Skocz do zawartości
IGNORED

3 gramofony za ok. 1000zł


mat_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mogę zakupić jeden z trzech gramofonów:

Dual CS 704 - 900zł

Dual CS 721 - 1050zł

Lenco L76 - 1000zł

 

Który z nich jest wart uwagi i swojej ceny?

Zagrałby z Philipsem AH594.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba Duale OK, mają jakąś wkładkę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

z drugiej strony po co ci duale jak za tą cenę można znaleźć thorensa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, to lepiej wziąć Luxmana, który chyba tylko wygląda lepiej, nie ma do niego praktycznie części zamiennych.

Duale 701,704,721,750 to przy obecnym rynku do 1500zł bardzo dobre gramofony - nawet biorąc pod uwagę ich wiek i ograniczenia. Plusem jest ich niezawodnosc, dostęp do części zamiennych, fakt, że można w tej cenie spokojnie wyrwać je z Shure V15 III , której z SASem cięzko znaleźć konkurencję na runku nowych wkładek do 1,5k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duale za tysiaka ? przestań... jakby chciał do 500 to bym na pewno duala polecił ... ale nie za 1K .

Ja chce sam zainteresowany kupić Duala i niektórzy Panowie mu to doradzają to niech bierze :D

Za tysiaka to już upoluje świetny gramofon i wcale to nie musi być Thorens .

 

Np. takiego było można kupić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powiedz julius , że do duala jest więcej części niż do thorensa :)

Ty chyba z innej planety jesteś :) , czemu sam sobie dual-a nie kupisz ?

 

taa, to lepiej wziąć Luxmana, który chyba tylko wygląda lepiej, nie ma do niego praktycznie części zamiennych.

Duale 701,704,721,750 to przy obecnym rynku do 1500zł bardzo dobre gramofony - nawet biorąc pod uwagę ich wiek i ograniczenia. Plusem jest ich niezawodnosc, dostęp do części zamiennych, fakt, że można w tej cenie spokojnie wyrwać je z Shure V15 III , której z SASem cięzko znaleźć konkurencję na runku nowych wkładek do 1,5k.

 

a do kenwooda też , nie ma - ale ty go masz ?

shur-y mają spore grono swoich zwolenników , ale równie dużo osób ich nienawidzi - także to też nie jest pewne , że się spodoba . A co do igły sas to się deczko rozpędziłeś :D bo wyjdzie drożej niż gramofon .

konkrecji dla shura całe mrowie denon 103 , ortofon bronze , nagoka jest tego trochę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam, moze się nie znam.... ale po co kupować gramce takich firm, skoro mozna wyrwać na allegro Stanton ST100 albo STR100 plus byle jaką wkładkę ortofona (system) nawet OM a później kupić Pro S, sorry ale taki gramiec wytrzyma więcej niż jakieś plastikowe LENCO :) wiem co mówię bo mam uzywane Stantony z USA rok produkcji 2004 kupione od gościa który na nich pociskał skrecze i trzymają tempo :) dokupiłem tylko długie systemy od Ortofona 2x za 700zł i mają się bardzo dobrze. Poleciłbym Techncsa, ale to nie ten budzet :) to przecież system odpowiada za jakość dzwięku a nie sam gramofon, nie jestem audiofilem ale wiem jak brzmi igła po rocznym skreczu, a jak nówka sztuka wyciągnęta z pudełka.

 

 

Gramofon nie ma wyglądać tyko grać, za niską cenę. Może kupić nawet Unitrę, ale radzę aby miał trochę zdolności manualnych aby zaimplementować w nim możliwość wkręcania systemów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fajna propozycja trochę ponad budżet ale warto , Thorens i Shure :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie trzeba SAS-a bo w tej wkładce MR :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam, moze się nie znam.... ale po co kupować gramce takich firm, skoro mozna wyrwać na allegro Stanton ST100 albo STR100 plus byle jaką wkładkę ortofona (system) nawet OM a później kupić Pro S, sorry ale taki gramiec wytrzyma więcej niż jakieś plastikowe LENCO :) wiem co mówię bo mam uzywane Stantony z USA rok produkcji 2004 kupione od gościa który na nich pociskał skrecze i trzymają tempo :) dokupiłem tylko długie systemy od Ortofona 2x za 700zł i mają się bardzo dobrze. Poleciłbym Techncsa, ale to nie ten budzet :) to przecież system odpowiada za jakość dzwięku a nie sam gramofon, nie jestem audiofilem ale wiem jak brzmi igła po rocznym skreczu, a jak nówka sztuka wyciągnęta z pudełka.

 

 

Gramofon nie ma wyglądać tyko grać, za niską cenę. Może kupić nawet Unitrę, ale radzę aby miał trochę zdolności manualnych aby zaimplementować w nim możliwość wkręcania systemów :)

 

e no nie takie lenco chodzi :) - stare to jak na nogę spadnie to wszystkie paluchy połamie :)

starzy górale powiadają , że tanie mięso to psy jedzą - lepiej kupić raz a dobrze.

 

eee...to chyba to nie forum dla dj-i ... sorry nie rozumiem tej nowomowy :(

 

gramofon ma grać i wyglądać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, nie chciałem wywoływać burzy :-)

 

Tak, duale mają wkładki: Dual CS 704 + SHURE V15 , a Dual CS721 z Ortofon 2M Red. W sumie pytam, bo mogę je kupić z zaufanego mi źródła. Jeżeli nie warto, to sobie daruję.

Gramofon nie ma wyglądać tyko grać

I tu się nie zgodzę. Całe audio (nie tylko gramofon) które dla siebie szukałem miało nie tylko grać, ale i wyglądać.

Jako, że inne rzeczy udało mi się kupić taniej, to na gramofon mogę wydać do 2000zł. Na Aristona RD11 nie wystarczy, ale szukałem po alledrogo i podobnych to ceny tych duali w porównaniu były nawet znośnie. Tylko, jeśli nie warto to nie ma co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, nie chciałem wywoływać burzy :-)

 

Tak, duale mają wkładki: Dual CS 704 + SHURE V15 , a Dual CS721 z Ortofon 2M Red. W sumie pytam, bo mogę je kupić z zaufanego mi źródła. Jeżeli nie warto, to sobie daruję.

 

I tu się nie zgodzę. Całe audio (nie tylko gramofon) które dla siebie szukałem miało nie tylko grać, ale i wyglądać.

Jako, że inne rzeczy udało mi się kupić taniej, to na gramofon mogę wydać do 2000zł. Na Aristona RD11 nie wystarczy, ale szukałem po alledrogo i podobnych to ceny tych duali w porównaniu były nawet znośnie. Tylko, jeśli nie warto to nie ma co.

704 z V15 z zaufnego źródła brałbym i nie narzekał.

bolo i obywatel BB mają chyba jakiś interesy w promowaniu Thorensów, może będą chcieli swoje sprzedać? Kto wie ?

jeszcze powiedz julius , że do duala jest więcej części niż do thorensa :)

Ty chyba z innej planety jesteś :) , czemu sam sobie dual-a nie kupisz ?

No tak się składa, że mam Duala a i miałem okazję bawić się i 704 i 721 - to znakomite gramofony. W tej cenie, z taką wkładką... ciężko znaleźć coś lepszego. No i plus jest taki że to bez problemu odsprzedawalne jest gdyby nie podeszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

704 z V15 z zaufnego źródła brałbym i nie narzekał.

bolo i obywatel BB mają chyba jakiś interesy w promowaniu Thorensów, może będą chcieli swoje sprzedać? Kto wie ?

 

a może to ty jesteś te zaufane źródło :) bo dziwne są te twoje propozycję ,. Dualli na akcjach do wyboru do koloru za znacznie mniejsze pieniądze i co dziwne nikt na nie się nie rzuca i o nie nie bije , może z racji idiotycznego mocowania wkładki ?.

 

Rozczaruje cię niestety nie mam udziałów w zyskach ze sprzedaży thorensów , ale skoro i tak namawiam do ich kupowania to chętnie przyjmę udziały. Poza tym chyba przesadzasz , bo thorensy polecam tylko tak do 3k .

Dziwna ta twoja amnezja bo był avid , ad fronties , ostatnio sony , block , monitor audio , i nawet miracord 50h . Chyba thorensa nie lubisz ?

 

Druga sprawa , są gramofony dla ludu i gramofony transkrypcyjne , które stały zazwyczaj w rozgłośniach radiowych i na owe czasy właśnie te drugie , czyli thorens , lenco ,emit i pewnie coś jeszcze były produktami flagowymi , niejako reklamą marki .Temu właśnie polecam gramofony thorensa , bo mają na razie dobrą relację ceny do jakości.

Co do wkładek v15 to była bardziej wkładką konsumencką , a taki na przykład ortofon spu , czy denon 103 mają rodowód typowo radiowo-studyjny.

 

Dobry gramofon dla mnie to gramofon i dobra wkładka o audiofilskich aspiracjach , i o takim piszę , tak żeby chociaż 103r dobrze grała. Duall jakoś do takiego szablonu nie pasuje.

 

 

Nie wiem co ty w tych dualach widzisz , ale ja osobiście wolę mieć znaczek thorensa lub lenco niż duall-a przed oczyma jak miałbym tyle samo kasy wywalić

 

Mojego thorensa masz w naszych ustrojach , jest łatwo rozpoznawalny , zapamiętaj go sobie , naklej zdjęcie przy monitorze i jak będę go na forum polecać to będziesz mógł poużywać - na razie pozostaje ci czekać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolo i obywatel BB mają chyba jakiś interesy w promowaniu Thorensów, może będą chcieli swoje sprzedać? Kto wie ?

Ciebie nikt nie przebije w promowaniu i sprzedaży :)

Mnie najbardziej bawi że taki znawca jak ty doradza gramofony a sam nie umie nawet ustawić ramienia w dd40 :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to ty jesteś te zaufane źródło :)

Nie znam człowieka. Albo jeszcze tego nie wiem :-)

 

Na Duala parcia w ogóle nie mam. Na razie gra Philips 437 :-) Jednak myślę o czymś innym.

Widziałem, że są dobre opinie o tych Dualach, to się nim zainteresowałem.

Akurat w moim guście to jest Ariston RD11 i Thorens TD 125 to moje ideały, ale nie ten budżet :-)

Jeżeli chodzi o Thorensa to myślę o TD160.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam człowieka. Albo jeszcze tego nie wiem :-)

 

Na Duala parcia w ogóle nie mam. Na razie gra Philips 437 :-) Jednak myślę o czymś innym.

Widziałem, że są dobre opinie o tych Dualach, to się nim zainteresowałem.

Akurat w moim guście to jest Ariston RD11 i Thorens TD 125 to moje ideały, ale nie ten budżet :-)

Jeżeli chodzi o Thorensa to myślę o TD160.

Skoro masz na czym słuchać to po co iść w bok i pakować sie w Duale itp ?

Ostatnio Td 125 z Sme poszedł za niewiele ponad 2tyś na alle - czy nie warto dozbierać kasy i polować na coś rozsądnego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160-tka to dobra baza do ramienia ortofona as212 , lub jelco . Wychodzi tanio i dobrze grać można wtedy z denonem 103r lub ortofonem spu . Masz już dobry gramofon który nawet mało-podatne wkładki mc poprawnie obsłuży.

 

duall to fatycznie skok w bok , skoro wiesz , że chcesz pójść szczebel wyżej , to łatwiej rozbudowywać niż w handlarza się zamieniać , zresztą thorensa łatwo sprzedać jak nie spodoba się.

 

Ariston RD11- to bliski krewniak 160-tki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, warto dozbierać do czegoś lepszego.

 

@bolo-senor: to mówisz, że ten Philips jest całkiem dobry? Czy nie załapałem?

Ja nawet nie myślę go sprzedawać, bo jest całkiem przyjemny, ale chciałbym jeszcze coś w stylu TD125 :)

 

Dokładnie tak, jak piszesz. Chciałbym pójść szczebel wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duale serii 7xx to bardzo dobre gramofony. Thorensy to proste gramofony, ale dobrze zrobione. "Minusem" Duali jest bardzo lekkie ramię - nie bardzo się nadają do niego wkładki o małej podatności. Nie wiem jakie parametry mają ramiona Thorensów, nigdy żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia, więc się nie interesowałem.

Czy Dual lub Thorens będzie lepiej grał od Philipsa? Wątpię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Dual lub Thorens będzie lepiej grał od Philipsa? Wątpię.

Lubię post

 

Gdyby nie te zdanie to bym całość zalajkował :)

 

Nie wiem jakie parametry mają ramiona Thorensów, nigdy żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia, więc się nie interesowałem.

To żałuj , w 125 np montowali też Ortofona Rs 212 - świetne ramię .

Td 320 mk ll i lll tp 90 bardzo dobre ramię do mc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duale serii 7xx to bardzo dobre gramofony. Thorensy to proste gramofony, ale dobrze zrobione. "Minusem" Duali jest bardzo lekkie ramię - nie bardzo się nadają do niego wkładki o małej podatności. Nie wiem jakie parametry mają ramiona Thorensów, nigdy żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia, więc się nie interesowałem.

Czy Dual lub Thorens będzie lepiej grał od Philipsa? Wątpię.

 

ramię w thorensach 160 są różne w zależności od roku produkcji mk1 16g mk2 12g reszta podobnie lecz różdżki w nowszych były średnie i lekkie. Najbardziej przyjazne jest tp16 mk 1 , ma wszystkie regulacje w tym i azymut.

Jest to całkiem dobre ramię do normalnych wkładek , nie mniej jednak jest za słabe dla 103r i tym podobnych , temu je ludzie zmieniają.

 

Prostota 160-tek wynika z tego , że bez elektroniki działają dobrze , a przydaje się przy przeszczepach ramienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te zdanie to bym całość zalajkował :)

 

A zadałeś sobie kiedyś trud, by porównać bezpośrednio dwa gramofony z założonymi takimi samymi wkładkami i takimi samymi igłami? Obydwa gramofony podłączone do wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taki trud sobie zadałem i przy durnym ortofonie redzie była zauważalna różnica -to raz

na tym samym gramofonie nawet inne ramiona było słychać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramię w thorensach 160 są różne w zależności od roku produkcji mk1 16g mk2 12g reszta podobnie lecz różdżki w nowszych były średnie i lekkie. Najbardziej przyjazne jest tp16 mk 1 , ma wszystkie regulacje w tym i azymut.

Jest to całkiem dobre ramię do normalnych wkładek , nie mniej jednak jest za słabe dla 103r i tym podobnych , temu je ludzie zmieniają.

 

Prostota 160-tek wynika z tego , że bez elektroniki działają dobrze , a przydaje się przy przeszczepach ramienia.

 

Dziękuję za wyjaśnienie, ale jak wcześniej napisałem, Thorensy to moim zdaniem niczym nie wyróżniające się gramofony i raczej nie będę do nich wracał :-)

 

To żałuj , w 125 np montowali też Ortofona Rs 212 - świetne ramię .

 

Czy to to samo, co w Telefunkenie 600? Jeśli tak, to nie mam czego żałować :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadałeś sobie kiedyś trud, by porównać bezpośrednio dwa gramofony z założonymi takimi samymi wkładkami i takimi samymi igłami? Obydwa gramofony podłączone do wzmacniacza.

Ba , mam te same wkladki na dwóch różnych napędach , dwie te same płyty na telerzach i pre które ma dwa wejścia mm - tylko przełączam .

 

Dziękuję za wyjaśnienie, ale jak wcześniej napisałem, Thorensy to moim zdaniem niczym nie wyróżniające się gramofony i raczej nie będę do nich wracał :-)

 

 

 

Czy to to samo, co w Telefunkenie 600? Jeśli tak, to nie mam czego żałować :-)

Geometria ta sama lecz Rs 212 to dynamicznie zbalansowane ramię :)

Słuchałeś kiedyś Lenco L70 nie mówiąc o L77 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie, ale jak wcześniej napisałem, Thorensy to moim zdaniem niczym nie wyróżniające się gramofony i raczej nie będę do nich wracał :-)

 

oczywiście każdy ma swoje zdanie i to szanuje . Jednak szukając czegoś co by było względnie tanie i dawało duże możliwości do rozbudowy to torensy są obok lenco najczęściej przerabianymi gramofonami. Nie bez powodów ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście każdy ma swoje zdanie i to szanuje . Jednak szukając czegoś co by było względnie tanie i dawało duże możliwości do rozbudowy to torensy są obok lenco najczęściej przerabianymi gramofonami. Nie bez powodów ,

Jakość , cena nie do pobicia :)

O serwisowaniu nie mówiąc .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.