Jump to content

Open Club  ·  424 members

Harbeth Klub
IGNORED

p3esr - małe perełki

Miroslav1
 Share

Recommended Posts

20 godzin temu, GrzesiekP napisał:

Mikael3 czym napędzasz P3 ?

Grzesiu , P3 napędzam mój stary piecyk z 99' ..AMC 3050a .45W/80hm na kanał ?

Cdek to stary NAD C 525 BEE.. 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 weeks later...

Miałem na testach P3 40th Anniversary ..brzmieniowo to już inny kierunek ..nastawione na maksymalną przejrzystośc i otwartość góry ..Jeżeli szukacie "klasycznego " Harbetha to kupujcie póki mają w salonach ostatnie sztuki ..zrobiłem research dealerów i mają jeszcze w Polsce kilka par w różnych okleinach tych perełek ? ..w korisie już brak .Więc dla zainteresowanych tematem ..wciągajcie ..bo za chwilę wjedzie seria XD a klasyczne skrzynki w second handzie albo ..spod lady ?

Godzinę temu, Mikael3 napisał:

Miałem na testach P3 40th Anniversary ..brzmieniowo to już inny kierunek ..nastawione na maksymalną przejrzystośc i otwartość góry ..Jeżeli szukacie "klasycznego " Harbetha to kupujcie póki mają w salonach ostatnie sztuki ..zrobiłem research dealerów i mają jeszcze w Polsce kilka par w różnych okleinach tych perełek ? ..w korisie już brak .Więc dla zainteresowanych tematem ..wciągajcie ..bo za chwilę wjedzie seria XD a klasyczne skrzynki w second handzie albo ..spod lady ?

No niestety coś w tym jest. Szkoda.

• 4 months later...

Witam, czy ktoś z użytkowników modelu P3ESR łączył je ze wzmacniaczem Haiku Sol2? Czy to dobre połączenie? Mam pokój 15m2. Preferuję w dźwięku naturalne wokale, oraz barwę instrumentow z bogactwem wybrzmień, faktur i powietrzem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

52 minuty temu, Margol napisał:

P3 zapewniają w tym metrażu wszystko czego oczekujesz a wzmacniacz niech je prawidłowo napędzi ? 

Dzięki za odpowiedź. Z tym, że właśnie nie jestem pewien czy Sol2 dobrze je napedzi. Obawiam się niewielkiej skuteczności tych kolumny, chyba 83db, a sol2 to nie jest jakiś super mocarz. Może gdzieś uda mi się je wypożyczyć i posłuchać.

• 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Pamiętam jak byłem zachwycony na odsłuchach P3esr... Naprawdę genialne.

Jednak drążyłem dalej i znalazłem jeszcze ciekawsze, zupełnie inne też kompaktowe ale Koledzy... teraz mam dźwięk w końcu:)

Pozdrawiam Szanownych "Harbeth'owców" - głośniki klasa

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

W dniu 7.03.2021 o 10:47, slaaawek napisał:

Pamiętam jak byłem zachwycony na odsłuchach P3esr... Naprawdę genialne.

Jednak drążyłem dalej i znalazłem jeszcze ciekawsze, zupełnie inne też kompaktowe ale Koledzy... teraz mam dźwięk w końcu:)

Pozdrawiam Szanownych "Harbeth'owców" - głośniki klasa

No to pochwal sie, moze zdoze zmienic zdanie. Dzisiaj po poludniu jade na odsluch P3esr.

Rozumiem... Byłeś na odsłuchu p3esr? Jakie wrażenia? Dla mnie to kolumny prawie kompletne. Tylko Karisy III je pokonały. I tu nie chodzi o niuanse. Są inne zupełnie ale dla mnie to było to. Każdy ma swoje preferencje

Chetnie bym posluchal tych Diapasonow ale nie ma takiej mozliwosci tutaj. P3esr super, ale bez suba a najlepiej dwoch sobie nie wyobrazam. Niczym szczegolnie sie nie wyrozniaja, ale maja w sobie to cos, kwestia tylko czy to cos warte jest tyle pieniedzy.

Posted (edited)

Jak będziesz w Polsce to w razie czego służę pomocą z odsłuchem i żaden sub nie potrzebny. Nie psuj dźwięku

Edited by slaaawek

Godzinę temu, gregorypek2 napisał:

Witam Szanowne Grono!

Czym różnią się te wersje 40th - XD i zwykła ?

40 i XD to w zasadzie to samo. Względem standardowej wersji mają zmienione terminale i przeprojektowaną zwrotnicę w kierunku grania bardziej otwartego, szczegółowego. 

W dniu 23.03.2021 o 12:49, hasos napisał:

40 i XD to w zasadzie to samo. Względem standardowej wersji mają zmienione terminale i przeprojektowaną zwrotnicę w kierunku grania bardziej otwartego, szczegółowego. 

W XD grzebnięty jest też RADIAL .

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.