Jump to content
IGNORED

Interface + mikser -> 600/700zł

Ariven

Recommended Posts

Witam, poszukuję miksera + interfejsu do 600, max 700zł. W grę wchodzą raczej tylko używki.

Może napisze, co chcę osiągnąć... Miałem kartę dźwiękową STX II, ale chcę poszerzyć lekko asortyment muzyczny i coś zmienić. Co chciałbym podłączyć?

1. Słuchawki DT770 80ohm (jack 6,3) - słuchanie muzyki, dźwięki z kompa

2. Głośniki Solo 7c - jak wyżej

3. Mikrofon ath 2035 - nagrywanie i rozmowa przez ts, skype, czyli jak normalne mikro podłączone do pc

4. Gitara elektryczna - raczej tylko nagrywanie, albo odsłuch na żywo (coś jak wzmacniacz, tylko podłączenia gitary i odsłuch jej z głośników pc, jeżeli to w ogóle możliwe)

I raczej tyle. Na początku myślałem tylko o interfejsie, ale chciałbym mieć możliwość regulacji basów oraz średnich i wysokich tonów np. w mikrofonie, gdy będę rozmawiał przez ts i w słuchawkach.

Początkowo myślałem o jakimś interfejsie z wbudowanym mikserem, ale jak widzę nic takiego nie ma, tylko mikser z interfejsem, a to podobno jest do d...

Więc zastanawiałem się nad scarlett 2i4 + do tego jakiś mikser, ale da się to sensownie połączyć, żeby działało tak jak napisałem? Jeżeli podłącze mikro do miksera to nie do interfejsu i na odwrót... :hmm:

4-ty pkt z gitarą nie jest aż tak ważny, po prostu to taka dodatkowa opcja zamiast kupowania wzmacniacza :E

___

I jeszcze tak offtop - ath 2035 potrzebuje dodatkowego zasilania - phantom power. Jak podłączę go w takiej kofiguracji jak wyżej to będzie działało, czy koniecznie muszę coś dokupić?

^^^

Jakieś porady? :P

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.