Jump to content
IGNORED

Wybór wzmacniacza

Vilq

Recommended Posts

Witam drodzy forumowicze. Z racji że dopiero zaczynam przygodę z audio proszę o wyrozumiałość.

Od czegoś trzeba zacząć więc zakupiłem Tonsile Unitra ZGC 50-8-44. Poszukuję do nich wzmacniacza w cenie do 300zł.

Na oku mam 3 wzmacniacze. Teac 919,Pioneer A-656, oraz Yamaha AX-550 RS, (chętnie przyjmę wasze sugestie nawet negatywne).Pokój do odsłuchu ma 4x5m wysokość 2.7m ustawienie kolumn możliwe wszędzie.

Pozdrawiam i dziękuję

Nowy członek forum :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak z bardzo pobieżnej i powierzchownej analizy zdjęć wnętrzności tych sprzętów, to gdybym miał rzucić monetą i szybko zgadywać, bez robienia habilitacji na ten temat, moja subiektywna lista rankingowa by chyba wyglądała tak: a) Yamaha b). Pioneer c). Teac.

W zasadzie zastanawiałbym się nawet, czy a). oraz b). nie potraktować że idą łeb a łeb. Natomiast imho Teac - trochę odstaje do tyłu.

Ale niech się inni wypowiedzą.

Yamaha ma "większy porządek" na pcb ... z kolei Pioneer ma "seksowne radiatory" (acz zauważ, że dla muzyki to niekoniecznie ma duże znaczenie). Kwestia gustu.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.