Skocz do zawartości
IGNORED

Firmy kurierskie


naczesany

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2018 o 10:18, hudykot napisał:

Poczta Polska od kilku lat wyraźnie podniosła standard. Miła obsługa, paczki całe

Żartujesz, prawda ? :-)))))))))))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hudykot napisał:

tam gdzie mieszkam na dwóch pocztach jest jak piszę.

Bo w placówkach faktycznie bardzo często tak jest. Obsługa jest uprzejma i stara się być pomocna... tak, właśnie, stara się. Bo w praktyce prawie nic nie może. Problemem pozostają osoby na stanowiskach decyzyjnych. 
Dstałem presyłkę w kopercie bąbelkowej zawierającą płytę CD. A raczej jej szczątki, bo rozpieprzono ją w drobny mak tym cholernym pocztowym stemplem w kształcie młotka. Fakt zapakowania przesyłki w kopertę bąbelkową nie wzbudził w pracowniku (lub pracownicy) poczty żadnej refleksji, i przypierdzielił tumże młotkiem z siłą kowala. Oczywiście złożyłem reklamację. Oczywiście czekałem miesiąc na odpowiedź. Oczywiście poczta wypięła na klienta swój zadek. Mają w dupie fakt że zniszczyli kompletnie zawartość przesyłki. Czasem mam wrażenie że jakby się pocztą wysłało kowadło, to też zdołaliby je zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem, że jest jedna rzecz na świecie twardsza od diamentu - stempel na poczcie. Polskiej, zwłaszcza.

Jak pani Ziuta ma zły dzień (chłop po pijaku zgubił wypłatę, menstruacja lub jej nagły niespodziewany brak, córka szesnastka w ciąży, etc) - jak przypuerdoli tym złomem - nie ma czego zbierać.

Kowadła by może nie zepsuli, ale na bank - zgubili.

Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, McGyver napisał:

Bo w placówkach faktycznie bardzo często tak jest. Obsługa jest uprzejma i stara się być pomocna... tak, właśnie, stara się. Bo w praktyce prawie nic nie może. Problemem pozostają osoby na stanowiskach decyzyjnych. 
Dstałem presyłkę w kopercie bąbelkowej zawierającą płytę CD. A raczej jej szczątki, bo rozpieprzono ją w drobny mak tym cholernym pocztowym stemplem w kształcie młotka. Fakt zapakowania przesyłki w kopertę bąbelkową nie wzbudził w pracowniku (lub pracownicy) poczty żadnej refleksji, i przypierdzielił tumże młotkiem z siłą kowala. Oczywiście złożyłem reklamację. Oczywiście czekałem miesiąc na odpowiedź. Oczywiście poczta wypięła na klienta swój zadek. Mają w dupie fakt że zniszczyli kompletnie zawartość przesyłki. Czasem mam wrażenie że jakby się pocztą wysłało kowadło, to też zdołaliby je zepsuć.

Wysyłający raczej wiedział o tym fakcie, bo stempluja przy wysyłce. Ja jak wysyłałem płyty to prosiłem o nie uderzanie i było OK. Z tego co zauważyłem to w dużych miastach jest wiecznie problem. U mnie wszystko działa sprawnie, kurierzy dzwonią często wcześniej. Tak samo jak coś wysyłam, paczki z tad wychodzą migiem. Problem się zaczyna na wezlach typu Warszawa, Szczecin. Tam sobie z tym wszystkim nie radzą. Zresztą DPD czy DHL też nie raz poslali paczkę nie w te stronę i zjechała pół kraju. 

6 godzin temu, hudykot napisał:

@SynSama wcale nie ?

Ktoś poodkopywał stare tematy by nabić statystyki?? ??

Chyba mocno chce się dostać na bocznice. Jakiś klon. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rafal735r napisał:

Wysyłający raczej wiedział o tym fakcie, bo stempluja przy wysyłce.

Niekoniecznie. Czasem wrzucają do kosza, a potem stemplują wszystko hurtem. Zdarza się także, że jeszcze gdzieś po drodze dodatkowo stemplują, już nie na znaczkach, tylko gdzie popadnie.

 

4 godziny temu, rafal735r napisał:

Ja jak wysyłałem płyty to prosiłem o nie uderzanie i było OK.

Nie było OK. To jakaś kpina, by nadawca musiał się prosić przewoźnika by ten raczył łaskawie nie zdewastować przesyłki.

 

4 godziny temu, rafal735r napisał:

Z tego co zauważyłem to w dużych miastach jest wiecznie problem.

Problem stanowi mentalność pracowników poczty, przynajmniej niektórych. Żadnej refleksji nie wzbudza w nich fakt że przesyłka nie bez powodu została zapakowana w kopertę bąbelkową, bądź mają to w düpie, bo nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 16:33, naczesany napisał:

I to chyba najlepszy sposób. Czasami pani przy okienku pyta czy dać naklejkę ostrożnie.

Nie miałem nigdy do czynienia z wysyłką kurierską. Jak przykładowo wysłać np. wzmacniacz o wadze 13kg nie mając fabrycznych kartonów?

Zabezpieczę np. styropianem, owinę folią bąbelkową i co dalej?

Dwa wzmacniacze wysyłałem na serwis o wadze ok 17kg każdy. Szło to raz kurierem FedEX, a raz DPD. Bez oryginalnych kartonów. Karton musi być twardy i bardzo dobrze wypełniony, np tymi sporymi bańkami powietrznymi, dobrze skołować też jakieś styropiany. Ja oba wzmacniacze dodatkowo okręciłem dużą ilością folii bąbelkowej o sporych oczkach. Mam wrażenie, że to było bezpieczniej zapakowane, niż wzmacniacze w firmowych kartonach :) 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lumperator napisał:

Karton musi być twardy i bardzo dobrze wypełniony, np tymi sporymi bańkami powietrznymi, dobrze skołować też jakieś styropiany.

W przypadku kilkunastokilogramowego wzmacniacza bąbelki nie wystarczą. Styropian, i to gruby, jest konieczny. Co najmniej po 4cm z każdej strony. A wzmacniacz uprzednio owinięty choć jedną warstwą bąbelków. 
Płyty styropianowe o niemal dowolnej grubości są za grosze do nabycia w każdym markecie budowlanym. Nie warto się szczypać o te kilka złotówek jeżeli nasz cenny sprzęt ma być bezpieczny. 
Pakować należy ściśle, bez luzów, żeby wewnątrz kartonu nie latało. 
Jak nie ma oryginalnego kartonu, to przejść się na najbliższe targowisko, zawsze tam można dostać np. kartony po bananach. Są twarde, ale mają otwory w dnie i pokrywie. Należy je od wewnątrz zaślepić kawałkiem kartonu np. z pociętego kolejnego pudła po bananach. 
Jak nie ma targowiska, to na pewno jest biedronka. Biedronki są wszędzie. Iść gdy nie ma dużego ruchu, wtedy poproszony o jakieś kartony pracownik z reguły nie odmówi pomocy. 
Przed spakowaniem na wszelki wypadek obfotografować sprzęt. Nie zaszkodzą fotki wykonane w trakcie pakowania. 
Koniecznie ubezpieczyć przesyłkę na pełną wartość, a nawet z górką, teraz opłaty dodatkowe za to nie są wysokie. 
Dobrze jest mieć taką taśmę klejącą: 
spacer.png

Nie trzeba zaraz całej paki tym oklejać, wystarczy jeden pasek od góry w widocznym miejscu. 

 

Lub takie nalepki: 

spacer.png

ale tych to warto nalepić co najmniej kilka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 05:25, rafal735r napisał:

Ja jak wysyłałem płyty to prosiłem o nie uderzanie i było OK.

Pracownik poczty w krawacie jest mnie uderzający...się :-))) ?

W dniu 10.07.2019 o 05:25, rafal735r napisał:

Problem się zaczyna na wezlach typu Warszawa

I znów ta Warszawa jest ta zła :-))) Natomiast Polska usiana miasteczkami 20- tysięcznymi mogłaby być wzorem profesjonalizmu, kultury pracy i logicznych rozwiązań nawet dla Szwajcarii :-)))))))))))).

W dniu 10.07.2019 o 09:45, McGyver napisał:

Zdarza się także, że jeszcze gdzieś po drodze dodatkowo stemplują, już nie na znaczkach, tylko gdzie popadnie.

Fetysz jakiś Panocku, cy co :-) ? 

W dniu 10.07.2019 o 09:45, McGyver napisał:

Nie było OK. To jakaś kpina, by nadawca musiał się prosić przewoźnika by ten raczył łaskawie nie zdewastować przesyłki.

Do Pani Ziuty w okienku : " nie to, że się czepiam, ale czy mogłaby Pani w swojej niezmierzonej łaskawości nie nakurwiać tak tym stemplem po  głowie Mozarta, bo jak ja zaraz Pani jebnę, to..." :-)))))))))))))))))))

W dniu 10.07.2019 o 09:45, McGyver napisał:

Problem stanowi mentalność pracowników poczty, przynajmniej niektórych. Żadnej refleksji nie wzbudza w nich fakt że przesyłka nie bez powodu została zapakowana w kopertę bąbelkową, bądź mają to w düpie, bo nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie uszkodzenia.

Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, McGyver napisał:

Biedronki są wszędzie

O przepraszam....Kiedyś krążyła po necie mapka, gdzie było wyraźnie widać, że Bieszczady są niezagospodarowane...no chyba, że sytuacja się zmieniła :-))).

W dniu 10.07.2019 o 09:45, McGyver napisał:

Problem stanowi mentalność pracowników poczty, przynajmniej niektórych. Żadnej refleksji nie wzbudza w nich fakt że przesyłka nie bez powodu została zapakowana w kopertę bąbelkową, bądź mają to w düpie, bo nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie uszkodzenia.

Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SynSama napisał:

 

I znów ta Warszawa jest ta zła :-))) Natomiast Polska usiana miasteczkami 20- tysięcznymi mogłaby być wzorem profesjonalizmu, kultury pracy i logicznych rozwiązań nawet dla Szwajcarii :-)))))))))))).

Przez WER Warszawa przechodzą paczki też z zagranicy. Zawsze wszystko tam stoi. 

W moim małym mieście znamy się z kurierami. Zawsze zadzwonia itp. Jak paczki dojdą do miasta w danym dniu, zawsze u mnie są również tego samego dnia. Chciałbym aby DHLe i inne UPSy tak się zachowywały. Tak samo z wysyłką. Zawsze wychodzą tego samego dnia, tak samo z Olsztyna. Dopiero później robią się schody jak paczka trafi na jakiś duży WER. Ale to też nie jest zasada. Średnio jedna paczka na 10 się spóźnia. Reszta idzie jak trzeba, tak samo listy. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafal735r napisał:

Przez WER Warszawa przechodzą paczki też z zagranicy. Zawsze wszystko tam stoi.

No to może warto pomyśleć, ile roboty z tymi paczkami mają właśnie w Wawie,a  ile u Ciebie ? ?

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SynSama napisał:

 

Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))

Te Ziuty siedzą u mnie ciągle

Fakt, czasem trzeba je naprostowac. Ale jak już naprostujesz jest OK. 

1 minutę temu, SynSama napisał:

No to może warto pomyśleć, ile roboty z tymi paczkami mają właśnie w Wawie,a  ile u Ciebie ? ?

To niech pomyślą, ale tamci od myślenia i zatrudnia więcej ludzi albo po prostu docenia i dadzą jakąś podwyżke. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal735r napisał:

To niech pomyślą, ale tamci od myślenia i zatrudnia więcej ludzi albo po prostu docenia i dadzą jakąś podwyżke. 

Rafi, gdzie Ty żyjesz...:-))))))))))))))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dpd moge z czystym sumeiniem polecic. Wczoraj rano dostaje sms, ze przesylka bedzie dostarczona. No to z racji tego ze mam robote dokladnie pod domem czekam sobie na kuriera dpd. Godzina 15:36 dostaje sms ze wlasnie odjezdza ode mnie spod domu bo nie ma nikogo i zostawia paczke w punkcie oddalonym o 10 km ode mnie .

Dzwonie sobie na info i opisuje problem a mila pani mowi cos w stylu "pocaluj sie pan w dupe i jedz sobie pan do punktu odbioru przesylki" Kurier oczywiscie wylaczyl telefon..... Jak slysze , ze ktos broni firmy kurierskie to albo ma niebywale szczcescie albo pracuje u nich ,,,, wszystkie firmy sa takie same ....

 

Ciekawe czy ktos kiedys im utrze nosa tak, aby przesylki oznaczone uwaga szklo nie turlali z gorki do klienta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 19:54, SynSama napisał:

Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))

Powiem tyle kiepska pensja, o ile Jeszcze w mniejszych miejscowościach nie jest źle to w dużych miastach tragedia. Ludzie albo nie przychodzą do pracy a jak przyjdą to zaraz dziękują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, margaryna85 napisał:

Powiem tyle kiepska pensja

Oj tam kiepska :-). Mój szef wychodzi z założenia np. dla pracy trzeba się poświęcić.....:-))))))))))))))))))))))))))).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SynSama napisał:

Oj tam kiepska :-). Mój szef wychodzi z założenia np. dla pracy trzeba się poświęcić.....:-))))))))))))))))))))))))))).

Mój stary szef też miał parę mądrości jedna to zero plus zero zawsze daje zero. Wiadomo co ma na myśli. A teraz słyszałem że 70 % jego pracowników w dziale produkcyjnym to Ukraińcy. 

Pewnie nie znający za dobrze polskiego więc im niech te swoje mądrości wciska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, margaryna85 napisał:

A teraz słyszałem że 70 % jego pracowników w dziale produkcyjnym to Ukraińcy. 

On im mówi.

Oni nie rozumieją, tylko kiwają głowami i wszyscy są szczęśliwi :-)))).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 13.07.2019 o 15:34, kwasior21 napisał:

Dpd moge z czystym sumeiniem polecic. Wczoraj rano dostaje sms, ze przesylka bedzie dostarczona. No to z racji tego ze mam robote dokladnie pod domem czekam sobie na kuriera dpd. Godzina 15:36 dostaje sms ze wlasnie odjezdza ode mnie spod domu bo nie ma nikogo i zostawia paczke w punkcie oddalonym o 10 km ode mnie .

Dzwonie sobie na info i opisuje problem a mila pani mowi cos w stylu "pocaluj sie pan w dupe i jedz sobie pan do punktu odbioru przesylki" Kurier oczywiscie wylaczyl telefon..... Jak slysze , ze ktos broni firmy kurierskie to albo ma niebywale szczcescie albo pracuje u nich ,,,, wszystkie firmy sa takie same ....

 

Ciekawe czy ktos kiedys im utrze nosa tak, aby przesylki oznaczone uwaga szklo nie turlali z gorki do klienta ...

Ja od siebie dodam tylko, że z wszystkich firm kurierskich z jakimi miałem doczynienia DPD jest eg. mnie najgorsze. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z FedEx jeszcze nie miałem żadnego problemu. A kurier działający w moim rejonie to chłop do rany przyłoż. Zawsze pójdzie na rękę i nie płacze jak stara baba że paczkę 15kg musi wziąć. Zresztą zawsze też wszystko dochodzi na czas. Poniżej 24h.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dotarło 5 ostatnich przesyłek z rożnych części świata z DE, UK, RPA, CHN.  Minęło już ponad 3 tyg. od zamówienia, a z Chin to  już przeszło 3 miesiące. Żadnego awiza, na poczcie  też nie ma.... 

Sony TA-FA777ES/ Sony MDS-JA555ES / Sony MDS-JA333ES / Sony ST-D777ES / Sony CDP-XA555ES / Sony CDP-CA80ES / SONY SEQ-333ES / Heco Music Style 900 / Heco Phalanx 302A / Audiolab M-DAC / Onkyo X-B7 / Onkyo D-N9BX/ Aiwa ADN-1 / Sansui SE-88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie najgorszą firmą kurierską w ostatnim roku stał się Pocztex. Kilkakrotnie zawalili termin dostarczania przesyłki i nigdy nie borą za to odpowiedzialności, ani nie przepraszają. Do tego fałszują dane, jakie zawiera "Śledzenie przesyłek - Tracking". 

Poprzednim razem na WER wysłali moją przesyłkę w Polskę, zamiast do UP oddalonego o kilkanaście km. Dzięki czemu krążyła po Polsce kilkaset km - bo pracownik WER pomylił się.  Ostatnio przesyłka przeleżała w UP oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o 1000 m w linii prostej, przeleżała przez 5 dób i nie znaleziono sposobu na jej doręczenie. Wkurzony całą sytuacją odebrałem ją sam. W tym czasie do Centralnej Bazy Danych ZST dwukrotnie wysyłano informacje o jej próbie doręczenia - mimo, że takich prób doręczeń w ogóle nie było, a już po odbiorze osobistym przesyłki ok. godz. 9.15 wysłano do Centralnej Bazy Danych ZST informację, że doręczono ją dokładnie o 19:07. Interweniując telefonicznie na dole, słyszałem o rzekomej awarii samochodu i o faktycznym braku ludzi bo czas urlopów. Interweniując w centrali - proszę napisać skargę to rozpatrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś do mnie dotarła przesyłka. Niestety częściowo rozszabrowana akurat z tego na czym mi najbardziej zależało. Normalnie brak słów.

Sony TA-FA777ES/ Sony MDS-JA555ES / Sony MDS-JA333ES / Sony ST-D777ES / Sony CDP-XA555ES / Sony CDP-CA80ES / SONY SEQ-333ES / Heco Music Style 900 / Heco Phalanx 302A / Audiolab M-DAC / Onkyo X-B7 / Onkyo D-N9BX/ Aiwa ADN-1 / Sansui SE-88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.