Skocz do zawartości
IGNORED

Streamer do zestawu z Yamaha A-S2000


gosc_niedzielny_

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

chcę sprawić sobie odtwarzacz plików z radiem internetowym. Chciałbym zmieścić się w przedziale 2-3 tys. złotych.

W tym przedziale cenowym do wyboru mam ogólnie chwalony Node2 i droższy (na granicy zakładanego budżetu) CXN v1.

Odtwarzacz będzie grał ze wzmacniaczem Yamaha A-S2000 i kolumnami Magnat Quantum 757.

Pytanie moje: Jaki odtwarzacz wybrać? Node2 jest sporo tańszy (~2tys), natomiast CXN v1 (~3tys) posiada wyjścia XLR.

W teście Yamahy A-S2000 czytałem że podłączony po XLR gra zdecydowanie lepiej niż po RCA.

Czy jakość grania zestawu z CXN v1 względem Node2 będzie na tyle lepsza że wydanie dodatkowego tysiąca złotych będzie uzasadnione?

W dalszym kręgu mojego zainteresowania jest jeszcze Pioneer n-50a, Pioneer n-70a, Marantz NA8005 i Oppo Sonica Dac (3 ostatnie już jednak poza budżetem) .

Na chwilę obecną nie planuję korzystania z płatnych serwisów, raczej nastawiam się na słuchanie muzyki z dysku zewnętrznego USB bądź dysku sieciowego NAS oraz radia internetowego (może się to zmienić- na razie po prostu tego nie znam).

Nie wykluczam używanego, chociaż wśród używek póki co nie ma zbyt dużego wyboru.

Proszę o pomoc w wybraniu sprzętu najlepszego dla mnie z jak najwyższym stosunkiem jakość/cena.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.