Skocz do zawartości
IGNORED

Podłączenie Subwoofer'a JBL


Milo_67894

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Posiadam zestaw JBL Cinema SB150 (Soundbar z Bluetooth i bezprzewodowym subwooferem)

- link do tego modelu ->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Subwoofer łączy się z Soundbarem prawdopodobnie za pomocą Bluetooth.

 

Próbowałem połączyć zwyczajnie po BT, ale bez efektów.

 

W związku z tym sprzętem mam pytanie, czy jest możliwość podłączenia samego Subwoofer'a do telefonu lub laptopa? Czy trzeba mieć jakiś specjalny program?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do serwisu / producenta, pewności nie mam ale raczej nic z tym nie zrobisz bo soundar jest zapewne jedynym sparowanym urządzeniem, z jakim może współpracować subwoofer. Być może udałoby się się go podłączyć normalnym kablem gdyby do panelu wzmacniacza zajrzał elektronik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To soundbar łączy się po bt, ale wyłącznie z urządzeniami typu telefon czy odtwarzacz z łączem bt. Sub z soundbarem od kompletu miał łącze bezprzewodowe dedykowane, w jakimś firmowym standardzie. Serwis firmowy tu nie pomoże, bo firma nie ma w tym interesu, by parowac suba z obcym urządzeniem. Nie masz kompletu- sub do utylizacji. Jak chcesz go do czegokolwiek wykorzystać, musisz od podstaw wykonać panel wzmacniająco- filtrujący, bo w oryginale filtrowanie było w soundbarze, a sub dostawał już obroniony sygnał. Moim zdaniem- gra nie warta świeczki, bo obudowa i głośnik nie zasługują na aż taki wkład pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

To soundbar łączy się po bt, ale wyłącznie z urządzeniami typu telefon czy odtwarzacz z łączem bt. Sub z soundbarem od kompletu miał łącze bezprzewodowe dedykowane, w jakimś firmowym standardzie. Serwis firmowy tu nie pomoże, bo firma nie ma w tym interesu, by parowac suba z obcym urządzeniem. Nie masz kompletu- sub do utylizacji. Jak chcesz go do czegokolwiek wykorzystać, musisz od podstaw wykonać panel wzmacniająco- filtrujący, bo w oryginale filtrowanie było w soundbarze, a sub dostawał już obroniony sygnał. Moim zdaniem- gra nie warta świeczki, bo obudowa i głośnik nie zasługują na aż taki wkład pracy.

 

Dla elektronika nic trudnego, wystarczy znalesc wejscie wzmacniacza i najwyzej zrobic filtr dolnoprzepustowy, ewentualnie sumowanie kanalow na wzmacniaczu operacyjnym. Zamontowac wejscia chinch i potencjometr do glosnosci. Elementy kilkanascie zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna teoria, ale czy widziałeś płytkę? Miałem podobną sytuację o wymiękłem- nie dlatego, ze nie chciało mi się szukać sciezek, ale z powodu miniaturyzacji. Ścieżki grubości włosa i elementy smd o rozmiarach ziarnka piasku skutecznie mnie zniecheciły.

 

Poza tym, jak już pisalem, nie jest to baza na tyle fajna, by aż tak kombinować. Toto z odtwarzaniem 40 Hz miałoby problemy, więc szkoda zachodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.