Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Robert84 napisał:

Dokładnie. 
Chciałbym dodać, że to wersja Premium Special.

Grześkowi by pasowało bys mu oddał swoje kolumny co by rynek wtórny ograniczyć ?

wystawiając swoje na sprzedaż stajesz sie dla niego prawdziwa konkurencją uwierz mi ...  ?

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz aż się boję sprzedawać swoje CG gdyby mi taka ochota przyszła. Niedawno ulepszałem ze standardowych do premium z poprawioną zwrotnicą do signature. U mnie to się nazywa "premium plus" a nie "s". Nieładnie postępuje właściciel S16hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slawek.xm napisał:

wystawiając swoje na sprzedaż stajesz sie dla niego prawdziwa konkurencją uwierz mi ...  ?

 

Czy ja wiem... Studio 16Hz poszło raczej w paczki zaliczane do Hi-End jak Ethos, czy Arcada. A co do tych zmian to faktycznie jest to irytujące, niestety takie ciche lub nie rewizje stosuje wielu producentów audio klamotów, czy to głośników, wzmacniaczy czy też słuchawek. 

 

49 minut temu, japs napisał:

No to teraz aż się boję sprzedawać swoje CG gdyby mi taka ochota przyszła. Niedawno ulepszałem ze standardowych do premium z poprawioną zwrotnicą do signature. U mnie to się nazywa "premium plus" a nie "s". Nieładnie postępuje właściciel S16hz

I jak  Ci wyższy model CG  śmiga z Cyruskiem? Jesteś zadowolony ze zmian jakie dała modyfikacja? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam38 Jestem zadowolony. Góra uzyskała to czego szukałem. Niestety dół jest jaki jest. Z cyrusem gra to bardzo przyjemnie i relaksująco po 8-10 h dziennie, z czego 1-2 h robię sobie odsłuch ulubionych płyt z napojami w ręku?, resztę czasu przygrywa w tle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio 16 Hertz napisał:

Drodzy klubowicze ,a została tu Was garstka na tym portalu ,pisać tu nie piszę jak wiecie zostałem na stałe zablokowany ,ktoś podesłał mi linka do postu odpowiem wyjątkowo za sprawą kolegi terror twins.



Robert84
Napisano wczoraj o 13:07 (edytowane)

W związku z tym, że sprzedaję swoje Minas Anor Special z 2017r jest to wersja z ulepszoną zwrotnicą zakupione w salonie S4 home w 2019r i zapytań do Pana Rogali w sprawie tych kolumn wychodzi na to, że to niezłe ziółko ponieważ wprowadza ludzi dzwoniących w błąd twierdząc, że to S oznacza tylko, że głośniki są czarne, a nie buraczkowe, a zwrotnica standardowa. Jest to nadzwyczaj przykre, że w ten sposób robi ze mnie kombinatora i że niby dałem nabić się w butelkę przez sklepowego. 
Z góry dziękuje Panu G.R i serdecznie pozdrawiam. Tak się właśnie traci klientów.
--------------------------------------------------

Studio 16 Hertz napisał:
W/w kolumny o których właściciel pisze zostały sprzedane do salonu S4 Home 06-02-2017 jako model :

1. zestaw Minas Anor IIIs 2,5R SPECJAL -1 kpl.

Jest to kolumna zbudowana na bazie modelu katalogowego Minas Anor IIIs -2,5 R. czyli poprzednika modelu IV.
Tą kolumnę należy traktować jako model w/w z kilkoma zmianami do wersji IIIs 2,5 R
Mianowicie :
- głośniki nisko średnio tonowe mają czarne wybarwienie
- część wysokotonowa zwrotnicy została zmieniona ,podniesiony jest SPL ,krotko mówiąc kolumna brzmi nieco żwawiej za sprawą korekty zwrotnicy od modelu IIIs 2,5R . A do modelu IV niestety jest im daleko .

Komponenty używane do produkcji Minas Anor III S2,5 R jak i wersji Premium są zawsze katalogowe ,podstawowe ,co nie znaczy słabe gdyż podobne kondensatory jak i cewki i ich grubość drutu są stosowana są np. w kolumnach Dynaudio Contour 3,4 Limited Edition .
W naszej firmie są podstawowe ,jak widać w innych są kwalifikowane jako wyższej jakości .

Wersja Signature Minas Anora posiada wysokiej jakości komponenty i tylko w takiej wersji są aplikowane ,zdarza się iż w wersji premium Plus także półka jakościowa komponentów jest wysoka . ''Lepsza zwrotnica Minas Anora IIIs 2,5 R Specjal '' nie oznacza zwrotnicy z wersji Signature .Zresztą sklepy zwykle zamawiały wersje podstawowe co nie oznacza słabe i tak jest w tym przypadku .

Jeżeli klienci-zainteresowani pytają mnie o rynek wtórny zadaję sobie trud odszukuję w bazie danych model i udzielam rzetelnej kompleksowej informacji . A wierzcie mi to wyłącznie z szacunku do Was bo nie mam na to czasu .Produkt z rynku wtórnego traktuję zawsze tak samo i rekomenduję Wam zadanie sobie trudu i sprawdzenie na żywo stanu technicznego na tyle na ile potraficie ocenić stan głośników ,stan wizualny to już zapewne tak. Nigdy nie wskażę Wam który model wybrać bo go nie znam ,nie wiem jak był eksploatowany ,więc nie wskażę konkretnego produktu a zostawiam to Wam gdy chcecie taki produkt nabyć . Tylko na swoim warsztacie mogę wydać diagnozę stanu i sposobu eksploatacji .

Nie rozumiem co pisze właściciel o'' kombinatorze i nabiciu w butelkę '' gdyż nie pisał ,ani nie rozmawiał ze mną w tej sprawie . Jak zwykle polecam swoje produkty z rynku wtórnego to z racji kontrowersyjnego zachowania właściciela wobec mojej osoby w tym jedynym przypadku nie polecam kontaktu z tym sprzedającym w/w produkt . Pozostałych forumowiczów pozdrawiam i dziękuję za uwagę .Grzegorz Rogala.
 

 

 

--


Grzegorz Rogala
www.studio16hz.pl
www.cayin.com.pl
mobile +48(0)506-472-044
[email protected]

Edytowane przez Marianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marianus napisał:

w tym jedynym przypadku nie polecam kontaktu z tym sprzedającym w/w produkt .

chamstwo i cynizm konstruktora w stosunku do posiadacza kolumn 16hz

nie wiem jak mozna tak traktować miłośników własnej marki...

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, nie jestem ani nie planuję zostać posiadaczem produktu S16Hz, ale ciężko mi przejść bez reakcji na to co tu się wyprawia. Producent merytorycznie i w sposób stonowany wyjaśnił na czym polega różnica między kolumnami używanymi a nową wersją i to oczywiście zostało pominięte jako nieistotny szczegół, chociaż właściciel używanych kolumn zdążył już bezpodstawnie oskarżyć producenta o manipulacje. Natomiast, to że producent słusznie nie poleca kontaktu z tak postępującą osobą jest "chamskie i cyniczne". 

Żenada Panowie...

Nie chcę lajków, pucharów itp. nie po to piszę. Utworzyliście stronnictwa, macie swoje jedynie słuszne prawdy za których podważanie każdego może dosięgnąć bluzg błota. Zapomnieliście że prawda jest jedna i że każdy się może mylić, ja i ty. I że jedynie wspólnie możemy do niej dotrzeć, a nie osobno. Walcząc ze sobą tylko się oddalacie od prawdy i już na prawdę nie da się tego słuchać. Jak wiadomości w tv.

Nie twierdzę, że moja ocena jest słuszna, nie znam obu Panów i całego konfliktu, ale jedynie taką mogę wystawić na podstawie powyższych wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie twierdzę, że moja ocena jest słuszna, nie znam obu Panów i całego konfliktu, ale jedynie taką mogę wystawić na podstawie powyższych wpisów.

wiele osób , które sprzedają kolumny 16hz lub zmieniają je na inną markę stają się automatycznie dla Grześka niepożądane, nie jest to pierwszy przypadek

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiele osób , które sprzedają kolumny 16hz lub zmieniają je na inną markę stają się automatycznie dla Grześka niepożądane, nie jest to pierwszy przypadek

 

 

chamstwo i cynizm konstruktora w stosunku do posiadacza kolumn 16hz

nie wiem jak mozna tak traktować miłośników własnej marki...

A jak byś ocenił siebie, patrząc na wszystkie Twoje wpisy w Klubie S16hz? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Zainteresowany kupnem człowiek wyśmiał mnie po telefonie do Pana Grzegorza, że to S oznacza kolor membran, a zwrotnica tam siedzi standardowa, że ktoś mi głupot nagadał- to jest ta rzetelna informacja. Nie obyło się bez przestrogi, że jak chce kupić to płyta testowa bo przetworniki mogą być uszkodzone. Szkoda, że tak szczegółowych wyjaśnień a propo kolumn nie przekazał  przez telefon.

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
 

wiele osób , które sprzedają kolumny 16hz lub zmieniają je na inną markę stają się automatycznie dla Grześka niepożądane, nie jest to pierwszy przypadek

Wszyscy kumaci wiedzą, że jak posłuchasz i kupisz to jesteś ach i ech, a jak tego nie zrobisz, to jesteś zmieszany z błotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiele osób , które sprzedają kolumny 16hz lub zmieniają je na inną markę stają się automatycznie dla Grześka niepożądane, nie jest to pierwszy przypadek

produkujesz nieprzychylne komentarze wyłacznie na zasadzie własnej złosliwosci i prowadzenia z paroma trollami krucjaty pompujac przy okazji notowania forumowe innej fiirmy

ot zwyczajowe zabawy forumowych funboyów marki

masz wlasne złe doswiadczenia to je opisz , chetnie je poznany

póki co te opisane tutaj opieraja sie na schemacie firma nie chciał mi za darmoche po gwarancji kolejny raz naprawic wiec jest podła lub nie chciała np za darmoche robic pokazu w domu klienta wiec jest podła

chetnie poznam Twoje złe doświadczenia

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc płynnie do innego tematu... :)

Czy ktoś z obecnych tutaj 600 klubowiczów wie jak wyglądają i z jakich przetworników są skonstruowane największe Studio 16 Hertz ETHOS ARCTICO? Tyle czasu minęło, w cenniku wiszą a nadal nic o nich nie wiadomo.

 

Pytał wyłącznie z ciekawości :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie było nigdy o tym w klubie ?

Wg mojej wiedzy nie ale mogę się mylić.

 

Ja widziałem na zdjęciu ale ponieważ nie jestem klubowiczem to nie czuje się zobowiązany do opisu wyglądu.

Fizycznie istnieją te kolumny.

Osoby które sa poza kręgiem klubowiczów też mogą uchylić rąbka tajemnicy. ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak sie wstydzisz to maila napisz do firmy

to dobry sposób

To też marnowanie czasu producenta. Od tego mam forum. Jak widziałeś kolumny i możesz napisać co to za twór to chętnie poczytam bo od dawna ciekawi mnie ich budowa.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To też marnowanie czasu producenta. Od tego mam forum. Jak widziałeś kolumny i możesz napisać co to za twór to chętnie poczytam bo od dawna ciekawi mnie ich budowa.

kolumn nie widziałem

ok ja spróbuje napisac maila do firmy skoro  piszecie ze jest zablokowany na forum

zobaczymy czy producent " marnuje czy nie marnuje "

imho kazdy czas poswiecony na dobry  marketing dla firmy  nie jest zmarnowany

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolumn nie widziałem

ok ja spróbuje napisac maila do firmy skoro  piszecie ze jest zablokowany na forum

zobaczymy czy producent " marnuje czy nie marnuje "

imho kazdy czas poswiecony na dobry  marketing dla firmy  nie jest zmarnowany

Marketing jest, na blogu szymona dosyć mam marketingu. Mnie interesuje wyłącznie aspekt techniczny i budowa największych Arctico.

 

U Rafała grało na prawdę rewelacyjnie. Ciekawe co Grzegorz wymyślił, że gra jeszcze lepiej.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
 

kolumn nie widziałem

ok ja spróbuje napisac maila do firmy skoro  piszecie ze jest zablokowany na forum

zobaczymy czy producent " marnuje czy nie marnuje "

imho kazdy czas poswiecony na dobry  marketing dla firmy  nie jest zmarnowany

CIR daruj sobie przeklejki maili od zbanowanego użytkownika. Doskonale to pamiętasz, z czasów kiedy byłeś moderatorem, że nie tolerujemy obchodzenie blokad poprzez wrzucanie z innych kont informacji od osób zbanowanych - sam zresztą bardzo konsekwentnie to egzekwowałeś swego czasu.  

 

 

 

chetnie poznam Twoje złe doświadczenia

Wiem, że nie odnosiłeś bezpośrednio do mnie, ale jak ja opublikowałem swoje zle doświadczenia to dosłownie po 30 sekundach je usuwałeś takie posty (wtedy pełniłeś funkcje "opiekuna klubu s16" i miałeś dowolność w kasowaniu nie przychylnych opinii).

Ja opisałem swoje przygody jak z innym znajomym Grzesiek manipulował i oszukiwał mnie i tego znajomego, tak bym  nie odkupił od Znajomego używanych kolumn. Finalnie ja nie kupiłem kolumn, a znajomy stracił część pieniądzy, bo Grzegorz przejął te kolumny, a umówiona kwota od Grzegorza (wyraźnie niższa niż to co ja proponowałem) nie została mu nawet dostarczona w całości (więc stracił podwójnie).

Kolejna sytuacja miała miejsce kiedy Grzegorz oskarżył mnie o potencjalne uszkodzenie lamp w Jego wzmacniaczu, na prezentacji Jego sprzętu. O żadnym uszkodzeniu mowy być nie mogło, ale uniosłem się honorem i jeszcze tego samego dnia powiedziałem, że zmawiam mu nowe lampy, a te "zepsute" niech mi da. Nie chciał przyjąć lamp bo w sumie się nie zepsuły i wydawało się, że temat zamknięty. Niedługo później w środowisku Grześka rozsiewano historie, żę chciałem okraść Grzesia z tych lamp - a On po prostu był wkurzony bo na tym spotkaniu Jego Cayin845 poległ w porównaniu z dziadkiem UR S845 którego ja przywiozłem (zresztą prosił mnie o przywiezienie tego wzmacniacza organizator odsłuchu, ja nie chciałem się z nim pchać tam). Sprzedaż Grzeskowi nie wyszła, obwinił mnie o to, "bo po co lepszy wzmacniacz przyowioziłem jak on tam miał klienta" to zaczął jakieś historyjki wymyślać. Na szczęście miałem screeny z rozmów ze znajomymi którzy tam byli i łatwo mi się było oczyścić z tego wydarzenia, ale i tak niesmak pozostał. 

 

Tak więc, niezależnie od tego jakie są sympatie i antypatie jedno widać wyraźnie. Bardzo dużo osób, które chcą w pewnym momencie sprzedać swoje kolumny lub w jakiś sposób "podpadną" Grzeskowi okazują się "złodziejami", "wyłudzaczami", "nawracaczami dupy" itd. Skala zjawiska jest nie do porównania z żadną inną marką, sklepem, manufakturą więc chyba daje to do myślenia...

Chcesz sprzedać kolumny S16 to od razu okazuje się je wyłudziłeś, że to jakaś stara zła wersja, że zepsute itd. A jeszcze dzień wcześniej były kolumny super, a Ty byłeś cacy. No chyba, że oddasz za grosze Grzeskowi w rozliczeniu (on je sprzeda jako nowe), a kupisz inne "nowe" od Niego - to wtedy jest OK. Schemat boleśnie przerobiony na własnej skórze przez kilkanaście osób. Osób, które były bardzo życzliwe nastawione i do Grzegorza i do jego "marki". 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
 

Widze od tej marki I tych Panow trzeba sie z daleka trzymac

Jak kolumny grają to jedno - osobiście uważam, że stare S16 to były fajne głośniczki, w cenach 2-3 tys używki naprawde całkiem sensowny wybór, nawet dziś. Jeśli chodzi o nowsze wypusty, to już nie moja bajka do końca. Cenowo nowe kolumny, są moim zdaniem mocno zawyżone i mocno odstają od konkurencji ze swoich kategorii cenowych - pod względem jakości obsługi, gwarancji, wykonania obudowy no i dźwięku. Bardzo duże utraty wartości przy odsprzedaży to kolejny argument, zwłaszcza gdy produkty kosztują dziesiątki tysięcy złotych. 

To kwestie głownie dźwiękowe i to już indywidualnie każdy sobie oceni, na pewno znajdą się amatorzy takiego podejścia. Ale ciężko mi znaleźć amatorów bycia obsługiwanym w taki sposób, że jest problem z gwarancją, problem z wystawieniem faktury, producent utrudnia odsprzedanie używek na rynku wtórnym, setki plotek i obmawiań - to wszystko dostaje sie w pakiecie z kolumnami. Każdy ma swój rozum, ale chyba faktycznie lepiej trzymać się z daleka. Ja obecnie żałuję, że kiedykolwiek miałem przyjemność trafić na Pana Grzegorza i jakikolwiek Jego produkt. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ja wiem... Studio 16Hz poszło raczej w paczki zaliczane do Hi-End jak Ethos, czy Arcada. A co do tych zmian to faktycznie jest to irytujące, niestety takie ciche lub nie rewizje stosuje wielu producentów audio klamotów, czy to głośników, wzmacniaczy czy też słuchawek. 

 

I jak  Ci wyższy model CG  śmiga z Cyruskiem? Jesteś zadowolony ze zmian jakie dała modyfikacja? 

Dokladnie jest jak napisałeś . Znany jest fakt jak rzeczony producent unówil się  na odkupienie własnych kolumn za ustaloną cenę, przyjeżdża  do właściciela godzinę przed wyjazdem na urlop ,ten mu pomaga załodować ( w bloku ,pietra nie pomnę) .Na to kupujacy tzn producent że mu nie da tej kasy tylko mniej ok 30%. Kłótnia ,kobita wqurwiona bo już trza jechać i co zrobisz chłopie, te parę stówek co ci producent zszedł przy zakupie nowych teraz poszło się j...bać. A to tyko czubek góry lodowej. Kto dostal paragon albo fakturę za zakupiony tu towar niech podniesie rękę.Uznaniowa gwarancja i wałki,nocne telefony i bezpodstawne opluwanie ludzi Waszymi rękoma .Komu GR  mówil co ma pisac w klubie kto sie odważy przyznaç że byl manipulowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.