Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, AudioPietro napisał:

1. Chce merytorycznych rozmów na temat kolumn marki S16Hz, z czym gra dobrze, z czym gra źle, jaki możne być dobry upgrade itp.

Te czasy chyba już nie wrócą , jak chcesz być dojony to polecam zakładkę hi-end ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, babatular napisał:

..... a jak do tego dodasz okablowanie holenderskiego producenta, unikatową obudowę z MDFu i 6mm maty tłumiącej to masz TOP kolumny rzucające na kolana i kasujące metkowcow. 

Mnie nie rzuciło.

Wszystkie produkty tego pana miały na mnie wybitnie usypiający wpływ.

Potrafiły zamulić nawet Naima.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że miałem też CG i Mimo.

 

A wg twojego dobrodzieja Aries i Naim to było wyborne zestawienie. Usiłował mi to kiedyś wmówić gdy zastanawiałem się nad Spendorem.

Koniec, końców rasowy Brytyjczyk wymyślony przez prawdziwego konstruktora, kupiony w S/H za osiem stówek pogonił Ariesy i resztę.

O taki właśnie brzydal:

 

dsc_mf_ref_211.jpg

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Silver_85 napisał:

Fajnie , że porównujecie zwrotnice z kolumn S16Hz za niecałe 4k do Dynek za 30k.  

Jak podpinałeś Naima do Ariesów to się nie dziwię. 

Tak wiemy - w Ethos Ultimo kapie od najdroższych Duelundow i customowych V-Cap'ów - special for S16Hz

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rochu napisał:

A wg twojego dobrodzieja Aries i Naim to było wyborne zestawienie.

Nigdy się z tym nie spotkałem, a na pewnie nie niskie integry Naima. Raczej Krella. 

2 minuty temu, rochu napisał:

Zapominasz, że miałem też CG i Mimo.

No właśnie. 

A wiesz kto to napisał :

"Natomiast S16Hz MIMO (coś jak Minasy ale z jednym buraczkowym głośnikiem) z Naimem z serii 5i-2 postawione w innym, sporo mniejszym, pomieszczeniu wyrywały nogi z butów.

To było bardzo szczęśliwe zestawienie" 

 

Były tak usypiające , że aż wyrywały z butów ? 

 

 

Teraz, babatular napisał:

Tak wiemy - w Ethos Ultimo kapie od najdroższych Duelundow i customowych V-Cap'ów - special for S16Hz

Nie wiem nie widziałem, ale widzę ty tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, baran napisał:

Zaczęła się burza, bo nawet oficjalne Dynaudio Polska się włączyło...

Jak widać też czytają bloga ? Swoją drogą wszedłem na ich facebooka i dystrybutor dziwi się, że zniknął wpis gdzie gość nazywa recenzenta "cymbałem". Nawet tu jakbym kogoś wyzwał od cymbała to post by znikał i dostałbym bana. Można się nie zgadać z czyjąś opinią , ale chyba opisujemy rzeczy martwe. Nikt żony czy matki nikomu nie obraził ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Silver_85 napisał:

Jak widać bardzo skoro od wyrywania z butów przeszedłeś to wybitnie usypiających ?  Rozumiem , że to był Twój pierwszy kontakt z audio ? 

Powiedzmy, że mam nieco większą perspektywę niż ty.

I klocki audio traktuję czysto utylitarnie a nie jako wartość samą w sobie.

13 minut temu, Silver_85 napisał:

Jak widać też czytają bloga ? Swoją drogą wszedłem na ich facebooka i dystrybutor dziwi się, że zniknął wpis gdzie gość nazywa recenzenta "cymbałem". Nawet tu jakbym kogoś wyzwał od cymbała to post by znikał i dostałbym bana. Można się nie zgadać z czyjąś opinią , ale chyba opisujemy rzeczy martwe. Nikt żony czy matki nikomu nie obraził ? 

Nie bądź taki święty.

Pamiętam jak z ty z twoim dobrodziejem obrabialiście mi na tym forum cztery litery. Z resztą nie tylko mnie jednemu.

A swoją drogą na FB dalej wisi tekst twojego dobrodzieja zaczynający się od słów "Pseudo recenzent smarkacz(...)", zawierający prócz inwektyw także nieco wulgaryzmów. Tuż pod nim wisi twój wpis aprobujący to co napisał dobrodziej i ani słowa oburzenia za styl i język oraz hejt. To się nazywa hipokryzja.

Nie jesteście lepsi.

 

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rochu napisał:

Pamiętam jak z ty z twoim dobrodziejem obrabialiście mi na tym forum cztery litery. Z resztą nie tylko mnie jednemu.

Nikomu dupy nie obrabiam. To co mam do powiedzenia piszę na otwartym forum. 

8 minut temu, rochu napisał:

Cóż, ciężka jest dola podręcznego. Są zobowiązania do wykonania....

Niestety mylisz mnie z sobą. Nie oceniaj swoją miarą. Zdaj raport komu trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie czy piszę do Pawła Silvera, dobrodzieja czy do samego Bossa?

Jak wiesz pojawiła się ciekawa informacja o udostępnianiu kont w ramach klubu S16Hz innym osobom, które mają tu bana. Zatem chciałbym mieć pewność z kim rozmawiam. Ot, tak dla porządku.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rochu napisał:

A swoją drogą na FB dalej wisi tekst twojego dobrodzieja zaczynający się od słów "Pseudo recenzent smarkacz(...)", zawierający prócz inwektyw także nieco wulgaryzmów. Tuż pod nim wisi twój wpis aprobujący to co napisał dobrodziej i ani słowa oburzenia za styl i język oraz hejt. To się nazywa hipokryzja.

Nie jesteście lepsi.

Akurat plastik nie raz na forum obrażał Grześka personalnie. Nie zauważyłeś tego wcześniej ? Czy poprzestał tylko na kolumnach ?   

 

5 minut temu, rochu napisał:

Jak wiesz pojawiła się ciekawa informacja o udostępnianiu kont w ramach klubu S16Hz innym osobom, które mają tu bana. Zatem chciałbym mieć pewność z kim rozmawiam. Ot, tak dla porządku.

Zapytaj swojego szefa. On ma ciągoty do inwigilacji niech sprawdzi. Lokalizację też lubi sprawdzając i zdawać raporty komu trzeba w danej sytuacji. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mnie wielokrotnie obraziłeś.

I dzisiaj i dużo wcześniej.  Zarówno ty jak i twój drugi kolega, bo często występowaliście w duecie.

Więc nie skamlaj, że ktoś ci zrobił ziazi.

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz amnezję?

Po pięciu czy sześciu wpisach?

Potrafisz odkopać moje kocopały sprzed wieku a sam nie wiesz co piszesz?

 

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda się przepychać z tym elitarnym towarzystwem "pokrzywdzonych" kilku osobników z bólem d..., które prowadzą swoją prywatną wojenkę zresztą bez udziału drugiej strony...bo po co. Można pisać do woli...a że jeszcze sankcjonuje to wszystko moderacja to już niezła padaka jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do meritum - kilkanaście stron wcześniej był jakiś wykres charakterystyki kolumn z zagadką - nie bardzo rozumiem czemu autor postu w końcu nie wyjaśnił jakich głośników to jest charakterystyka. A i przy okazji wicie czy są gdzieś dostępne takie pomiary Canto Grand New ?

U mnie generalnie gra to lepiej niż B&W CM5, które miałem wcześniej (cały czas ten sam wzmak MAGNAT MA 800 i CD MCD 850, oba zresztą z nowymi lampkami) więc różnica w cenie jest jak dla mnie ok.

Odniosłem też wrażenie że głośniki bardzo długo się wygrzewały coś ok miesiąca albo i więcej (średnio po ok 3 godziny dziennie), na początku irytowało nosowe wybrzmienie (tak jakby dziura w paśmie) i już zastanawiałem się nad zwrotem ale na szczęście całość się zgrała ?.

Edytowane przez pawelo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pawelo73 napisał:

A wracając do meritum - kilkanaście stron wcześniej był jakiś wykres charakterystyki kolumn z zagadką - nie bardzo rozumiem czemu autor postu w końcu nie wyjaśnił jakich głośników to jest charakterystyka. A i przy okazji wicie czy są gdzieś dostępne takie pomiary Canto Grand New ?

U mnie generalnie gra to lepiej niż B&W CM5, które miałem wcześniej (cały czas ten sam wzmak MAGNAT MA 800 i CD MCD 850, oba zresztą z nowymi lampkami) więc różnica w cenie jest jak dla mnie ok.

Odniosłem też wrażenie że głośniki bardzo długo się wygrzewały coś ok miesiąca albo i więcej (średnio po ok 3 godziny dziennie), na początku irytowało nosowe wybrzmienie (tak jakby dziura w paśmie) i już zastanawiałem się nad zwrotem ale na szczęście całość się zgrała ?.

Piszesz tak sam, czy na czyjeś polecenie ,czy ktoś za Ciebie pisze ,żeby zmienić temat?
Dlaczego nie pytałeś o nic przed zakupem kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkało mnie kolejne chamskie zachowanie ze strony właściciela 16hz.

Zadzwonił do mnie Pan, który kupił ode mnie niecałe 2 lata temu kolumny Minas Anor. Poinformował mnie, że chce je sprzedać ale kupiec zarządał certyfikatu upgrade do wersji Premium. Moje sztuki były upgradowane właśnie do tej wersji przez GR u mnie w domu. Trochę zbaraniałem, gdyż nie wiedziałem, że taki papier powinienem otrzymać. Ale nic...

Obecny właściciel tych kolumn skontaktował się z właścicielem firmy z pytaniem czy mógłby otrzymać taki certyfikat. Pan Rogala dość oschle go potraktował i powiedział mu, że mam się zgłosić ja osobiście po ten papierek.
Zrozpaczony obecny właściciel zadzwonił do mnie i poprosił abym załatwił tą sprawę z Rogalą i otrzymał ten nieszczęsny papierek. Warto dodać, że przed samą transakcją (gdy ja je sprzedawałem) nowy właściciel zadzwonił do Rogali aby potwierdzić ich historię.

Napisałem grzecznie do GR z krótkim opisem problemu i prośbą o wydanie certyfikatu.
Dostałem szybką odpowiedź z inwektywami w moim kierunku, których to wstydzę się tu nawet wklejać oraz pogróżkami pod moim adresem i tu cytuję:

"Glupi z Ciebie Pajac i tyle. Za grozby i szantaz odpowiesz".

Oskarżenia o szantaż opisywałem w osobnym wątku i cały tekst rzekomego szantażu z mojej strony wkleiłem na forum. Nie mam nic w tej sprawie do ukrycia co udowodniłem poblikując wszystko na forum.
Kiedy rozgryzłem Rogalę oraz jego szemrane i nieczyste interesy i zacząłem oznajmiać to publicznie zostałem potraktowany niejednym banem a następnie otrzymywałem różne sygnały, że za kulisami forum Rogala nie szczędził słów i środków aby moją osobę postawić w jak najczarniejszych barwach.
Niestety Pan Rogala mocno się przejechał bo trafił na mnie.
Z braku argumentów pisze do mnie dziś:

"Moge Ci wystawic certyfikat psychicznie chorego czlowieka. PS. Tabletki bierz stale bo choroba postepuje jak widzę".

I żeby nie było to była odpowiedź na moje grzeczne pytanie:

"Witam. Czy możesz wystawić certyfikat dla Minas Anor, które od Ciebie kupiłem a sprzedałem koledze z xxxx? Mówił mi, że robisz problemy i skierowałeś go do mnie.
Chodzi o certyfikat upgrade do wersji Premium".

Czy jest potrzebny jakiś komentarz?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

"Moge Ci wystawic certyfikat psychicznie chorego czlowieka. PS. Tabletki bierz stale bo choroba postepuje jak widzę".

Ciekawa rzecz. Bierz jak chce wystawić. Może się kiedyś przydać. Do renty albo może w jakimś sklepie do zniżek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.