Skocz do zawartości
gosc_niedzielny_

Streamer do zestawu z Yamaha A-S2000

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

chcę sprawić sobie odtwarzacz plików z radiem internetowym. Chciałbym zmieścić się w przedziale 2-3 tys. złotych.

W tym przedziale cenowym do wyboru mam ogólnie chwalony Node2 i droższy (na granicy zakładanego budżetu) CXN v1.

Odtwarzacz będzie grał ze wzmacniaczem Yamaha A-S2000 i kolumnami Magnat Quantum 757.

Pytanie moje: Jaki odtwarzacz wybrać? Node2 jest sporo tańszy (~2tys), natomiast CXN v1 (~3tys) posiada wyjścia XLR.

W teście Yamahy A-S2000 czytałem że podłączony po XLR gra zdecydowanie lepiej niż po RCA.

Czy jakość grania zestawu z CXN v1 względem Node2 będzie na tyle lepsza że wydanie dodatkowego tysiąca złotych będzie uzasadnione?

W dalszym kręgu mojego zainteresowania jest jeszcze Pioneer n-50a, Pioneer n-70a, Marantz NA8005 i Oppo Sonica Dac (3 ostatnie już jednak poza budżetem) .

Na chwilę obecną nie planuję korzystania z płatnych serwisów, raczej nastawiam się na słuchanie muzyki z dysku zewnętrznego USB bądź dysku sieciowego NAS oraz radia internetowego (może się to zmienić- na razie po prostu tego nie znam).

Nie wykluczam używanego, chociaż wśród używek póki co nie ma zbyt dużego wyboru.

Proszę o pomoc w wybraniu sprzętu najlepszego dla mnie z jak najwyższym stosunkiem jakość/cena.

Pozdrawiam.

Edytowane przez gosc_niedzielny_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi