Jump to content
IGNORED

Kondycjoner + lampa / różne zasilania.

Lucky Bębenek

Recommended Posts

Hej. Mam zamiar kupić kondycjoner/power processor xindaka z Chin. Na urządzeniu jest napisane we/wy 220V. Wersji na 230V niestety nigdzie nie ma. Nie wiem jak zareaguje dac/wzmak tranzystorowy, jeżeli zamiast zalecanych 230 dostanie 220.

No i przede wszystkim jak zachowa się lampa, ponieważ widziałem wersje tego samego wzmaka na 220 i 230. Lub też, co będzie gdy będę miał kondycjoner z wyjściem 220V a podepnę lampę pod 230V.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hej. Mam zamiar kupić kondycjoner/power processor xindaka z Chin. Na urządzeniu jest napisane we/wy 220V. Wersji na 230V niestety nigdzie nie ma. Nie wiem jak zareaguje dac/wzmak tranzystorowy, jeżeli zamiast zalecanych 230 dostanie 220.

No i przede wszystkim jak zachowa się lampa, ponieważ widziałem wersje tego samego wzmaka na 220 i 230. Lub też, co będzie gdy będę miał kondycjoner z wyjściem 220V a podepnę lampę pod 230V.

po co Ci wątpliwej jakości kondycjoner chiński jak masz lokalnych producentów robiących takie urządzenia bez wciskania tandety. Acoustic Dream wypuszcza nowa serie na rynek Polski - bodajże LS lub LP nie pamietam i tam masz świetne urządzenie na furutechu poniżej 3000 zł bo bez marż dystrybucyjnych i sklepowych, bez cła itp, który wciągnie nosem tego xindaka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hidden Content

Sprzedam VITUS RI100

Nie uważam, iż jakakolwiek firma z Chin oferuję tandetę. Wręcz przeciwnie. Cayin ha1a,który kosztuje w Chinach ok.350 USD jest wyceniony w Polsce na 3000.Za cło i vat nie płacę. Na szczęście istnieje coś takiego jak przemyt.

Z tego co widzę, Acoustic Dream jest w stanie pochwalić się jedynie obróbką cnc. Nie wątpię w ich geniusz. Gnojenie Xindaka i innych wyrobów z Chin na tym forum również przerobiłem.Zachwalanie pl produktów też. Pytanie dotyczyło czegoś innego.

Hidden Content

Urządzenia mają działać z tolerancją napięcia wejściowego +-10%, czyli przy 230V będzie to zakres 207-253V. Przy urządzeniu na 220V, również jest tolerancja +-10%. Np. u mnie w gniazdku teraz jest 238V (wskazanie z UPS), więc urządzenie 220V (242V max) powinno działać bez problemu.

Hidden Content

• 1 month later...

Kolego, jeśli chcesz naprawdę dobrego zasilania to nie szukaj go w Chinach bo tam znajdziesz co najwyżej przeciętne. W ciągu ostatnich dwóch lat temat zasilania przerobiłem na "10 stonę", jeśli chcesz dobrego zasilania to zamów Acoustic deam, a jeśli chcesz z prawdziwego zdarzeni, stu procentowego, którym ja przechodzę fascynację od dwóch miesięcy to zgłoś się do unicorn audio. Od dwóch miesięcy testuję różne ich produkty od kabli zasilających przez kondycjoner vertico i jest to jedyna, absolutnie bezkompromisowa firma na rynku. A Pan Piotr, fantastyczny facet i 100% fachowiec, potrafił rozwiązać największe problemy mojego zasilania. To inna pułka cenowa niż chinskie kondycjonery, jednak warto się z nimi skontaktować i przynajmniej poprosić o poradę w związku z zasilaniem

Hidden Content

Zastanów się człowieku.

Jeśli ktoś dopytuje się o Xindaka, czy może poważnie zainteresować się Acoustic Dream albo Unicorn Audio? Z wypowiedzi jasno wynika, że szuka rozwiązania możliwie najtańszego. Tak więc czy Xindak i wymienione przez Ciebie są to urządzenia z tego samego pułapu cenowego, czy twój post jest przejawem

a) swoistego poczucia humoru

b) reklamy produktu

c) problemów ze zrozumieniem tekstu zawartego w wypowiedzi autora wątku

Hidden Content

Guest

(Konto usunięte)

Po dłuższym namyśle i przewertowaniu zagranicznych postów , zdecydowałem się zamówić power inspired 500W.Pozdrawiam

Czekam na wrażenia... :-)

Bunk dziekujemy za dalszy udział w watku

jak widze zwyczajowo zwabił osoby nie zainteresowane rozmowa scisle w temacie watku

Hidden Content

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.