Skocz do zawartości
IGNORED

kabel zasilający


Andrzej_70329
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Supra

Tak się ten kabel nazywa. U mnie zasilał Atolla IN300 teraz ATC P1 więc do NAD-a też będzie dobry

 

Masz na myśli Suprę LoRad?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interconnectu Unicorn Audio wcale nie dziwi mnie Twoja decyzja. Interconnecty Unicorn Audio są rzeczywiście znakomite, szczególnie z najwyższej serii Imperatore i Grandioso. Pamiętam jak około roku temu słyszałem je pierwszy raz na teście porównawczym. Nie pamiętam wszystkich kabli testowanych (pamiętam o GENIALNIE, trójwymiarowo grającym Kondo ls), jedne były lepsze drugie gorsze, ale największe zdziwienie wywołało zastosowanie interconnectu Imperatore. Pan Piotr wyjął go nieśmiale na sam koniec mówiąc, że skoro ma go ze sobą to posłuchajmy. To co pokazało się w głośnikach wywołało spojrzenia po sobie moje i mojego kolegi. Ten kabel to niezwykle rzadkie połączenie, głębokiej, namacalnej barwy z trójwymiarową przestrzenią i niesamowicie precyzyjnym detalem. Szczerze powiem takiego połączenia nie słyszałem w żadnym kablu nawet wspomnianym Kondo z serii ls, gdzie zabrakło tego głębokiego wymiaru barwy. Kto nie wierzy polecam sprawdzić. Dodam tylko, że system u kolegi przed testami był trochę jaśniejszy od naturalnego brzmienia. Może nie był jasny ani przejaskrawiony ale przesunięty o kilka % w stronę jasnego brzmienia.

Jednak jak chcesz usłyszeć prawdziwą magię pogadaj z p.Piotrem o zasilaniu. To co potrafią kondycjonery i kable zasilające to bez wątpienia czołówka światowa. Zobacz sobie na zdjęcia z Audio Show 2017 czym był zasilany system Nautiliusa w Radissonie. Najwyższy kondycjoner Accuphase stoi na półce, a cały system Nautiliusa jest wpięty w najwyższy model kondycjonera Unicorn Audio. Kto był, przypatrzył się, ten widział.. To chyba najdobitniej pokazuje klasę, chociaż nie wiadomo czemu Nautilius nigdzie o tym nie wspomniał.

 

Skoro już się pojawiłem to mam jeszcze pytanie: czy ktoś z kolegów z forum ma doświadczenie z S-10?

Witam wszystkich, mam pytanie, co prawda nie w temacie Ayona ale w nawiązaniu do waszych ostatnich postów. Byłem ostatnio na odsłuchu zestawu z VTL, kolumny Sonus faber, wszstko bylo zasilane własnie przez wspomniany Unicorn Audio. Ten zestaw jest mi dobrze znany ale nie słyszałem żeby kiedykolwiek zagrał na takim poziomie jak z tym zasilaniem. Zgadzam się z wami w 100%, to coś więcej niż zasilanie. Aktualnie używam Furutecha Pure Power 6NFC i do tego momentu wydawało mi się że jest to bardzo dobre zasilanie. Słuchałem tego zestawu i zastanawiałem się za co zapłaciłem blisko 30 tysięcy. Stąd pytanie do Piotra: czy znasz kogoś kto ma na sprzedaż używany kondycjoner Unicorn Audio? Szukałem w sieci ale nie mogłem takiego znaleźć.

Piotr bo tak siedzę i myślę, czy ten odsłuch Unicorn Audio z VTLami i z Sonus Faberami to nie był jakiś przypadek genialnej koincydencji. Coś się zgrało, zagrało i się spodobało. Czy znasz kogoś lub Ty sam masz jakieś większe doświadczenie z urządzeniami tej firmy. Bardzo mocno zastanawiam się na zakupem, stąd chciałbym wykluczyć jakąś przypadkowość. A zanim wpłacę kaucję i zakupie coś, chciałbym posłuchać rady mądrzejszych od siebie. Kolega od VTLi przeżywa "orgazm" jak mówi o zasilaniu Unicorna. Ty tak samo jak kolega rekomendujesz tą firmę. Pytając krótko, czy słyszałeś zasilanie w 2 lub 3 systemach, ewentualnie znasz ludzi, którzy mają takie osobiste doświadczenie?

Jak dwa lata temu pierwszy raz słyszałem kondycjoner Unicorna to myślałem dokładnie to samo. Mówiłem: ładnie wyglądająca zabawka, ale to jest niemożliwe żeby manufaktura z Polski robiła lepsze kondycjonery niż Japońskie, Amerykańskie, czy Niemieckie(mam na mysli topowe firmy, jak Shunyata, PS Audio, Accuphase i Issotek), ale przewaga Unicorna była tak duża, że ten temat nie dawał mi spokoju. Zadzwnoiłem do nich i spytałem gdzie będzie możliwość posłuchania tego sprzętu. Żeby nie rozciągać historii, przyjechałem na odsłuch, na miejscu całkowicie inny system. Test zasilania najwyższy Issotek i Unicorn Audio w wersji pure copper. Wystarczyły dwie minuty na zobaczenie różnicy. Przewaga Unicorna była tak wyraźna,że szkoda było przepinać sprzętu do ponownego testu. Ekspozycja instrumentów, wokali, ekstremalnie czarne tło, trójwymiarowość dźwięku. Grało to z taką precyzją, że mógłbym na scenie ustawić każdego z dokładnością 10 cm. Dosłownie było słychać na jakiej wysokości gra perkusja lub skrzypce. Przykładów znam więcej i mogę ci na priv podać konkretne osoby z którymi możesz się skontaktować. Ale wydaje mi się, że lepiej nie wierzyć na słowo, tylko wypożyczyć i posłuchać na swoim systemie.

No to skorzystałem z Twojej rady i umówiłem się na wypożyczenie egzemplarza testowego vertico, niestety termin to ok. 4/5 tyg. Jednak z tego co mowił mi Pan Piotr, będzie w Warszawie pod koniec czerwca i uda nam się wspólnie posłuchać vertico w moim systemie. To co udało się zrobić na dziś, to właśnie przyjechał do mnie wypożyczony imperatore. Już wiem, że ta noc będzie nie przespana. Za wcześnie by ferować wyroki na temat całości po 2,3 godzinach pobieżnego słuchania, ale już wiem, że poziom tego kabla jest ekstremalnie wysoki od wszystkich innych, które słyszałem. Do tej pory tamte wydawały mi się dobre. Na ten czas mogę potwierdzić jedno, takiej trójwymiarowości, jednocześnie barwy i detalu nie słyszałem nigdy wcześniej. Szatańska robota, która znajduje potwierdzenie w słowach użytkowników Unicorna.

Sam jestem posiadaczem tego kabla i co jakiś czas staram się wypożyczać kable topowych producentów. Mimo tych prób Imeratore rządzi. Jak kiedyś znajdę czas to opiszę te doświadczenia. Ciekawy jestem jak wypadnie u Ciebie. Napisz jak zagrał w Twoim systemie.

Było dokładnie tak jak Pan Piotr powiedział. Przez pierwsze kilkanaście godzin kabel stawał się coraz lepszy, chociaż już otwarcie było doskonałe. To ciężko nawet opisać słowami, co ten kabel tak naprawdę potrafi. Tło dramatycznie czarne, trudno sobie wyobrazić by było jeszcze czarniejsze. Dźwięk stał się namacalny, soczysty, jędrny, wokół strun gitary, kontrabasu czuło się wibrujące powietrze. Słuchając go w nocy z zamkniętymi oczami miałem wrażenie, że mogę go dotknąć. Już wiem na pewno, że ten kabel zostaje u mnie na stałe. Nie słyszałem nic, co by się zbliżyło do tego poziomu. A tego uczucia namacalności nie miałem nigdy wcześniej. Szczerze nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co się może stać jak przed to wszystko wepnę jeszcze kondycjoner.

Panowie czy ktoś może się odnieść do tych postów? Wiem, że firma unicorn audio jest zasłużona dla audio studyjnego i HI-END. Pytanie czy te kable są rzeczywiście takie doskonałe? Mieliście styczność z nimi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia dlaczego Supra

Potrzebowałem po prostu dobrego kabla zasilającego w przystępnej cenie. Miał zasilać wzmacniacz a nie odznaczać się „sygnaturą brzmieniową czy innymi walorami sonicznymi” Dobrej klasy przewodnik ze skutecznym ekranowanie. Tyle oczekiwałem i z tego zadania wywiązuje się ten kabel bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Naprawdę nikt w tym wątku nie słyszał o kablach zasilających Unicorn Audio??? Przecież teraz wszyscy w Polsce o nich mówią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz? Chcesz wiedzieć jak grają, wpłać kaucję, wypożycz. Ja przez Imperatore Unicorn Audio mam nieprzespane kilka nocy, mimo tego, że przesłuchałem kable zasilające Shunyata, Acoustic Zen, Harmonixa. Te kable mimo znakomitego PRu nawet nie zbliżyły się jakością do Imperatore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Naprawdę nikt w tym wątku nie słyszał o kablach zasilających Unicorn Audio??? Przecież teraz wszyscy w Polsce o nich mówią.

 

Wszyscy? Czyli Ty, machwoj i piotrfabic. Faktycznie cała Polska. Napisaliście w sumie razem ( a może jeden w trzech osobach) kilkanaście postów i w każdym o tej firmie. Przypadek? Nie sądzę, było lepiej się postarać bo to zbyt nachalne jest, zwłaszcza wspominki o tym jak to się długo czeka na zamówienie, taki pożądany produkt to jest:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperatore Unicorn Audioa co to za firma, z jakich materiałów korzysta bo na stronie mi się nie otwiera. Też zwykła miedż OFC ja ten Iluminati na 2400 Euro?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy? Czyli Ty, machwoj i piotrfabic. Faktycznie cała Polska. Napisaliście w sumie razem ( a może jeden w trzech osobach) kilkanaście postów i w każdym o tej firmie. Przypadek? Nie sądzę, było lepiej się postarać bo to zbyt nachalne jest, zwłaszcza wspominki o tym jak to się długo czeka na zamówienie, taki pożądany produkt to jest:)))

masz racje , konta za kryptoreklame zostają zablokowane w wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy? Napisaliście w sumie razem ( a może jeden w trzech osobach) kilkanaście postów i w każdym o tej firmie. Przypadek?

Drogi audiofan01 nie wiem co masz na myśli, że piszemy razem skoro ja na forum jestem od 8 miesięcy a machwojt kilkanaście dni.

 

Imperatore Unicorn Audioa co to za firma, z jakich materiałów korzysta bo na stronie mi się nie otwiera. Też zwykła miedż OFC ja ten Iluminati na 2400 Euro?

Bogdan pytasz co to za firma, może zamiast krytyki poszukałbyś informacji w internecie? Po pierwsze jest to firma, która zasilała pokój Nautiliusa na AudioShow 2017, oczywiście można zadać pytanie "może Nautilus wybrał słabe zasilanie do swojego pokoju?", jednak mając jako dystrybutor dostęp do nieograniczonego profilu urządzeń, wybrano kondycjoner Unicorn Audio. Opisywany był w tym pokoju jako wiodące zasilanie na rynku. Po drugie, jakbyś poczytał test Siltecha Triple Crown na HIFI Philosophy to doczytałbyś, że do testu tego kabla użyto jako referencyjnego kondycjonera Unicorna, jako takiego, który jako jeden z niewielu na ryknu jest w stanie pokazać wszystkie walory tego kabla. Może warto było wcześniej to sprawdzić, niż zacząć się dopytywać co to za firma i sugerować, że robi dziadostwo. Oczywiście z Twojego majestatu możesz uznać, że Nautilius się nie zna albo taki po prostu leżał w pokoju i go podłączyli. Albo, że na HIFI philosophy rownież nie mają pojęcia co testują i mogli Triple Crowna podpiąć w listwę z Castoramy i też byłoby dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z Twojego majestatu możesz uznać, że Nautilius się nie zna albo taki po prostu leżał w pokoju i go podłączyli. Albo, że na HIFI philosophy rownież nie mają pojęcia co testują i mogli Triple Crowna podpiąć w listwę z Castoramy i też byłoby dobrze.

 

Oczywiście, że było by dobrze...i z listwą "castoramy" i z komputerowym drutem...z tym , że chyba wiesz co to jest marketing, wspieranie produktów przez dystrybutora itp.

Nawiedzeni muszą o tym czytać, na wystawach oglądać, podniecać się i oczywiście kupować, bo po takich przygotowaniach (oczywiście) "usłyszą".

..."recenzje" i "testy" gazetkowe...smutne jest to, że ciągle są tacy co w nie wierzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan pytasz co to za firma, może zamiast krytyki poszukałbyś informacji w internecie?

Przeciez szukałem, mnie sie tam nic nie otwiera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem czy zastosowane materiały sa chociaż przyzwoitej jakości. Bo duże firmy jak Acrolink, Furutech czy tańsza Oyaide inne mają sie czym pochwalić a te małe ukrywają dane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez szukałem, mnie sie tam nic nie otwiera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem czy zastosowane materiały sa chociaż przyzwoitej jakości. Bo duże firmy jak Acrolink, Furutech czy tańsza Oyaide inne mają sie czym pochwalić a te małe ukrywają dane.

Bogdan masz rację, przepraszam, strona wyglądała kiedyś inaczej, chyba jest w przebudowie. Bogdan jak dla mnie kabel może być z bambusa albo liny portowej, jeśli wpinam go w system i słyszę znaczącą poprawę w stosunku do najlepszych kabli jakie miałem do tej pory. Ja już się nasłuchałem miedzi mitsubishi Acrolinka i stu patentów na super kable shunyaty, czy miedzi 6N monokrystalicznej Acoustic Zen. Nie potepiam tych kabli, na tym etapie rozwoju mojego sprzetu uważałem, że są świetne. Jednak kable Unicorna robią nieporównywalnie lepszą robotę. Jeśli wpinam kabel Unicorna i on mi robi robotę, to jak dla mnie może być robiony ze snopków słomy. A po brzmieniu i jakości wykonania innych urządzeń Unicorna myślę, że w użytych materiałach nie ma zadnych kompromisow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiać należy nachalną i nieudolną reklamę tego szajsu i twoją bezczelną wiarę w skuteczność takiego działania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałby nie zmieniać?. Gdyby to był taki sam podły kabek komputerowy z nitkami nieekranowaymi z niewiadomo czego o przekroju 0,75mm i kolkami z jakiegoś stopu alu to by nic nie zmienił. Jak jest lepszy to w dobrym systemie jakiś tam wpływ ma na calość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiam ludzi, którzy nie słyszeli, nie widzieli, ale mają zdanie na jakiś temat.

Polak potrafi...a temat sie rozwija!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi...a temat sie rozwija!

Możesz słuchaczu sieciówek nie mylić rozsądku Polaków z urojeniami sieciówkowymi? Na szczęście Polacy potrafią, pomimo tego, co ty tam sobie uroiłeś, myśleć i edukację na poziomie szkoły średniej również masowo zaliczają. Więc powiedz, jaki ty poziom reprezentujesz, słuchając przedłużenia druta w ścianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz słuchaczu sieciówek nie mylić rozsądku Polaków z urojeniami sieciówkowymi? Na szczęście Polacy potrafią, pomimo tego, co ty tam sobie uroiłeś, myśleć i edukację na poziomie szkoły średniej również masowo zaliczają. Więc powiedz, jaki ty poziom reprezentujesz, słuchając przedłużenia druta w ścianie.

Albo jednak Polacy rozsądku nie mają, bo taki triple crown można kupić w Polsce.

A Ty Bunk poza twierdzeniem, że to niemożliwe sluchales jakiegoś porządnego hifi, gdzie była szansa spostrzeżenia różnic?

Czy tych których stać np na porządnego Fututecha niechby "tylko" za 7k i to kupują to czysty snobizm, nic nie słyszą? Czy Ty nie słyszysz, albo nie miałeś nawet szansy ?

Ja sam mimo dość dobrego wzmacniacza i reszty toru kable mam mizerne, ale nie toczę piany jak wielu tutaj, tylko sobie slucham i kupuje co mam ochotę i za ile. Nie próbuje przekonać innych na siłę co do dysponowania nie moja kasa.

Może tu jest problem?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jednak Polacy rozsądku nie mają, bo taki triple crown można kupić w Polsce.

A Ty Bunk poza twierdzeniem, że to niemożliwe sluchales jakiegoś porządnego hifi, gdzie była szansa spostrzeżenia różnic?

Czy tych których stać np na porządnego Fututecha niechby "tylko" za 7k i to kupują to czysty snobizm, nic nie słyszą? Czy Ty nie słyszysz, albo nie miałeś nawet szansy ?

Ja sam mimo dość dobrego wzmacniacza i reszty toru kable mam mizerne, ale nie toczę piany jak wielu tutaj, tylko sobie slucham i kupuje co mam ochotę i za ile. Nie próbuje przekonać innych na siłę co do dysponowania nie moja kasa.

Może tu jest problem?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Proszę o cytat, kiedy pisałem o wydawaniu pieniędzy na cokolwiek. Jeśli nie znajdziesz to proszę o edycję powyższego tekstu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jednak Polacy rozsądku nie mają, bo taki triple crown można kupić w Polsce.

A Ty Bunk poza twierdzeniem, że to niemożliwe sluchales jakiegoś porządnego hifi, gdzie była szansa spostrzeżenia różnic?

Czy tych których stać np na porządnego Fututecha niechby "tylko" za 7k i to kupują to czysty snobizm, nic nie słyszą? Czy Ty nie słyszysz, albo nie miałeś nawet szansy ?

Ja sam mimo dość dobrego wzmacniacza i reszty toru kable mam mizerne, ale nie toczę piany jak wielu tutaj, tylko sobie slucham i kupuje co mam ochotę i za ile. Nie próbuje przekonać innych na siłę co do dysponowania nie moja kasa.

Może tu jest problem?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Maciek daj mu spokój....niektórzy już tacy są!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunk za stosowanie pojęć z psychiatrii w celu ataku personalnego opuszcza wątek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie nie będę zakładał kolejnego tematu więc zapytam Tu i Teraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-64769-0-34033400-1531405776_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

A może ktoś technicznie wytłumaczyć wyższość jednego drutu od drugiego. Bo słyszę /nie słyszę to słabe wytłumaczenie. Dziękuję i pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.