Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do KEF R300


jynjeay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem KEF R300. Miałem wcześniej na krótko Magnat Quantum 807, a jeszcze wcześniej 605. Między tymi magnatami nie słyszałem znaczącej różnicy w brzmieniu ( z różnymi gatunkami muzyki) to sprzedałem 4x droższego 807. Jednak nadarzyła się okazja na kupno KEF R300 , gram na zwykłym Pioneer A30 na przemian z NAD 352 od Mudy i jestem zadowolony. Magnaty miałem podłączone do kina DENON AVR-X3300, jednak dla R300 był za słaby, w/w Pioneer pomógł mi wydusić „coś” z tych Kef. Nie jestem Audiofilem, ale chciałbym kupić coś w miarę dobrego (odpowiedniego) do tych KEF, by poczuć je chociaż w większym stopniu ich możliwości. Myślałem o używce HEGEL H80 lub polecana Yamaha AS2000.

 

Dane:

Głośniki Stereo: KEF R300

Głośniki KD: Magnat Quantum 816 (centralny), 2x 803 Surround

Źródło: ARCAM rDAC z zasilaczem DIY + Komputer Win10+ Raspberry DAC+ Pro

Amplituner KD: Denon AVR-X3300

Kable: Oehlbach 1020 Silverline 40 4mm2 2x2m, końcówki bananowe Nakamichi. Interconnect Oehlnbach NF1 2x

Odległość między głośnikami 2,2m od słuchacza 2,5m, głośniki blisko ścian 

Pomieszczenie: 30m2

Odległość Stereo

Rodzaj muzyki: Elektroniczna, Rock, Filmowa, i wszystkiego po trochu.

Preferencje: 80% Muzka 20% Fimy

 

 

 

Cel:

- Wzmacniacz STEREO najlepiej z możliwością przełączania z pilota wejscie Pre AMP

- Kable ok 300zł używki

 

Cena: Tanio i dobrze :) Sprzęt używany. Najlepiej w granicach od 2tyś do 4tyś zł za używkę. Ale chętnie usłyszę też opcje np. do 2000 , do 3000, do 4000zł ewentualnie ale to bólem 5000. Na koniec wybiorę coś odpowiedniego.

Coś o czym czytałem to:

Hegel H80

Yamaha AS 2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel będzie dobrą opcją, w górnej granicy Twojego budżetu pewnie udałoby się nawet kupić poekspozycyjny H90 gdybyśmy potraktowali to jako pakiet.

Jako alternatywa spójrz na Atoll IN200SE, to także górna granica założonego budżetu, za to wzmacniacz z wyższej półki. Na koniec spójrz na Audiolab 8300A, teraz także zmieścisz się w budżecie. Audiolab dodatkowo może pracować jako przedwzmacniacz lub końcówka mocy. Kwestie odsłuchów, wypożyczenia.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem KEF R300. Miałem wcześniej na krótko Magnat Quantum 807, a jeszcze wcześniej 605. Między tymi magnatami nie słyszałem znaczącej różnicy w brzmieniu ( z różnymi gatunkami muzyki) to sprzedałem 4x droższego 807. Jednak nadarzyła się okazja na kupno KEF R300 , gram na zwykłym Pioneer A30 na przemian z NAD 352 od Mudy i jestem zadowolony. Magnaty miałem podłączone do kina DENON AVR-X3300, jednak dla R300 był za słaby, w/w Pioneer pomógł mi wydusić „coś” z tych Kef. Nie jestem Audiofilem, ale chciałbym kupić coś w miarę dobrego (odpowiedniego) do tych KEF, by poczuć je chociaż w większym stopniu ich możliwości. Myślałem o używce HEGEL H80 lub polecana Yamaha AS2000.

 

Dane:

Głośniki Stereo: KEF R300

Głośniki KD: Magnat Quantum 816 (centralny), 2x 803 Surround

Źródło: ARCAM rDAC z zasilaczem DIY + Komputer Win10+ Raspberry DAC+ Pro

Amplituner KD: Denon AVR-X3300

Kable: Oehlbach 1020 Silverline 40 4mm2 2x2m, końcówki bananowe Nakamichi. Interconnect Oehlnbach NF1 2x

Odległość między głośnikami 2,2m od słuchacza 2,5m, głośniki blisko ścian 

Pomieszczenie: 30m2

Odległość Stereo

Rodzaj muzyki: Elektroniczna, Rock, Filmowa, i wszystkiego po trochu.

Preferencje: 80% Muzka 20% Fimy

 

 

 

Cel:

- Wzmacniacz STEREO najlepiej z możliwością przełączania z pilota wejscie Pre AMP

- Kable ok 300zł używki

 

Cena: Tanio i dobrze :) Sprzęt używany. Najlepiej w granicach od 2tyś do 4tyś zł za używkę. Ale chętnie usłyszę też opcje np. do 2000 , do 3000, do 4000zł ewentualnie ale to bólem 5000. Na koniec wybiorę coś odpowiedniego.

Coś o czym czytałem to:

Hegel H80

Yamaha AS 2000

 

Popatrz na forum, bo niedawno sam zakładałem identyczny temat. Mam KEF R300 niecałe pół roku i jestem mega zadowolony. Uwagi: - co to znaczy monitory blisko ściany ? Są wrażliwe, mają więcej basu niż niejedna podłogówka /sam częściowo zatykam bas reflex dostarczonymi gąbkami - w połowie/. A i tak mam problem a monitory stoją 30 cm od ściany. Cóż nic nie poradzę, ale wydaje mi się, że R300 są na to wyraźnie wrażliwe.

Szukałem wzmaka w podobnej preferencji co Ty - zdecydowanie używaj podwójnego okablowania, odkręć zwory, bo ktoś trafnie tu napisał, że po tym zabiegu grają zdecydowanie lepiej.

Sam brałem pod uwagę S2000. Ostatecznie przymierzam się do Marantza 8006 albo Yamahy 1100. Obecnie używam z Yamahą 803D /po poprzednim zestawie/, choć... nie jest źle ! Szczęgólnie, że YPAO robi dobrą robotę w trudnych akustycznie pomieszczeniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel będzie dobrą opcją, w górnej granicy Twojego budżetu pewnie udałoby się nawet kupić poekspozycyjny H90 gdybyśmy potraktowali to jako pakiet.

Jako alternatywa spójrz na Atoll IN200SE, to także górna granica założonego budżetu, za to wzmacniacz z wyższej półki. Na koniec spójrz na Audiolab 8300A, teraz także zmieścisz się w budżecie. Audiolab dodatkowo może pracować jako przedwzmacniacz lub końcówka mocy. Kwestie odsłuchów, wypożyczenia.

 

Dzięki, niestety mieszkam za granicą i ciężko będzie z odsłuchami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi: - co to znaczy monitory blisko ściany ?

 

To znaczy 30cm od tyu, ale z boku jedna z kolumn stoi 10cm od ściany.

zdecydowanie używaj podwójnego okablowania

Możesz coś polecić?

Sam brałem pod uwagę S2000. Ostatecznie przymierzam się do Marantza 8006 albo Yamahy 1100.

Dlaczego zamieniłeś zdanie? Jest duża różnica między 1100 a 2000? A może na razie 1000 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem R300. Zmieniłem je za Quantum 905. Wielkiej różnicy w brzmieniu nie było. KEFy były mniejsze dlatego je zostawiłem. Mniej dudnily, bo zmieniłem pomieszczenie na mniejszenl, ale i tak to nie było to. Z perspektywy czasu nie był to żaden szał. R300 potrzebują dużo miejsca, potrafią zagrać bardzo mocno. I to chyba na tyle. Zmieniłem je na polskie BMN i dopiero to był prawdziwy krok w przód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 cm od tyłu to wydaje mi się minimum. Kalibracja YPAO pomaga i cóż też jadę na takich warunkach jakie mam / małe dzieci itp/. 10 cm od ściany bocznej jednak to tragedia... mam drugi zestaw w gabinecie i akustyką mozna wiele poprawić, ale też zniszczyć.

 

Ja używam Melodiki /4 mm na dół, 2,5 na górę/ w salonie polecalimi takie połączenie. Całość nie straszne pieniądze. Moim zdaniem połączenie podwojne zdecydowanie poprawia brzmienie.

 

2000 i 2001 to różnica jedynie przy źródłach zbalansowanych. Może to głupio zabrzmi, ale dla mnie też liczy się wygląd - te wskaźniki w nowej serii wyglądają super :)

Na razie odłożyłem zakup, bo będę musiał też dokupić DAC, KEF R300 grają fajnie z wieloma konfiguracjami. Sprawdź też dyskusje o tych monitorach w sekcji analog. Poza tym, też nie jestem audiofilem, i przy połączeniu ze "zwykłym" ampi 803D nie gra źle, więc nie mam ciśnienia, ale docelowo zmienię na klasyczny wzmak. Mam też 316BEE od Mudy, ale przyznam się szczerze, że gigantycznej różnicy nie słyszę. Generalnie do KEfów polecany jest Roksan K3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się porównuje ampli KD do podstawowego wzmaka to i nie ma przepaści.

R300 potrzebuja jasnego wzmacniacza na tyle na ile się da z dobrym basem. W tedy może wcisnie się z nich jakąś przestrzen i blask.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się porównuje ampli KD do podstawowego wzmaka to i nie ma przepaści.

R300 potrzebuja jasnego wzmacniacza na tyle na ile się da z dobrym basem. W tedy może wcisnie się z nich jakąś przestrzen i blask.

 

Y 803d to ampli stereo. Z ampli KD nie wiem kto je łączy, chociaż w "repertuarze" producenta robią chyba za... kolumny efektowe w zestawie KD :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu spróbował bym lepszej integry. Zamiast wydawać 3500 na ten ampli, mogłeś kupić porządny piecyk stereo, używany oczywiście.

 

Na twoim miejscu spróbował bym lepszej integry. Zamiast wydawać 3500 na ten ampli, mogłeś kupić porządny piecyk stereo, używany oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu spróbował bym lepszej integry. Zamiast wydawać 3500 na ten ampli, mogłeś kupić porządny piecyk stereo, używany oczywiście.

 

Na twoim miejscu spróbował bym lepszej integry. Zamiast wydawać 3500 na ten ampli, mogłeś kupić porządny piecyk stereo, używany oczywiście.

 

Wszystko opisane jest tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ampli był kupiony przed R300. O 803d nie dam jednak powiedzieć złego słowa. Wiem, że to nie poziom R300, ale funkcjonalnością i stosunkiem jakości do ceny jest nie do przebicia.

 

por też:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się porównuje ampli KD do podstawowego wzmaka to i nie ma przepaści.

R300 potrzebuja jasnego wzmacniacza na tyle na ile się da z dobrym basem. W tedy może wcisnie się z nich jakąś przestrzen i blask.

 

rafal735r Ja mysle ze z tym jasnym wzmacniaczem to może być rożnie , no chyba ze ktoś lubi takie granie :)

Ja mam to spięte z Denonem PMa-1510 ,CA CXN i nie narzekam , ale wiadomo jak to jest :) apetyt rośnie w miarę jedzenia

Nie ukrywam ze kupiłem bardzo tanio te kolumny i jestem z nich zadowolony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha AS 2000

NIEEEEEE

Yamaha to bardzo fajny wzmacniacz ale nie do tych głośników. Nie będzie w stanie ich właściwie wysterować. Problemem będzie przede wszystkom bas. Yamaha 1100 co innego ale ciężko będzie znaleźć w tej cenie. Roksan zdecydowanie tak1. Model K3 pojawia się czasem w tej kwocie. Szukaj Arcama A39. Uzyskasz typowo rockowe brzmienie z dobrym wypełnieniem, barwą i klimatem. Primare - tak. Na giełdzie jest za to zdecydowany NR 1 T+A Powerplant i za to połączenie dałbym sobie rękę uciąć. Ten wzmacniacz wyciśnie wszystko z R300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze rozważ Rotel. Sam się zastanawiam. Na zachodnich forach chwalą to połączenie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zastanawiam się tylko, czy Rotel nie wzmocni [już i tak duży] bas w tych monitorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIEEEEEE

Yamaha to bardzo fajny wzmacniacz ale nie do tych głośników. Nie będzie w stanie ich właściwie wysterować. Problemem będzie przede wszystkom bas. Yamaha 1100 co innego ale ciężko będzie znaleźć w tej cenie. Roksan zdecydowanie tak1. Model K3 pojawia się czasem w tej kwocie. Szukaj Arcama A39. Uzyskasz typowo rockowe brzmienie z dobrym wypełnieniem, barwą i klimatem. Primare - tak. Na giełdzie jest za to zdecydowany NR 1 T+A Powerplant i za to połączenie dałbym sobie rękę uciąć. Ten wzmacniacz wyciśnie wszystko z R300.

AS2000 słaby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS2000 nie jest słaby (rozumiane jako zły). Po prostu nie pasuje do tych głośników. Przede wszystkim w zakresie basu. Zapewnia wypełnienie ale nie ma dostatecznego konturu, który jest potrzebny dla R300 aby zagrały tak, jak potrafią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha A-S1100 gra bardzo fajnie z tymi kolumnami. O wydajność prądową też się nie trzeba martwić.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha A-S1100 gra bardzo fajnie z tymi kolumnami. O wydajność prądową też się nie trzeba martwić.

 

A który DAC do A-S1100 ? Zostanie mi po poprzednim zestawie /kupiony na Andersa/ CDS300. Chętnie bym go wykorzystał a jeszcze z Pianocrafta CD-NT670 będzie robić /tak w planach/ za radyjko internetowe. Ale potrzebuję DACa, w dodatku muszę podłaczyć jeszcze dekoder TV. myślałem o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i całość zamyka się w 8 koła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS2000 nie jest słaby (rozumiane jako zły). Po prostu nie pasuje do tych głośników. Przede wszystkim w zakresie basu. Zapewnia wypełnienie ale nie ma dostatecznego konturu, który jest potrzebny dla R300 aby zagrały tak, jak potrafią.

 

Nie zgodzę się, ale każdy ma swój gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim bólem posłuchaj NuPrime IDA8. Nie trzeba kupować używ, żeby mieć super sprzęt w kategorii cena jakość

https://sklep.rms.pl/nuprime-ida-8-ida8-zintegrowany-cyfrowy-wzmacniacz-stereo-2x100w-z-przetwornikiem-dac

 

Tutaj recenzje

"Absolutnie znakomity wzmacniacz, jego postura sugeruje, że nie będzie to pierwszy wybór dla audiofilów poszukujących wyczynowej relacji jakości do ceny. Pozory mylą, bo jakkolwiek IDA-8 można śmiało postawić na biurku i podłączyc do małych monitorków, to jego potencjał jest sporo większy. Jakość dźwięku jest tak dobra, że nawet w high-endowych systemach nie będzie raziła niedociągnięciami

https://sklep.rms.pl/img/product_media/26001-27000/testnuprime.pdf?iframe=true&width=1280&height=800

 

 

Jeżeli słuchacie muzyki z komputera lub macie już opanowaną kwestię źródła i potrzebujecie wzmacniacza grającego przyjemnie i muzykalnie, ale wciąż czysto i dynamicznie, koniecznie posłuchajcie NuPrime'a. Mocna rzecz."

https://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/wzmacniacze-i-amplitunery-lista/3525-nuprime-ida-8

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnym wyborem były Arcam A39, jeśli trafisz jakąś używke, bo nowy niestety nawet po dobrym rabacie wyskoczy poza budżet. Weź też pod uwagę Cyrus One lub odświeżony ONE HD (wyposażony w całkiem niezły DAC). To wydajne, otwarte, przestrzennie grające wzmacniacze, które naprawdę świetnie kontrolują dół pasma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje.

 

Pytałem o Hegel H80 bo mam okazje kupić go za 700 Euro tj. 2900zl i zastanawiam się jeszcze, bo jeżeli tylko jedna osoba go poleca to chyba jednak to nie to. Co wy na to?

 

Może na razie wystarczy taki przeskok z Pioneera A30, a później zawsze można zmienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zmiany kolumn, te r300 to nic specjalnego. Wymagają pomieszczenia stosunkowo dużego, powyżej 20m , aby dobrze zagrały, a i to nie zachwyca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zmiany kolumn, te r300 to nic specjalnego. Wymagają pomieszczenia stosunkowo dużego, powyżej 20m , aby dobrze zagrały, a i to nie zachwyca

 

Miałem Magnat Qunatum 807 i wydaje mi się ze te R300 graja lepiej z fajnym fajny basem. Kupiłem je dlatego że były zachwalane przez wszystkich, trafiła się okazja za 550Euro to kupiłem. Jest coś lepszego w tej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, życzę zadowolenia. Miałem dwa lata te głośniki, wcześniej kef LS 50,

r300, lepsze, ale grają tak nieangażująco, wysokie są słabej jakości, ale to wszystko usłyszałem, gdy kupiłem Pylon Diamond 25.

Co do wzmacniacza, niestety nie potrafię pomóc. Mam jeden, i nawet go nie porównywałem z innymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zmiany kolumn, te r300 to nic specjalnego. Wymagają pomieszczenia stosunkowo dużego, powyżej 20m , aby dobrze zagrały, a i to nie zachwyca

 

 

Nie nazwał bym tego tak ponieważ ta kolumna ma swój charakter dobra podstawę basową lecz jednak małe braki w średnicy. Z Heglem te braki zanikają a bas robi się spokojniejszy. Może to po prostu nie twoje brzmienie.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są zamulone. Kupiłem je bo też wszyscy zachwalil. Złapałem się ostatni raz na takie paplanie. Średnica i góra to największy problem. Jak na monitor bas OK, ale znów potrzebują mega dużo miejsca dookoła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.