobą nie łączą? Nie widziałem takiego sygnału, no chyba, że kabel by przerywał, ale sygnał wtedy też jest ciągły, tylko ma wartość 0.

Wtedy nie ma sygnału - jest błąd transmisji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, soundchaser napisał:

No jaki? Taki, który się nie wiesza, działa bezawaryjnie i zapewnia odpowiednio dobrą jakość brzmienia.

Jaki to system? Każdy może być i superdrogi plikowiec kupiony w salonie, ale poprawnie skonfigurowany, albo zwykły, tani komputerek o ile też spełnia warunki, o których pisałem.

 

Rozumiem, chodzi ci o to, że wg ciebie system "dostosowany do optymalnego odtwarzania plikowego" to zwykłe byle co.

Aby tylko działało i się nie wieszało.

Ciekawa koncepcja jak na tę zakładkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, phoenix_pl napisał:

Wtedy nie ma sygnału - jest błąd transmisji.

Bład transmisji też może być w sygnale. Nie ma sygnałów bez błedów. W teorii transmisji dnaych BER zawsze jest > 0.

Ale nie o tym mowa. Możesz pokazać taki sygnał z próbkami, które się nie łączą?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rochu napisał:

Rozumiem, chodzi ci o to, że wg ciebie system "dostosowany do optymalnego odtwarzania plikowego" to zwykłe byle co.

Aby tylko działało i się nie wieszało.

Ciekawa koncepcja jak na tę zakładkę.

Nadal nie potrafisz zrozumieć prostych wpisów, albo udajesz, że nie potrafisz.
Napisałem wyraźnie - może to być wypasiony za pierdylion sprzęt, albo tani komputer.
Problem tkwi w konfiguracji i odpowiednim dostosowaniu sprzętu do odtwarzania plikowego.
Dalej będziesz popisywał się głupimi wpisami i pokazywał swojego dłuższego, jak w co drugim wpisie na forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, phoenix_pl napisał:

Słuchanie muzyki life to nie jest remedium na wszystko, a już koncerty to najczęściej porażka pod względem jakości dźwięku. Więc często gęsto taki własny muzyczny kącik daje więcej satysfakcji niż muza na żywo. Bo mogę sobie zaplanować kiedy, posłuchać różnych wykonawców w tej samej sesji - sam lub z innym gentlemanem... np. ostatnio to "Gentleman Jack"

Być może porażka u ciebie w remizie lub w domu kultury - zapraszam do Blue Note w NYC, Green Mill i Constellation w Chicago i do wielu innych miejsc - może być SF lub katowicki ośrodek lub wrocławski. Ale to są właśnie audiofeelskie głowy - nawet nie słyszał jeden z drugim porządnego soundu live, ale z góry wie, że porażka. Więc zostaje niestety do końca życia klepanie w klawisze i udowadnianie swoich przemyśleń. Wybierz się jeden z drugim na jakiś  koncert choćby Marcin Wasilewski Trio i sprawdź na wlasne uszy co i jak. Muzycy naprawdę maja wiele fanu słuchając lub czytając takie idiotyzmy. Tak to jest jak się widziało ‚dwa’ choinkowe koncerty w życiu. Niestety nie mogę pomóc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, soundchaser napisał:

Nadal nie potrafisz zrozumieć prostych wpisów, albo udajesz, że nie potrafisz.
(?????)

Dalej żadnych konkretów.

Prosiłem o przykłady konfiguracji a ty nadal unikasz odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Być może porażka u ciebie w remizie lub w domu kultury - zapraszam do Blue Note w NYC, Green Mill i Constellation w Chicago i do wielu innych miejsc - może być SF lub katowicki ośrodek lub wrocławski. Ale to są właśnie audiofeelskie głowy - nawet nie słyszał jeden z drugim porządnego soundu live, ale z góry wie, że porażka. Więc zostaje niestety do końca życia klepanie w klawisze i udowadnianie swoich przemyśleń. Wybierz się jeden z drugim na jakiś  koncert choćby Marcin Wasilewski Trio i sprawdź na wlasne uszy co i jak. Muzycy naprawdę maja wiele fanu słuchając lub czytając takie idiotyzmy. Tak to jest jak się widziało ‚dwa’ choinkowe koncerty w życiu. Niestety nie mogę pomóc. 



Znowu ego uroslo, daj juz spokuj z tym “jackowem”, swiat sie nie konczy ani nie zaczyna tam gdzie akurat przebywasz.




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rochu napisał:

Dalej żadnych konkretów.

Prosiłem o przykłady konfiguracji a ty nadal unikasz odpowiedzi.

Nie pogrążaj się człowieku i nie wysilaj się na takiego, co konkrety pisze.
Mądry zrozumie, a głupi będzie zadawał wciąż pytania.
Przykład prawidłowej konfiguracji to mój system.
Jak to zrobić - pisałem kiedyś w zakładce PC Audio. Jak chcesz to poszukaj.
Jak nie, to nie zawracaj dupy. Zresztą i tak widać do czego zmierzasz, bo przecież nie do tego bym Cię oświecił, a tylko by znów pokazać, że masz dłuższego. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0012.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, soundchaser napisał:

Nie pogrążaj się człowieku i nie wysilaj się na takiego, co konkrety pisze.
Mądry zrozumie, a głupi będzie zadawał wciąż pytania.
Przykład prawidłowej konfiguracji to mój system.
Jak to zrobić - pisałem kiedyś w zakładce PC Audio. Jak chcesz to poszukaj.
Jak nie, to nie zawracaj dupy. Zresztą i tak widać do czego zmierzasz, bo przecież nie do tego bym Cię oświecił, a tylko by znów pokazać, że masz dłuższego. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0012.gif

OK, rozumiem, zapędziłeś się pisząc o tym specjalnym systemie do plików.

Liczyłem na jakiś hardcore w stylu Computer Audiophile a tu po-leasingowy Dell z XP na pokładzie ma być tym cudem.

Boję się pomyśleć co będziesz tu pisał gdy przejdziesz na jakieś Volumio (sprawdziłem - gra wiele pięter lepiej niż XP).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rochu napisał:

Liczyłem na jakiś hardcore w stylu Computer Audiophile a tu po-leasingowy Dell z XP na pokładzie ma być tym cudem.

To nie licz, tylko myśl. Słabo gada się z kimś, kto ma jakąś źle przyswojoną wiedzę teoretyczną, a zero użytecznej praktyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

Bardzo dziwna obserwacja. Niby skąd ta różnica? Nigdy czegoś takiego nie zauważyłem, ale "znawcy" od przerzucania tysięcy klocków zaraz pewnie się wtrącą i napiszą, że za mało jeszcze słyszałem. ? 

Dziwne jest to, ze słyszysz różnice z kablach bezpiecznikach a w urządzeniach nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rochu napisał:

sprawdziłem - gra wiele pięter lepiej niż XP

To tylko dowodzi tego, że nie wiesz o czym piszesz
i popisujesz się swoją ignorancją, która wydaje Ci się wiedzą.
Puknij się w czółko i zastanów się co piszesz, bo kompromitujesz się teraz.

2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Dziwne jest to, ze słyszysz różnice z kablach bezpiecznikach a w urządzeniach nie

W urządzeniach też słyszę, ale na litość boską - różnicy w płynności nie słyszę. Jeśli Ty to słyszysz, to powtórzę - masz źle skonfigurowany system plikowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, soundchaser napisał:

To tylko dowodzi tego, że nie wiesz o czym piszesz
i popisujesz się swoją ignorancją, która wydaje Ci się wiedzą.
Puknij się w czółko i zastanów się co piszesz, bo kompromitujesz się teraz.

 

OK, porozmawiamy za kilka lat jak ci przejdzie.

Jeszcze niedawno twierdziłeś, że winyle zgrane do DVD i zapuszczone u ciebie z budżetowego Denonka to szczyt hajendu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, soundchaser napisał:

 

W urządzeniach też słyszę, ale na litość boską - różnicy w płynności nie słyszę. Jeśli Ty to słyszysz, to powtórzę - masz źle skonfigurowany system plikowy.

Myślę ze gdybyśmy razem słuchali byśmy tą różnice słyszeli, ja nazywam to "płynność" Ty może użyłbyś innego określenia, może "muzykalność" ?

Moze i mam źle skonfigurowany system, jest tak jak lubię
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.