Jump to content
IGNORED

B&W CWM500

centrino

Recommended Posts

Witam , nie wiedzialem w jakim dziale umiescic moje pytanie wiec pisze tutaj , posiadam takie glosniczki sufitowe i chcialbym sobie je zamontowac na tarasie w drewnianej podciubitce , pytanie moje jest takie czy one nie potrzebuja zadnej skrzynki , obudowy ? Mam je poprostu wmontowac tak jak sa , a sa poprostu z tylu gole :D Z przodu maja maskownice a z tylu widac glosnik wrqaz z zwrotnica . Dziekuje .

Zalezy co jest w tej podbitce?

Jeżeli duza pusta przestrzeń to zrob back box’a (zamknięta skrzynkę) o poj. około 15 ltr i wyłóż go luźna wełna tak aby nie dotykała głośników od tylu. Zainstaluj skrzynkę w podbitce i w niej CWM 500. W zestawie powinien byc płat wełny lub pianki, ktory możesz wykorzystac zamiast wełny w zrobionej. skrzynce.

Pamiętaj, ze nie sa to typowe głośnik na zewnatrz wiec z daleka od deszczowej pogody :)

Jeżeli natomiast podbitka jest dobrze wypełniona wełna mineralna, to wystarczy zrobic w niej nisze wlasnie o obj. 15 ltr i wypełnij troche luźna wełna lub tym załączonym w zestawie płatem i powinno byc ok.

Powodzenia.

Dzieki za odpowiedzi , nad podbitka jest mnustwo miejsca pustego niczym nie wypelnione bo jest nad tarasem na zewnatrz budynku , z 2 stron zamkniete budynkiem a z 3ciej szklem , wiec tylko od frontu nie jest taras zamkniety . wiec zero deszczu , co najwyzej wilgoc z powietrza i mroz w zimie , ale chyba nie powinno sie nic stac ? bede musiec zrobic takie skrzyneczki , ale musza byc dosc lekkie , chyba ze jakies jeszcze dodatkowe wzmocnienie zrobie podbitka -strop . Z jakiego materialu zrobic najlepiej te pudelka ? sklejka ? plyta wiurowa ? Skrzynki musza byc mniejsze niz otwor montazowy bo nie jestem w stanie sciagnac podbitki poniewaz listwy maja po 4 metry dlugosci .

Dzieki za podpowiedzi , wiem juz o co chodzi :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.