Skocz do zawartości
IGNORED

transport plików do Berkley alpha DAC ?


morawka

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko:

 

Szukam transportu plików do DACa Berkley Audio alpha

Prawdopodobnie najlepszy wybór to konwerter USB?SPDiF BADA tegoż Berkleya

ale

1) to nie są tanie rzeczy ok.1800$

2) dystrybutor bodajże w Szwajcarii

3) uzywkę baardzo cieżko trafić - raz była na alle… za 4500pln

 

Więc rozważam alternatywne rozwiązania:

 

1) Linn Majik DS jako transport, tu pytanie jak sprawuje się w tej tylko roli.

 

2) Auralic Aries Femto ( ma wyjście AES/EBU to dla mnie plus, ale cena zwłaszcza w przeliczeniu na KG trochę odstrasza )

 

3) Po prostu tanio ( czy przy dobrym DACu transport faktycznie ma aż takie znaczenie ?? ) : Bluesound/ Squezzbook Logitech )

 

Byłbym wdzięczny za opinie osób uzytkujących te urzadzenia

 

Wiem…najlepiej posłuchać

 

ale moja obecna sytuacja nie pozwala mi na odsłuchy poza domem

a ponieważ interesuje mnie raczej sprzęt uzywany to nie chce dystrybutorom zawracać dup… wypożyczaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport ma większe znaczenie niż DAC pod warunkiem że DAC jest przynajmniej przyzwoity.

 

W Twoim wypadku potrzebujesz wybitnego transportu żeby pieniądze wydane na DACa nie były zmarnowane.

 

Bez wybitnego transportu Twój DAC nie będzie się wiele różnił od innych jedynie dobrych DACów (przy okazji wielokrotnie tańszych).

 

Obawiam się za samo BADA to byłby jedynie czubek góry lodowej.

 

Pozdrawiam

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że transport ma duże znaczenie, zapytałem przekornie

W sumie to celuje w ten konwerter BADA, ale własnie się zastanawiam czy Linn majik bez konwertera połaczony coaxialem może zagrać na tym samym poziomie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że transport ma duże znaczenie, zapytałem przekornie

W sumie to celuje w ten konwerter BADA, ale własnie się zastanawiam czy Linn majik bez konwertera połaczony coaxialem może zagrać na tym samym poziomie ?

Jesteś w tej komfortowej sytuacji że możesz kupić transport a potem wziąć na test BADA i zobaczyć czy cena jest warta efektu.

 

Pozdrawiam

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko:

 

Szukam transportu plików do DACa Berkley Audio alpha

Prawdopodobnie najlepszy wybór to konwerter USB?SPDiF BADA tegoż Berkleya

ale

1) to nie są tanie rzeczy ok.1800$

2) dystrybutor bodajże w Szwajcarii

3) uzywkę baardzo cieżko trafić - raz była na alle… za 4500pln

 

Więc rozważam alternatywne rozwiązania:

 

1) Linn Majik DS jako transport, tu pytanie jak sprawuje się w tej tylko roli.

 

2) Auralic Aries Femto ( ma wyjście AES/EBU to dla mnie plus, ale cena zwłaszcza w przeliczeniu na KG trochę odstrasza )

 

3) Po prostu tanio ( czy przy dobrym DACu transport faktycznie ma aż takie znaczenie ?? ) : Bluesound/ Squezzbook Logitech )

 

Byłbym wdzięczny za opinie osób uzytkujących te urzadzenia

 

Wiem…najlepiej posłuchać

 

ale moja obecna sytuacja nie pozwala mi na odsłuchy poza domem

a ponieważ interesuje mnie raczej sprzęt uzywany to nie chce dystrybutorom zawracać dup… wypożyczaniem

Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Raspberry Pi z modułem Allo DigiOne, gra genialnie. Może i nawet uda Ci się pożyczyć to od kogoś z forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też jestem w kropce, jak chodzi o transport cyfrowy.

 

Allo Digi One , jakby co mogę pożyczyć.

 

Czy można uśmiechnąć się do kolegi misio1973, oczywiście za uprzednią kaucją z mojej strony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za chwilowa nieobecność

 

Mówimy tutaj o tzw. Malince ?

Może faktycznie trzebaby to wypróbować

Czy są wersje z wyjściem AES/EBU?

Jest aplikacja sterująca na iPhone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisano BADA potrzebuje znakomitego streamera aby pokazać co potrafi. I na pewno nie jest to Malinka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam właśnie jaki streamer ?

 

W tej chwili głównym dawca sygnału do Berkleya jest serwer Cary MS-1 ( myśle ze lepszy od normalnego PC/Mac ) ale i tak idzie to przez v- linka MF ( chyba najsłabszy element toru )

Wiec tak kombinuje wymienić MF na BADA czy pominąć konwertery i jakiś streamer coaxialem podpiąć ... tylko właśnie jaki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam właśnie jaki streamer ?

 

W tej chwili głównym dawca sygnału do Berkleya jest serwer Cary MS-1 ( myśle ze lepszy od normalnego PC/Mac ) ale i tak idzie to przez v- linka MF ( chyba najsłabszy element toru )

Wiec tak kombinuje wymienić MF na BADA czy pominąć konwertery i jakiś streamer coaxialem podpiąć ... tylko właśnie jaki

 

Proponuje dCS NB. LINN Majik DS zagra nieźle po coaxialu ale wyraźnie gorzej niż dCS. Poza tym nie obsluguje DSD i DXD.

Dla ścisłości mam w domu oba.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest możliwość, to przetestuj malinkę, na prawdę warto. Z resztą wszystko testuj ;) To, że jedna osoba odradza jeszcze nic nie znaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest możliwość, to przetestuj malinkę, na prawdę warto. Z resztą wszystko testuj ;) To, że jedna osoba odradza jeszcze nic nie znaczy.

 

Porównywałeś do transportów z najwyższej półki? Do których? Jak wypadła? Jaki DAC? Jaki tor?

Napiszesz coś?

 

Bo na razie widać tylko BRANŻĘ.

Bo radio samochodowe Unitra 2 tez było dobre. Dopóki się go do czegoś nie porównało.

Bo nalezy samemu posłuchać, tu pełna zgoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumek ... słuchałeś Maliny? Porównywałeś do czegoś?

 

Odpowiem ... NIE !!!

 

O dCSa nie pytam bo wiem, że znasz jedynie ze zdjęcia.

 

Po co więc się odzywasz ??? Wiem ... trolling. To umiesz perfekcyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoszę się do sprzętu tylko do wiarygodności wypowiedzi. Wystarczy poczytać twoje wypowiedzi. Bije z nich kult znaczków firmowych, wysokich cen i audiofilskich przesadów. Jeśli to sa argumenty merytoryczne, to zacznę “ słyszeć “ kable.

 

A swoja droga wszystkie dcs’y to tylko taka nadmuchana bańka mydlana, przerost formy nad treścia, który ma oma ić niezorientowanych klientów bez technicznego przygotowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoszę się do sprzętu tylko do wiarygodności wypowiedzi. Wystarczy poczytać twoje wypowiedzi. Bije z nich kult znaczków firmowych, wysokich cen i audiofilskich przesadów. Jeśli to sa argumenty merytoryczne, to zacznę “ słyszeć “ kable.

 

A swoja droga wszystkie dcs’y to tylko taka nadmuchana bańka mydlana, przerost formy nad treścia, który ma oma ić niezorientowanych klientów bez technicznego przygotowania.

Mierzenie wszystkich i wszystkiego swoją miarką świadczą o ograniczeniach, które Cię nękają.

 

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie wszystkich i wszystkiego swoją miarką świadczą o ograniczeniach, które Cię nękają.

 

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

Potraktowałes bumka bardzo delikatnie z wielka wyrozumiałością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie wszystkich i wszystkiego swoją miarką świadczą o ograniczeniach, które Cię nękają.

 

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

 

Coś pokręciłeś. Nie odnoszę niczego do siebie. Ciekawe skad taki pomysł? Mam pewna hipotezę, ale przez grzeczność jej nie wyjawię ;)

 

 

 

Potraktowałes bumka bardzo delikatnie z wielka wyrozumiałością.

 

 

Pokaż zatem jak to powinno wygladać. Brakuje odwagi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze moze cos od siebie.Ja natomiast sluchalem Aurendera N100 z dakiem ktorego posiadam osobiscie a mianowicie MSB Platinum plus Gustard U12.Co moge napisac granie na najwyzszym poziomie calosc wypadla znakomicie jakosc obslugi banalnie prosta...Nie mialem mozliwosci sluchania innego sprzetu wiec nie wypowiadam sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozgryzłeś mnie, jestem Branża i zarabiam na polecaniu Raspberry Pi :D No właśnie sam się wybieram z Digi One do znajomka, tylko się czasowo nie możemy zgrać.

Co do de facto podważania Twojej wypowiedzi na temat olania malinki: nigdy się nie zgadzaliśmy jeżeli chodzi o brzmienie i tak chyba zostanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze moze cos od siebie.Ja natomiast sluchalem Aurendera N100 z dakiem ktorego posiadam osobiscie a mianowicie MSB Platinum plus Gustard U12.Co moge napisac granie na najwyzszym poziomie calosc wypadla znakomicie jakosc obslugi banalnie prosta...Nie mialem mozliwosci sluchania innego sprzetu wiec nie wypowiadam sie.

 

Jednak branżysta SomekPoland twierdzi, że Malinka zagra na poziomie Aurendera, dCSa czy nawet Aurendera, Lumina lub LINNa. Po moich testach i odsłuchach twierdzę: kompletnie nie ta klasa sprzetu, która przekłada się na odpowiednio niższą jakośc reprodukcji dźwieku. Napisałnym, że Malinka to dobry dźwiek na poziomie kilku tysięcy PLN ale to też nie jest prawda bo transporty Sundaware czy Cayin także pokazują Malince jej miejsce. A kosztują ok. 4000 zł.

 

Podsumowując Malinka to poziom ok. 2-3 tys zł i takiego DACa nalezy do niej szukać.

 

Oczywiście to moje zdanie na podstawie własnych odsłuchów i porównań.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszenie wszystkiego do poziomu cen jest typowym przypadkiem snobizmu nie popartego realną wiedzą techniczną. To są podobnie iluzoryczne stwierdzenia jak te, które dotyczą rzekomego wpływu elementów sieci LAN na dźwięk. Jest to nic innego jak kompletna ignorancja techniczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DCS nb to jednak spora kasa za nowy a używkę w rozsądnej cenie ciężko trafić

A co myślicie o moon mind 180 , nie ma wbudowanego DACa , którego nie potrzebuje , ma AES/EBU, ale nie ma mqa na tidalu z którego chciałbym skorzystać

Jak sie ma dźwiękowo i użytkowo do linna Majika i Bluesound node 2

Malinka raczej odpada jestem typowym humanista i wszelkie konfiguracje i instalacje systemów operacyjnych, wtyczek itp itd trochę mnie odstraszają , z reszta komputer już mam mcbook air,chce mieć urządzenie plug and play, do tego takie które nie zmarnuje potencjału berkleya

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszenie wszystkiego do poziomu cen jest typowym przypadkiem snobizmu nie popartego realną wiedzą techniczną. To są podobnie iluzoryczne stwierdzenia jak te, które dotyczą rzekomego wpływu elementów sieci LAN na dźwięk. Jest to nic innego jak kompletna ignorancja techniczna.

 

bumek, kup sobie Malinkę i idź precz z tego wątku bo nic kompletnie nie wnosisz.

Dla ciebie cyfrowy klocek za 1000 zł gra tak samo jak ten za 100 tys zł czy za 400 tys zł ... z zasady. Więc nie przepłacaj bo twoje uszy i tak nie usłyszą żadnej róznicy. Przecież wszystkie cyfrowe źródła dają takie same zera i jedynki za wyjściu. Jak z proszkiem Dosia ... nie widzisz różnicy to nie przepłacaj. Poziom gazeta.pl jest dla ciebie w audio odpowiedni. I internet do oglądania zdjęć dobrze grających klocków. Na bilet kolejowy do Warszawy i na wejściówke na Audio Video Show też ci przecież szkoda kasy. Więc o czym z tobą rozmawiać trollu?

 

Howgh.

 

DCS nb to jednak spora kasa za nowy a używkę w rozsądnej cenie ciężko trafić

A co myślicie o moon mind 180 , nie ma wbudowanego DACa , którego nie potrzebuje , ma AES/EBU, ale nie ma mqa na tidalu z którego chciałbym skorzystać

Jak sie ma dźwiękowo i użytkowo do linna Majika i Bluesound node 2

Malinka raczej odpada jestem typowym humanista i wszelkie konfiguracje i instalacje systemów operacyjnych, wtyczek itp itd trochę mnie odstraszają , z reszta komputer już mam mcbook air,chce mieć urządzenie plug and play, do tego takie które nie zmarnuje potencjału berkleya

 

dCS NB to kasa z tej samej półki co BADA. Nie sądzę, żebys kupił używkę NB. Jest za krótko na rynku to raz, dwa to transport o znakomitym stosunku jakości do ceny więc po co mam go sprzedawać? Jak bardzo chcesz to Ci sprzedam Majika DS ;). Uprzedzam, sporo gorszy od NB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumek, kup sobie Malinkę i

 

Nie muszę kupować bo mam i to kilka. Dla ciebie to za trudne, bo nie umiesz programować, nie znasz języków skryptowych, nie masz pojęcia o modelu warstwowym sieci itd. Nie wiesz nawet do czego takie urządzenie można wykorzystać, bo do tego potrzeba wyobraźni, a nie myślenia stereotypami typu im drożej tym lepiej.

 

Świat nie kończy się na papce marketingowej i znaczkach firmowych. Może kiedyś to do ciebie dotrze, choć kanapa między kolumnami i zamiłowanie do szpanerstwa raczej na to nie wskazują.

 

Jak bardzo chcesz to Ci sprzedam Majika DS.

 

Teraz wiadmo po co tu piszesz. Chcesz pozbyć się kolejnego grata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze oświeć nas o panie po co ty tutaj piszesz?

Bo merytorycznego nie napisałeś nic i nigdy. Tylko twoja papka. Same puste słowa zero treści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę kupować bo mam i to kilka. Dla ciebie to za trudne, bo nie umiesz programować, nie znasz języków skryptowych, nie masz pojęcia o modelu warstwowym sieci itd.  Nie wiesz nawet do czego takie urządzenie można wykorzystać, bo do tego potrzeba wyobraźni, a nie myślenia stereotypami typu im drożej tym lepiej.

 

Tylko to nie jest forum dla programistów tylko dla miłośników audio, a to jest zakładka hiend.

Imho powinno być proste założenie. Nie miałeś kontaktu, nie dyskutuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.