Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem jak najbardziej za odbanowaniem 16hz. Nowe zasady forum pozwalające się wypowiadać Wszystkim bez konsekwencji ze strony forum mnie osobiście odpowiadają i dlatego jestem za powrotem usera 16hz. Jeśli ktoś z Was napiszę petycję do Administracji w sprawie odbanowania tego usera to ja się po nią podpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piorasz napisał:

Ja jestem jak najbardziej za odbanowaniem 16hz. Nowe zasady forum pozwalające się wypowiadać Wszystkim bez konsekwencji ze strony forum mnie osobiście odpowiadają i dlatego jestem za powrotem usera 16hz.

Po tym wszystkim co ten jegomość nawyczyniał wstydziłbyś się tak nawet napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym wszystkim co ten jegomość nawyczyniał wstydziłbyś się tak nawet napisać...
Ale dlaczego? Myślisz, że porządku jest pisać o kimś kto nie ma się prawa bronić? Oczywiście powrót na takich samych prawach jak my wszyscy. Można też całkowicie wątek zlikwidować i to jest wg mnie druga opcja.

bolbo to lajkujesz czy nie bo system powiadomień mi mówi, że się wahasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

Ja jestem jak najbardziej za odbanowaniem 16hz. Nowe zasady forum pozwalające się wypowiadać Wszystkim bez konsekwencji ze strony forum mnie osobiście odpowiadają i dlatego jestem za powrotem usera 16hz. Jeśli ktoś z Was napiszę petycję do Administracji w sprawie odbanowania tego usera to ja się po nią podpiszę.

A po co miałby tu pisać?

Pomijam fakt nocnych telefonów, czy wpływania na moderację. Z punktu widzenia zwykłego usera był to jeden z najfajniejszych klubów. Było dużo nowych osób, ciekawe konfiguracje sprzętu itd. Nowa moderacja usunęła większość pozytywnych opinii stworzonych w tym klubie zadowolonych użytkowników przez lata. Posty Grzegorza w których przez wiele lat pomagał innym usunięte. Czyli obraz jak w naszej polityce. Nowa ekipa odgrywa się na starej. Teraz zostało bagno nazywane wolnością słowa. Obecność S16 na tym forum jest bezzasadna.  P.S. Tylko niech mnie nikt nie pyta, co zostało usunięte, bo teraz na tym poziomi są tu dyskusje.

 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propagowane tutaj od lat ciągłe i monotonne zestawianie S16Hz z Caynem (a wcześniej z Amplifonem Wt40) nazywasz "ciekawymi konfiguracjami sprzętu"?

W zasadzie to monokultura, jednopolówka.

Nuda, nuda, nuda.

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Roxi napisał:

A po co miałby tu pisać?

Pomijam fakt nocnych telefonów, czy wpływania na moderację. Z punktu widzenia zwykłego usera był to jeden z najfajniejszych klubów. Było dużo nowych osób, ciekawe konfiguracje sprzętu itd. Nowa moderacja usunęła większość pozytywnych opinii stworzonych w tym klubie zadowolonych użytkowników przez lata. Posty Grzegorza w których przez wiele lat pomagał innym usunięte. Czyli obraz jak w naszej polityce. Nowa ekipa odgrywa się na starej.

pier**lisz jak potłuczony. I tyle. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co miałby tu pisać?
Pomijam fakt nocnych telefonów, czy wpływania na moderację. Z punktu widzenia zwykłego usera był to jeden z najfajniejszych klubów. Było dużo nowych osób, ciekawe konfiguracje sprzętu itd. Nowa moderacja usunęła większość pozytywnych opinii stworzonych w tym klubie zadowolonych użytkowników przez lata. Posty Grzegorza w których przez wiele lat pomagał innym usunięte. Czyli obraz jak w naszej polityce. Nowa ekipa odgrywa się na starej. Teraz zostało bagno nazywane wolnością słowa. Obecność S16 na tym forum jest bezzasadna.  P.S. Tylko niech mnie nikt nie pyta, co zostało usunięte, bo teraz na tym poziomi są tu dyskusje.
 
Zasmuciłeś minie Roxi tym co napisałeś.
Niepotrzebnie wspominasz o tym co było. Ja podobnie jak Ty nie chcę by taka forma wróciła. Chcę natomiast aby każdy mógł na tych samych prawach mieć możliwość wypowiedzi. Zawsze tego chciałem i o to walczyłem z Władzami forum.
Forum bez inwigilacji z wolnością słowa - to jest to o czym marzę od zawsze.
Nawet jeśli czasem sobie wzajemnie nawciskamy. Nigdy żadnego postu nie zgłaszałem w ramach skargi w wyniku wypowiedzi. Jeśli kogoś coś urazi to on sam powinien zdecydować czy zostać nadal w tym miejscu czy go opuścić. Tak jak w życiu. Nie lubię towarzystwa to go opuszczam i tyle. Z tym , że nikt nie może tym manipulować jak było dotąd. Tak widzę to ja.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A czym? Tym, że uważam, że G.R. nie powinien się pchać tam gdzie go nie chcą? 
Nie o to. Powinien mieć możliwość wypowiedzi bo to co się teraz dzieje jest naprawdę chore.


 
Tym, że uważam, że G.R. nie powinien się pchać tam gdzie go nie chcą? 


Nie chcą na starych zasadach. Na nowych tak. Czyli bez asekuracji i wpływów ze strony Maderacji/Forum Wspomniałeś wyżej o "odwadze". Jeśli Rogala zostałby odbanowany to ma prawdziwą okazję to pokazania odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piorasz napisał:

Nie chcą na starych zasadach. Na nowych tak. Czyli bez asekuracji i wpływów ze strony Maderacji/Forum Wspomniałeś wyżej o "odwadze". Jeśli Rogala zostałby odbanowany to ma prawdziwą okazję to pokazania odwagi.

NIe ma co zaklinać rzeczywistości Piorasz. Znam metody i "grzechy" G.R. dobrze. Jednak wyczyszczenie tego klubu i usunięcie wieloletniego dorobu klubowiczów to jest słaba praktyka. Zostały same brudy, to lepiej zlikwidować i spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co zaklinać rzeczywistości Piorasz. Znam metody i "grzechy" G.R. dobrze. Jednak wyczyszczenie tego klubu i usunięcie wieloletniego dorobu klubowiczów to jest słaba praktyka. Zostały same brudy, to lepiej zlikwidować i spokój. 
Zlikwidować - tak.
Ale z drugiej strony myślę, że zanim to nastąpi to Rogala powinien mieć możliwość się wygadać. Nie boję się jego jak to nazwałeś "metod". :)
Całe życie daję sobie radę z nie takimi ludźmi. Dam radę i teraz. Myślę, że znajdzie się też kilku innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piorasz napisał:

Zlikwidować - tak.
Ale z drugiej strony myślę, że zanim to nastąpi to Rogala powinien mieć możliwość się wygadać. Nie boję się jego jak to nazwałeś "metod". ?
Całe życie daję sobie radę z nie takimi ludźmi. Dam radę i teraz. Myślę, że znajdzie się też kilku innych.

Słyszałem, że Rogala robi jakiegoś swojego bloga. Tak więc raczej wątpię, że komuś tu będzie coś tłumaczył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Roxi napisał:

NIe ma co zaklinać rzeczywistości Piorasz. Znam metody i "grzechy" G.R. dobrze. Jednak wyczyszczenie tego klubu i usunięcie wieloletniego dorobu klubowiczów to jest słaba praktyka. Zostały same brudy, to lepiej zlikwidować i spokój. 

Daniel jak się ma Twoja wypowiedź do  ludzi którzy pisali i byli opluwani bo mieli czelność pisania własnego zdania niepochlebnego nt kolumn 16hz. Oskarżenia bez pokrycia o trolowanie i pisanie  z innych kont i żadne ale to żadne nie potwierdziło się i potem usuwanie komentarzy i ban. Skoro Rogala zawsze kłamał to dlaczego mam uwierzyć ,że teraz powie prawdę. Zajrzyj teraz do klubu Cayina co napisał kilka minut temu user  p-a-b-u, osobiście nie widzę miejsca na forum dla ludzi pokroju Rogali. Nawet nie chce  pisać co z jego ust  nasłuchałem się nt użytkowników klubu 

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Rogala robi jakiegoś swojego bloga. Tak więc raczej wątpię, że komuś tu będzie coś tłumaczył
Hmm. Na Facebooku jest grupa. Tylko wiesz jaj jest z grupą na Facebook. Gospodarz musi cię zaakceptować. Myślałem nad tym ale zrezygnowałem z oczywistych powodów. Blog fajny pomysł bo wchodzą tam tylko ci co chcą. Szymon też ma bloga. Nawet tam pare razy wszedłem. To nie dla mnie. Nawet gdybym miał 10 milionów dolarów do wydania to ten blog zupełnie mnie nie przekonuje.
W Rogali widzę lustro diabła (czyt Szymona) i też nigdy mnie to nie przekona. Nie życzę im powodzenia bo jeden i drugi to przekręty na maxa. Takie moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rezyslaw napisał:

Daniel jak się ma Twoja wypowiedź to ludzi którzy pisali i byli opluwani bo mieli czelność pisania własnego zdania niepochlebnego nt kolumn 16hz. Oskarżenia bez pokrycia o trolowanie i pisanie  z innych kont i żadne ale to żadne nie potwierdziło się i potem usuwanie komentarzy i ban. Skoro Rogala zawsze kłamał to dlaczego mam uwierzyć ,że teraz powie prawdę. Zajrzyj teraz do klubu Cayina co napisał kilka minut temu user  p a b u, osobiście nie widzę miejsca na forum dla ludzi pokroju Rogali

Paweł. Pełna zgoda. Ja nigdy nie popierałem metod banowania, usuwania userów. Wręcz przeciwnie. Uważam, że nie ma większej okazji niż pomóc niezadowolonemu klientowi publicznie. Tak samo styl pisania Szymon jest dla mnie nieakceptowalny. 

Zasady jednak powinny być przestrzegane w obie strony. Nie powinno się usuwać jak teraz pozytywnych opinii, bo to się jedni z drugimi zrównują jeśli chodzi o metody. Dla zwykłego użytkownika najlepiej by było gdyby moderacja nie usuwała postów. Wcześniej było pilnowanie jednej grupy interesów, teraz jest drugiej, tak więc bez zmian większych. 

Osobiście mnie to już jednak nie interesuje. Gdzie kto pisze i jakie są kluby. Jestem na forum dla przyjemności i rozrywki a nie dla biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, piorasz napisał:

Hmm. Na Facebooku jest grupa. Tylko wiesz jaj jest z grupą na Facebook. Gospodarz musi cię zaakceptować. Myślałem nad tym ale zrezygnowałem z oczywistych powodów. Blog fajny pomysł bo wchodzą tam tylko ci co chcą. Szymon też ma bloga. Nawet tam pare razy wszedłem. To nie dla mnie. Nawet gdybym miał 10 milionów dolarów do wydania to ten blog zupełnie mnie nie przekonuje.

Wszystkie te blogi i recenzje jakie są w necie mają na celu sprzedanie ci czegoś. Chyba nie łudzisz się, że ktoś robi to bezinteresownie. Każdy myślący człowiek musi to czytać krytycznie i ewentualnie ocenić, ile w tym bełkotu a ile wartościowej informacji ? Z tym, że nikt chyba do końca nie wie jak te wszystkie recenzje i opinie na człowieka działają. Niby każdy wie, że większość tych rzeczy, to ściema, ale i tak się je czyta. Problem jest powszechny. Niedawno usunięto 20 tysięcy fikcyjnych opinii z Amazona. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te blogi i recenzje jakie są w necie mają na celu sprzedanie ci czegoś. Chyba nie łudzisz się, że ktoś robi to bezinteresownie. Każdy myślący człowiek musi to czytać krytycznie i ewentualnie ocenić, ile w tym bełkotu a ile wartościowej informacji  Z tym, że nikt chyba do końca nie wie jak te wszystkie recenzje i opinie na człowieka działają. Niby każdy wie, że większość tych rzeczy, to ściema, ale i tak się je czyta. Problem jest powszechny. Niedawno usunięto 20 tysięcy fikcyjnych opinii z Amazona. 
Tak sobie myślę.. Macintoshe wziąłeś w ciemnio czy światowe fora tak kazały? A może zielone lampki są ładne?
Żartuję. Ale chyba znam odpowiedź. Mogę?
Mackintosh to firma uznana od wielu lat. Nie ma problemów z Rogalą i w ogóle nie ma problemów. Odsprzedać to nie ma znów problemów.
Jak myślisz. Gdyby Rogala dogadał się z Macintoshe zarobił by jakąś kasę? Pewnie tak ale jak masz 59 zł w kieszeni to możesz tylko ludzi w ch*ja robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

Tak sobie myślę.. Macintoshe wziąłeś w ciemnio czy światowe fora tak kazały? A może zielone lampki są ładne?
Żartuję. Ale chyba znam odpowiedź. Mogę?
Mackintosh to firma uznana od wielu lat. Nie ma problemów z Rogalą i w ogóle nie ma problemów. Odsprzedać to nie ma znów problemów.
Jak myślisz. Gdyby Rogala dogadał się z Macintoshe zarobił by jakąś kasę? Pewnie tak ale jak masz 59 zł w kieszeni to możesz tylko ludzi w ch*ja robić.

Za bardzo nie wiem, co chcesz powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, piorasz napisał:

Ale dlaczego? Myślisz, że porządku jest pisać o kimś kto nie ma się prawa bronić? Oczywiście powrót na takich samych prawach jak my wszyscy. Można też całkowicie wątek zlikwidować i to jest wg mnie druga opcja.
 

bolbo to lajkujesz czy nie bo system powiadomień mi mówi, że się wahasz ?

Czasami nie rozumiem Twoich wypowiedzi i nie wiem w co grasz.Jestem za tym żeby takich ludzi jak nasz bohater wykluczać z tego  środowiska.Jak można kochać muzykę nie mając swojego systemu.Ja dla przykładu każdą wolną chwilę spędzam przy muzyce. Nasz bohater podchodzi do audio raczej technicznie z nastawieniem na zarabianie kasy wszelkimi środkami i nie ma nic wspólnego z audiofilami.Jego porady dotyczące zestawień sprzętu ograniczają się do Cayn i swoich kolumn,reszta nie gra ,więc nie jest obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 26.09.2020 o 19:46, Roxi napisał:

NIe ma co zaklinać rzeczywistości Piorasz. Znam metody i "grzechy" G.R. dobrze. Jednak wyczyszczenie tego klubu i usunięcie wieloletniego dorobu klubowiczów to jest słaba praktyka. Zostały same brudy, to lepiej zlikwidować i spokój. 

Kilka razy widziałem w Twoim wykonaniu taktykę "kłamstwo powtarzane...". Oboje wiemy jak ona działa i oboje wiemy skąd się wywodzi. Kilka Twoich ostatnich postów ,koncentruje się na wyimaginowanym problemie , że ponoć zniknęły dobre opinie o produktach w tym klubie. Zakładam, że wiem po co to robisz - chcesz zaszczepić w świadomości mniej zorientowanych osób pewną informację, wiedząc, że nie będą w stanie jej zweryfikować i część z nich uzna ją za prawdziwą. 

Natomiast ja twierdzę, że mijasz się z prawdą i takie opinie masowo nie zniknęły i postaram Ci się to wykazać. 

Naturalnym rozwiązaniem tego problemu byłoby spytanie się Ciebie jakie konkretnie posty zniknęły, kiedy itd. Rozsądnie zastrzegłeś sobie, że na tak postawione pytanie nie odpowiesz, zresztą się nie dziwie, szukanie czegoś co zniknęło, nie jest łatwe, a nikt nie robi screenów każdego posta z opinią na wypadek, że kiedyś zniknie. 

Ja znalazłem taki sposób: jako moderator widzę wszystkie posty, nawet usunięte. Poprzez to, przy tej samej ilości postów wyświetlanych na stronie, ten wpis (gdy patrzę wylogowany i widzę tyle co każdy użytkownik) jest na stronie 724, a gdy jestem zalogowany jako moderator jest na stronie 743. Wynika z tego, że od początku istnienia klubu, 11 lat temu, usunięto łącznie 19 stron. Daje to łącznie 2.5% usuniętych postów jeśli dobrze to wyliczyłem. Dodać należy, że w pewnym momencie, w kłótni z klubem AA od razu usunięte zostało prawie 5-10 stron ciągiem, bo nie dało się tego wyczyścić inaczej. To bardzo mocno zawyża statystykę i gdyby nie ten kilku dniowy incydent, ilość usuniętych postów wynosiłaby poniżej 1.5% całości. Proszę dodać do tego fakt, że przez ostatnie ok dwa lata WSZYSTKIE posty które były tu usuwane, były robione tylko i wyłącznie za zgodą gospodarza klubu, czyli G.Rogali, Terror Twins i osoba którym udostępnił hasło oraz CIR (jako opiekun klubu). Ten stan zmienił się ok 6 miesięcy temu i od tamtej pory, "gospodarz" nie ma już nic do powiedzenia w tej kwestii. I wtedy faktycznie dość dużo postów znikało, nieproporcjonalnie dużo. Ale gwarantuje, że sam Pan R. nie usuwał z własnego polecania dobrych opinii o swoich kolumnach...

Jeśli więc uważasz, że w pewnym momencie zaczeły masowo znikać posty, podaj zakres czasowy, ja nie jestem w stanie dokładnie podać co i jak zostało usunięte, ale możemy wyliczyć ile w danym okresie statystycznie postów było usuwanych i sprawdzimy czy faktycznie jest jakiś problem.   

665570581_Zrzutekranu2020-10-1o16_13_10.thumb.png.53f8ad38b64d82190c76e8a11c052516.png832146790_Zrzutekranu2020-10-1o17_05_15.thumb.png.ec024014461e09d32b34b31e5cb99f61.png

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, plastik1989 napisał:

ilka Twoich ostatnich postów koncentruje się na tym, że ponoć zniknęły dobre opinie o produktach. Wiem po co to robisz - uważam, że chcesz zaszczepić w świadomości mniej zorientowanych osób pewną informację, wiedząc, że nie będą w stanie jej zweryfikować. 

Jest mi strasznie miło Plastik, że nadajesz tak wielkie znaczenie i daleko idące intencje moim skromnym wpisom. Już widzę, te wszystkie teorie spiskowe, plany działania i ukryte cele. Chyba mogę napisać, że nie podoba mi się, że usuwałeś moje posty czy nie? Czy to atak już na moderację jest? Raz jeszcze Ci powiem. Nie interesują mnie sprawy tego klubu. Ani Cayin itd. Napisałem tu kilka postów i to wszystko. Nie mam zamiaru tu wybielać G.R., odwracać kota ogonem. Piorasz mnie rozbawił certyfikatem poczytalności, tak bym tu słowa nawet nie napisał. Niech wypowiadają się klient, Ty moderujesz, są nawet dwa kluby. Róbcie, co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
4 minuty temu, Roxi napisał:

Jest mi strasznie miło Plastik, że nadajesz tak wielkie znaczenie i daleko idące intencje moim skromnym wpisom. Już widzę, te wszystkie teorie spiskowe, plany działania i ukryte cele. Chyba mogę napisać, że nie podoba mi się, że usuwałeś moje posty czy nie? Czy to atak już na moderację jest? Raz jeszcze Ci powiem. Nie interesują mnie sprawy tego klubu. Ani Cayin itd. Napisałem tu kilka postów i to wszystko. Nie mam zamiaru tu wybielać G.R., odwracać kota ogonem. Piorasz mnie rozbawił certyfikatem poczytalności, tak bym tu słowa nawet nie napisał. Niech wypowiadają się klient, Ty moderujesz, są nawet dwa kluby. Róbcie, co trzeba.

To że znikały Twoje posty nie jest jeszcze równoznaczne ze znikaniem dobrych opinii - a tak przedstawiłeś tą sprawę. Więc doprecyzuj, że znikało kilka (chyba mniej niż 10) Twoich postów i treść tych postów nie zawierała żadnych opinii o jakości kolumn, tylko inne sprawy. Więc to co pisałeś o znikaniu "dobrych opinii" było nadinterpretacją, którą świadomie użyłeś by zamydlić sprawę i pokazać jaki to nie jest ten klub i biedny Grześ pokrzywdzony... 

Skoro już się pytasz czy zostaniesz zbanowany tu, to nie póki nie będziesz intencjonalnie kłamał - jak właśnie miało to miejsce. Jeśli masz coś dodana w kwestii znikających postów to tylko z konkretami proszę: linki, zdjęcia. Jak nie masz, to nie podnoś tego tematu więcej. 

Na innych użytkowników można by popatrzeć przez taryfę ulgową, ale G. sam mówił mi kiedyś, że zajmujesz się w jego "firmie" marketingiem internetowym - dziś już wiem, że nie wszystko co powiedział jest prawdą, ale wolę dmuchać na zimne i przynajmniej przyjąć możliwość, że Twój post jest działaniem wynikającym z waszych ustaleń dotyczących "marketingu internetowego" którym miałeś się zająć. Widzę, że założyłeś i administrujesz stronę S16 na Facebook więc coś już pracy odwaliłeś, daruj sobie w tej materii wykorzystywanie tego miejsca. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Piorasz mnie rozbawił certyfikatem poczytalności, tak bym tu słowa nawet nie napisał.


To bardzo smutne Roxi. I Nie dlatego, że to było obraźliwe tylko dlatego, że padło to z ust nieuczciwego cwaniaczka. Jeśli takie słowa Cię bawią to ja nie mam pytań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, plastik1989 napisał:

Widzę, że założyłeś i administrujesz stronę S16 na Facebook więc coś już pracy odwaliłeś, daruj sobie w tej materii wykorzystywanie tego miejsca. 

Co do mojej działalności na rzecz Studia 16 Hertz to Ty prowadzisz kłamliwe oszczerstwa pod moim adresem, że prowadzę dla niego działalność. Tak się składa, że jak mnie z natury rzeczy dziele się swoją wiedzą ze wszystkimi ludźmi jeśli ktoś mnie o to poprosi. Jeszcze raz ci napisze, że Rogala nie jest ani nie był moim klientem i przestań to publicznie wypisywać. Jest w tym tyle prawdy jak w tym, że ukradłeś lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
12 minut temu, Roxi napisał:

Co do mojej działalności na rzecz Studia 16 Hertz to Ty prowadzisz kłamliwe oszczerstwa pod moim adresem, że prowadzę dla niego działalność. Tak się składa, że jak mnie z natury rzeczy dziele się swoją wiedzą ze wszystkimi ludźmi jeśli ktoś mnie o to poprosi. Jeszcze raz ci napisze, że Rogala nie jest ani nie był moim klientem i przestań to publicznie wypisywać. Jest w tym tyle prawdy jak w tym, że ukradłeś lampy.

Mówił mi to sam R, więc do niego miej pretensje. Prowadzisz/prowadziłeś mu Facebooka, więc nie jest tak, że jesteś całkowicie neutralny - przynajmniej w moich oczach. Nie obchodzi mnie czy i jak pracujesz dla G, ale skoro On sam tak twierdzi i faktycznie wyraźnie widać, że jakieś akcje w internecie mu prowadzisz - czy robisz to sam dla siebie czy dla niego, czy za darmo czy za kasę - nie ma znaczenia. Liczy się fakt, że to robisz, zwłaszcza jak wchodzisz i kłamliwie piszesz o znikających opiniach, a później głupio się tłumaczysz, że kilka Twoich postów zniknęło i o to Ci chodziło i (zapewne) źle zostałeś zrozumiany - daruj sobie taki kit...

Natomiast ja każ∂y Twój post analizuje przez pryzmat tego, że potencjalnie może to być element tych działań marketingowych w internecie. Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 

 

Co do kradzionych lamp, to cieszę się, że w końcu przyznajesz, że historia była zmyślona przez G. Tym bardziej to cieszy, że sam byłeś jednym z tych którzy tą historyjkę rozdmuchiwali.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 

Plastik, czy Ty masz pojęcie o czym Ty piszesz? Bo ja mam wrażenie, że generujesz te posty tylko aby robić jaką gównoburze dla odwiedzin forum. 

Tak zadałem sobie teraz z ciekawości trud i zobaczyłem Fanpage Studio16 Hertz na Facebook. I co tam widzę? Pomijając jakiś link, to może masz na myśli ten wpis który tam jest z lipca 2019 roku? prowadzący do recenzji?

A może grupę Dyskusyjną z 342 osobami w której zrobiłem z dwa czy trzy wpisy? 

Studio 16 Hertz z tego co widzę praktycznie nie prowadzi wcale aktywności w social media. Gdybyś przynajmniej zadał sobie trudu, że od ponad roku nie ma tam wpisów. Czyli od czasu jak się nie zajmuje? Jak widzisz mam wybitne osiągnięcia.

Gdybym chciał napisać faktycznie, co myślę na temat twojej moderacji, to od razu usunąłbyś tego posta. Tak więc sobie daruje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.