Jump to content
IGNORED

Yamaha WXC-50 VS Arcam rDac

slawek313

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów !

Jak w temacie, który z wymienionych urządzeń sprawdzi się lepiej w roli DAC-a.

- Yamaha WXC-50

- Arcam rDac + chromecast audio w roli streamera

DAC podłączony będzie do wzmacniacza Musical Fidelity M3Si który gra z zestawem Klipsch RP280F + R115 SW

Które z urządzeń da lepszy dźwięk, może ktoś z was miał okazję porównać ? Głównym żródłem dźwieku będzie TIDAL w Hi-fi

Może macie jakieś inne ciekawe propozycje w cenie do 2500 zł za nowy lub używany ?

Dużym plusem byłoby wyjście trigger gdyż pilot w M3SI nie daje możliwości wyłączenia wzmacniacza.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdecydowanie dźwiękowo lepiej zagra Arcam z Chromecast. Ale myśle ze w budżecie około 2000 zł. za przetwornik możemy znaleźć jeszcze lepsze urządzenie. Jakie brzmienie preferujesz, jakie gatunku muzyczne zazwyczaj słuchasz?

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Muzyki słucham bardzo różnej , nie sprecyzowanej na żaden gatunek. Najczęściej trance , house. Muzyki klasycznej itp nie słucham praktycznie wcale . Zależy mi na tym żeby wyeksponować średnie tony i okiełznać wysokie bo jak wiemy Klipsch ma dosyć ostrą górę. Niskie tony nie są priorytetem bo sub robi świetną robotę. Nie jestem audiofilem I tak jak mówiłem najczęstszym źródłem muzyki jest TIDAL w hi-fi Wiec nie chce wpadać w skrajności i wywalać wielkich pieniędzy na daca skoro i tak nie wykorzystam jego potencjału . Jeśli się mylę to wyprowadź mnie z błędu :)

Hidden Content

Tak na szybko przychodzi mi do głowy przetwornik Myryad Z20, który idealnie brzmieniowo wpakowałby się w Twój system. Zapraszam na odsłuch lub wypożyczenie.

https://www.q21.pl/myryad-z20.html

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Cena sporo wyższa niż rDac a jak ma się brzmienie ? Również jest tak duży przeskok jakościowy ? Odsłuch u was odpada z powodu odległości ( kwotę za dojazd wole dołożyć do daca ), a jaki jest koszt wypożyczenia tego lub innego ciekawego urządzenia ?

Hidden Content

Różnica jest duża w brzmieniu, oczywiście jest możliwość wypożyczenia, nie ma żadnego problemy. Podaj proszę na priv nr telefony, ustalimy szczegóły. Może znajdziemy jeszcze inne propozycje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.