Jump to content
IGNORED

Nauszniki beyerdynamic dtx660 ?

pawelo

Recommended Posts

Przymierzam się do nabycia czegoś dobrego za rozsądną cenę i na uwadze mam ten model.

Czy ktoś z Was miał okazję je słuchać ?

Czy faktycznie w swojej cenie są produktem niemalże doskonałym ?

Chcę je używać podłaczone pod wzmak ca640. Może kiedyś w przysżłości jakś słuchawkowy... ale póki co wolę wydawać na płyty i mieć mozliwość ich słuchać po 22giej... bez zagłebiania się w dszukiwanie błędów realizorskich ii innych przeszkadzajek studyjnych w rodzaju wiatraka czy innego klimatyzatora...

Wystarczy mi, że będą przyjemnie odtwarzały muzykę klasyczną.

Dzięki za wszelkie info w temacie.

Pozdrawiam

Paweł

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No i mam piękny prezent od żonki :-)

Po kilkunastu minutach z DTX700 na głowie nie było odwrotu....

AudioForte umożliwiło mi test słuchawek na takim samym systemie jak mój oraz na headboxie projecta.

Słuchawki grają pięknie, bardzo muzykalnie i niezwykle równo w całym paśmie. Analityka wyższa niż moje oczekiwania.

Nie dane mi było wczoraj wcześnie zasnąć :-)

Szerszą opinię o nich zamieszczę w odpowiednim dziale za kilka tygodni jak się dokładnie osłucham. Ale już w tej chwili mogę powiedzieć, że za niewielkie pieniądze przyniosą ogromną radość wszystkim rozpoczynającym swoją przygodę ze słuchawkami.

Polecam.

BTW w AudiForte nabyłem grudniowy HFiM i jak się potem okazało DTX700 zdobyly w nim wyróżnienie 2005 :-)

Pozdrawiam

Paweł

Hidden Content

• 2 weeks later...

Mam problem. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś polskiej recenzji słuchawek z nowej serii DTX (zwłaszcza modelu 900). Czy ktoś wie jakie są zalety i wady tych słuchawek? Jak myślicie... które słuchawki są lepsze koss porta-pro czy DTX 900 (a może grado sr-60)? Na razie nie wiem co wybrać z tej trójki... // Słuchawki będą podłączone bezpośrednio do karty muzycznej Audigy 2 ZF, słucham bardzo różnej muzyki //

Hidden Content

Spilner >

A tu Cię zaskoczę! Otóż udało mi się w Albatrosie odsłuchać HD-555 - jakość dzwięku mnie zadowala (choć trochę mocny bas - ale jak mówiłeś, do "surowych" słuchawek nie można się o to czepiać). Ewidentnie nie ma zjawiska "dzwięku w środku głowy".... Gorzej z komfortem słuchania - po 40 minutach odsłuchu mnie grzały uszy....:( Stwierdziłem że na 100% w kupie sobie słuchawki NAUSZNE, nie wiem tylko jeszcze jaki model (mam 3 typy... na razie Beyerdynamic dtx 900 prowadzi). ponadto jednak 260 gram to za dużo jak dla mnie, max 230 gram (i ani grama więcej:)). Zatem Spilner jeśli chodzi o ODSŁUCH - to trochę działam, ale w Gdańsku naprawdę mało jest sklepów gdzie można sobie odsłuchać poszczególne modele słuchawek które mnie interesują. Słuchawek Beyerdynamic serii DTX - nie moge znaleźć w żadnym sklepiej - prawdopodobnie będę musiał udać się do innego miasta, albo spytać sprzedawcę czy jest możliwość zwrotu w ciągu tygodnia (czasami się na to zgadzają).

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.