Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.02.2020 o 23:31, Silver_85 napisał:

...przychodzą mi do głowy tylko Canto One New

Tak znam, pamiętam jak grają te zacne kolumienki, oj zacne, ale poza zasięgiem finansowym choć w sumie nie są jakieś tam drogie, ale jednak poza.

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Panowie.
Ja z takim zapytaniem.
Jaki sensowny streamery / odtwarzacze sieciowe grają u Was w połączeniu Minas Anor IV pędzone Cayin A55...
 

Perfect Connection Orpheus w wersji podstawowej z DAC r2r bazującym na soekris

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 14:27, maniek1971 napisał:

Witam serdecznie

Panowie czy może posiada ktoś z was zdjęcie zwrotnicy Canto Grand standard i tej premium?

Był bym szalenie wdzięczny

Pozdrawiam

Też przydałoby mi się na taką fotkę luknąć, może ktoś mi udostępnić zdjęcia zwrotnic? Najlepiej Signature wersji pierwszych modelów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich dołączam do klubu ponieważ ostatnio wymieniłem się na kolumny Studio 16Hz Mians Anor IIIR 2.5R.

Grają świetnie tylko zastanawia mnie oznaczenie IIIR czy jest to kwestia tego że mam głośniki z membranami w kolorze czarnym czy są jeszcze jakieś inne różnice w porównaniu do wersji IIIs?

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, korekmariusz napisał:

Witam wszystkich dołączam do klubu ponieważ ostatnio wymieniłem się na kolumny Studio 16Hz Mians Anor IIIR 2.5R.

Grają świetnie tylko zastanawia mnie oznaczenie IIIR czy jest to kwestia tego że mam głośniki z membranami w kolorze czarnym czy są jeszcze jakieś inne różnice w porównaniu do wersji IIIs?

Pozdrawiam

Mariusz

Jak już dołączyłeś do klubu to pasuje jeszcze jakieś foty wrzucić.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie grają z Rotelem RA1060 ale nie jest to do końca dobre polaczenie. Dzisiaj przyjechała mi Yamaha AS1000 ale kurier się nie popisał i narazie nie mam jak podłączyć.

Pożyczyłem od znajomego  Hegla H80 i jest bajka. 

received_650639325786503.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, korekmariusz napisał:

Na razie grają z Rotelem RA1060 ale nie jest to do końca dobre polaczenie. Dzisiaj przyjechała mi Yamaha AS1000 ale kurier się nie popisał i narazie nie mam jak podłączyć.

Pożyczyłem od znajomego  Hegla H80 i jest bajka. 

Szkoda tej Yamaszki. Tak to czasem bywa z kurierami. Ja na szczęście mam ostatnio farta, odpukać.  Generalnie nie wiem czy to dobry pomysł do Minasów, ale kto wie. H80 nie ma za dużo pary , ale na szczęście Minasy nie potrzebują elektrowni, a jest ciekawszy barwowo niż niektóre wyższe modele Hegla. Co się poprawiło w stosunku do RA1060 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie tony z Rotela nie są najlepsze i cierpi na tym przestrzeń Hegel pod tym względem wypada dużo lepiej. Środek z kolei w Rotelu jest chyba ciekawszy, gęstszy. Bas  w jednym i drugim jest dobry Hegel schodzi niżej Rotel ma trochę większy wykop na wyższym basie. Hegel jest o wiele bardziej szczegółowy nie wiem jak to na dłuższą metę ale na początku na pewno robi duże wrazenie. 

A co do Yamahy to terminale to tylko część uszkodzeń chociaż wzmacniacz ucierpiał mniej bo był jeszcze odtwarzacz 

received_546365386309867.jpeg

received_260116288368412.jpeg

received_231432554811931.jpeg

received_243700723354011.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na taką demolke... Te legendy o kurierach to jednak prawda, dla tego jak ja coś komuś wysyłam jest tak zapakowane ze prztrwalo by upadek z 10 pietra i postrzał z Kałacha ?

Daj Heglowi kilka dni. One potrafią zaskakująco rozwinąć skrzydła jak się dobrze wygrzeją po transporcie albo przerwie w graniu... 

... Nie tylko kurier potrafi nawywijać. Naprawiałem ostatnio kolumny gościowi któremu jakiś czas temu je sprzedałem. Do dzisiaj nie wiem co tam się wydarzyło ?received_618368008725033.thumb.jpeg.6c13d4d2a446437e39aede01cb6c1b25.jpegreceived_612978312872312.thumb.jpeg.2ba379fa9bda8c3a60139da962c7e67d.jpeg

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, korekmariusz napisał:

Wysokie tony z Rotela nie są najlepsze i cierpi na tym przestrzeń Hegel pod tym względem wypada dużo lepiej. Środek z kolei w Rotelu jest chyba ciekawszy, gęstszy. Bas  w jednym i drugim jest dobry Hegel schodzi niżej Rotel ma trochę większy wykop na wyższym basie. Hegel jest o wiele bardziej szczegółowy nie wiem jak to na dłuższą metę ale na początku na pewno robi duże wrazenie. 

A co do Yamahy to terminale to tylko część uszkodzeń chociaż wzmacniacz ucierpiał mniej bo był jeszcze odtwarzacz 

received_546365386309867.jpeg

received_260116288368412.jpeg

received_231432554811931.jpeg

received_243700723354011.jpeg

W co to było zapakowane, bo chyba niezbyt starannie jak są takie uszkodzenia panela? Rozumiem coś delikatnie wgięte, czyli rzucili z wysoka, ale takie bezpośrednie obicia? 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać fantazja Vikingów dorównuje ułańskiej ;D

 Finał tej historii jest pozytywny. Akcja działa się w Norwegii, więc zdalnie przy wielkiej pomocy Pana Grzegorza udało się je przywrócić do dawnej świetności (za co serdecznie dziękuję), a nawet oprócz wymiany uszkodzonych głośników zrobić całkowity upgrade zwrotnic wraz z okablowaniem. Właściciel jest zachwycony i obiecał że już nie będzie grał nimi w domino ? 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czymże przegrały pojedynek takie zacne paczki?
Nie przegrały, chęć zmiany na coś jeszcze innego/lepszego lub inaczej, owsiki w d... mam

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie za ile mógł bym sprzedać swoje minasy III te ze zdjęcia wcześniej?

Z racji tego że ich nie kupowałem tylko wymieniłem się za jeszcze mniej popularne kolumny (Aurum Cantus) to do końca nie znam ich wartości rynkowej.

Pytam ponieważ znajomy będzie niedługo sprzedawał Minasy w wersji premium i myślę o wymianie ponieważ słuchałem tych i tych i jest różnica.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, korekmariusz napisał:

Koledzy podpowiedzcie za ile mógł bym sprzedać swoje minasy III te ze zdjęcia wcześniej?

Zdjęcia żadnego nie widzę. Sprzedać możesz za tyle ile potencjalny klient będzie chętny zapłacić. Ważne czynniki min. decydujące o cenie to ile było właścicieli, w jakim są stanie...

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy, napisz coś o reszcie toru poza cedekiem Pionka którego widać. No i oczywiście  życzę wielogodzinnych satysfakcjonujących odsłuchów z nowymi paczkami.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.