Jump to content
IGNORED

Klub White Bird Amplification (WBA)

Recommended Posts

21 minut temu, Hiacynt napisał:

To tak żeby rozładować atmosferę... Może my naprawdę przesadzamy?

Coś w tym jest:)
Zależy  od systemu. Zmianę lamp i wpływ na brzmienie w niektórych systemach słychać bardziej  , w niektórych mniej a w jeszcze innych nie słychać.
We własnym systemie który znam potrafię wychwycić zmiany w brzmieniu gdy zmienię lampy , ale gdy słucham na obcym systemie u kogoś to nie potrafię wychwycić zmian w brzmieniu...:)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sprzedam swojego Blazebirda. Wejścia:1xXLR , 2xRCA w tym jedno do pre gramofonowego dla wkładek MM Wyjścia:1xRCA. Sterowanie Khozmo na przekaźnikach + aluminiowy pilot. Lampy 2x2A3 , 2xE88CC Gold Lion dodatkowo 2x6922 Sylvania. Pre w świetnym stanie , ze względu na charakter wykonywanej pracy było używane głównie weekendowo.
Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv.

• 3 weeks later...

Ja również postanowiłem jak @Qbansprzedać swoje WBA Flamebird. Jest to preamp phono na lampach 2x2A3 i 1xECC88.

Zarówno może służyć jako przedwzmacniacz (TYLKO z sekcją phono), lub jeśli ktoś chce może być "normalnym" przedwzmacniaczem gramofonowym wpietym między gramofon, a wzmacniacz. 

Gdyby nie pozbycie się całego toru analogowego nie chciałbym go zmieniać, ale bez gramofonu itd nie jest mi już potrzebny. 

Na dziś dzień oferta aktualna..... 

IMG_20201129_191149.jpg

• 1 month later...
7 minut temu, Qban napisał:

Ooo znajome monobloki:) jak wypada Flamebird w porównaniu do classe?

Ciężko porównać zwłaszcza jak miesiąc nie miałem w domu pre i muzyka nie grała. Mogę natomiast opisać porównanie Classe do pre które posiada kolega remiq czyli flamebird. Nie wiem czy to to samo co ja mam ale.. wba zagrało z pierwszym planem lekko bardziej wysuniętym do przodu natomiast classe budowało całą scenę od linii kolumn w tył. Najważniejsze jednak było to że całe brzmienie było prawdziwsze, barwniejsze, tak jakby ze zdjętym kocykiem ze zdjętą mgłą, mocniej przybliżając nas do brzmienia "live". Nie była to różnica mega duża natomiast zdecydowanie słyszalna. 

• 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.