Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, piorasz napisał:

Cir. Dlaczego tak jest, że nie wierzę w Twoje ani jedno słowo. Naprowadzę Cię odrobinę. Bo nie zrobiłeś nigdy nic dobrego dla przeciętnego usera. Za to z krętaczami, branżą trzymałeś sztamę. Inni (byli) moderatorzy biją się w pierś ale Ty nadal w zaparte. Co z Ciebie za człowiek? Podobno leczysz? Czy warto oddać zdrowie w Twoje ręce?

szukaj gdzie indziej chętny na gadki

ja nie musze

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
31 minut temu, cir napisał:

napisze tylko jedna rzecz

ja jako moderator dostawałem bogata liste skarg i zazalen od userów i wszystkie związane były z jednym

"firma nie chce mi po raz kolejny czegos dać czy wykonac po kosztach "

inne rzeczy do mnie na forum nigdy nie dotarły

 

Na twoim miejscu nic bym tu nie pisał, tylko siedział cicho. Wiadomo co robiłeś i z kim sztamę trzymałeś. Przestań kłamać kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cir napisał:

kłamiesz , tylko w jakim celu ?

to było pół żartem pół serio

ale swoją drogą gdybys był nowym użytkownikiem forum zrozumiałbym ,że mogłes nie wiedzieć

wiele machloi było opisane  w róznych wątkach na forum, jawnie i ze szczegółami, to ,że nie chciałes ani w to uwierzyć ani zweryfikować a prowadziłeś działalność ochraniającą Grzeska i ten wątek to jest delikatnie pisząc bardzo dziwne.

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paul klacska napisał:

Na twoim miejscu nic bym tu nie pisał, tylko siedział cicho. Wiadomo co robiłeś i z kim sztamę trzymałeś. Przestań kłamać kolego. 

nic nikomu nie ukradłem abym musiał siedziec cicho ani niczego nie kłamie

twoja  wiedza pochodzi z ustnych przekazów i plotek

moja ze słowa pisanego bo trzeba mic troche odwagi aby cos napisac co pozostaje

i tyle w temacie

8 minut temu, slawek.xm napisał:

prowadziłeś działalność ochraniającą Grzeska i ten wątek to jest delikatnie pisząc bardzo dziwne.

na zlecenie admina mam na to kwit jesli cie to interesuje

wbrew wstepnej propozycji firmy 16 hz bo chcieli inna osobe

nie ma w tym nic dziwnego admin na propozycje 16 hz sie nie zgodził

 

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cir napisał:

na zlecenie admina mam na to kwit jesli cie to interesuje

wbrew wstepnej propozycji firmy 16 hz bo chcieli inna osobe

nie ma w tym nic dziwnego

mialem kontynuwować swój poprzedni wpis właśnie na temat ktory poruszyłeś

ale dałem spokój,

żołnierz wypełniający rozkazy ?

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi przekrętami?Może być na priv jak ktoś nie chce tutaj pisać.
Jednym z grzechów głównych był fakt, że pieczę nad tym wątkiem miał właściciel firmy 16 Hertz. Manipulował wpisami dla własnych korzyści. Moderatorzy usuwali posty, które wskazywał Rogala. Każdy "nieposłuszny", który ośmielił się zwrócić na ten proceder uwagę otrzymywał bana. Modaratorzy z nieokreślonych przyczyn robili co Rogala kazał. To był taki Don Corleone AS. :)
Lista grzechów jest znacznie większa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

żołnierz wypełniający rozkazy ?

dobrze ze nie ksiądz na słuzbie :)

jak juz pisałem jest na to korespondencja z adminem wszystko na jawno

jak ktos ma konkret na firme to robi z tym konkretny uzytek a jak nie ma to pisze na forach

obok mnie jest facet od detailingu aut , idzie mu super tyle ze nie w internecie gdzie połowa opinio googlowych to same plucia

facet załatwia ich prosto zaprasza do siebie na spotkanie i rozmowe bo pisze ze ich nie zna

podobno od roku nikogo nie było z reklamacja

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
27 minut temu, cir napisał:
31 minut temu, paul klacska napisał:

Na twoim miejscu nic bym tu nie pisał, tylko siedział cicho. Wiadomo co robiłeś i z kim sztamę trzymałeś. Przestań kłamać kolego. 

nic nikomu nie ukradłem abym musiał siedziec cicho ani niczego nie kłamie

twoja  wiedza pochodzi z ustnych przekazów i plotek

moja ze słowa pisanego bo trzeba mic troche odwagi aby cos napisac co pozostaje

i tyle w temacie

Skoro twierdzisz, że jesteś czysty jak łza, to dlaczego cię wywalili były panie moderatorze . Chyba jednak coś było na rzeczy. Panie kolego, sprzedałeś się za garść srebrników, sam sobie nawarzyles piwa. Mam nadzieję, że ono co teraz smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, piorasz napisał:

Moderatorzy usuwali posty, które wskazywał Rogala. Każdy "nieposłuszny", który ośmielił się zwrócić na ten proceder uwagę otrzymywał bana.

Sam dostalem bana , bo z tego co pamietam napisalem ze triangle i focale graja świetnie w rocku.Zostałem wyśmiany przez wyznawców.Teraz musiało być grubo skoro najwieksi wyznawcy pisza negatywnie o firmie.Do samych kolumn nic nie mam bo sa nizlej jakosci.Cos czulem ze prawda wyjdzie na jaw bo to wszystko było za bardzo przesłodzone...

Edytowane przez thomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, thomaz napisał:

Sam dostalem bana , bo z tego co pamietam napisalem ze triangle i focale graja świetnie w rocku.Zostałem wyśmiany przez wyznawców.

Psules interes. Wiadomo ze wg glownego naganiacza s16 kosi wszystko do pol miliona. Jest tu jeszcze na As jeden taki Klubik pewnych gratow z japonii gdzie pluja na inne marki I tylko jedna SSSluszna mark a jest najlepsza. Tamtejszy guru tez uwaza ban niewygodnych za jedyne droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 godzin temu, Adam 38 napisał:

Czy masz na myśli sytuację/zdarzenie związane z Arkadowskim? Przez chwilę widziałem na AS opis pewnej sytuacji związanej z zaginionymi klamotami z Nautilusa ale chyba w ciągu niecałych 10 minut te wpisy zniknęły. Czytał je też z pewnością @SLY i nawet coś komentował ale chyba jego wpisy też zostały usunięte. 

Nie z Arkadowskim tylko ze mną. Wpis bezpośrednio odnosił się do mojej osoby, byl też odpowiedzią na mój post. Więc o tą kradzież bezpośrednio posądzony zostałem ja, pomimo tego że sam Arkadowski też wspomniany był w tym poście. Jeśli masz ku temu jakieś wątpliwości, możesz je rozwiać wchodząc na fb Pana Rogali, gdzie bez żadnego skrępowania opisuje kradzież wzmacniacza za 50 tys złotych oraz domniemaną próbę paserstwa przy domniemanej próbie sprzedaży - opisuje to w nawiązaniu do mojej recenzji.

Po pierwszym wpisie Pana Rogali, uznaliśmy, że to jakiś gorszy dzień tego Pana i postanowiliśmy pożegnać się z Nim na dobre, ale bez żadnych dalszych kroków. Po prostu ban na forum, dla użytkownika, który wielokrotnie dawał wyraz braku umiejętności prowadzenia rzeczowej rozmowy. Myśleliśmy, że dementi moje, sklepu do którego należał wspomniany sprzęt i właściciela forum rozwieją wątpliwości czy coś ukradłem. Ale jak widać to nie ostudziło Jego zapału w szerzeniu swych "prawd" i znalazł inne media. Skoro, aż tak bardzo mu zależy na prawdzie to wkrótce będzie mógł tej prawdy dowieść.

Wątpię by argument Grzeska, że jakiś kolega, w jakimś sklepie pokazał mu jakiegoś maila gdzie jakiś recenzent (nie ja) coś tam zrobił, upoważniał Grzegorza do snucia domysłów, że kogoś okradłem. A to robił. Ale skoro tak chce - to nie ma problemu, jakoś sprawę naprostujemy. Myślę, że kopie użyczeń i zwrotu sprzętu, oraz to, że nikt inny (prócz Grzegorza i Jego kompanów) nie twierdził, że ten sprzęt był kiedykolwiek ukradziony powinno wystarczyć by Pan Grzegorz otrzymał w końcu tak upragnioną prawdę. 

2 godziny temu, cir napisał:

napisze tylko jedna rzecz

ja jako moderator dostawałem bogata liste skarg i zazalen od userów i wszystkie związane były z jednym

"firma nie chce mi po raz kolejny czegos dać czy wykonac po kosztach "

inne rzeczy do mnie na forum nigdy nie dotarły

 

To ja też napiszę jedną rzecz,  z krótką przerwa w środku, jestem moderatorem od jakiś dwóch lat. Nigdy takiego zgłoszenia nie widziałem, a gwarantuje, że bym je zapamiętał.

2 godziny temu, cir napisał:

inne rzeczy do mnie na forum nigdy nie dotarły

Ty tak na serio? Kłótni i wojen między moderatorami o to było tyle, na forum jazdy, a do Ciebie nic nie dotarło... 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, plastik1989 napisał:

Nie z Arkadowskim tylko ze mną

Nie pamiętam już dokładnie treści wpisu, macie ją gdzieś zapisaną? Z pamięci wydaje mi się, że Ty nie byłeś tam przedstawiany jako winny a raczej pokrzywdzony (tak bym Cię nazwał w tej całej sytuacji obok Nautilusa) , który o niczym nie wiedząc reklamował sprzęt, który... itd. 

Dobra, jak rozumiem sprawa jest w sądzie i tam wszystko raz na zawsze zostanie wyjaśnione. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze dla zwykłego użytkownika forum jest to,  że moderatorzy są "sterowani" kasą  producentów sprzętu jak większość papierowych magazynów Audio  i   sterują / cenzurują  wydawałoby się wolne forum internetowe  na którym zwykły użytkownik chce czegoś merytorycznego się dowiedzieć -  a dostaje albo zakłamane opisy wychwalające pod niebiosa , albo taki chlew jak w tym wątku - mało tego owi "moderatorzy" zamiast stać na straży porządku i być bezstronni   to nawet nie ukrywają jak widać że przekupiona administracja forum wydaje rozkaz i  sami albo chwalą albo bluzgają w zależności  od wpłaty lub jej braku dla administratora  na tym polega ich "robota"   -  dramat . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, azis_light napisał:

Najgorsze dla zwykłego użytkownika forum jest to,  że moderatorzy są "sterowani" kasą  producentów sprzętu jak większość papierowych magazynów Audio  i   sterują / cenzurują  wydawałoby się wolne forum internetowe  na którym zwykły użytkownik chce czegoś merytorycznego się dowiedzieć -  a dostaje albo zakłamane opisy wychwalające pod niebiosa , albo taki chlew jak w tym wątku - mało tego owi "moderatorzy" zamiast stać na straży porządku i być bezstronni   to nawet nie ukrywają jak widać że przekupiona administracja forum wydaje rozkaz i  sami albo chwalą albo bluzgają w zależności  od wpłaty lub jej braku dla administratora  na tym polega ich "robota"   -  dramat . 

To tylko Twoja nadinterpretacja.  Dowód tego jest prosty - nikt prócz s16 nie ma, żadnych problemów na forum, jakoś na nikgo się admini i moderatorzy i niezadowoleni klienci nie uwzięli. Firmy które płacą tu reklamę jest kilka, a samych manufaktur różnych kilkanaście i nikt nie ma z nikim problemu. TYlko ten jeden gość. Inna sprawa, że moderatorzy nie dostają wynagrodzenia więc nie wiem o jakiej wypłacie mówisz, ale jak zwykle Tobie wystarczą domysły więc sobie tym żyj i dalej wierz w spisek. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, plastik1989 napisał:

To tylko Twoja nadinterpretacja.  Dowód tego jest prosty - nikt prócz s16 nie ma, żadnych problemów na forum, jakoś na nikgo się admini i moderatorzy i niezadowoleni klienci nie uwzięli. Firmy które płacą tu reklamę jest kilka, a samych manufaktur różnych kilkanaście i nikt nie ma z nikim problemu. TYlko ten jeden gość. Inna sprawa, że moderatorzy nie dostają wynagrodzenia więc nie wiem o jakiej wypłacie mówisz, ale jak zwykle Tobie wystarczą domysły więc sobie tym żyj i dalej wierz w spisek. 

Kolega  CIR - właśnie udowodnił w tym wątku i sam się przyznał jako  były moderator - że to nie są moje domysły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, azis_light napisał:

Najgorsze dla zwykłego użytkownika forum jest to,  że moderatorzy są "sterowani" kasą  producentów sprzętu jak większość papierowych magazynów Audio  i   sterują / cenzurują  wydawałoby się wolne forum internetowe  na którym zwykły użytkownik chce czegoś merytorycznego się dowiedzieć -  a dostaje albo zakłamane opisy wychwalające pod niebiosa , albo taki chlew jak w tym wątku - mało tego owi "moderatorzy" zamiast stać na straży porządku i być bezstronni   to nawet nie ukrywają jak widać że przekupiona administracja forum wydaje rozkaz i  sami albo chwalą albo bluzgają w zależności  od wpłaty lub jej braku dla administratora  na tym polega ich "robota"   -  dramat . 

20 godzin temu, konradwo napisał:

 

Szanowny Pan grubo się myli, uważając że my normalni użytkownicy przekupiliśmy w jakiś sposób administracje forum lub moderatora ,fakty mówią za siebie.Oto Masz rzeczywisty obraz tej firmy: większość byłych i obecnych użytkowników sprzętu tej firmy została w jakiś dziwny sposób wpuszczona w maliny, a szef jej ciągany po sądach.

Edytowane przez plastik1989
poprawiony cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, azis_light napisał:

ajgorsze dla zwykłego użytkownika forum jest to,  że moderatorzy są "sterowani" kasą  producentów sprzętu jak większość papierowych magazynów Audio  i   sterują / cenzurują  wydawałoby się wolne forum internetowe  na którym zwykły użytkownik chce czegoś merytorycznego się dowiedzieć -  a dostaje albo zakłamane opisy wychwalające pod niebiosa , albo taki chlew jak w tym wątku - mało tego owi "moderatorzy" zamiast stać na straży porządku i być bezstronni   to nawet nie ukrywają jak widać że przekupiona administracja forum wydaje rozkaz i  sami albo chwalą albo bluzgają w zależ

Tak, a moderator klubu S16Hz pluje na właściciela S16Hz. to co to za moderator.

jak macie jakieś zatargi to załatwcie to między sobą, a nie tutaj. 

W innych klubach nie ma żadnych problemów pomimo, że niektórzy producenci w przeciwieństwie do Rogali sprzedają g...no, to nikt się ich nie czepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
11 minut temu, azis_light napisał:

Kolega  CIR - właśnie udowodnił w tym wątku i sam się przyznał jako  były moderator - że to nie są moje domysły 

No są kolego. 

Bo ani CiR, ani Ja nie otrzymywał, żadnego wynagrodzenia za moderację więc pisanie, że jesteśmy uzależnieni od wypłaty i admin nami steruje żeby atakować kogoś bo nie chce płacić jest nadinterpretacją. Grzegorz oczywiście jak zawsze umie zamącić wodę i poźniej udawać poszkodowanego, ale skoro tak mu ufasz, to poproś go -przecież jesteś kolegą- wyśle Ci faktury to zobaczysz czy coś zapłacił czy nie i jakie to były kwoty. Wtedy pogadamy.

Bo z tego ca ja wiem wykupiłe jeden watek sponsorowany na jeden miesiąc i zrobił to jakieś trzy lata temu. To Jego wkład finansowy w to forum. Dla rozjaśnienia to mniej wiecej taka kwota jaką nasz rząd co miesiąc wypłaca na dziecko w programie z "+". Tyle, że ta kwota zapłacona raz na kilka lat (btw nikt go do tego nie przymuszał, ani nie namawiał) więc ciężko mówić, że coś musiał płacić. Jeśli są jakieś inne rozliczenia to moze CIR coś wiedzieć, bo oficjalnie, z tego co Nam (moderacji) wiadomo nic nie było. CIR wprawdzie kiedyś wyszedł z pomysłem płatności 50zł miesięcznie dla osób ktore nie mają firm audio, a chcą coś pisać, może to jest jakiś trop, ale CIR twierdził że nie chodzi o s16hz i nigdy oficjalnie się o tym nie mówiło. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Bo z tego ca ja wiem wykupiłe jeden watek sponsorowany na jeden miesiąc


Dobry obserwator wyłapał, że wykupił reklamę (wątek sponsorowany) na pół miesiąca gdzie zrobił się kolejny syf. I nie było to trzy lata temu, gdyż wtedy miał Moderatorów w garści i za nic nie musiał płacić. To było kilka miesięcy temu (napewno nie cały rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, adam Ty51 napisał:

W innych klubach nie ma żadnych problemów pomimo, że niektórzy producenci w przeciwieństwie do Rogali sprzedają g...no, to nikt się ich nie czepia

Gdyż prawdopodobnie płacą haracz i jest cacy.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
7 minut temu, piorasz napisał:


 

 


Dobry obserwator wyłapał, że wykupił reklamę za pół miesiąca gdzie zrobił się kolejny syf. I nie było to trzy lata temu, gdyż wtedy miał Moderatorów w garści i za nic nie musiał płacić. To było kilka miesięcy temu (napewno nie cały rok temu).

 

Piorasz nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma. Po pierwsze nie miał moderatorow w garsci, tylko nic nie wskazywało na to, że mogą być z gościem problemy więc moderatorzy szli mu na rękę. Jak każdej osobie z którą nie mają problemów i która coś ciekawego chce wnieść do forum. A reklamę (możesz w to wierzyć lub nie) wykupił jakieś 3 lata temu. Wykorzystał ją nie tak dawno (to chyba pamiętasz). I z tego co mi wiadomo to te mityczne opłaty które Grzegorz tak ponosił, to właśnie ta jedna rzecz. Notabene żaden moderator nie partycypuje finansowo w żadnych reklamach i nic z tego finansowo nie ma. A G wykupił tą swoją jeszcze nim ja zostałem moderatorem. 

3 minuty temu, cortes napisał:

Gdyż prawdopodobnie płacą haracz i jest cacy.

Illuminaci...

Druga opcja jest taka, że po prostu nie kłamią, nie oczerniają i nie ma z nimi problemu. Więc nikt im nie robi pod górkę i żyją wszyscy w spokoju. W to nie uwierzysz nigdy, ale co mi tam. A listę partnerów (czyli firm które płacą za reklamę) masz udostępnioną, więc jak szukasz jakiś teorii spiskowych to może tam coś znajdziesz. 

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.