Jump to content
IGNORED

Złośliwe komunikaty, ostrzeżenia itp.. audiostereo

darek89

Recommended Posts

Reklamy są natrętne bo przesuwają do dołu linijki i przyciski ekranowe.

Ale to od dawna w wersji mobilnej.

Nasilenia nie zaobserwowałem.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Przenosić na inne forum już jakoś sił niemam hehe, wystraczy że walczę ze straszną chorobą zwaną audiofilizm ehh ciężko jest czasem naprawdę...

Nie ma co się tak znowu stresować. Wymienisz tylko źródło, wzmacniacz i kable. Kupisz nowszą wersję kolumn... i już możesz spokojnie złapać oddech i cieszyć się z faktu, że pewien etap zamknięty. Wtedy będziesz mógł wszystko sprzedać i zaplanować kupno jeszcze lepszego systemu :)

Nie ma co się tak znowu stresować. Wymienisz tylko źródło, wzmacniacz i kable. Kupisz nowszą wersję kolumn... i już możesz spokojnie złapać oddech i cieszyć się z faktu, że pewien etap zamknięty. Wtedy będziesz mógł wszystko sprzedać i zaplanować kupno jeszcze lepszego systemu :)

Hehe

Coś sobie przypomniałem. Miałem coś takiego z rok temu. Na telefonie. Strona w wersji mobilnej. Pomogło zaznaczenie w opcjach fiszki " wersja na komputer".

Co jakiś czas sprawdzałem, czy działa na mobilnej. Trwało to około 3-4 tygodnie. Przemęczyłem się i jest spokój.

• 2 weeks later...

naprawdę nikt nie chce choć wytłumaczyć czemu tak jest ? u mnie wciąż w wersji mobilnej jest to gł...no, tylko już inne niż wyżej przedstawione.

i wymieniłem źródło :D jest dobrze !

Darek 89

Bezlitosna niusia

-Tak samo miałem 26-27.06

Dziś już nie.

Tylko przy przewijaniu poniżej podstawy ekranu.

1. Jest tam wyraźnie napisane że od wchodzenia na strony dla dorosłych więc dlaczego mówisz że to forum/

2. kup iPhonea tu problem nie występuje

A tak poważnie to jest jakis skrypt na stronie który w wersji mobilnej powoduje takie łobuzerskie ataki.

Dobrym rozwiązaniem jest przeglądanie forum z aplikacji Tapatalk.

Masz wszystkie fora pod ręką w jednej aplikacji, łatwe przeglądanie treści, powiadomień, dodawanie obrazków do tematów wprost z aparatu czy galerii.

Naprawdę ta aplikacja mocno ułatwia życie, nie wyobrażam sobie innej metody grzebania w forum za pomocą telefonu, a mam ich 4 (fora) i jest naprawdę bardzo łatwo.

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Darek89

Te zrzuty ekranu niegramatyczne i bez ludzkich literówek.

Nawet jakby były po naszemu wstrzymałbym się niczym Pirx z "Testu pilota...

Wymyk rozsądniejszy od wnikania w treść.

Absurdalnie sensacyjną.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.