Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  23 członków

M2TECH Klub
IGNORED

Klub M2TECH


darek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z powodzeniem używałem zasilacza  takiego jak niżej, a ponieważ sprzedałem dopiero co daka, ten zasilacz też będzie szedł na sprzedaż, używany ok 2 lat,

Tomanki miałem i wypadały słabo, Van der Graff cena kosmos

jak coś to na PM... @gaworinio

https://pl.aliexpress.com/item/32959599487.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.28db696cD2cTCm&algo_pvid=f5ad1a82-1076-410c-a396-a4e9f3c4fc84&algo_expid=f5ad1a82-1076-410c-a396-a4e9f3c4fc84-2&btsid=54bb60e1-eee5-4b27-bfd8-0d4a3dda3b09&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53

 

 

mam też do niego specjalny kabelek DC:

https://www.ghentaudio.com/part/dc-4s6-360.html

 

Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników urządzeń M2Tech i melduję się ze świeżo zakupionym Youngiem DSD.

Mam prośbę o wyjaśnienie dlaczego na wyświetlaczu DAC'a w informacjach o wersji firmware podawana jest informacja "USB 1.0"?

DAC jest podłączony do Maca Mini zwykłym "drukarkowym" przewodem usb. Z informacji producenta wynika, że z Mac'iem powinno działać USB 2.0 bez instalowania żadnych dodatkowych driverów. Czy powinienem zrobić upgrade firmware DAC'a? Niestety nie znalazłem na stronie producenta firmware do aktualizacji. Nie wiem, może coś źle robię lub czegoś nie rozumiem?!

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2020 o 14:01, juro napisał:

Witam wszystkich użytkowników urządzeń M2Tech i melduję się ze świeżo zakupionym Youngiem DSD.

Mam prośbę o wyjaśnienie dlaczego na wyświetlaczu DAC'a w informacjach o wersji firmware podawana jest informacja "USB 1.0"?

DAC jest podłączony do Maca Mini zwykłym "drukarkowym" przewodem usb. Z informacji producenta wynika, że z Mac'iem powinno działać USB 2.0 bez instalowania żadnych dodatkowych driverów. Czy powinienem zrobić upgrade firmware DAC'a? Niestety nie znalazłem na stronie producenta firmware do aktualizacji. Nie wiem, może coś źle robię lub czegoś nie rozumiem?!

Z góry dziękuję za pomoc.

Witaj w Klubie ? 

To co widać na w menu DACa to wersja oprogramowania, a nie wersja protokołu transmisji USB. 
W sprawie aktualizacji firmware można napisać do M2Tech. Jeśli wszystko działa to nie musisz robić. 

spacer.png

 A świeża wiadomość. Nagroda The Absolut Sound dla DACa Young MKIII i zasilacza Van der Graff MKII

 

Edytowane przez GRADO__Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc.

W międzyczasie napisałem do M2tech i oto co mi odpisali:

no firmware update necessary for the Young DSD, nor is any available.

When using Audirvana, is the DAC capable of decoding a 192kHz or 176.4kHz file? Does it show the right sampling frequency on the display? If the answers are "yes" to both questions, then your Young DSD is operating as a UAC 2.0 device despite what Audirvana or your MAC's MIDI control panel say.

No driver available for OSx as well, as the native support for USC 2.0 devices is enough.

 

Zalecany przez nich test wykonałem i wygląda na to, że wszystko jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam!

Chciałem zapytać o wasze doświadczenia dotyczące M2Tech Young DSD jako preampa. Chciałbym upiec dwie pieczenie ? na jednym ogniu. Czyli fajny DAC między innymi do Sptify, czy odtwarzania np plików flac a zarazem wysterować poprawnie końcówkę mocy Myryad MA240

Pozdrawiam!

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Minęło już kilka lat a ja wciąż tkwię z M2tech, może to za długo? Może Vaughan powinien zmienić swojego Pana, a może za dużo wypiłem? Czy M2tech zaskoczy Nas czymś nowym? Może coś ultra High end? Jest ktoś z Was ciekawy? Nadal korzystacie z swoich urządzeń czy już dawno się rozstaliście? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez darek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.