Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tomaszz napisał:

Tutaj dowiesz się tylko:
1. że nie warto wchodzić w jakiekolwiek relacje z producentem, lub
2. po wszelkie informacje odseślą Cię do producenta.
Merytorycznych wpisów od bardzo dawna tu nie widziano.

Dokładnie, też bym się chciał dowiedzieć o tym porównaniu, a nie tylko czytać o tej piaskownicy. Wpisy merytoryczne mnie interesują, a konflikty interpersonalne mam gdzieś. Wyluzujcie panowie, bo szambo zrobiliście straszne. No chyba że o to chodziło, to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rochu napisał:

Ciekawy wzrost zainteresowania.

Ciekawe co (albo kto) może być tego przyczyną?

Za oknem zmieniła się aura, skończyły urlopy, to i  ludziska zaczynają się bardziej sprzętem i muzyką interesować (wracać) po wakacyjnej przerwie.

 

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rochu napisał:

Ciekawy wzrost zainteresowania.

Ciekawe co (albo kto) może być tego przyczyną?

Hehe, pewno spisek, albo może chęć poczytania czegoś o audio, a nie tylko inwektywy i wzajemne żale cholera wie, o co. 

Edytowane przez Bizancjum2
Padło pytanie o porównanie MInas IIIs i IV, ktoś się wypowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sposób na zycie
o tym własnie piszemy
Chyba Twój sposób na życie. Kto by coś złego nie napisał to zawsze się pojawiasz. Obrońca uciśnionych czy co? Widzę nawet Twoją postać na obrazie, który wstawiłeś wyżej. Zgadnij kto to mógłby być?
Ja to samo. Porównanie tych MInasów by mnie ciekawiło. Może ktoś spróbuje.
Żaden problem. Pisano wiele razy o tym tylko się nie chce poszukać? Ja znalazłem w 30 s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

Chyba Twój sposób na życie. Kto by coś złego nie napisał to zawsze się pojawiasz. Obrońca uciśnionych czy co? Widzę nawet Twoją postać na obrazie, który wstawiłeś wyżej. Zgadnij kto to mógłby być?
Żaden problem. Pisano wiele razy o tym tylko się nie chce poszukać? Ja znalazłem w 30 s.

A do dokładniej, na której stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piorasz napisał:

Sorry ala ja już tu nie pracuję. Zwolniono mnie bardzo dawno temu..

No i właśnie o tym mówie. Piaskownica, człowiek pyta i odpowiedź dostaje. Widzę, że strata czasu. A szkoda, kiedyś było fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bizancjum2 napisał:

Ja to samo. Porównanie tych MInasów by mnie ciekawiło. Może ktoś spróbuje.

Ale których?tych na kolanie tjuningowanych?Bylem swiadkiem zamiany morela w Minassch przez Grześka  w centralnej Polsce z wersji podstawowej na premium na zasadzie przelutowania głośnika.Co chcecie porównywać jak każde kolumny inaczej grają . Pytam się czy to jest profesjonalne podejście? Klient w domu zadowolony bo cos tam przybyło  ale nie ma porównania do optymalnego zestrojenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rezyslaw napisał:

Ale których?tych na kolanie tjuningowanych?Bylem swiadkiem zamiany morela w Minassch przez Grześka  w centralnej Polsce z wersji podstawowej na premium na zasadzie przelutowania głośnika.Co chcecie porównywać jak każde kolumny inaczej grają . Pytam się czy to jest profesjonalne podejście? Klient w domu zadowolony bo cos tam przybyło  ale nie ma porównania do optymalnego zestrojenia !

Te katalogowe, MInas Anor IIIS i MInar Anor IV. Tak tylko pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marcin_Sz napisał:

Poczytałbym coś merytorycznego

Proszę bardzo:

https://pinkfishmedia.net/forum/

https://www.hifiwigwam.com/forum/

Gorąco polecam.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te katalogowe, MInas Anor IIIS i MInar Anor IV. Tak tylko pytam.
Dostałeś bardzo rzeczową odpowiedź od kolegi Rezyslawa. W tej piaskownicy nie buduje się takich samych zamków. Każdy ma swoją wyobraźnię. Wystarczy tylko powiedzieć czarodziejowi o co Ci chodzi a on dotknie złotą różdżką i wyczaruje Twoje marzenia lub Cię zainspiruje a wtedy będziesz miał najładniejszy zamek w całym królestwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wasze wpisy .....i coż.

jeśli dasz się sterować to zasadniczo Twój problem, mnie proszę swoją miarą nie mierzyć

poza tym u mnie zupełnie ok

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



mnie proszę swoją miarą nie mierzyć



No chyba nie chcesz powiedzieć, że wpadłeś przez przypadek tylko się przywitać? :)
Trochę już tu jesteśmy i wiemy kiedy się pojawiasz... :) Żeby nie było nie mam do Ciebie absolutnie żadnego żalu. Niech tak nadal zostanie.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam raz na jakiś czas.nie mam zamiaru niczego łagodzić prosić moderacji o "gumkowanie" bo nawet takich zdolności nie posiadam.

problem od dawna jest ten sam,

po 1  - moderatorzy od zawsze są sterowalni, działając na korzyść jednej ze stron

po 2 - część prawdy choć niezupełnie przedstawił Rochu, nie ująłbym tego "obroną twierdzy" raczej użyłbym słów, że co niektórzy chcieli być świętsi od papieża, będąc bardziej "pro" klubowi chcieli otrzymać jakieś granty

po 3 taka nasza polskość - jeśli czegoś bronimi niezależnie czy to dobre czy nie ZAWSZE znajdą się tacy którzy będą chcieli Cię utopić - taka nasza polskość

po 4 chyba najważniejsze, promocja 'pantoflowa'" zaczęła kłóć w oczy co niektórych, bo niby dlaczego polski producent ma prowadzić biznes nie "działając aktywnie w sferze bizesowym forum"

to moje uwagi

aha kolega Rochu chyba się zapędził z tym dostępem do mojego konta

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rezyslaw napisał:

Klient w domu zadowolony bo cos tam przybyło  ale nie ma porównania do optymalnego zestrojenia !

Tak z ciekawości zapytam jak to optymalne zestrojenie wygląda?Z tego co pamiętam to była oferta

z wymianą na morel elite bez ingerencji w zwrotnice i z ingerencją(droższa opcja).Na czym ta ingerencja może polegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, thomaz napisał:

z wymianą na morel elite bez ingerencji w zwrotnice i z ingerencją(droższa opcja).Na czym ta ingerencja może polegać?

Na cudownym spojrzeniu GR?Ja robiłem niedawno CG na premium+, ale po tym co tu przeczytałem muszę spojrzeć swoim prostackim okiem na zwrotnice i zobaczyć czy ten upgrade nie polegał tylko na polutowaniu Daytona. Ponoć mam całkowicie nową zwrotkę z lepszymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, terror twins napisał:

po 3 taka nasza polskość - jeśli czegoś bronimi niezależnie czy to dobre czy nie ZAWSZE znajdą się tacy którzy będą chcieli Cię utopić - taka nasza polskość

po 4 chyba najważniejsze, promocja 'pantoflowa'" zaczęła kłóć w oczy co niektórych, bo niby dlaczego polski producent ma prowadzić biznes nie "działając aktywnie w sferze bizesowym forum"

Po wielokroć przebywając w mojej kuchni przy kawce, słyszałem takie teksty od naszego bohatera, siedzącego naprzeciw mnie.

A ja myślę, że nikt z tu piszących nikogo nie chce zniszczyć.

Jeżeli ktoś zniszczył cokolwiek to zrobił to sam bohater poprzez porzucenie grona wiernych wyznawców na rzecz innego targetu, z lepszej półki cenowej. I według mnie stała się szkoda wielka bo kiedyś S16Hz było jedną z najsensowniejszych dróg dla normalnie zarabiających ludzi do posiadania dźwięku przyzwoitej jakości bez konieczności oddawania nerki albo zapożyczania się na długie lata.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką opinię jak teraz ma s16 trzeba sobie zapracować,tego się nie osiągnie przez parę dni.Dlaczego o innych naszych producentach sprzętu nikt nie pisze tak negatywnie ,bo jak mają zatargi z klientami to starają się dojść do porozumienia .S16 wręcz zaognia wszystkie spory ,jest jak wszystkowiedząca wyrocznia nieuznająca kompromisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.