Skocz do zawartości
IGNORED

Atoll in100 vs Roksan Caspian


barrtas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam aplitunera/wzmacniacza do moich nowych Castle knight 4. Póki co graja z rotelem 971 mk2 i cd RDC951 i nie jest za dobrze. Dźwięk jest trochę cienki, suchy i niezbyt przyjemny na górze pasma. Brakuje energii, wykopu, dociążenia brzmienia i ciepła i gęstą średnicą.

A zatem szukam czegoś używanego z potężnym, energicznym i ciepłym dźwiękiem. Moimi faworytami są Atoll in 100 i Roksan Caspian, które mogę aktualnie kupić w bardzo podobnej cenie. Bużet do 2 tyś zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Atoll setka nie ma energicznego basu, ma zylasty gorny bas a im nizej tym bardziej go przeciaga. Za to ma az za bardzo "dynamiczny" - czytaj nerwowy srodek, ktory bardzo upraszcza. Do tego tego basu ma troche "dodane", jest bardzo zaokraglony i ujednolicony. Ale i tak lubie tego klamota. Gdyby nie Dayens Menuetto to bylby najfajniejszy piec do 4kzl. z tej calej gromady klamotow jakie u siebie mialem. Ten Caspian to pewnie tzw. 2-3 klasy wyzej od in100se wiec wybor raczej oczywisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić samochód. Daewoo Lanos albo VW Passata. Co radzicie ? :))))))

Bardzo podobne zestawienie. Atoll i Roksan to zupełnie inna klasa dźwięku. Zupełnie inna jakość wykonania. Całkowicie odmienny sposób grania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest początkującym,który opiera swój wybór na opiniach innych.

Płacisz kaucje i testujesz u siebie a jak nie to zostaje droga którą obrałeś i będziesz wymieniał klocki i tracił kase.

 

Jak masz w dobrej cenie to kup,potestuj i zostaw lub pogoń dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego warto aby wydał dobrze swoje pieniądze. Trzymając się porównań motoryzacyjnych, lepiej kupić starszego (ale zadbanego) Passata niż "prawie" nowego Lanosa.Castle to raczej głośniki grające "klimatami" niż ostrym rysunkiem. Przy "nabuzowanym" stylu grania Atolla będzie na dłuższą metę bardzo męczącą. Roksan daje o wiele bardziej prawdziwy i prawidłowy dźwięk (jak dla mnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem szukam czegoś używanego z potężnym, energicznym i ciepłym dźwiękiem. Moimi faworytami są Atoll in 100 i Roksan Caspian, które mogę aktualnie kupić w bardzo podobnej cenie. Bużet do 2 tyś zł.

 

Ale kupując Caspiana za ok. 2000 pamiętaj, że to będzie jedna z pierwszych dwóch wersji, określona jako Mk1 i Mk2. Nowsze wersje, czyli M1, M1 NG kosztują powyżej trójki. Oczywiście najnowsza M2 jeszcze więcej. Mk2 to już kilkunastoletni wzmak, warto to pamiętać. A zagra bardzo środkiem, jak na dzisiejsze standardy to może nawet za bardzo, ale to kwestia gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najstarszy z czarnymi galkami bo tylko takie mozna kupic do 2 tys. przeczytalem caly internet o tym i wyciagam sobie srednia. kupujac nowy sprzet na pewno odsluch jest najodpowiedniejszy kupujac stary ktorego nie ma juz w ofercie i to jeszcze klocek po klocku to juz nie jest rozowo.

 

atol in 100 ma super opinie jak i recenzje jako efekciarski sprzet do rocka. castlom potrzeba troche zycia bo dzwiek jest taki papierowy troche.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruj się opiniami i recenzjami. Sam wyrób sobie zdanie. Posłuchaj "na żywo". Atoll jest "gazetowym killerem" wybranym przez recenzentów na objawienie z przedsionka hi-end... Dynamikę owszem ma. Rodem z boomboxa. Jeśli szukasz czegoś do rocka, szukaj czegoś z dobrą mikrodynamiką i konturem na basie. Akurat tego w IN100 NIE ZNAJDZIESZ. Sprawdza się przy płytach ukierunkowanych na pokazanie wokali, spokojniejszym graniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastracja? - z męskimi to faktycznie może być problem.... Brrrrrrr. Paskudne skojarzenie. :)

Do rocka szukałbym czegoś z oferty Denona, Pioneera. Roksan Kandy K2 może być bardzo dobrym wyborem i chyba bez problemu do wyrwania w tej kwocie. Ewentualnie dozbierać kilka setek i kupić NAD C338. Nowy kosztuje poniżej 3 tys. Trochę dołożysz, trochę utargujesz i może dobrze na tym wyjdziesz, Niemniej i tak bym stawiał na Roksan. Caspiana jeśli jest w dobrym stanie lub K2 (bo fajnie gra)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dozbierać kilka setek i kupić NAD C338.

 

Jak NAD to szukaj starych np C356 bo te nowe trochę spłaszczają dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem m2 przez jakieś 2lata. Bardzo dobry dźwięk. Dobry przy długim słuchaniu, ciepły, zaokrąglony dźwięk. Nie jest to niestety wzmak z zapasem energii. Raczej woli spokojniejsze granie. K2 dla odmiany wydawał mi się bardziej okrojona wersja jeśli chodzi o jakość dźwięku ale w mocniejszych kawałkach miał trochę lepsza kontrolę. Kwestia gustu. Pierwszej wersji caspiana nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Knight 4 jako pierwszy zestaw po kinie domowym z Pm6005,Castle mają potencjał,kumpel gra na "piątkach"

Mało masz kasy na wzmak do nich,co do in100 to Rpica 3 lepiej wypadła jak napisali bas miał lepszy,bylo go wiecej ale kiepski,Epoca zaś w rock sie fajnie sprawdziła,gdybym wiedział że będe miał dobry dac to bym ją zostawił bo źródło musi być porządne,jak w przypadku innych firm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent ma dobre opinie jeśli chodzi o dźwięk. Sporym problemem była/jest awaryjność. Dotyczy to głównie odtwarzaczy CD choć rzutuje na markę jako całość. Popytaj o ten konkretny model w klubie Vincenta. Może dowiesz się czegoś sensownego od kogoś kto ma/miał ten wzmacniacz. Ewentualnie do listy poszukiwań dopisz Exposure. Do bardziej dynamicznego grania jak znalazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent ma dobre opinie jeśli chodzi o dźwięk. Sporym problemem była/jest awaryjność. Dotyczy to głównie odtwarzaczy CD choć rzutuje na markę jako całość.

 

 

Co do CD Vincenta to posiadam jeszcze CDS7 DAC i zero problemów choć używam go od święta. Jakieś problemy ponoć były z ich budżetowym , zresztą dobrze grającym CD 400

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś problemy ponoć były z ich budżetowym , zresztą dobrze grającym CD 400

O ten właśnie chodzi. Z jednym zastrzeżeniem. Nie "ponoć" a "na pewno". Także na tym forum można znaleźć wiele opisów sytuacji, gdzie nowe egzemplarze, dopiero co kupione ulegały awarii na skutek usterek fabrycznych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie odpuscilbym Atolla. Mi w ogole nie przypadl do gustu, suchy i matowy, w ogole bez polotu. Jakos nie rozumiem powszechnego zachwytu w prasie zarowno modelem 100 jak i 200. Z tych dwoch zdecydowanie Caspian ale tak jak pisal poprzednicy tylko w wersji M2 - z tym, ze na uzywke musialbys zwiekszyc dwukrotnie budzet wiec moze warto poczekac… Najlepiej odsluchac gdzies w salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spychi proszę Cię, jednak nie przesadzajmy i aż tak nie dyskredytujmy tego Atoll-a (w swojej cenie jest ok., wyraźnie więcej w tej cenie daje chyba tylko Dayens Menuetto).

Oczywiście żadne cudo i killer (jak to wypisują pod dyktando wiadomo kogo w krajowych "recenzjach") z Atoll-a in 100 se nie jest ale suchotnik i matowy piec też do niego nie pasują chyba, że Atoll ma problemy z powtarzalnością produkcji w co jestem coraz bardziej skłonny uwierzyć ( zwłaszcza po tym co producent przysłał na dniach dla mojego serwisowanego cedeka Atolla - tu zapraszam do Klubu Atoll, gdzie można poczytać jak to moja reklamacja cedeka się zakończyła na zasadzie - zamienił stryjek siekierkę na kijek...).

Ogólnie Atoll sto i dwieście to zawsze były bardzo barwne na średnicy wzmaki ale barwne w rozumieniu - mocno podkolorowywały na swój! sposób środek pasma (co mi osobiście się podoba). Do tego Atoll gra bardzo "blisko/ofensywnie", przestrzeń jest nienaturalnie rozbudowana, "rozdęta" i jak dla mnie jest to największa wada Atoll-ów. W obu wzmakach bas jest bardzo obły, ujednolicony, mocny i wymaga kolumn z basem punktowym, konturowym o bardzo dobrej jego kontroli, szybkości. Za to już średnica kolumn do Atoll-a powinna być bardzo dobrze wypełniona - coś na zasadzie tego co mamy np. w Dyniaczach. Do tego "setka" ma w całym paśmie "rozmazany" kontur, nie jest to wzmacniacz, który stawia na pokazanie jak największej ilości detalu czy na rozdzielczość. Gra muzykę jako całość. Najbliżej prawdy o in 100se w krajowych "recenzjach" był Violet ze Stereo i Kolorowo (czego do dzisiaj nie potrafię zrozumieć bo nie jestem fanem "tych recenzji"). Facet w wielu elementach idealnie opisał in 100 se, oczywiście pofantazjował na temat basu (zachwycił się górnym, żylastym basem ale już nie wspomniał co dzieje się niżej - znaczy się buuuuczy). Mało tego, jako jedyny wspomniał o wyraźnych uproszczeniach! w brzmieniu Atoll-a in 100se za co mu chwała, bo faktycznie o tym się nie wspomina a to obok tej "Atollowej" spierdzielonej przestrzeni jest jego drugą największą wadą. Oto cały in100 se, jak to ktoś kiedyś dobrze napisał - stara się być wzmacniaczem do każdego rodzaju muzyki ale nie najlepiej mu to wychodzi.

Za to zabawne jest, gdy branża na forum przedstawia setkę jako piec wybitnie dynamiczny... I na zakończenie taka uwaga - niech nikogo nie zmylą te duże trafa w środku Atoll-a - same trafa (na marginesie - w tym przypadku bardzo przeciętnej jakości) to jeszcze nie oznaka super wydajności prądowej. No, piękna recenzja wyszła, poproszę lajki. Pierwszy mam nadzieję będzie od Audio - Forte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam aplitunera/wzmacniacza do moich nowych Castle knight 4. Póki co graja z rotelem 971 mk2 i cd RDC951 i nie jest za dobrze. Dźwięk jest trochę cienki, suchy i niezbyt przyjemny na górze pasma. Brakuje energii, wykopu, dociążenia brzmienia i ciepła i gęstą średnicą.

A zatem szukam czegoś używanego z potężnym, energicznym i ciepłym dźwiękiem. Moimi faworytami są Atoll in 100 i Roksan Caspian, które mogę aktualnie kupić w bardzo podobnej cenie. Bużet do 2 tyś zł.

 

Czytają Twój post, moim zdaniem Atoll IN100 może Ci się spodobać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze xindak 6900 na olx ale przeczytalem ze "Atak, tempo, impuls, detal... to nie jest naturalne środowisko Xindaka"

a to wlasnie między innymi na tym mi zależy wiec odpada.

Dayens Menuetto-z recenzji wydaje się ok, ale tak samo kupno na rynku wtórnym graniczy z cudem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze w tej cenie słynny na każdym forum NAIM nait 5i. Czy faktycznie jest on aż tak dobry? i czy te 60W wystarczą do oddania energi wykopu itp?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Roksana caspiana, na tle konkurencji do 2 tyś zł to bardzo dobry piec zarówno pod kątem samego brzmienia jak i jakości wykonania i zastosowanych komponentów. Uniwersalny, bez większych wad. W stosunku do znacznie droższych alternatyw brakuje mu makrodynamiki, potęgi brzmienia oraz sceny w głąb, natomiast cechują go również pewne aspekty, których nie mają znacznie droższe konstrukcje, np. Barwnosc średnicy, mikrodynamika na górze pasma, kolorowy i analogowy sposób prezentacji. Ogólnie do 2 tyś. i nieco wyzej ja ten wzmacniacz bardzo polecam, w większości zestawów powinien zagrać jak należy;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dyskredytujmy tego Atoll-a

odnoszę wrażenie, że tu akurat masz swój udział...

Także uważam, że Atoll nie jest mistrzem precyzji i punktualności, ale także uważam niektóre Twoje sformułowania za zbyt kategoryczne i mogą wprowadzać w błąd. Ja nazwałbym ten wzmacniacz "energetycznym i... wesołym" :), nie męczy, nie próbuje udawać szczególnej finezji, po prostu fajnie gra. Uważam setkę Atolla za jeden z lepszych i wbrew pozorom uniwersalnych wzmacniaczy w podobnej cenie, z dźwiękiem który można nazwać kompromisem - zresztą nie znam wzmacniacza w podobnym budżecie, gdzie kompromisów takich, czy innych nie ma. Słowo o "trafach" - nie potrafię ocenić ich jakości, bo się na tym nie znam, wiem natomiast, że setka potrafi napędzić naprawdę trudne kolumny, na których już parę wzmacniaczy się potknęło - doświadczam tego codziennie :) Nota bene nie są to kolumny z punktowym i precyzyjnym basem, a nic nie buczy. To akurat dla autora wątku nie musi mieć dużego znaczenia dopóki zostanie z Castle'ami.

Autorowi wątku brakuje energii, wykopu i dociążenia brzmienia - moim zdaniem Atoll może być jedną z dróg, żeby "ruszyć" Castle - to dobre kolumny, ale wykop nie jest raczej ich najmocniejszym atrybutem.

Innymi niezłymi propozycjami (które padły wcześniej) może być Naim, NAD, może jeszcze Musical Fidelity. Można też rozważyć Moona (w zakładanym budżecie to raczej niskie modele), ale ten słabo dostępny w Polsce jako używany. Wydaje mi się, że Exposure może niezbyt wiele wnieść względem Rotela, bardziej widziałbym Creeka, choć też nie jestem pewien.

Życzę miłych i udanych poszukiwań:)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek gratuluje poczucia humoru. Czy radosne granie = uproszczenia jak w piecykach za 1200zl.? A moze to ta gazetkowa "energetycznosc"? Gdzie ten energetyczny bas a nie zmiekczony, jednostajny burczybas o przewalonej ilosci jak na "energetycznej" dyskotece w Nosibadach? Wydajnosc - prosze Cie...Przy tak spartonej konstrukcji i lichej jakosci zasilaniu....Radosny to jest tylko krajowy dystrybutor bo ma rekordowo wysoka marze na Atoll-u a nie Atoll... Moze napisz jeszcze cos o fantastycznej przestrzeni jaka dostaje posiadacz Atoll-a in100se - to dopiero jest radosne doswiadczenie. A na koniec wisienka na torcie - krajowy serwis, wzor dla innych serwisow... Na szczescie w poteznie podbitej cenie Atollow sa tez swietne wzmacniacze jak Haiku, Dayens itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek gratuluje poczucia humoru.

Dzięki Adam, faktycznie jestem gościem z poczuciem humoru, fajnie że to zauważyłeś :)

Rozumiem, że serwis, czy dystrybutor zalazł Ci za skórę, nie oceniam tego, warto jednak oddzielać osobiste animozje od oceny samego urządzenia. Rozumiem też, że Atoll może Ci się nie podobać. Na swoje potrzeby rozróżniam urządzenia "z klasą", które mi się podobają i "z klasą", których nie chciałbym mieć (tych "bez klasy" nie biorę pod uwagę). Staram się nie używać tak kategorycznych ocen nawet, jeśli coś mi się nie podoba. Gusty i potrzeby są różne.

Odnoszę wrażenie, że się "skrzywdziłeś" niewłaściwie dobranymi kolumnami, może ustawieniem, czy kablami. Mówisz, że Atoll nie jest wydajny ? Bo co: nie może być, czy masz jakieś doświadczenia w tej sprawie ?

Dlaczego miałbym pisać o fantastycznej przestrzeni ? Tam nie ma nic szczególnego, ani tym bardziej fantastycznego - jest po prostu OK jak na jego cenę.

Przepraszam autora wątku za off topic, może raczej tę dyskusję powinniśmy prowadzić gdzieś indziej.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p><p><p>Klimek przez dwa lata sprawdzilem z setka wszystkie polecane kolumny pod Atolla, ktore mialy tuszowac jego defekty tylko jak zatuszowac defekt okradania muzyki z muzyki poprzez tak brutalne uproszczenia jakie wprowadza Atoll? No nie da sie. Ten burczybas idzie jeszcze ogarnac glosniczkami ale tych uproszczen i Atollowej spierdzielonej przestrzeni nie ukryjesz zadnymi glosnikami. A co do skrzywdzenia przez serwis Atoll-a, nawet nie wiesz ile osob do mnie napisalo co mialo podobne przykre doswiadczenia jak ja...Lekki szok jak byc poczytal co tym ludziom wmawiano...Jezeli jest ktos z Zachodniopomorskiego to zapraszam do siebie na posluchanie jak zachowuje sie w 100% sprawny wg serwisu Audio Forte naped w odtwarzaczu Atoll cd 100 se2...Na marginesie - sam Atoll na wystawie audio laczyl setke wlasnie z moimi obecnymi monitorami, ups...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.