Skocz do zawartości
IGNORED

Głośnik Bluetooth do niedużego pokoju do 1200 zł


rgierz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym kupić głośnik bluetooth - po przemyśleniach duży zestaw stereo odpada ze względu na brak miejsca na poprawne rozstawienie głośników, dodatkowo zależy mi na przenośności audio między mieszkaniami i podoba mi się że wszystko będzie w "jednej kompaktowej skrzynce" :)

Zależy mi na jak najbardziej "audiofilskim" głośniku, oczywiście na tyle ile to możliwe w takiej konstrukcji. Budżet do 1200zł. Wystarczy mi sam bluetooth ale jeżeli obecność innych metod komunikacji ma pozytywnie wpłynąć na jakość dźwięku to jak najbardziej fajnie żeby były ;) Bateria zbędna, głośnik i tak będzie używany stacjonarnie. Raczej nie mam zamiaru denerwować sąsiadów więc głośnik ma grać dobrze(pełnym dźwiękiem) na niskich/ maksymalnie średnich głośnościach.

Upatrzyłem sobie takie konstrukcje:

-Riva Arena - plus za głośniki dookoła i podobno dobry efekt stereo - zachwalany przez ludzi z Mp3Store jako lepszy niż dwa poniższe

-Audio Pro T5 - dobra jakość wykonania - najmniej info do znalezienia ale wyróżniony przez WhatHifi

-Marshall Stanmore - tutaj już więcej pozytywnych opinii na polskich stronach

 

Co polecacie? Szczególnie interesuje mnie w tym momencie Riva ze względu na ciekawą konstrukcje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz czegoś o cieplejszym dźwięku i niebanalnym wyglądzie a nie potrzebujesz nim nagłaśniać imprezy to wpadnij posłuchać YAMAHA LSX-170.

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-bezprzewodowe/yamaha-lsx-170-relit.html

Powinien byś dostępny we wszystkich salonach naszej sieci.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.