Jump to content
IGNORED

CD Sony 30es

Frankkoles

Recommended Posts

Czy ktoś wie, czy warto kupic odtwarzacz sony 30, który widziałem na allegro. Niejaki Zydelek sprzedaje go po modyfikacjach Garmina i Q-audio. Poniewaz, nie chciałbym stracic okazji (jeśli oferta nią jest), chciałbym porady w w/w temacie. Z góry dzięki.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

30ES to dobry CD, mozna kupic za około 1200-1400zł. Co do modyfikacji to nie wypowiadam sie, chyba należałoby posłuchać bezpośredniego porównania tego samego CD przed i po modyfikacjach. Wtedy można stwierdzic, czy warte są swej ceny.

Hidden Content

A tak juz poważnie to pamiętam okres, w którym Zydelek odbierał 30-stke po up-greadzie u Arka. Arek chwalił ten cd, a padające zewsząd głosy mówią, ze 30-stka jest lepiej brzmiącym odtwarzaczem niż 50-tka. Potem cd był jeszcze w Qaudio. Sądząc po modelu i historii, jaką przeszedł wierze, że gra bardzo dobrze. Potwierdził to Frank, który miał kontakt z tym cd.

Tak bardziej ogólnie, to lepiej było od razu spytać właściela, bo tak naprawdę tylko on jest kompetentny do udzielenia pełnej odpowiedzi.

Inna refleksja, że gdyby wszyscy zakładali nowe tematy o urządzeniach z ogłoszeń, to zginęlibyśmy w ich odmęcie.

Hidden Content

>RAF To nie do końca prawda,co napisałeś. Istotnie w 30ES jest dobry transport,ale żeby tworzył z DACkiem Hi-End, musi przejść bardzo wiele modyfikacji, własciwie prawie całkowitej przeróbce. Podtrzymuję opinię,że wart jest kupna,ale bez modyfikacji. Potem można samemu sie bawic, bo dróg tuningu jest wiele, a ta zrealizowana w akurat tym egzemplarzu nie jest jedyną słuszną... Na forum jest kilka wątków o tym, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Sony ES

Hidden Content

Hienka

Może zle zrozumiałem,ale nigdy ,powtarzam nigdy nie występowałem na żadnym forum pod innym nickiem.

Jestem zarejestrowany na większości "dyskutowni " internetowych związanych z tematyką audio jako FRANK .

Oczywiście nie muszę się skrywać pod innym nickiem by promować urządzenie swego bliskiego kolegi.

Jest to cedek nie wymagający większej reklamy,szczególnie grzebanie Arka i Darka jest wystarczającą rekomendacją.

Mogę tylko dodać,że jest to bardzo dobre urządzenie.

Hidden Content

Frank - bardzo prosze, przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Nigdzie nie ma tam ani słowa o Tobie w negatywnym sensie.

Wspomniałem tylko, że raz wypowiadałeś się o cd Zydelka. Wyrażałeś zdziwienie, że sprzedaje, ponieważ jest to bardzo dobrze brzmiący klocek. Tylko tyle. Absolutnie nie utożsamiam Cie z kimś, kto założył ten wątek.

Szanuję Twoją osobę, Twoje wpisy i nigdy nie przyszłoby mi do głowy nic złego odnośnie Twojej osoby.

Pozdrawiam.

Hidden Content

Dowiedziawszy sie o tym wątku i ja postanowiłem się wpisać.

Do autora- jeśli masz pytania to zadzwoń. Udzielę wszelkich możliwych odpowiedzi. Cd. sprzedaję jedynie z powodu dostania na dwiazdkę od żony cd. lampowego z wyzszej półki.

Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich forumowiczów zycząc wszystkiego Naj... z okazji Świąt B.N.

Hidden Content

DO Piotr_DA : "To nie do końca prawda,co napisałeś. Istotnie w 30ES jest dobry transport,ale żeby tworzył z DACkiem Hi-End, musi przejść bardzo wiele modyfikacji, własciwie prawie całkowitej przeróbce" Czy mógłbyś rozwinąć nieco Swoją myśl? POZDRAWIAM:)

Hidden Content

w sony dobry transport sie nie podoba bo to .... sony, za to w takim np. akjufejzie to jest dopiero dooooooobry transport... sony:)

Hidden Content

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.