Skocz do zawartości
IGNORED

forum pl.rec.audio - male podsumowanie


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

I ja też dziękuję Łukaszowi :)

 

+ jedno pytanie ->

 

Nie chcę mnożyć liczby próśb, ale ciekawą informacją byłaby statystyka o liczbie uderzeń w forum (wejść). Dałoby to pełniejszy obraz bo b. dużo osób nie postuje tylko czyta. Łukasz, czy jest możliwe uzysknie takiej infomracji.

 

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unikalnych wizyt w maju na forum bylo ponad 16 000 i zawieraly w sumie troche ponad 208 000 odslon :) Nalezy dodac ze caly serwis w maju mial 252 000 odslon tak wiec glownie odwiedzane jest forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pierwszej trójce, jak też - przede wszystkim - Administratorowi. Macie zdrowie, Panowie! No i wiedzę - szczególnie p. jozwa maryn, który potrafi się wypowiedzieć na temat dosłownie każdego urządzenia audio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz lepiej .Świadomość na forum rośnie. A w pierwszych dniach były pytania w stylu :co to jest interkonekt ? Choć się nie zdziwiłem i na to odpisałem ,jak mnie pamięc nie myli.

 

Do admina .Nie wiem czy tylko ja , ale mam problem z dodaniem w opiniach opisu.

 

Powinno być tak :

1 wciskam opinie

2 wciskam producenta i tutaj pasiłoby okno "dodaj opinię".

 

I po problemie przynajmniej dla mnie.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tylko nie ścigajcie się kto zrobi więcej wpisów :-)

 

a ja bym chciał żeby adresy wpisywane w postach otwierały się po kliknięciu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz w producencie bylo dodanie opinii to gdzie wybieraloby sie jaki element sie opisuje? w tej chwili po wejsciu w konkretny element pojawia sie link "napisz opinie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 34 lat później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

guzia, 4 Gru 2004, 14:57

>Lukar

>A jak forum żyje w tym roku? Jak wpisy rozkładały sie na miesiące?

Aktualizuję pytanie :-)

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGALOMANIA FORUM. No i o to chodzi. Zawsze czułem, że audiofilizm to zdrowa choroba. Myślę, że nasze forum to taki wentyl. Taki szpital dla "Bardzo nerwowo chorych" (na manię audio-wielkości). Kozetka terapeuty. Możesz się wypowiedzieć i bedziesz wysłuchany. O Jezu!!! Ilu ludzi to przeczyta!!! Miliony rąk, tysiące rąk, a serce bije jedno..................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest bardzo very good -O key. Czerpię z niego garściami. Jednak ostatnio zaczynają przewijać się MP3-kowcy. To groza. Audiofilizm to choroba zmuszająca do poszukiwania dźwięku idealnego. Wszak gonić króliczka trza. Młode lwy jednak zaczynają tu zaglądać i straszne plewy wrzucają w postaci postów z forum komputerowców Często zdaje im się, że wiedzą o muzyce wszystko, bo udało im się ściągnąć super muzę MP3. Strasznie mnie to wnerwia i sam nie wiem czemu, bo gdzie ta tolerancja. Z wiekiem chyba jednak staje się ortodoksem. Na forum chcę czytac samych ortodoksów- audiofili. Ale nawtykałem??? Może jednak będzie forum platforma wymiany myśli o doskonałym dźwięku? Będzie. Musi tak być. No.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

No nic to pora coś napisać ;(

Jeden z panów prosił o czas na zrobienie porządku tydzień minął i co –ano nico

nie piszę że forum właśnie umarło bo zgon datuje się na co najmniej rok wstecz lekko licząc, przez ten okres mieliśmy do czynienia z warzywkiem, i to potwierdzi każdy z forowicz którego staż sięga co najmniej 5 lat, właśnie staż nie chodzi o to żeby ludzi z „cyfrą” jakoś nagradzać , ale uwag wypada posłuchać, jeśli negatywnie wypowiadają się, przepraszam strzelam nie znając panów stempur, gutek czy andrea, a ilu jeszcze nie wymieniłem, naprawdę osobie władnej nie włącza się sygnalizacja alarmowa , kurcze sam zanim napisałem pierwszego posta dobre kilka miesięcy czytałem –foruma- i wpis poczyniłem w dziale o którym miałem jakieś pojęcie , i mimo zgrzytów wtedy naprawdę można było wyrwać konkretne informację

-tak wiem to se nie wrati.

HALLO jest tam kto obudźcie się!!!!!

,czy nikt nie bierze tego pod uwagę .... nie wróć,

ile jeszcze wpisów trzeba zrobić z apelem ;wróćcie do starego wizerunku forum, było łatwiej(tak to pisze ja który jeszcze nigdy w życiu sms nie napisał, i nie napiszę tak mi dopomóż ...., a wszelkie zmiany traktuje jak zło konieczne )

komu potrzebne są jakieś punkty,oceny nie wiem kogo! za co!, nieczytelny wygląd –foruma-, wyszukiwarka którą najchętniej wysłałbym na poszukiwania lodu na marsie, a nie przepraszam miejsca już są zarezerwowane.

Panowie wiadomości wysłane ,gdzie ich szukać osobiście mocno mnie ugotowano w tym temacie ;(

Komu podziękować za takie podejście, przecież wypadało by grzecznie uprzedzić że od dnia tego i tego planowany jest chaos.

Czy faktycznie włascicielowi płaca od założonych watków, ile jeszcze można czytać

tematy ; gramofon za 300 , za 400 ,za 500 ale z wkładką, sprzet stereo do 200 zł, nie mówię ze nie ma być takich tematów ale po co zakładać 30 takich samych czy nikt w tym bałaganie tego nie kontroluje ;(

no tak zapomniałem ,to już mocno prywatne forum i jak się nie podoba to wy....j (bardzo przepraszam) ale tak rozumiem podejscie właścicieli , stare tematy i wątki trzymam ku pokrzepieniu serca na 2 cdr-ach, a rzadzacym proponuje jednak gdzieś tam w –matrixie- poszukanie ich, poczytanie i zadanie sobie pytania czy warto było zniszczyć cos tak unikatowego.

Jeśli odpowiedz jest na tak to faktycznie pora zbierać zabawki :(

hmmm, nie pomyślałbym ze to ostatnie zdanie mogę napisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

fubb,

 

Czy do Ciebie nie dociera, że "starzy" nie są tutaj nie potrzebni?

Są jedynie zawadą bo tak jak archiwum przypominają o tym, że można działać inaczej a zabawa w audio to nie tylko cwaniactwo i poszukiwanie taniej okazji.

Jedyne co łączy stare Audiostereo z obecnym forum to nazwa i adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Rzućcie może okiem na wątki, gdzie forumowicze dyskutują z administracją konkrety działania i layoutu forum, tam wasze uwagi przydadzą się bardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Nie chciałbym być źle zrozumiany.

 

Pojmuję sens zmian i to, że właściciele forum urządzają je po swojemu i powolutku odcinają się od przeszłości.

Takie ich prawo.

Ale to nie jest już od dawna moje forum, nie identyfikuję się z nim od długiego czasu, więc nie widzę sensu uczestniczyć w poprawianiu czegoś na czym mi nie zależy.

Stare Audiostereo skończyło się i nie wróci.

Może to nowe będzie obiektywnie patrząc lepsze.

Oby tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.