Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa rzecz. Bierz jak chce wystawić. Może się kiedyś przydać. Do renty albo może w jakimś sklepie do zniżek  
Lekarz powinien wystawiać recepty, szklarz wymienić szyby, a sprzedawca AGD sprzedawać pralki. Tylko wtedy panuje jakiś ład i synergia.
Możesz wkleić całą wiadomość jaką wysłałeś do p. G. R.? 
Podejrzewasz mnie o manipulację? O wycinki z kontekstu? Brzydziłbym się sam sobą gdybym coś takiego zrobił. Wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piorasz napisał:

Podejrzewasz mnie o manipulację? O wycinki z kontekstu? Brzydziłbym się sam sobą gdybym coś takiego zrobił. Wystarczy?

Chcę wiedzieć czy wysłałeś tylko jedną wiadomość tj. 

 

Godzinę temu, piorasz napisał:

Witam. Czy możesz wystawić certyfikat dla Minas Anor, które od Ciebie kupiłem a sprzedałem koledze z xxxx? Mówił mi, że robisz problemy i skierowałeś go do mnie.
Chodzi o certyfikat upgrade do wersji Premium".

czy może coś jeszcze napisałeś. Pytam ponieważ odpowiedzi, które przytaczasz są...

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piorasz napisał:


 

 


Jakie są?
Nic nie jest wycięte z kontekstu.

 

Jeżeli wkleiłeś tu dokładnie wszystko co napisałeś do p. G. R. to jestem bardzo, bardzo rozczarowany takim zakończeniem tej sprawy. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, piorasz napisał:

Mógłbym jeszcze wkleić dalszą część ale myślę, że nie warto mimo tego, że było jeszcze grubiej ze strony Rogali.

I co z tym zrobisz? Pojedź do G.R. Nie masz daleko. Kto wie. Może rzucicie się sobie w ramiona :) Pewne uczucia ponoć nigdy nie wygasają ?  Załatwisz certyfikat i coś na miejscu posłuchasz jeszcze sobie. Jakiś Cayin może? Chciałeś lampkę sobie jeszcze kupić, to będzie okazja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wkleiłeś tu dokładnie wszystko co napisałeś do p. G. R. to jestem bardzo, bardzo rozczarowany takim zakończeniem tej sprawy. 
To nie koniec.



I co z tym zrobisz? Pojedź do G.R. Nie masz daleko. Kto wie. Może rzucicie się sobie w ramiona :) Pewne uczucia ponoć nigdy nie wygasają   Załatwisz certyfikat i coś na miejscu posłuchasz jeszcze sobie. Jakiś Cayin może? Chciałeś lampkę sobie jeszcze kupić, to będzie okazja  


Żartowniś :)
Mnie na certyfikacie nie zależy - to chyba jasne. Chciałem pomóc.... Widocznie takie zachowanie jest wpisane w marketing firmy. Nie wnikam. Ja już to mam poza sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roxi napisał:

I co z tym zrobisz? Pojedź do G.R. Nie masz daleko. Kto wie. Może rzucicie się sobie w ramiona ? Pewne uczucia ponoć nigdy nie wygasają ?  Załatwisz certyfikat i coś na miejscu posłuchasz jeszcze sobie. Jakiś Cayin może? Chciałeś lampkę sobie jeszcze kupić, to będzie okazja ? 

Roxi, widziałbym Cię jako szefa marketingu jakiegoś giganta np. Microsoftu ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam 38 napisał:

Roxi, widziałbym Cię jako szefa marketingu jakiegoś giganta np. Microsoftu ?

Dziękuję, jednak zbyt hojny jesteś Panie dla mojej skromnej osoby ? 

20 minut temu, piorasz napisał:

Żartowniś ?

A co nam pozostało. W końcu forum to rozrywka ? Aby nie było, to spory mnie tu w najmniejszym stopniu nie interesują. Certyfikat mnie tylko rozbawił ? Inna sprawa, to myślę, że wystarczy, że Ty jako ich pierwszy właściciel potwierdzisz, że jest to lepsza wersja. Jest to już produkt stosunkowo tani i domagania się jeszcze pisemnych certyfikatów jest raczej przesadą.

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to naklejka na obudowie z własnoręcznym wpisem konstruktora o wersji nie wystarczy? Sprawdziłem jak to u mnie wygląda i jest nowa naklejka z wpisaną wersją "premium+" , data została wpisana z poprzedniej wersji. Też żadnego certyfikatu nie dostałem.

Edytowane przez japs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Certyfikat mnie tylko rozbawił  Inna sprawa, to myślę, że wystarczy, że Ty jako ich pierwszy właściciel potwierdzisz, że jest to lepsza wersja. Jest to już produkt stosunkowo tani i domagania się jeszcze pisemnych certyfikatów jest raczej przesadą.


Zgadzam się ale tylko częściowo. Krótko. Trzeba było robić uczciwie te certyfikaty dla wszystkich upgradowanych kolumn albo ich w ogóle nie robić. Cena wyrobu tu nie ma żadnego znaczenia. Mnie certyfikat nie był do niczego potrzebny ale skoro Rogala komuś innemu wystawił to nie jest dobre rozwiązanie bo to się prosi samo w sobie o problemy prędzej czy później - przy odsprzedaży zwłaszcza. O strojeniu kolumn pod klienta czyli powtarzalności nie wspomnę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG

Trochę się nie dziwię że właściciel po 2 latach jest zirytowany, aczkolwiek taki styl nie wypada delikatnie rzecz ujmując, chyba że mieliście osobiste sapy już wcześniej i specjalnie go zirytowałeś. Takie wątki powinny być osobno omawiane w temacie przyklejonym np. zastrzeżenia i uwagi itp.,  jak to jest na innych forach.

A psychiatra to powinien się też tu niektórym na forum przydać z braku tlenu chyba wam siada logiczne myślenie.

bolbo - tak piszę na twoje zlecenie, rozszyfrowałeś mnie bo na czyje inne? Czemu nie przed zakupem ?? a czemu nie teraz w czym problem? masz czy nie masz takie pomiary? Na odstąpienie od umowy masz 14 dni i 14 na odesłanie towaru - wystarczy by się zorientować we właściwościach produktu. Pomiary to rzecz dodatkowa.

rochu - kolejny nawiedzony, a czy ty wydajesz jakieś zgody na to kto i kiedy ma pisać? po to się człowiek rejestruje żeby napisać post a nie czekać na twoją łaskawą zgodę jaśnie paniczu;

jbmar- nie, ucho się nie przyzwyczaiło, z audio mam do czynienia od ok 2000 r. i mimo że słuch nie ten, a ilość przesłuchanego sprzętu niespecjalnie duża (bez fałszywej skromności), jak coś mi nie pasuje to nie pasuje i tyle. W tym roku byłem zresztą z kolegą na odsłuchach w 2 salonach w Gdyni/Sopocie. Zasugerowałem mu wcześniej na podstawie recenzji Pylon Audio Diamond 25  i po odsłuchach tak zostało, choć... nie od razu, bo dopiero za drugim podejściem w następnym tygodniu, sam byłem zdziwiony słabym dźwiękiem a okazało się że to brak wygrzania ?, zatem mam pewność że słuchu jeszcze nie straciłem. Tym bardziej że Focal Utopia podłączona do Mcintosh'a jakoś nie tylko nie zachwyciła ale wręcz zmęczyła i znudziła.  Natomiasty u mnie wszystko się dość (bo nie idealnie) dobrze zgrało a charakterystykę chciałem z ciekawości, nie producencką, właśnie po to by mieć spojrzenie innych ludzi bardziej obiektywne na produkt. Ale rozumiem że nikogo to nie interesuje.

Edytowane przez pawelo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja to trochę w stylu: Narobić komuś na wycieraczkę, zapukać do drzwi i poprosić o papier toaletowy... Się nie dziwię ze bluzgi poleciały...
Chłopie! Ty w ogóle coś z tego zrozumiałeś? W doopie mam, że mnie Rogala wyzwał. Nie jestem dzieckiem i za słowo Tu chuju już dawno się nie obrażam...


A tak w ogóle to chyba Cię się wycieraczki pomyliły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem tu już od dawna. To, co w ostatnich miesiącach tu napisaliście na temat działalności S16Hz jest dla mnie głęboko zaskakujące, nigdy bym nie podejrzewał tej firmy o takie różne niecne spiski  a także historie jak np. wymiana typu tweetera bez  korekty zwrotnicy (chociażby minimalnej SPL). Toż to szok!

Ale może skończcie już wylewać żale i dajcie proszę trochę merytoryki.

Zna ktoś jakieś szczegóły techniczne na temat tych  Arctico za 200 tys. pln?
Jakich przetworników użyto? W tej cenie w sumie można by się spodziewać jakiś własnych głośników, a w nich nowatorskich rozwiązań.

Jakie są rozwiązania elektryczne? Wynaleziono i zastosowano jakieś patenty fazowe? Ktoś coś wie?
Na tych zdjęciach wzięte w czerwoną ramkę, jeśli to one, wyglądają trochę niepoważnie w tamtym towarzystwie. Z jakiej odległości producent poleca ich słuchać, żeby mówić o zaczątkach jakiejkolwiek spójności? Ktoś ma jakieś informacje? Na stronie producenta kompletnie nic nie ma prócz ceny.

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piorasz napisał:

Chłopie! Ty w ogóle coś z tego zrozumiałeś? W doopie mam, że mnie Rogala wyzwał. Nie jestem dzieckiem i za słowo Tu chuju już dawno się nie obrażam...


A tak w ogóle to chyba Cię się wycieraczki pomyliły.

Przecie to wierny fanboj. 

30 minut temu, pit80 napisał:

Na stronie producenta kompletnie nic nie ma prócz ceny.

I dość żeby należeć do elity. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelo73 napisał:

 

bolbo - tak piszę na twoje zlecenie, rozszyfrowałeś mnie bo na czyje inne? Czemu nie przed zakupem ?? a czemu nie teraz w czym problem? masz czy nie masz takie pomiary? Na odstąpienie od umowy masz 14 dni i 14 na odesłanie towaru - wystarczy by się zorientować we właściwościach produktu. Pomiary to rzecz dodatkowa.

 

Nie utożsamiaj mnie ze swoją osobą bo nigdy nie mieliśmy nic wspólnego ze sobą i nie dałem Ci takiego zlecenia.Jeżeli coś kupuję to staram się jak najwięcej dowiedzieć o danym produkcie przed jego zakupem .Jak nie Jesteś pewny czy kolumny dobrze grają(bo pewnie nie słyszysz tego) to po odczytaniu takiego wykresu będą lepiej grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pit80 napisał:

Nie zaglądałem tu już od dawna. To, co w ostatnich miesiącach tu napisaliście na temat działalności S16Hz jest dla mnie głęboko zaskakujące, nigdy bym nie podejrzewał tej firmy o takie różne niecne spiski  a także historie jak np. wymiana typu tweetera bez  korekty zwrotnicy (chociażby minimalnej SPL). Toż to szok!

Ale może skończcie już wylewać żale i dajcie proszę trochę merytoryki.

Zna ktoś jakieś szczegóły techniczne na temat tych  Arctico za 200 tys. pln?
Jakich przetworników użyto? W tej cenie w sumie można by się spodziewać jakiś własnych głośników, a w nich nowatorskich rozwiązań.

Jakie są rozwiązania elektryczne? Wynaleziono i zastosowano jakieś patenty fazowe? Ktoś coś wie?
Na tych zdjęciach wzięte w czerwoną ramkę, jeśli to one, wyglądają trochę niepoważnie w tamtym towarzystwie. Z jakiej odległości producent poleca ich słuchać, żeby mówić o zaczątkach jakiejkolwiek spójności? Ktoś ma jakieś informacje? Na stronie producenta kompletnie nic nie ma prócz ceny.

Z nazwy wynika że będą grały raczej chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:57, pit80 napisał:

Z jakiej odległości producent poleca ich słuchać, żeby mówić o zaczątkach jakiejkolwiek spójności? Ktoś ma jakieś informacje? Na stronie producenta kompletnie nic nie ma prócz ceny.

Najlepiej się słucha na pozłacanym sedesie w złotych kalesonach w odległości około 2metrów.Taki trojkąt równoboczny...

Bo cena jest najważniejsza w hi endzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za upgrade zapłacił to certyfikat mu się należy i żadne ansy i fochy właściciela firmy nie mają tu nic do rzeczy.

Sytuacja raczej świadczy o tym, że po zakupie i zapłacie przez klienta, gdy właściciel widzi, że sam klient jest jakby tu rzec - nierozwojowy bo nie da się mu nic więcej wcisnąć, to można takiego olać i czuć się z tym komfortowo.

 

Swoją drogą właściciel mógłby rękodajnych poszukać pośród bardziej ogarniętych i inteligentnych klientów. Przynajmniej atmosfera się ogrzeje.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się należy to trzeba było upominać się od razu, a nie po setkach obelg i wylewania gówna. Swoją drogą pewnie właściciel ma dowód upgreadu w swojej bogatej korespondencji, którą tak lubi przytaczać. 

A rękodajnych szukaj wśród swojej kliki. Ja jak coś kupuję to na tym mój kontakt z drogą stroną się kończy. Nie szukam rabacików i gratisików przez lizanie dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rochu napisał:

Skoro za upgrade zapłacił to certyfikat mu się należy i żadne ansy i fochy właściciela firmy nie mają tu nic do rzeczy.

Sytuacja raczej świadczy o tym, że po zakupie i zapłacie przez klienta, gdy właściciel widzi, że sam klient jest jakby tu rzec - nierozwojowy bo nie da się mu nic więcej wcisnąć, to można takiego olać i czuć się z tym komfortowo.

 

W dzisiejszych czasach takie jatki forumowe nie są niczym nadzwyczajnem. Mam w rodzinie prawnika i ma klientów hodowców kocich silnie się zwalczających na wszelkie możliwe sposoby. Jak widać sprawy idą dalej niż tu na forum. Szybki i łatwy pieniądz zawsze podgrzewa atmosferę ?  Z tym, że sprawa jest trochę już monotonna, w klawiaturę każdy klepać potrafi. Liczę, że @piorasz wykaże więcej odwagi, osobiści pojedzie odebrać certyfikat. Jednym słowem pora przejść od słów do czynów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



a potem jeden z nich chce certyfikat i jest oburzony obrotem sprawy, haaaaaa to dobre jest. Jak to się mogło stać? nie do pomyślenia...


A kto tu jest oburzony? Ja się pozbyłem dawno kolumn. Opisałem tylko zdarzenie i tyle. W doopie mam ten certyfikat. Nic mnie nie łączy z 16hz i jest mi z tym bardzo dobrze. Dlaczego miałbym oburzać? Pomyśl i nie pisz bzdur.
Dokładnie. Towarzystwo z pod znaku bólu d... robi syf w wątku bez udziału właściciela, a potem jeden z nich chce certyfikat i jest oburzony obrotem sprawy, haaaaaa to dobre jest. Jak to się mogło stać? nie do pomyślenia...
Rozbawiłeś mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Liczę, że [mention=57250]piorasz[/mention] wykaże więcej odwagi, osobiści pojedzie odebrać certyfikat.


Wiesz.. Ja jestem zawsze do zgody ale do tego trzeba dwojga. Druga strona nie jest zainteresowana więc nie ma tematu. A za stary już jestem abym się przed kimkolwiek płaszczyć.
Moja grzeczna prośba o wydanie certyfikatu była okazją aby zmienić nasze stosunki więc sam rozumiesz...
Nawet mi nie zrobił na złość bo kolumn dawno nie mam więc zachowanie jest dla mnie niezrozumiale, nieracjonalne i poprostu głupie.



Jak się należy to trzeba było upominać się od razu


Nie przeczytałeś uważnie mojego postu. Ja nie wiedziałem o żadnych certyfikatach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

Wiesz.. Ja jestem zawsze do zgody ale do tego trzeba dwojga. Druga strona nie jest zainteresowana więc nie ma tematu. A za stary już jestem abym się przed kimkolwiek płaszczyć.
Moja grzeczna prośba o wydanie certyfikatu była okazją aby zmienić nasze stosunki więc sam rozumiesz...
Nawet mi nie zrobił na złość bo kolumn dawno nie mam więc zachowanie jest dla mnie niezrozumiale, nieracjonalne i poprostu głupie.

Nie możesz być taki strachliwy i wystraszony :) kiedyś ludzie mam wrażenie byli bardziej odważni. Teraz tylko płaczą na Facebook czy na forum. W końcu Grzegorz jest o głowę niższy tak wiec z bańki na pewno nie dostaniesz :) Kiedyś jakoś to było normalniej. Teraz tylko wszyscy chodzą z tymi telefonami i zero komunikacji :) 

Dwa certyfikaty i uścisk dłoni konstruktora na Ciebie czeka Piorasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być taki strachliwy i wystraszony :) kiedyś ludzie mam wrażenie byli bardziej odważni. Teraz tylko płaczą na Facebook czy na forum. W końcu Grzegorz jest o głowę niższy tak wiec z bańki na pewno nie dostaniesz :) Kiedyś jakoś to było normalniej. Teraz tylko wszyscy chodzą z tymi telefonami i zero komunikacji :) 
Dwa certyfikaty i uścisk dłoni konstruktora na Ciebie czeka Piorasz :)
Wybacz Roxi ale większych bzdur dawno nie czytałem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, glonek1125 napisał:

Dokładnie. Towarzystwo z pod znaku bólu d... robi syf w wątku bez udziału właściciela, a potem jeden z nich chce certyfikat i jest oburzony obrotem sprawy, haaaaaa to dobre jest. Jak to się mogło stać? nie do pomyślenia...

Syfu to na własne życzenie swoimi występkami narobił sobie nasz bohater ,łamiąc wszelkie reguły handlowe i etyczne wobec swoich klientów
Właścicielem to można być firmy swojej ,a to jest portal ogólnodostępny .
Certyfikat należy się jak psu buda ,zapłacił za ubgrade kolumn i to pewnie niemało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.