Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

(...)

chetnie poznam Twoje złe doświadczenia

Był taki wątek w tej zakładce, założony przeze mnie z rok temu.

Jeżeli pamięć mnie nie myli - nazywał się "Klub byłych użytkowników kolumn S16Hz" czy coś koło tego.

Mając uprawnienia moderatorskie, wątek ten wysłałeś w kosmos.

Nie wiem czy jeszcze obowiązuje doktryna Vlada mówiąca, że wątku klubowym można pisać tylko dobrze o marce i nikt prócz fanbojów nie ma prawa się tam udzielać, ale nikt nie informował o jakiejś reformie w tym zakresie. Zatem powstał osobny od klubowego topic aby można było dzielić się także nie tylko dobrymi doświadczeniami.

Miałeś więc miejsce gdzie mogłeś poznać te złe doświadczenia, o które wołasz, ale wolałeś to miejsce anihilować.

 

 

Kto dostal paragon albo fakturę za zakupiony tu towar niech podniesie rękę.

 

Na trzy komplety kolumn i jeden wzmacniacz, zakupione od naszego bohatera, paragon otrzymałem jedynie na wzmacniacz i to po roku od dnia zakupu.

 

 

 

Ja obecnie żałuję, że kiedykolwiek miałem przyjemność trafić na Pana Grzegorza i jakikolwiek Jego produkt. 

Mam podobnie odczucia.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest jedno, czemu wcześniej te wszystkie pokrzywdzone i manipulowane osoby godziły się na takie traktowanie przez S16Hz i nikomu o tym nie mówiły? Może w życiu codziennym sami stosują takie metody i im to pasowało? A może nie są takimi aniołkami za jakich się uważają? Może obie strony miały z tego profity? 

Jest jeszcze jedno wyjaśnienie tej nagonki. W jednej chwili znalazło się tylu pokrzywdzonych, zwłaszcza w czasach, gdy sprzedaż sprzętu  HiFi z roku na rok będzie spadać, w czasach gdzie konkurencja jest gigantyczna, gdzie sprzedawcy, producenci, ogólnie branża już dawno walczy ze sobą na wszelkie możliwe sposoby, również tu na forum (pełno podstawionych naganiaczy/pracowników salonów, zwłaszcza tych dystrybutorów, którzy inwestują najwięcej pieniędzy w reklamy na AS) więc, gdy tylko pojawia się okazja taka jak ta by szkalować silną konkurencję (S16Hz) , a ten nawet nie może się bronić, to jak tego nie wykorzystać... 

Nie lepiej zamknąć Klub całkowicie, gdy miłośnicy paczek S16Hz nie mogą tu już nawet pisać a konkurencja przechodzi sama siebie w oczernianiu S16Hz pokazując tym tylko swoją słabość... 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
 

Zastanawiające jest jedno, czemu wcześniej te wszystkie pokrzywdzone i manipulowane osoby godziły się na takie traktowanie przez S16hz i nikomu o tym nie mówiły? Może w życiu codziennym sami stosują takie metody i im to pasowało? A może nie są takimi aniołkami za jakich się uważają? Może obie strony miały z tego profity? 

Jest jeszcze jedno wyjaśnienie tej nagonki. W jednej chwili znalazło się tylu pokrzywdzonych, zwłaszcza w czasach gdy sprzedaż sprzętu  HiFi z roku na rok będzie spadać, w czasach gdzie konkurencja jest gigantyczna, gdzie sprzedawcy, producenci, ogólnie branża już dawno walczy ze sobą na wszelkie możliwe sposoby, również tu na forum (pełno podstawionych naganiaczy/pracowników salonów, zwłaszcza tych dystrybutorów, którzy inwestują najwięcej pieniędzy w reklamy na AS) więc, gdy tylko pojawia się okazja taka jak ta by szkalować silną konkurencję (S16hz) , a ten nawet nie może się bronić, to jak tego nie wykorzystać... 

Nie lepiej zamknąć Klub całkowicie, gdy miłośnicy paczek S16hz nie mogą tu już nawet pisać a konkurencja przechodzi sama siebie w oczernianiu S16hz pokazując tym tylko swoją słabość... 

Adam, ale dlaczego mówisz, że wcześniej się godzono na takie traktowanie? Ja się nie godziłem, po prostu nie miałem żadnych problemów z Grześkiem i nie mialem żadnych powodów by miec do Niego jakieś pretensje - przez długi czas. Miałem trzy pary kolumn s16hz na przestrzeni paru lat, wszystkie kupiłem z drugiej ręki bez wiedzy czy asysty Grzegorza. Z Grzegorzem widziałem sie tylko na odsłuchach w Krakowie co 3-6 miesięcy, te odsłuchy dobre pare lat były organizowane. Nie mieliśmy żadnych innych kontatków, deali, parę razy może przez tel przez te lata rozmawialiśmy. Ja go uważałem za fajnego gościa, pasjonata i uważałem że jako entry levele jego kolumn są fajne, bardzo mu kibicowałem. 

Dopiero jak zaczął wycinać mi pewne numery to  stwierdziłem, że nie będę siedział cicho. Historie o Nim docierały do mnie wcześniej, ale nie dawałem im wiary, dopiero jak sam nagle zostałem "złodziejem" to trochę mi się oczy otworzyły i zacząłem pewne sprawy sprawdzać. W tym sensie byłem zmanipulowany, bo w wiele rzeczy wierzyłem na słowo, ale nigdy tych plotek nie powielałem jako fakty. Wcześniej nie miałem też jakieś szczególnej motywacji ich weryfikować, bo nie były to sprawy które mnie interesowały ani osobiście dotyczyły. Jak pojawiły się problemy, które opisałem w paru postach wyżej, to Grzegorz zaczął pokazywać swoje prawdziwe oblicze, a ja zmieniłem nastawienie do Niego i tyle. 

Aha i nie myl proszę "oczerniania" marki z opisywaniem FAKTÓW jakie miały miejsce. Faktów udukomentowanych mailami, wydarzeniami które miały świadków itd.  Historie o sprzedaży kolumn, manipulowaniu cenami, nie wypłaceniu pełnej, umówionej kwoty to są FAKTY. To fakty oczerniają tą markę, a nie złośliwi ludzie. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Zastanawiające jest jedno, czemu wcześniej te wszystkie pokrzywdzone i manipulowane osoby godziły się na takie traktowanie przez S16Hz i nikomu o tym nie mówiły?

 

Bo wycinano im posty co z reguły wiązało się z banem w klubie.

Proste?

Proste.

 

Nie lepiej zamknąć Klub całkowicie, gdy miłośnicy paczek S16Hz nie mogą tu już nawet pisać a konkurencja przechodzi sama siebie w oczernianiu S16Hz pokazując tym tylko swoją słabość... 

Nie widzę tutaj żadnej piszącej w tym wątku konkurencji.

Ja mam dwa zestawy kolumn Linna. Jaka to konkurencja dla S16Hz?

Ogarnij się i zacznij myśleć, człowieku...

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces mierzony bólem tyłka jest prze ogromny...trochę mniejszy niż ten rzeczywisty oparty na sprzedaży ale jednak... myślę, że Grzegorz nie ma nic przeciwko :))) największy grzech....jak on mógł iść w te Hi-Endy?!! Kto mu pozwolił??!! przecież miał sobie po cichu dłubać kolumienki po 4-5 tysi, brać w rozliczeniu wszystko po cenie katalogowej + prezentacje i apgrejdy za darmo no to wtedy dusza człowiek... jak on może robić kolumny za 5 dych i więcej....które jeszcze grają...to się nazywa cios poniżej pasa dla całej branży i okolicznych hejterów :)))) nie ładnie Grzegorz nie ładnie..... :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Hi-End powiadasz...

A co to jest Hi-End?

Wujek google wypluł taką definicję:

Hi-end, od ang. high-end – pojęcie to oznacza ogólnie towary luksusowe, wyróżniające się (wyglądem, parametrami, sposobem wykonania, zastosowanymi materiałami) spośród innych produktów oferowanych do sprzedaży rynkowej. Stosowane najczęściej w odniesieniu do sprzętu elektroakustycznego, ale również np. telefonów komórkowych, kart graficznych. Hi-end jest przeciwieństwem oferty low-end.

Segment rynku urządzeń elektroakustycznych hi-end nie został zdefiniowany lub unormowany, w odróżnieniu od segmentu Hi-fi, Przykładowo, czasopisma zajmujące się tematyką hi-end klasyfikują, opisują, porównują testowane urządzenia w dowolny sposób, w tym na podstawie indywidualnych wrażeń odsłuchowych.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ogarnij się i zacznij myśleć, człowieku...

 

To samo pomyślałem o Tobie, zwłaszcza, że na codzień zawodowo mamy do czynienia z przepisami prawa. Po jaką chol...ę kupowałeś kolejne paczki od S16 Hz, gdy na każde poprzednie nie dostałeś dowodu sprzedaży? Patrząc przez pryzmat Twojego zawodu powinieneś natychmiast podziękować i odesłać już te pierwsze zakupione głośniki. Nie wydaje Ci się to logiczne? A może wiązało się to z jakimiś korzyściami? Przyznasz, że takie wnioski nasuwają się same a nie wydajesz mi się osobą, która da się tak łatwo wykorzystać ? Sorry 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

Po jaką chol...ę kupowałeś kolejne paczki od S16 Hz, gdy na każde poprzednie nie dostałeś dowodu sprzedaży?

A tak dla jaj. Uwierzysz?

Miałem taką fantazję i możliwości.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{{{{CIR daruj sobie przeklejki maili od zbanowanego użytkownika. Doskonale to pamiętasz, z czasów kiedy byłeś moderatorem, że nie tolerujemy obchodzenie blokad poprzez wrzucanie z innych kont informacji od osób zbanowanych - sam zresztą bardzo konsekwentnie to egzekwowałeś swego czasu.  }}}}}

oczywiscie ze egzekwowałem bo wklejano kolejne pasztety wyłącznie w celu awantur personalnych

pytanie sonica było jakie głosniki

jesli sie w koncu dowiem jakie to to napisze

ogarnij sie chłopie to jest  zwykły wątek gdzie ludzie gadaja ze soba  i maja pytania

kto nie chce gadac nie musi chyba logiczne

{{{{{{Był taki wątek w tej zakładce, założony przeze mnie z rok temu.

Jeżeli pamięć mnie nie myli - nazywał się "Klub byłych użytkowników kolumn S16Hz" czy coś koło tego.

Mając uprawnienia moderatorskie, wątek ten wysłałeś w kosmos.

Nie wiem czy jeszcze obowiązuje doktryna Vlada mówiąca, że wątku klubowym można pisać tylko dobrze o marce i nikt prócz fanbojów nie ma prawa się tam udzielać, ale nikt nie informował o jakiejś reformie w tym zakresie. Zatem powstał osobny od klubowego topic aby można było dzielić się także nie tylko dobrymi doświadczeniami.

Miałeś więc miejsce gdzie mogłeś poznać te złe doświadczenia, o które wołasz, ale wolałeś to miejsce anihilować.}}}}

watek jest ukryty tu nic sie nie wywala, założyłeś wątek antyklubowy aby rozwalic klub

dostałes propozycje założenia swojego watku na otwartym forum np w stereo a nie w zakładce klubowej

to forum nie słuzy do napierdalanek personalnych a tym tu połowa zyje

kazda powtarzam absolutnie kazda decyzja w zakładce kluby w temacie 16 hz była konsultowana z adminem i do tej pory wisi stosowny temat gdzie wszystko jest napisane

kazdy ruch z mojej strony skutkował info dla admina gdyz tak sie umówilismy z adminem

na szczescie moja wersja jest dokładnie opisana dzien po dniu  bo zbyt długo tu jestem aby ufac na słowo w zapewnienia i obietnice naganiaczom forumowym

piszecie kolejny raz o swojej wizji rzeczywistosci

 

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

watek jest ukryty tu nic sie nie wywala, założyłeś wątek antyklubowy aby rozwalic klub

 

A od kiedy ty siedzisz w mojej głowie by znać intencje jakie mną kierują? Znasz mnie lepiej niż ja znam siebie?

W zasadzie twój wpis to pomówienie z twojej strony, które powinieneś zwyczajnie odszczekać.

 

 

dostałes propozycje założenia swojego watku na otwartym forum np w stereo a nie w zakładce klubowej

 

Wybacz ale albo przeoczyłem albo nie było takiej propozycji.

Stawiam na to drugie a wersję o tym że była jakaś propozycja wątku na otwartym forum traktuję jako konfabulację stworzoną na potrzebę tej chwili.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sporo tutaj zostało już powiedziane. Jeżeli ktoś nadal chce w to brnąć i całe te historie go nie przerażają to już jego sprawa. Dlatego mimo wszystko życzę Panu G.Rogali powodzenia. Wszystkie te przykre historie lubią wracać dlatego mam nadzieję, że w końcu to zrozumie że nie tędy droga.

Edytowane przez Robert84
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, thomaz napisał:

Produkty s16hertz bardzo dobre ,

śmiało można powiedzieć że dorównują takim dynaudio a to już o czymś świadczy.

 

Albo i przewyższają. Dla mnie S16 Hertz zagrały lepiej niż Dynaudio w kwotach porównywalnych i znacznie wyższych. A pojechałem tam na początku tylko z czystej ciekawości jak to gra, celując w zupełnie inne marki.
Zagrały no i zostały, od długiego czasu zero pokusy do jakichkolwiek zmian. Kilka miesięcy temu jeden z forumowiczów pytał mnie o kolumny (z chęcią odkupienia ode mnie używek, nie kusiło żeby sprzedać. Zmieniłem ostatnio lokum i jest jeszcze lepiej.
Ze strony producenta obsługa świetna, pomoc fachowa, tyle razy dzwoniłem w innych sprawach niż kolumny, gdzie każdy sprzedawca wypiąłby się bo stwierdził, że go nudzę a nie ma ze mnie już interesu i nigdy nie spotkałem się z odmową pomocy czy jakimś złym traktowaniem, nigdy nie byłem namawiany do zakupu czegokolwiek, wręcz dostawałem porady na temat zakupu elektroniki, której nie sprzedaje więc zaskakuje mnie to co niektórzy tu piszą.
Takie moje zdanie, moje spostrzeżenia, oczywiście znajdą się tu pewnie tacy, którzy stwierdzą, że na pewno jestem naganiaczem i piszę farmazony ale to już niech każdy ocenia sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi na tym forum i generalnie jestem rozczarowany tym wątkiem: sądziłem, że bedzie to rzetelne forum doświadczeń o sprzęcie towarzyszącym kolumnom S16, a połowa wpisów to czysty hejt. Kompletnie bez sensu u niemerytoryczne. Nie poznałem osobiście producenta, kolumny Minas Anor IV kupiłem normalnie w salonie półtora roku temu po odsłuchu ok. 10 innych produktów. Po doborze innego wzmacniacza nie czuję potrzeby zmiany kolumn. Co więcej, do drugiego zestawu brałbym pod uwagę kolumny tego producenta (nowe albo z drugiej ręki). Kwestia chyba barwy dźwięku, zestrojenia. Wiem, że u nas w domu Minasy zostaną na długo. Docelowo wymieniam tylko elektronikę a kolumny zostaną na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne bagno się zrobiło w tym wątku. Jak kupa plastiku na oceanie. 

Ale nie o chciałem napisać. Wymieniliśmy się z kolegą kolumnami (dzięki Puszkin). Znaczy do odsłuchów.

U mnie gościły jego Audiovectory SR3 Signature a moje Arcady 3,5 Berylium pojechały do Beuthen. Wymiana trwała kilka tygodni.

Moim zdaniem Audiovectory akuratnie się wpasowały w moje 18 blokowych metrów. Byłem zdumiony, jak zacny dźwięk wyciśnięto z niedrogich głośników. Zaś Arcady w wysokiej kamienicy i bodaj 27 metrach rozwinęły skrzydła. Zupełnie inne kolumny. Bas się rozwinął w stopniu u mnie nie słuchanym. W końcu pojawiła się piękna przestrzenność nieosiągalna u mnie. Minusem było wycofanie wysokich tonów. Odległość między kolumnami a słuchającymi jest większa u kolegi. U mnie jest OK (u siebie na początku prosiłem GR o ściszenie gwizdka). Cóż, fizyka.

Do osłuchów używaliśmy praktycznie tego samego sprzętu: Naim Supernait 2/3 z HC i CD5X z FC.

Wniosek taki, że już szukam działki, na której wybuduję sobie ładny pokój audio, jak niektórzy na tym forum. Arcady tego potrzebują.

 

 

20200803_192008.jpg

20200803_192014.jpg

20200803_192047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mrrod napisał:

Straszne bagno się zrobiło w tym wątku. Jak kupa plastiku na oceanie. 

Ale nie o chciałem napisać. Wymieniliśmy się z kolegą kolumnami (dzięki Puszkin). Znaczy do odsłuchów.

U mnie gościły jego Audiovectory SR3 Signature a moje Arcady 3,5 Berylium pojechały do Beuthen. Wymiana trwała kilka tygodni.

Moim zdaniem Audiovectory akuratnie się wpasowały w moje 18 blokowych metrów. Byłem zdumiony, jak zacny dźwięk wyciśnięto z niedrogich głośników. Zaś Arcady w wysokiej kamienicy i bodaj 27 metrach rozwinęły skrzydła. Zupełnie inne kolumny. Bas się rozwinął w stopniu u mnie nie słuchanym. W końcu pojawiła się piękna przestrzenność nieosiągalna u mnie. Minusem było wycofanie wysokich tonów. Odległość między kolumnami a słuchającymi jest większa u kolegi. U mnie jest OK (u siebie na początku prosiłem GR o ściszenie gwizdka). Cóż, fizyka.

Do osłuchów używaliśmy praktycznie tego samego sprzętu: Naim Supernait 2/3 z HC i CD5X z FC.

Wniosek taki, że już szukam działki, na której wybuduję sobie ładny pokój audio, jak niektórzy na tym forum. Arcady tego potrzebują.

 

 

20200803_192008.jpg

20200803_192014.jpg

20200803_192047.jpg

Podobnie u mnie. Wprawdzie jako jedne z nielicznych Arcady 3,5 wpasowały się u mnie dobrze z basem (miałem problematyczny pokój i mało kolumn sobie radziło z tym zakresem) to po przejściu na 35 m2 i pokój bez regipsów i bez paneli podłogowych poprawa bardzo duża. Teraz mi się gęba na nowo cieszy choć wcześniej było dobrze. Przestrzeń też na plus (do tego teraz jest w miarę symetrycznie po obu stronach kolumn).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, konradwo napisał:

Ze strony producenta obsługa świetna, pomoc fachowa, tyle razy dzwoniłem w innych sprawach niż kolumny, gdzie każdy sprzedawca wypiąłby się bo stwierdził, że go nudzę a nie ma ze mnie już interesu i nigdy nie spotkałem się z odmową pomocy czy jakimś złym traktowaniem, nigdy nie byłem namawiany do zakupu czegokolwiek, wręcz dostawałem porady na temat zakupu elektroniki, której nie sprzedaje więc zaskakuje mnie to co niektórzy tu piszą.

To się nazywa marketing :)Obecnie do 5tys nie kupie żadnych podłogówek s16 hertz chyba że używki, u konkurencji wybór jest przeogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2020 o 22:52, konradwo napisał:

Podobnie u mnie. Wprawdzie jako jedne z nielicznych Arcady 3,5 wpasowały się u mnie dobrze z basem (miałem problematyczny pokój i mało kolumn sobie radziło z tym zakresem) to po przejściu na 35 m2 i pokój bez regipsów i bez paneli podłogowych poprawa bardzo duża. Teraz mi się gęba na nowo cieszy choć wcześniej było dobrze. Przestrzeń też na plus (do tego teraz jest w miarę symetrycznie po obu stronach kolumn).

Hej, Masz pokój tylko do audio czy to ogólny salon? U mnie Arcady 3,5 nie miały problemu z dudnieniem.

Podobnie jak Ty myślę o +- 35 metrach kwadratowych. 5 na 7 metrów, wysokość 3 metry.

Ludwig W. Sepmeyer okreslił właściwe proporcje jako 1 na 1,6 na 2,33 co w przeliczeniu daje 3 na 4,8 na 6,99.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja od kilku lat jestem użytkownikiem S16Hz i zaczynałem od Cayin MT35 i Canto Grand potem była A70 tka i Arcada 2,5 dalej CS 845 i teraz na razie stanęło na 845 PRO 

od czasu do czasu chodzę po sklepach audio i udaję że chcę niby coś kupić i słucham  różnych klamotów tak żeby mieć porównanie z tym co mam i jeszcze nie udało mi się znaleść czegoś co by mi lepiej pasowało niż to co aktualnie posiadam u siebie. a sprzedawcy to widzę, że cisną kity i myślą, że ludzie są głupkami. Więc kupowanie w sklepach odradzam. Chyba że ktoś lubi muzykę ala radio eska to taka sieczkarnia mu wystarczy

raz miałem awarie Mt35 i raz awaria lampy, 845. nie było problemu z gwarancją, wszystko zostało naprawione w ramach gwarancji

Nigdy nie byłem manipulowany i nigdy nie miałem z niczym problemu. kupowałem, sprzedawałem i znów kupowałem itd

nie jestem naganiaczem Pana Rogali zresztą widać to po mojej aktywności na tu na forum. Piszę tu tylko dlatego ponieważ 

 jak widzę  te płacze tych wszystkich jak to zostali oszukani i byli manipulowani przez Pana Rogalę to mnie śmiech bierze. dla mnie jak ktoś daje się oszukać to jest …. (nie napisze kto żeby nie było hamsko) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 10:31, mrrod napisał:

Hej, Masz pokój tylko do audio czy to ogólny salon? U mnie Arcady 3,5 nie miały problemu z dudnieniem.

Podobnie jak Ty myślę o +- 35 metrach kwadratowych. 5 na 7 metrów, wysokość 3 metry.

Ludwig W. Sepmeyer okreslił właściwe proporcje jako 1 na 1,6 na 2,33 co w przeliczeniu daje 3 na 4,8 na 6,99.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie, zwykły pokój (na razie). Z dudnieniem nie miałem też problemu w poprzednim pomieszczeniu, które akustycznie było raczej słabe (właśnie tendencje do wzbudzania się wyższego basu i wycinanie niższego).
Wymiary podobne, ok. 7x5 m, niższy bo 2,7 m.
Już teraz gra fantastycznie, lepiej niż w tamtym pokoju, choć kiedyś będę chciał się pobawić jeszcze z akustyką bo na pewno można coś więcej wycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, adam Ty51 napisał:

 

Ja od kilku lat jestem użytkownikiem S16Hz i zaczynałem od Cayin MT35 i Canto Grand potem była A70 tka i Arcada 2,5 dalej CS 845 i teraz na razie stanęło na 845 PRO 

od czasu do czasu chodzę po sklepach audio i udaję że chcę niby coś kupić i słucham  różnych klamotów tak żeby mieć porównanie z tym co mam i jeszcze nie udało mi się znaleść czegoś co by mi lepiej pasowało niż to co aktualnie posiadam u siebie. a sprzedawcy to widzę, że cisną kity i myślą, że ludzie są głupkami. Więc kupowanie w sklepach odradzam. Chyba że ktoś lubi muzykę ala radio eska to taka sieczkarnia mu wystarczy

raz miałem awarie Mt35 i raz awaria lampy, 845. nie było problemu z gwarancją, wszystko zostało naprawione w ramach gwarancji

Nigdy nie byłem manipulowany i nigdy nie miałem z niczym problemu. kupowałem, sprzedawałem i znów kupowałem itd

nie jestem naganiaczem Pana Rogali zresztą widać to po mojej aktywności na tu na forum. Piszę tu tylko dlatego ponieważ 

 jak widzę  te płacze tych wszystkich jak to zostali oszukani i byli manipulowani przez Pana Rogalę to mnie śmiech bierze. dla mnie jak ktoś daje się oszukać to jest …. (nie napisze kto żeby nie było hamsko) 

 

 

Jak jest tak słodko pierdząco to dlaczego Rogala jest zbanowany we własnym klubie? Miałem 3 pary kolumn Grześka z czego jedną odkupił ode mnie z dopłatą   przy zamianie droższe na tańsze wiec byłem w plecy? Mielismy koleżenskie stosunki ,może nawet za bardzo ,tylko ja skurwysyństwa nie toleruję . Teraz bedzie takich kwiatków coraz wiecej wychodzić bo wcześniej ten klub przypominał bardziej TVP niż prawdziwy klub pasjonatów muzyki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rezyslaw napisał:

Jak jest tak słodko pierdząco to dlaczego Rogala jest zbanowany we własnym klubie?

Zaraz sie zleca naganiacze I beda pisac ze to konkurencja tak sie Bala o swoje interesy, tak sie czuli zagrozeni. Pewnie angielski harbeth stoi za tym, albo dynaudio tak robili w pory ze te cudowne s16 na gotowcach psuje im interesy... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.