Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Mówił mi to sam R, więc do niego miej pretensje. Prowadzisz/prowadziłeś mu Facebooka, więc nie jest tak, że jesteś całkowicie neutralny - przynajmniej w moich oczach. Nie obchodzi mnie czy i jak pracujesz dla G, ale skoro On sam tak twierdzi i faktycznie wyraźnie widać, że jakieś akcje w internecie mu prowadzisz - czy robisz to sam dla siebie czy dla niego, czy za darmo czy za kasę - nie ma znaczenia. Liczy się fakt, że to robisz, zwłaszcza jak wchodzisz i kłamliwie piszesz o znikających opiniach, a później głupio się tłumaczysz, że kilka Twoich postów zniknęło i o to Ci chodziło i (zapewne) źle zostałeś zrozumiany - daruj sobie taki kit...
Natomiast ja każ∂y Twój post analizuje przez pryzmat tego, że potencjalnie może to być element tych działań marketingowych w internecie. Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 
 
Co do kradzionych lamp, to cieszę się, że w końcu przyznajesz, że historia była zmyślona przez G. Tym bardziej to cieszy, że sam byłeś jednym z tych którzy tą historyjkę rozdmuchiwali.

Czy ty jesteś fanem S16hz?

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

To bardzo smutne Roxi.

Życie to pasmo cierpienia Piorasz ? Ja tam zbieram wszystkie certyfikaty i dyplomy. Gdyby mi @plastik1989 chciał wystawić jakiś dokument potwierdzający moje kwalifikacje, to nie miałbym mu tego za złe. Oby tylko był w odpowiedniej oprawie.

Kończąc, to ostatnio czytałem fajną książkę o amerykańskich marines i zapamiętałem coś w tym stylu...  "Bycie zabitym przez wroga było czymś tragicznym, ale dostać kulkę przez "naszych" oznacza najgorszy możliwy los" ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Życie to pasmo cierpienia Piorasz  Ja tam zbieram wszystkie certyfikaty i dyplomy. Gdyby mi [mention=31012]plastik1989[/mention] chciał wystawić jakiś dokument potwierdzający moje kwalifikacje, to nie miałbym mu tego za złe. Oby tylko był w odpowiedniej oprawie.
Kończąc, to ostatnio czytałem fajną książkę o amerykańskich marines i zapamiętałem coś w tym stylu...  "Bycie zabitym przez wroga było czymś tragicznym, ale dostać kulkę przez "naszych" oznacza najgorszy możliwy los"  
 



Twój cytat z książki trafny, gdyż każda ze stron tutejszego wątku odczyta go wg siebie. :)
Jeśli chodzi o certyfikaty i dyplomy - ja oprawiam tylko te prawdziwe. Fałszywki mnie nie interesują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, piorasz napisał:

Fałszywki mnie nie interesują.

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roxi napisał:

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia ? 

Myślisz że ci zmanipulowani lub oszukani to tylko zastali tak zrobieni na żarty, tak dla jaj i nic się nie stało, bo nikt nikomu nie przystawił lufy do głowy.Dziwny jest ten Twój świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia  
Absurdem jest, że przez taką błachą sprawę jak nie wystawienie certyfikatu można sobie narobić wrogów. Nie rozumiem takiego podejscia do tematu.. To tak jakby przystawić sobie nabity pistolet do głowy dla zabawy. Dla mnie osobiście cała ta firma to niezła partyzantka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, piorasz napisał:

Aż do znudzenia będę tępił krętaczy i nieuczciwych cwaniaków czy Ci się to podoba czy nie.

Ostatnio inną fajną książkę czytałem o twórcach wiki. Już nie tą o komandosach ? Twórcy tych największych serwisów internetowych prowadzili polemikę, czy należy płacić tym najbardziej zaangażowanym userom czy nie. Jak ktoś darmowo wprowadza ładne zdjęcie, wpis itd. Przeważyły głosy, że nie będzie takiej praktyki, bo internet w założeniu opiera się na ludzkiej skłonności do ofiarowania darów. Czasem, uwagą, zaangażowaniem itd. Tak więc mu to się naparzamy, a ludzie 20 lat temu projektowali takie skrypty, które pozwolą to zmonetyzować.  Uprzedzając lotne w tym wątku umysły, to nie mam zamiaru Cię zniechęcać ani uświadamiać komuś, że traci swój czas. Wręcz przeciwnie, należy stać na straży wartości, zgłaszać wszystko. Dużo, często, lajkować, komentować. Sprawiedliwość musi być na tym świecie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio inną fajną książkę czytałem o twórcach wiki. Już nie tą o komandosach  Twórcy tych największych serwisów internetowych prowadzili polemikę, czy należy płacić tym najbardziej zaangażowanym userom czy nie. Jak ktoś darmowo wprowadza ładne zdjęcie, wpis itd. Przeważyły głosy, że nie będzie takiej praktyki, bo internet w założeniu opiera się na ludzkiej skłonności do ofiarowania darów. Czasem, uwagą, zaangażowaniem itd. Tak więc mu to się naparzamy, a ludzie 20 lat temu projektowali takie skrypty, które pozwolą to zmonetyzować.  Uprzedzając lotne w tym wątku umysły, to nie mam zamiaru Cię zniechęcać ani uświadamiać komuś, że traci swój czas. Wręcz przeciwnie, należy stać na straży wartości, zgłaszać wszystko. Dużo, często, lajkować, komentować. Sprawiedliwość musi być na tym świecie  
Jeśli myślisz jak G. R, że obecna pisanina jest darmową reklamą to jesteś w błędzie i chyba źle tą książkę zrozumiałeś.
Było tak do czasu usuwania niewygodnych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przyszłych posiadaczy kolumn S16hz i nie tylko, absolutnie nie kierować się jedynie marką Cayin.  Cayin A70 to był mój pierwszy lampowiec i polecano mi go jako sprawdzony słuszny wybór dla kolumn Minas Anor. Dzisiaj po dwóch latach okazało się, że pod skrzydłami małej Łódzkiej manufaktury, Minas Anor rozwinęły skrzydła do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wstrzymać sprzedaży. Dlatego szukać, szukać i jeszcze raz szukać i sprawdzać różne konfiguracje. I nie trzeba wydawać majątku by usłyszeć to czego szuka się całe życie, czyli muzyki...

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegnę od tematu...
Dla przyszłych posiadaczy kolumn S16hz i nie tylko, absolutnie nie kierować się jedynie marką Cayin.  Cayin A70 to był mój pierwszy lampowiec i polecano mi go jako sprawdzony słuszny wybór dla kolumn Minas Anor. Dzisiaj po dwóch latach okazało się, że pod skrzydłami małej Łódzkiej manufaktury, Minas Anor rozwinęły skrzydła do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wstrzymać sprzedaży. Dlatego szukać, szukać i jeszcze raz szukać i sprawdzać różne konfiguracje. I nie trzeba wydawać majątku by usłyszeć to czego szuka się całe życie, czyli muzyki...
Mając Minasy grałem ze wzmacniaczem Mingda na lampach 845 za połowę ceny Cayin A70. Pod każdym względem moja Mingda grała lepiej w tym zestawieniu od wspomnianego A70, który gościł u mnie wtedy przez kilka dni. Opisywałem to zresztą ale ten post pewnie został usunięty, gdyż został napisany w tym Klubie jak wiele, wiele innych wartościowych wpisów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

po co to usuwac ? tu przeciez sama wazelina idzie https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

Witam Panowie. W miniony weekend miałem wreszcie okazje spotkać się z Panem Grzesiem aby posłuchać u niego Minas Anor IIIS 2.5 R (proszę mnie poprawić jeśli to była inna wersja Minasów). Długo czekałem na to spotkanie aż trafiła się okazja bo chciałem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i posłuchać też Caina CS 55A. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą swoją Mingdę MC 845 A modyfikowaną poprzez wymianę kondensatorów oraz precyzyjnym ustawieniu napięć czy wreszcie dokładnie dobranych lamp pod moje preferencje.

Jechałem do Pana Grzesia w przekonaniu, że Cain wyprze na stałe Mingdę z mojego domu.

 

Cóż mogę napisać. Trzeba wpierw napisać, że pokój odsłuchowy był troszkę za mały bo tylko około 14-15 m.

Podłączyliśmy Caina +Minasy. Cain oczywiście prosto z kartonu więc nie wygrzany. Lampy fabryczne. Po około 30 min grania stwierdziłem, że Cain w tym zestawieniu całkiem przyjemnie się spisuje. Jednak po zamianie Caina na Mingdę i podpięciu jej do tych samych kolumn stwierdziłem bardzo szybko iż moja Mingda w niczym nie jest gorsza od poprzednika a nawet (jak dla mnie) nawet lepsza. Szybko więc stwierdziłem, że wymiana mojego sprawdzonego wzmacniacza nie ma narazie sensu.

Teraz parę słów o kolumnach.

Byłem bardzo mile zaskoczony sposobem przekazywania pozytywnych emocji Minasów. Średnica bardzo czarująca, wysokie z podstawowym Morelem dość dobre (piszę dość bo zakochałem się w brzemieniu M. Elite choć w innym zestawieniu).

Bas niestety ze względu na pomieszczenie wypadł najgorzej. Za bardzo dudnił i czasem trudno było go ujarzmić.

Dlatego umówiłem się z Panem Grzegorzem na ponowny odsłuch - tym razem u mnie w domu.

Już po wstępnym odsłuchu powiedzieć mogę, że rokuję im sukces w moim lokum. Czas pokaże.

 

A i jeszcze jedna ważna kwestia. Po około 1,5 h słuchania gospodarz domu wpiął w system kable głośnikowe marki Vovox Vacalis. Po tym zabiegu do tej pory nie mogę się ocknąć :).

To co te kabelki zrobiły z dźwiękiem można porównać do dotyku czarodziejskiej różczki (cholera jak się to pisze :)).

Scena wyraźnie wysunęła się do przodu. Dźwięki średnich częstotliwości miałem nagle przy samym uchu. Fajny efekt. Chciałbym taki komplet kabelków jako alternatywnych abym miał możliwość wpływu na pozycję sceny oraz głównie innego sposobu przekazu muzyki.

 

Doświadczenie super.

Pozdrawiam Pana Grzegorza, który "na żywo" okazuje się być jeszcze bardziej sympatycznym człowiekiem niż przez telefon. :)

 

P.S.

Co do źrodła jakie zastało użyte do testów wiem tylko, że to był CD Arcam. Jeśli Pan Grzesiu będzie miał czas i ochotę to skrobnie coś dokładniej.

 

Po odsłuchach w domu napiszę coś więcej.

 

Za wszystkie literówki i błędy przepraszam bo pisałem "na kolanie".

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cir napisał:

https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

po co to usuwac ? tu przeciez sama wazelina idzie https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

Witam Panowie. W miniony weekend miałem wreszcie okazje spotkać się z Panem Grzesiem aby posłuchać u niego Minas Anor IIIS 2.5 R (proszę mnie poprawić jeśli to była inna wersja Minasów). Długo czekałem na to spotkanie aż trafiła się okazja bo chciałem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i posłuchać też Caina CS 55A. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą swoją Mingdę MC 845 A modyfikowaną poprzez wymianę kondensatorów oraz precyzyjnym ustawieniu napięć czy wreszcie dokładnie dobranych lamp pod moje preferencje.

Jechałem do Pana Grzesia w przekonaniu, że Cain wyprze na stałe Mingdę z mojego domu.

 

Cóż mogę napisać. Trzeba wpierw napisać, że pokój odsłuchowy był troszkę za mały bo tylko około 14-15 m.

Podłączyliśmy Caina +Minasy. Cain oczywiście prosto z kartonu więc nie wygrzany. Lampy fabryczne. Po około 30 min grania stwierdziłem, że Cain w tym zestawieniu całkiem przyjemnie się spisuje. Jednak po zamianie Caina na Mingdę i podpięciu jej do tych samych kolumn stwierdziłem bardzo szybko iż moja Mingda w niczym nie jest gorsza od poprzednika a nawet (jak dla mnie) nawet lepsza. Szybko więc stwierdziłem, że wymiana mojego sprawdzonego wzmacniacza nie ma narazie sensu.

Teraz parę słów o kolumnach.

Byłem bardzo mile zaskoczony sposobem przekazywania pozytywnych emocji Minasów. Średnica bardzo czarująca, wysokie z podstawowym Morelem dość dobre (piszę dość bo zakochałem się w brzemieniu M. Elite choć w innym zestawieniu).

Bas niestety ze względu na pomieszczenie wypadł najgorzej. Za bardzo dudnił i czasem trudno było go ujarzmić.

Dlatego umówiłem się z Panem Grzegorzem na ponowny odsłuch - tym razem u mnie w domu.

Już po wstępnym odsłuchu powiedzieć mogę, że rokuję im sukces w moim lokum. Czas pokaże.

 

A i jeszcze jedna ważna kwestia. Po około 1,5 h słuchania gospodarz domu wpiął w system kable głośnikowe marki Vovox Vacalis. Po tym zabiegu do tej pory nie mogę się ocknąć :).

To co te kabelki zrobiły z dźwiękiem można porównać do dotyku czarodziejskiej różczki (cholera jak się to pisze :)).

Scena wyraźnie wysunęła się do przodu. Dźwięki średnich częstotliwości miałem nagle przy samym uchu. Fajny efekt. Chciałbym taki komplet kabelków jako alternatywnych abym miał możliwość wpływu na pozycję sceny oraz głównie innego sposobu przekazu muzyki.

 

Doświadczenie super.

Pozdrawiam Pana Grzegorza, który "na żywo" okazuje się być jeszcze bardziej sympatycznym człowiekiem niż przez telefon. ?

 

P.S.

Co do źrodła jakie zastało użyte do testów wiem tylko, że to był CD Arcam. Jeśli Pan Grzesiu będzie miał czas i ochotę to skrobnie coś dokładniej.

 

Po odsłuchach w domu napiszę coś więcej.

 

Za wszystkie literówki i błędy przepraszam bo pisałem "na kolanie".

Tak. To były fajne czasy. Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.. Zupełnie nie wiem co chciałeś udowodnić ale dzięki, że to zrobiłeś. Wielu z nas miało wspaniałe relacje z G. R do czasu... Cayina 55 oraz A70 miałem później jeszcze w domu. Mingda bardzo wyraźnie górowała o czym pisałem również ale tego postu chyba już nie ma. 

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piorasz napisał:

Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.

zero trudu, poważnie

google i wpisane 3 słowa klucze , polecam do odszukiwania czegokolwiek na forum bo inaczej się nie da

 

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
14 godzin temu, cir napisał:

zero trudu, poważnie

google i wpisane 3 słowa klucze , polecam do odszukiwania czegokolwiek na forum bo inaczej się nie da

 

A jeszcze wczoraj lamenty Roxiego, że pozytywne opinie znikają, a dziś pozytywna opinia sprzed lat się znalazła jak na zawołanie ?

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, plastik1989 napisał:

A jeszcze wczoraj lamenty Roxiego, że pozytywne opinie znikają, a dziś pozytywna opinia sprzed lat się znalazła jak na zawołanie ?

Lamenty ?

Jedna rzecz najbardziej mnie w audio nieustannie zastanawia, skąd tak częste deprecjonowanie konkurencyjnych ofert w tym świecie. Wychodzi ja to, że jednak panuje tu fundamentalny darwinizm i podejście o sumie zerowej. 
Być może w większym stopniu należałoby się zająć kreowaniem potrzeb. 

p.s.

czekam na przeprosiny za te pomówienia o administracji fanpage. Chyba, że całkowity brak na nim postów i tak nie jest dla Ciebie wystarczającym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roxi napisał:

Jedna rzecz najbardziej mnie w audio nieustannie zastanawia, skąd tak częste deprecjonowanie konkurencyjnych ofert w tym świecie.

to pojedynki dystrybutorów patrz dalej a nie tylko na  to co widać

przeciez trzymanie reguł w handlu jest mozliwe kwestia jedynie dogadania sie a nie podlewania benzyna i sponsorowania konfliktów przez obie strony

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cir napisał:

przeciez trzymanie reguł w handlu jest mozliwe kwestia jedynie dogadania sie a nie podlewania benzyna i sponsorowania konfliktów przez obie strony

NIe sprzyja spokojowi skłonność ludzka do dzielenia na grupy. Wystarczy chwila i już są silne podziały. PO-PIS, Android-Iphon, Stary-Młody, AS-MA itd. Wystarczy chwila i ludzie już czują się lepsi od innych i krew się leje ? A jak od razu jest racjonalne uzasadnienie, panie... mamy to jak sex wdrukowane. Dlatego Kaczor gra na społeczeństwie jak na fortepianie. Nikogo niczego nie musi uczyć. Wystarczy tylko pokazać wroga i dolać trochę oliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi, nie lej wody.

I tak niczego tym pisaniem nie przykryjesz. 

 

2 godziny temu, cir napisał:

to pojedynki dystrybutorów patrz dalej a nie tylko na  to co widać

Był taki wątek autorstwa fabera, gdzie jechał po Magico i innej konkurencji jak po burej suce. Są tacy co pamiętają także jak jeździł po Ayonie, Harbeth i kilku innych, z którymi mu nie po drodze. Za to Amplifon, DCS, S16Hz - delicious, okumnandi, délicieux...

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





 
Był taki wątek autorstwa fabera, gdzie jechał po Magico i innej konkurencji jak po burej suce. Są tacy co pamiętają także jak jeździł po Ayonie, Harbeth i kilku innych, z którymi mu nie po drodze. Za to Amplifon, DCS, S16Hz - delicious, okumnandi, délicieux...


Przez tego samego fabera co jakiś czas można zobaczyć wystawiane na giełdzie nowiutkie DCS-y i nie tylko. Założę się, że w Kutnie można dostać od ręki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piorasz napisał:


 

 


Przez tego samego fabera co jakiś czas można zobaczyć wystawiane na giełdzie nowiutkie DCS-y i nie tylko.

 

Coś Ci się z tymi nowiutkimi pokićkało, używki i owszem

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 05:49, piorasz napisał:

Tak. To były fajne czasy. Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.. Zupełnie nie wiem co chciałeś udowodnić ale dzięki, że to zrobiłeś. Wielu z nas miało wspaniałe relacje z G. R do czasu... Cayina 55 oraz A70 miałem później jeszcze w domu. Mingda bardzo wyraźnie górowała o czym pisałem również ale tego postu chyba już nie ma. 

Jesteś wzorowym przykładem klienta któremu się za bardzo wchodziło do doopy i by tak ciągle chciał i chciał i łapie nie palec ale całą rękę

 

Ogarnij się z tymi pretensjami, są pewne granice

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jesteś wzorowym przykładem klienta któremu się za bardzo wchodziło do doopy i by tak ciągle chciał i chciał i łapie nie palec ale całą rękę
 
Ogarnij się z tymi pretensjami, są pewne granice


Widzę, że obrabianie mi doopy zawędrowało aż do Ciebie. Pan Croissant gdy miałem z nim dobre relacje obrabiał doopy ludziom z pół Polski. Jeśli dzięki temu ma Ci to poprawić samopoczucie i Cię dowartościować to ja Cię nie będę od tego odwlekać. Ja jeśli mam coś do kogoś walę wprost a nie rozsiewam smutki i żale za czyimiś plecami.

O jakich pretensjach mówisz - nie mam zielonego pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

Widzę, że obrabianie mi doopy zawędrowało aż do Ciebie

No cóż czytając twoje wpisy i paru innych osób to widzę po prostu konflikt interesów i sporą kasę do wyrwania 

 

8 minut temu, piorasz napisał:

Ja jeśli mam coś do kogoś walę wprost

ty nie walisz wprost, ty wprost publicznie obrabiasz doopę po różnych watkach. Wprost to dwoje osób załatwia między sobą

 

I tym się różnią faceci od nie facetów

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.