Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

p3esr - małe perełki


Miroslav1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miałem na testach P3 40th Anniversary ..brzmieniowo to już inny kierunek ..nastawione na maksymalną przejrzystośc i otwartość góry ..Jeżeli szukacie "klasycznego " Harbetha to kupujcie póki mają w salonach ostatnie sztuki ..zrobiłem research dealerów i mają jeszcze w Polsce kilka par w różnych okleinach tych perełek ? ..w korisie już brak .Więc dla zainteresowanych tematem ..wciągajcie ..bo za chwilę wjedzie seria XD a klasyczne skrzynki w second handzie albo ..spod lady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikael3 napisał:

Miałem na testach P3 40th Anniversary ..brzmieniowo to już inny kierunek ..nastawione na maksymalną przejrzystośc i otwartość góry ..Jeżeli szukacie "klasycznego " Harbetha to kupujcie póki mają w salonach ostatnie sztuki ..zrobiłem research dealerów i mają jeszcze w Polsce kilka par w różnych okleinach tych perełek ? ..w korisie już brak .Więc dla zainteresowanych tematem ..wciągajcie ..bo za chwilę wjedzie seria XD a klasyczne skrzynki w second handzie albo ..spod lady ?

No niestety coś w tym jest. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Witam, czy ktoś z użytkowników modelu P3ESR łączył je ze wzmacniaczem Haiku Sol2? Czy to dobre połączenie? Mam pokój 15m2. Preferuję w dźwięku naturalne wokale, oraz barwę instrumentow z bogactwem wybrzmień, faktur i powietrzem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Margol napisał:

P3 zapewniają w tym metrażu wszystko czego oczekujesz a wzmacniacz niech je prawidłowo napędzi ? 

Dzięki za odpowiedź. Z tym, że właśnie nie jestem pewien czy Sol2 dobrze je napedzi. Obawiam się niewielkiej skuteczności tych kolumny, chyba 83db, a sol2 to nie jest jakiś super mocarz. Może gdzieś uda mi się je wypożyczyć i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Pamiętam jak byłem zachwycony na odsłuchach P3esr... Naprawdę genialne.

Jednak drążyłem dalej i znalazłem jeszcze ciekawsze, zupełnie inne też kompaktowe ale Koledzy... teraz mam dźwięk w końcu:)

Pozdrawiam Szanownych "Harbeth'owców" - głośniki klasa

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2021 o 10:47, slaaawek napisał:

Pamiętam jak byłem zachwycony na odsłuchach P3esr... Naprawdę genialne.

Jednak drążyłem dalej i znalazłem jeszcze ciekawsze, zupełnie inne też kompaktowe ale Koledzy... teraz mam dźwięk w końcu:)

Pozdrawiam Szanownych "Harbeth'owców" - głośniki klasa

No to pochwal sie, moze zdoze zmienic zdanie. Dzisiaj po poludniu jade na odsluch P3esr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... Byłeś na odsłuchu p3esr? Jakie wrażenia? Dla mnie to kolumny prawie kompletne. Tylko Karisy III je pokonały. I tu nie chodzi o niuanse. Są inne zupełnie ale dla mnie to było to. Każdy ma swoje preferencje

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gregorypek2 napisał:

Witam Szanowne Grono!

Czym różnią się te wersje 40th - XD i zwykła ?

40 i XD to w zasadzie to samo. Względem standardowej wersji mają zmienione terminale i przeprojektowaną zwrotnicę w kierunku grania bardziej otwartego, szczegółowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.