Skocz do zawartości
IGNORED

Wieloformatowy sieciowy odtwarzacz 4K


Maciek Lubowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o takim cudzie, robione na zamowienie

 

Wieloformatowy sieciowy odtwarzacz 4K UHD 60Hz i HDR.

Platforma oparta na wydajnym procesorze INTEL J4205, z grafiką procesorową ze sprzętowym wsparciem HEVC H265.....

 

Najważniejsze cechy:

- odtwarzanie multimedia z nośnika CD / DVD za pomocą wewnętrznego napędu DVD-ROM lub Blu-ray (bez szyfrowania). Może również odtwarzać multimedia z wewnętrznego wbudowanego dysku twardego i udziałów SMB / SAMBA / CIFS (Udostępnianie plików Windows), NFS, WebDAV lub UPnP (Universal Plug and Play). Może także skorzystać z szerokopasmowego połączenia z Internetem, jeśli jest dostępne do strumieniowego przesyłania strumieni wideo z Internetu, takich jak YouTube, Hulu, Netflix i Veoh, oraz grać w internetowe stacje radiowe (takie jak Pandora Radio), zawiera również opcję przesyłania statystyk użytkowania muzyki do Last.fm i Libre.fm. Posiada również funkcje odtwarzania muzyki / wideo, funkcje wyświetlania zdjęć / obrazów, funkcję karaoke MP3 + CDG oraz wiele wizualizacji i wygaszaczy audio, może dodatkowo przeskalować / upconvert wszystkie filmy o rozdzielczości standardowej (480i / 480p / 576i / 576p) i wysyłać je do rozdzielczości 720p, 1080i i 1080p, 4k UHD 60Hz.

- odtwarzanie bezstratnych plików Audio w wysokiej rozdzielczości

- czterordzeniowy procesor Intel J4205 z grafiką intel UHD 505

- 4GB ram DDR4

- ciche pasywne chłodzenie wnętrza

- pełny zestaw złącz, w tym gigabit LAN, USB 3.0, RS-232, osobne wyjście HDMI Audio i osobne uziemienie

- wbudowaną kartę sieciową Wi-Fi w standardzie 802.11ac

- obsługa mediów USB o pojemności do 16TB, serwerów DLNA oraz udziałów SMB (NAS)

 

Obsługiwane formaty wideo

- Fizyczne media cyfrowe: dyski Blu-ray (nieszyfrowane), dyski CD, DVD, DVD-Video, wideo CD (w tym VCD / SVCD / XVCD), Audio-CD (CDDA), dyski flash USB i lokalne dyski twarde

Klienci protokołu sieciowego: AirPlay / AirTunes, UPnP, SMB / SAMBA / CIFS, AFP, Zeroconf / Avahi / Bonjour, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, RTSP (RTSPU, RTSPT), MMS (MMSU, MMST), Podcasting, TCP, UDP, SFTP, RTP i RTMP (w tym RTMP, RTMPT, RTMPE, RTMPTE, RTMPS), DHCP, NTP, WebDAV

 

Serwery protokołów sieciowych: serwer JSON-RPC, serwer D-Bus, serwer WWW, serwer FTP i serwer multimediów UPnP AV oraz serwer z wieloma protokołami zdarzeń

 

Formaty kontenerów: AVI, MPEG, WMV, ASF, FLV, MKV / MKA (Matroska), QuickTime, MP4, M4A, AAC, NUT, Ogg, OGM, RealMedia RAM / RM / RV / RA / RMVB, 3gp, VIVO, PVA , NUV, NSV, NSA, FLI, FLC, DVR-MS, WTV, TRP i F4V,

Formaty wideo: MPEG-1, MPEG-2, H.263, MPEG-4 SP i ASP, MPEG-4 AVC (H.264), H.265 HuffYUV, Indeo, MJPEG, RealVideo, RMVB , Sorenson, WMV, Cinepak.

Formaty audio: MIDI, AIFF, WAV / WAVE, AIFF, MP2, MP3, AAC, AACplus (AAC +), Vorbis, AC3, DTS, ALAC, AMR, FLAC, Monkey's Audio (APE), RealAudio, SHN, WavPack, MPC / Musepack / Mpeg +, Skróć, Speex, WMA, IT, S3M, MOD (moduł Amigi), XM, NSF (format dźwięku NES), SPC (SNES), GYM (Genesis), SID (Commodore 64), Adlib, YM (Atari ST), ADPCM (Nintendo GameCube) i CDDA.

Cyfrowe formaty obrazu / obrazu: BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF, MNG, ICO, PCX i Targa / TGA

Formaty napisów: AQTitle, ASS / SSA, CC, JACOsub, MicroDVD, MPsub, OGM, PJS, RT, SMI, SRT, SUB, VOBsub, VPlayer

Tagi metadanych: APEv1, APEv2, ID3 (ID3v1 i ID3v2), ID666 i komentarze Vorbis dla formatów plików audio, Exif i IPTC (w tym GeoTagging) dla formatów plików obrazów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli klasycznie "stawiamy komputer obok TV". Tylko pytanie "po co", skoro większość tego wszystkiego standardowo obsługuje każdy nowoczesny TV z platformą Android i odpowiednie apki.

Nie wspomnę, że do tego trzeba uzbroić ten komputer (czyli pseudo wieloformatowy odtwarzacz) w dyski... a więc taniej wyjdzie jakiś solidny NAS wielodyskowy z obsługą DLNA/UpNP oraz PLEX'em.

 

TV + taki NAS z mozliwością instalacji aplikacji wspierających wystarcza w zupełności, więc skoro pytasz - żadne to cudo, a jedynie kolejny klocek pobierający prąd i zabierający miejsce.

Jak ktoś lubi obstawiac się gratami w pokoju i czuje się przy tym spełniony - jego kasa.

Dziś idzie się w minimalizm i dobrej klasy NAS z dyskami wystarczy na wiele, wiele lat do obsługi wszelkiej maści multimediów.

 

Dlatego żadne to cudo o czym piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskk to koszt 200zl 2T, pobor pradu ma 20 watt, posiada radio internetowe, kazda wlozona plyta cd zostaje skonwerterowane do Flac na dysk, pilot w komorce lub uniwersalny, chodzi na linuxie, posiada BT, Wi fi wbudowane, oprogramowanie do darmowej tv, cena 1650 zl za ta cene nawet tv z androidem nie kupisz, genaralnie kupuja to urzadzenie, wyrzucam cd, radio, dvd, etc zastepujac je jednym, ja sie zdecydowalem, napewno nie bedzie mi zagracac miejsca ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genaralnie kupuja to urzadzenie, wyrzucam cd, radio, dvd, etc zastepujac je jednym, ja sie zdecydowalem,

 

Hej ciekawe to urządzenie znaczy komp , możesz przybliżyć dokładniej na jakim systemie to chodzi linux to szerokie pojęcie , jak wygląda sterowanie z telefonu aplikacja jakaś ? Pilot uniwersalny jaki i w jaki sposób komunikuje się ze kompem .

Sam to konfigurujesz / sprzedajesz czy jest gdzieś dostępne , proszę o linka lub jakąś rozszerzona informacje .

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ma systemie Libreleec linuxa, posiada też pasywne chłodzenie, antywibracyjne nóżki obudowy, pilot niewiem jak wyglada, nazwę aplikacji na iosa będę wiedział jutro. System mozna rozbudować jak.kto chce, ja tego nie robie. Kwestia dogadania z wykonawca.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup Pan to cudo a dupy nie zawracaj skoro takie fajowe.

Dla mnie żadna rewelka nie celuję w takie urządzenia.

Mam tylko w full hd telepudło,materiał w 4K wciąż raczkuje.

Płyty kupuje aby je słuchac,nie ripować,fimów nie ściągam z neta Canal plus wystarczy do rozrywki.Kino mam niedaleko,za Flac płacę lub Tidal,Spotifaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na linuchu, to ok. Antek jest tak nieszczelnym systemem, że nie da się z niego korzystać- pełno różnego rodzaju syfu ogłupiającego: reklamiarzy, odsyłaczy, fałszywych powiadomień, po prostu nerwy wysiadają, bo nie da się otworzyć filmu, czy innych multimediów z netu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty kupuje aby je słuchac,nie ripować

A czy są jakieś zakazy słuchania ripowanych płyt ;-) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy są jakieś zakazy słuchania ripowanych płyt ;-) ?

 

Wyraziłem swoje zdanie tylko :)

Można zrobić z nią wedle swoich fantazji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoje zdanie tylko :)

Można zrobić z nią wedle swoich fantazji :)

Wszystkie swoje płyty zripowałem bo nie chciało mi się ciągle chodzić do regału po kolejną płytę. Oczywiście najpierw sprawdziłem czy kopia nie różni się od oryginału a potem przeczytałem o porównaniach plików przez kolegów w wątkach o audio mitach i Tidal vs CD (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) żeby się upewnić że na pewno nic nie tracę choć z teorii wiedziałem że nie. Nie ma to nic wspólnego z fantazją, to tylko technika.

 

Ja też zamówiłem z napędem Blu Ray i wyjściem coaxial, czekam i myślę będzie ok

Używam takich odtwarzaczy BD od dawna. Na pewno jest OK. Dobry odtwarzacz CD też używam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 28

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.