Skocz do zawartości
IGNORED

zamówienie na pre E408 i barwa od E450


saszacom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, temat dotyczy zebrania chętnych na płytki preampa accu E408 i barwy od E450. Ja potrzebuję jeszcze 2 takie zestawy a minimalne zamówienie wynosi 10 sztuk każdej płytki.

Tak to wygląda po uruchomieniu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, temat dotyczy zebrania chętnych na płytki preampa accu E408 i barwy od E450. Ja potrzebuję jeszcze 2 takie zestawy a minimalne zamówienie wynosi 10 sztuk każdej płytki.

Tak to wygląda po uruchomieniu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Masz gerbery do tych płytek ?

Gdzie planujesz zamawiać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są, właściciel projektów upoważnił mnie do zebrania zamówień na te płytki, jak się uzbiera minimum 10 chętnych to zostanie złożone zamówienie, myślę, że warto bo to jest dobry pre i dobra barwa za niewielkie pieniądze, z racji niedużej ilości koszt płytki będzie oscylował w okolicach 40-50zł/szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczę żadnej marży, kupowałem już kilka projektów i tak sądzę że przy małej ilości tak może kosztować, płytki+wysyłki, odkupiłem od forumowicza jedną pustą płytkę barwy E450 za 35zł. Nie sądzę aby chciał na mnie "zarobić" 30zł i sam dał 5zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczę żadnej marży, kupowałem już kilka projektów i tak sądzę że przy małej ilości tak może kosztować, płytki+wysyłki, odkupiłem od forumowicza jedną pustą płytkę barwy E450 za 35zł. Nie sądzę aby chciał na mnie "zarobić" 30zł i sam dał 5zł?

Jak podasz mi dokładne wymiary płytek to sprawdzę koszt tam gdzie sam zamawiam

Jedno jest pewne , że będą tańsze

I wykonanie w bardzo dobrej jakości , a nie takie jak w poprzedniej edycji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możecie w Chinach zamówić ? wyjdą grosze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o schemat barwy, jej parametry i ewentualnie proponowany wzór pcb. O wzór pytam dlatego, że na naszym forum kupiłem już kilka pcb i sory, ale okazały się beznadziejnie zrobione. Sam (pomagał mi Chomąt, nieobecny, ale czasem czytający to forum) sobie ostatnio narysowałem pcb, oddałem do produkcji 1 szt. i zapłaciłem za to 122 zł (10,5 cm x 14,5 cm). Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Megadeth - A House Divided       🤘SENJUTSU🤘         α  Ω  β  λ  μ  ∅  ½  ²  €  $  π         Ⅵ Ⅵ Ⅵ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy płytka pre E408 ma wymiary 12cm x 11,5cm a obecna barwa e450 ma wymiary 6,5cm x 9,5cm ale będzie trochę przerobiona ponieważ obecny rozstaw potencjometrów wynosi 4cm a ja chcę zwiększyć na 5cm (będę miał duże gałki) zasilacz zostanie na LM317/337 ale oczywiście wszelkie sugestie mile widziane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mam już gerbera do e408 a za parę dni będzie gerber z poprawioną barwą z e450 (przelotki zworek, rozsunięte potki, zaciski śrubowe na we/wy) płytki będą zamawiane przez kolegę Waldi_06 tam gdzie on zawsze zamawia i użytkownicy byli zawsze zadowoleni co można sprawdzić w temacie o pre phono:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

On także udostępni do mojego zamówienia mniejszy projekt (już sprawdzony) przedwzmacniacza gramofonowego na jednej płytce który będzie tańszy niż ten flagowy przedstawiony na audiostereo.

 

Oczywiście jak będą chętni na niego to zapraszam minimalna ilość to jak zawsze 10 płytek.

 

Jest jeszcze problem z płytką selektora na 6 wejść opartego o przekaźniki i przełącznik ponieważ kolega który miał go zaprojektować się nie odzywa a kolega Waldi_06 nie ma zbytnio czasu, czy ktoś ma dostęp do takiego projektu lub może to zaprojektować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma jeszcze listy ponieważ muszę mieć najpierw w ręku wycenę tych trzech płytek. Przypomnę, że będę zamawiał trzy rodzaje płytek czyli: pre e408 (zdjęcie na początku), barwę od e450 (zdjęcie) oraz dzięki uprzejmości kolegi Waldi_06 płytkę preampa phono (tańsza wersja jednopłytkowa). Może się uda zrobić jeszcze do tego selektor wejściowy.

Z tych elementów będzie można złożyć całkiem przyzwoity pre w jednej obudowie i ja tak będę robił, oczywiście to nie przeszkadza wykorzystać każdą z płytek osobno.

Raczej płytki zamówimy nie czekając na selektor chyba, że ktoś z kolegów pomoże takowy zaprojektować, przekaźniki np. dostępne japońskie Takamisawa RY12W-OH-K (takie ja mam) natomiast raster wejść RCA jakiś typowy ja i tak będę lutował na kabelkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.