Jump to content
IGNORED

Czy ktoś wie ile to jest warte?

loben

Recommended Posts

KI ma miedziowane chassis, nieco lepsze części (głównie kondy) i trafo toroidalne. Jeżeli chcesz CD do modyfikacji, to wszystko jedno czy kupisz CD63 KI, czy najniższy w serii CD43, bo schemat elektryczny (poza modułami HDAM które podczas tuningu i tak się usuwa) mają identyczny, różnią się tylko zastosowanymi częściami. W każdym wypadku można uzyskać efekt lepszy niż z CD63KI.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dzięki za podpowiedź. nie nie, ja nie potrzebuje do modyfikacji tylko do słuchania i mam możliwość wycyganienia CD-mk2 od wujka za grosze. Leżał w szafie, teraz leży u mnie pod wzmacniaczem. Nie znam sie za bardzo ale jak patrzałem od dołu to miało coś tam niby jakby miedziany kolor.... a to KI nie jest zaznaczone na panelu frontowym? i ile to jest warte?

Hidden Content

loben:

63KI rozpoznać możesz po "złotawej" tabliczce pod kieszenią płyty, z inskrypcją "K.I.Signature". W bardzo dobrym stanie warty dziś jest do ok. 1000 zł (za tyle np. poszedł niedawno na allegro). Granica dolna to pewno coś ze 400-500 zł za ładny egzemplarz, ale to ceny zdecydowanie okazyjne. W tej wersji widać miedzianą warstwę obudowy od spodu, jak w innych - nie wiem. Wersja "nie KI" jest zdecydowanie mniej warta.

Brzmi toto (63KI) bardzo dobrze: rewelacyjna góra, bardzo dobra średnica, dobry (bardzo nisko schodzący, ale średnio w najniższych rejonach kontrolowany) bas.

I nie oszukuj wujka!

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.