Jump to content
IGNORED

Czy słuchaliście może Bel Canto evo2i?

emesze2

Recommended Posts

Elberoth to znawca belcanto, przyznam się ze sam ciekawy jestem jak wyglądalo by spotkanie z tymi wzmacniaczami. Podejzewam ze dzwięk naprawde moze byc tak dobry tylko heh moze to wydac sie smieszne ale cyfraki mnie jeszcze nie "podniecają"- takie bezduszne są hehehehe

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elberoth to znawca belcanto, przyznam się ze sam ciekawy jestem jak wyglądalo by spotkanie z tymi wzmacniaczami. Podejzewam ze dzwięk naprawde moze byc tak dobry tylko heh moze to wydac sie smieszne ale cyfraki mnie jeszcze nie "podniecają"- takie bezduszne są hehehehe

Ps. Elberoth pisal o bel canto w samych super latywach, z pamieci zacytowac moge cos mniej wiecej tak:"wzmacniacz w wersji evo2(koncówka) doruwnuje do maca 6900 i gryphona 2200 natomiast wersje 4 i 6 zmostkowane to juz inny system planetarny"..."jest plynny i szybki itd..." akurat ten czlowiek wydaje mi sie ze bardzo zna sie na rzeczy i wydaje mi się ze te wzmacniacze rzeczywiscie mogą byc super wkoncu to jakis nowy krok i nowy pomysl na dzwięk wiec kto wie. Zauwaz jednak ze Elberoth uzywa koncówki i ma superasny przedwzmacniacz, ciekawe jak spisuje się integra bel canto wydaje mi sie ze jak nasz znawca tematu :) wróci to chetnie napisze

Hidden Content

Do znawcy to mi jeszcze daleko :-)

Niemniej jednak faktycznie mam pewne doświadczenie, jako że od blisko roku posiadam końcówkę eVo 4. To doświadczenie pozwoliłem sobie "rozszerzyć" na eVo 2, gdyż eVo 4 to w istocie 2 x eVo 2 w jedej obudowie (eVo 4 to wzmacniacz 4 kanałowy, z możliwością zmostkowania do 2 kanałów) tak więc słuchając eVo 4 na dwóch niezmostkowanych kanałach, mamy w praktyce eVo 2.

eVo 2i NIE SŁUCHAŁEM, jednakże biorąc pod uwagę że jest to eVo2 z dodanym preampem oraz bardzo dobre recenzje na zachodzie, postawił bym go na samym czubku mojej listy urządzeń wartych odsłuchu.

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

A Soneteera Bronte słuchaliście? Jest dokładnie na tym samym układzie co Evo (tzn. Tripath) a kosztuje znaaacznie mniej. Ja nie słuchałem więc niestety nic nie jestem w stanie powiedzieć, ale może warto posłuchać?

Pzdr.

Hidden Content

U mnie eVo pracuje zmostkowane - 360W na kanał zamiast 120W. Jest sporo lepiej. Bi-ampingu nie próbowałem - mój pre ma tylko 1 parę pre-outów. Jak kupię kiedyś sobie kupię ARC, to sprawdzę :-)

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

• 2 weeks later...

Dobre wiadomości - ceny Bel Canto są teraz w EUR. eVo2i kosztuje 2990 EUR co przy dzisiejszym kursie daje 12.000zł, więc prawie 3 tys taniej !

Hidden Content

Elberoth

i odrazu zmieniam zdanie na temat tego dystrybutora brawo!!!!!

Wiecej glowy bo tak patrząc na nasz rynek to jest jednak cholernie przyszlosciowy i rozwojowy. Dobra polityka cenowa pozwoli przeciez zarobic dla dystrybutora i umozliwic szerszej liczbie osób dostep do danych urządzeń :)

PS. Doskonale przeciez potrafie zrozumiec ze sprzet z USA jest "trochę" drozszy ale nie poand 2x drozszy jak to czesto sie zdaza

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.