Skocz do zawartości
IGNORED

Jak najlepiej podłączyć Oppo / Tx Rz 800 / X Box One S / Tv


Liter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Mam pytanko odnośnie podłączenia kilku sprzętów tzn. chodzi mi głównie o Xbox, Oppo 203 i Onkyo Tx Rz 800. Oppo ma wejście hdmi - czy jest sens podłączyć pod nie Xbox,a ? Chodzi mi głównie o dźwięk (np. Spotify który obsługuje konsola, a Oppo już nie) Oppo ma również wyjścia analogowe - czy jest sens podpiąć je pod amlituner ? Wtedy spotify idzie z Xboxa do Oppo poprzez hdmi, z Oppo po analogu do Onkyo - jest sens ? Po co właściwie Oppo ma analog 7.1 ? Czy jest sens podłączyć Oppo jednym wyjściem hdmi do tv (video) natomiast drugim do amplitunera (audio) Podsumowując : jak najlepiej podłączyć wszystko razem - Tv, Xbox One S, Oppo 203 i Amplituner Onkyo Tx Rz 800, biorąc pod uwagę wszystkie wyjścia i wejścia hdmi oraz analog we wszystkich urządzeniach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tak kombinować. Podłącz Oppo i Xbox kablami HDMI do amplitunera. Można dodatkowo podłączyć dobrym kablem analogowym Oppo z amplitunerem i wykorzystywać to połączenie do odsłuchu płyt CD. Jest to połączenie równoległe z HDMI, tylko do dźwięku. Wtedy wykorzystujemy wbudowany w Oppo dobrej klasy przetwornik.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.