Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC do 1400zł


30Palo30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam możliwie jak najlepszego DACa do 1400zł. Nie zależy mi na żadnych funkcjach sieciowych itp. Chciał bym przede wszystkim odczuć skok jakości dźwięku w stosunku do Pioneera n-50a.

Pozostały tor audio to kolumny Kef Q750, jako transport cd Marantz cd-52 i wzmacniacz Arcam a29, który obecnie jest w serwisie. Dopóki nie wróci jest podpięty Denon pma-737 i nie wiem czy to tylko siła sugestii, czy też po prostu na mój słuch nie gra lepiej od Arcama... Trzeba będzie zrobić porównanie po powrocie z serwisu i obawiam się, że mocno stary średniak może się okazać lepszy... Wtedy będę miał poważną zagwozdkę co robić dalej. No ale na ten moment szukam DACa bez zbędnych wodotrysków, tylko dający za tą cenę jak najlepszą jakość dźwięku. Dobrze by było, gdyby miał dwa wejścia optyczne i przynajmniej jeden coax. Ktoś coś doradzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym myślał nad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z dedykowanym zasilaczem z nowych. Lub irdac arcama z używek.Osobiście kiedyś myślałem nad tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale tobie jak piszesz nie potrzebne wejście usb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcam rdac z zasilaniem od tomanka lub ostatnio osławiony xiangsheng 05

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.

Radzę sprawdzić WOLF nostromo 2 + zasilacz

Nie mam zamiaru pisać esejów jak brzmi i co "zjada" na śniadanie ;)

Cholernie solidny sprzęt który dodatkowo udostępnia 3 dodatkowe filtry cyfrowe którymi możesz sobie dopasować trochę brzmienie. Te filtry faktycznie słychać tzn. 2 i 3 bo 4tego jakoś tak u mnie nieabałdzo ale za mało miałem okazji bawić sie tym czwartym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcam rdac z zasilaniem od tomanka

Sam używam i jestem zadowolony ale w tym dacu są tylko 3 wejścia , optyk , coax i usb .Autor wątku potrzebuje więcej.

 

ostatnio osławiony xiangsheng 05

Nie chce tutaj nikogo urazić a sam nie widziałem tego dac na oczy ale wydaje mi się trochę dziwne że można było wyczytać tu tyle ochów i achów a później co rusz ogłoszenia o sprzedaży w dziale sprzedam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Wiem że może troszkę odbiegam cenowo ale popatrz na Arcam irDAC-II świetny DAC do tego wyjscia optyk i coax. po dwa.

Może wychaczysz używanego to się zmieścisz w swoim budżecie.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaryna, ja się nie obrażę. Nie traktuje sprzętu bagażem emocjonalnym :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty chinoli i ten może nie jest tym czego szuka autor wątku ale imo ciekawy ze względu na funkcjonalność :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fajną opcją jest pilot i sterowanie głośnością na wyjściu analogowym, bluetooth nie wiem co prawda jak to działa w praktyce ale gdyby można było łączyć się za pomocą bluetooth z laptopem to byłaby super sprawa. Dac oparty na 2xAKM 4452.

 

Googlowskie tłumaczenie opinii z amazona:

 

"Po kilku tygodniach używania mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry DAC, z dużą elastycznością i funkcjami, których nie ma większość innych przetworników DAC. Brzmi naprawdę świetnie, zarówno przez linię, jak i słuchawki. Przy niecałych 200 USD jest to również okazja. Naprawdę chciałbym móc dać mu 5 gwiazdek, ale dla mnie użycie drobnych czcionek na wyświetlaczu powoduje, że jest to trochę trudniejsze.

 

Chciałem DAC-a, który miał zdalne sterowanie i regulowaną głośność zarówno z gniazda słuchawkowego, jak i tylnych wyjść liniowych. To robi jedno i drugie. Ułatwia mi to podpięcie się do mojego nie-zdalnego (ale bardzo miłego) systemu stereo i kontrolowanie głośności, czy oglądam telewizję, czy też nagrywam na cyfrową muzykę strumieniową.

 

Kiedy rozważałem inne możliwości, D4 naprawdę wyróżnia się dzięki zastosowaniu naprawdę wysokiej jakości komponentów, doskonałych układów DAC, świetnego wzmacniacza operacyjnego dla słuchawek (tego samego, który zastosowano w wzmacniaczu słuchawkowym Objective2), wbudowanego liniowego zasilania, wiele rzeczy zazwyczaj nie znajduje się poniżej 200 USD. Strona Sabaj jest sabaj.com.cn ze wszystkimi szczegółami.

 

Jest zaskakująco ciężki ze względu na swoją wielkość i wydaje się być wykonany z odlewu aluminiowego (z frontem z pleksi z kontrolą dotykową). Wszystko to działa doskonale dla mnie. Ma najnowszy Bluetooth 4.2 i fajny prawdziwy pilot (nie jest to płaski pilot karty kredytowej). Wszystko działa jak powinno. Bardzo podoba mi się wbudowany 5 filtrów cyfrowych, a także 4 ustawienia tonów, które wprowadzają bardzo subtelne zmiany w dźwięku, ale też pozwalają mi trochę skrzypiec. Regulacja głośności odbywa się w bardzo małych krokach, prawdopodobnie 1 dB, więc idealnie nadaje się do regulacji słuchawek lub systemu stereo. Więc jeśli chodzi o funkcje, dźwięk, jakość, wszystko jest lepsze, niż się spodziewałem. Wzmacniacz słuchawkowy doskonale pasuje do mojego Hifiman Planars i myślę, że brzmiałoby świetnie z wszystkimi, ale najtrudniejszymi telefonami.

 

Oled wyświetla to na moim użytek. Jego jakość jest dobra i lubię możliwość wyboru spośród 4 ustawień jasności, ale wybór użytych czcionek jest FAR-a na mały. Ledwo mogę ją odczytać z odległości 2 stóp, zapomnij o lekturze z odległości oglądania telewizji. Ma to znaczenie, ponieważ wszystkie elementy sterujące są dotykowe, a nie pokrętła ze wskaźnikami, więc jedynym sposobem na zrozumienie tego, co się dzieje, jest wyświetlenie. Byłby nieco większy wyświetlacz, ale prawdziwym problemem jest to, że napis jest zdecydowanie za mały. Jeśli spojrzysz na zdjęcia D4, zobaczysz większy tekst, który mówi Sabaj D4, gdy się uruchomi. To jest jedyny czas, kiedy to widzisz. Dołączyłem zdjęcie D4 i mojego (również nowego i naprawdę świetnie brzmiącego) przetwornika Topping D50. Wyświetlacz D50 jest nieco większy, ale prawdziwą różnicą jest większy tekst na materiale, który ma znaczenie. Po przełączeniu źródeł na D50 pojawi się na krótko OGROMNY tekst, który mówi tylko "OPT" lub "COAX", a następnie powraca. To jest świetne. Jeśli Sabaj mógłby zrobić coś podobnego do D4 z aktualizacją oprogramowania układowego, łatwo byłoby ocenić pełne 5 gwiazdek. Uwaga: D50 kosztuje około 50 $ więcej i nie ma wzmacniacza słuchawkowego ani pilota. Ale specyfikacje obu są prawie identyczne, a obie są niesamowicie głośne (nie słyszę żadnej różnicy). Dla mnie D4 nadal jest bardzo dobrym wyborem i mogę żyć z wyświetlaczem. W zależności od zastosowania może nie mieć żadnego znaczenia lub może być powodem do wyboru innego DAC-a."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcam rdac z zasilaniem od tomanka

 

Mam ten zestaw i niekiedy myślę o wymianie na coś nowszego... tylko że za te pieniądze to wcale nie mam pewności, czy będzie lepiej brzmiało :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje :) Arcamowe opcje wydają się całkiem sensowne, tym bardziej że lubię tą firmę. Szkoda tylko małej ilości wejść w rdacu, bo można go za fajne pieniądze dostać. irDAC II to już inna kategoria cenowa, ale prezentuje się świetnie.

Nostromo też kusi, tylko z tego co pamiętam dawniej natknąłem się tu na forum na informacje, że niektóre egzemplarze miały spore szumy. Może dotyczyło to poprzednich modeli?

Co do chińskich DACów to mam lekką rezerwę. Nie są tak popularne, nie ma aż tak dużo wiarygodnych opinii i brak polskiej dystrybucji z pełną gwarancją.

 

Jednak wciąż jestem otwarty na dalsze sugestie :) I jak myślicie, czy zaproponowane opcje dadzą wyraźny skok w stosunku do Pioneera?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuForce DAC-80 z Massdropa wydaje mi sie bardzo sensowna opcja, powinienes sie zmiescic w 1100 PLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hegel H80 | Chord Hugo 2 | Dynaudio Excite X14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Za 1100 ciężko będzie go znaleźć, wiem bo sam szukałem. Mnie wyniósł coś ok. 1300 z przesyłką z Austrii.Na finn.no jest do wzięcia za 3500 koron, jakby sprzedawca opuścił z 500 koron to by była już fajna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostromo też kusi, tylko z tego co pamiętam dawniej natknąłem się tu na forum na informacje, że niektóre egzemplarze miały spore szumy. Może dotyczyło to poprzednich modeli?

Nie wiem o jakich modelach piszesz ale tego na 100% nie uświadczysz w nostromo wolf2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nostromo 5H również nic takiego nie zaobserwowałem, a posiadam go nie krótko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o czym 30Palo30 piszę.Jest gdzieś taki temat chyba na elektrodzie.Ktoś tam miał problem z nostromo i to opisuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nostromo 4 i zero problemów. Stary, ale daje radę. Kumpel kupił kiedyś używkę 5H i działy się cuda. Podszedł do pana Marka. Wymienili kabel usb i działa drugi rok bez problemu.

Kupić przez neta i sprawdzić

Jak nie podejdzie to zwrot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki chyba będzie plan. Skupię się na nowych dostępnych w Polsce sprzętach, tak by móc w razie czego dokonać zwrotu jak mi dźwięk nie siądzie i okaże się, że Pioneer n-50a grał lepiej. Już się nauczyłem, że nawet o wiele droższy sprzęt może nie siąść i można nieźle umoczyć kasę.

Stąd w tej chwili rozważam Nostromo wolf 2 i gdyby się udało poszerzyć budżet to irDAC II. Może jeszcze coś warto wziąć pod uwagę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że przede wszystkim chcesz odczuć skok jakości względem pioneera, więc warto może rozważyć jeszcze poniższe oferty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki chyba będzie plan. Skupię się na nowych dostępnych w Polsce sprzętach, tak by móc w razie czego dokonać zwrotu jak mi dźwięk nie siądzie i okaże się, że Pioneer n-50a grał lepiej. Już się nauczyłem, że nawet o wiele droższy sprzęt może nie siąść i można nieźle umoczyć kasę.

Stąd w tej chwili rozważam Nostromo wolf 2 i gdyby się udało poszerzyć budżet to irDAC II. Może jeszcze coś warto wziąć pod uwagę?

Do Nostromo koniecznie dodatkowy zasilacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia po co kupować DACki z beznadziejnym zasilaniem, po to żeby ładować potem kasę w oddzielne zasilanie? Nie ma takich z gotowym konkret zasilaniem? Ja ostatnio po raz drugi kupilem Stello DA100 Signature. Zasilania mu nie brak. Grzeje się bardziej jak wzmak. I brzmi świetnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia po co kupować DACki z beznadziejnym zasilaniem, po to żeby ładować potem kasę w oddzielne zasilanie? Nie ma takich z gotowym konkret zasilaniem? Ja ostatnio po raz drugi kupilem Stello DA100 Signature. Zasilania mu nie brak. Grzeje się bardziej jak wzmak. I brzmi świetnie.

Swojego kupiłem jak Nostromo jeszcze nie miał zasilaczy w ofercie. Budżet nie pozwalał na coś droższego. Po roku zakupiłem zasilacz za 50% Tomankowego.

 

Komuś może pasować małe pudełko, albo nie ma miejsca. A zasilacz leży grzecznie za szafką.

Inny wyznaje filozofię, że zasilanie w oddzielnej obudowie da lepsze efekty.

Do wyboru....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o czym 30Palo30 piszę.Jest gdzieś taki temat chyba na elektrodzie.Ktoś tam miał problem z nostromo i to opisuje.

 

Oto link do wad Nostromo 5H na elektrodzie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Od siebie dodam, że prowadziłem korespondencję z projektantem i twórcą Nostromo i tenże potwierdził, że opisane na forum elektrody niedogodności są zamierzone i tak właśnie ma być.

Jak to mawiają w apple "It's not a bug, it's a feature"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiangsheng 05B może nie jest zły, ale czytam o DAC-ach od kilku dni i chyba najwięcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o Chińczyki zbiera SLML

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiangsheng 05B może nie jest zły, ale czytam o DAC-ach od kilku dni i chyba najwięcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o Chińczyki zbiera SLML
Miałem SMSL M8 i pomimo podobnej kwoty to nie ma nawet startu do Xiangshenga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem SMSL M8 i pomimo podobnej kwoty to nie ma nawet startu do Xiangshenga

 

Może masz rację, ale ja się opieram na tym co wyczytałem. Żadnego z nich nie miałem.

 

Nad SMSL ( konkretnie SMSL Sanskrit PRO 32Bit/384Khz DSD NO Bluetooth 4.0 DAC Asynchronous Decoder DSD ) ludziska pieją z zachwytu :)

 

 

Wszystkie Xiangshengi są dobre czy tylko model 05 ( za $300+ ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiangsheng to dual Mono na jeden z najbardziej muzykalnych kości. Solidnie zasilanie i możliwości z zmianą opampow. Dynamika taka tego DACa że beret zrywa. Nie znam Sanskrita ale znam inne modele.

 

Xiangsheng to dual Mono na jeden z najbardziej muzykalnych kości. Solidnie zasilanie i możliwości z zmianą opampow. Dynamika taka tego DACa że beret zrywa. Nie znam Sanskrita ale znam inne modele.

 

Xiangsheng to dual Mono na jeden z najbardziej muzykalnych kości. Solidnie zasilanie i możliwości z zmianą opampow. Dynamika taka tego DACa że beret zrywa. Nie znam Sanskrita ale znam inne modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Xiangsheng to dual Mono na jeden z najbardziej muzykalnych kości. Solidnie zasilanie i możliwości z zmianą opampow. Dynamika taka tego DACa że beret zrywa. Nie znam Sanskrita ale znam inne modele.

 

Wątpie że jest na Delta-Sigma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Venom! Przyjrzę się tej firmie bliżej.....

 

Co sądzicie o tych modelach:

 

- DAC 01B ( Music hall Xiangsheng DAC-01B USB DAC Digital/Analog Converter 24BIT/96K Audio Decoder/Headphone/Pre-Amplifier )

za ok. 100 $ + VAT

 

- XiangSheng WM8761 24bit 96KHz mini USB DAC HIFI EXQUIS TE7022 decoder Coaxial RCA headphone output - na Wolfsonie

za 40 $

 

Ten pierwszy wychodzi ok. 425 złotych (jeśli dobrze liczę) - jak takie coś wypada w porównaniu z CA DAC MAgic 100 ( 650 zł ) czy Nostradamusem 5H ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 16

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.