Jump to content

Recommended Posts

• Moderatorzy
4 minuty temu, Roxi napisał:

Jest mi strasznie miło Plastik, że nadajesz tak wielkie znaczenie i daleko idące intencje moim skromnym wpisom. Już widzę, te wszystkie teorie spiskowe, plany działania i ukryte cele. Chyba mogę napisać, że nie podoba mi się, że usuwałeś moje posty czy nie? Czy to atak już na moderację jest? Raz jeszcze Ci powiem. Nie interesują mnie sprawy tego klubu. Ani Cayin itd. Napisałem tu kilka postów i to wszystko. Nie mam zamiaru tu wybielać G.R., odwracać kota ogonem. Piorasz mnie rozbawił certyfikatem poczytalności, tak bym tu słowa nawet nie napisał. Niech wypowiadają się klient, Ty moderujesz, są nawet dwa kluby. Róbcie, co trzeba.

To że znikały Twoje posty nie jest jeszcze równoznaczne ze znikaniem dobrych opinii - a tak przedstawiłeś tą sprawę. Więc doprecyzuj, że znikało kilka (chyba mniej niż 10) Twoich postów i treść tych postów nie zawierała żadnych opinii o jakości kolumn, tylko inne sprawy. Więc to co pisałeś o znikaniu "dobrych opinii" było nadinterpretacją, którą świadomie użyłeś by zamydlić sprawę i pokazać jaki to nie jest ten klub i biedny Grześ pokrzywdzony... 

Skoro już się pytasz czy zostaniesz zbanowany tu, to nie póki nie będziesz intencjonalnie kłamał - jak właśnie miało to miejsce. Jeśli masz coś dodana w kwestii znikających postów to tylko z konkretami proszę: linki, zdjęcia. Jak nie masz, to nie podnoś tego tematu więcej. 

Na innych użytkowników można by popatrzeć przez taryfę ulgową, ale G. sam mówił mi kiedyś, że zajmujesz się w jego "firmie" marketingiem internetowym - dziś już wiem, że nie wszystko co powiedział jest prawdą, ale wolę dmuchać na zimne i przynajmniej przyjąć możliwość, że Twój post jest działaniem wynikającym z waszych ustaleń dotyczących "marketingu internetowego" którym miałeś się zająć. Widzę, że założyłeś i administrujesz stronę S16 na Facebook więc coś już pracy odwaliłeś, daruj sobie w tej materii wykorzystywanie tego miejsca. 

• Like 1

simple-events.pl

Piorasz mnie rozbawił certyfikatem poczytalności, tak bym tu słowa nawet nie napisał.

To bardzo smutne Roxi. I Nie dlatego, że to było obraźliwe tylko dlatego, że padło to z ust nieuczciwego cwaniaczka. Jeśli takie słowa Cię bawią to ja nie mam pytań...
6 minut temu, plastik1989 napisał:

Widzę, że założyłeś i administrujesz stronę S16 na Facebook więc coś już pracy odwaliłeś, daruj sobie w tej materii wykorzystywanie tego miejsca. 

Co do mojej działalności na rzecz Studia 16 Hertz to Ty prowadzisz kłamliwe oszczerstwa pod moim adresem, że prowadzę dla niego działalność. Tak się składa, że jak mnie z natury rzeczy dziele się swoją wiedzą ze wszystkimi ludźmi jeśli ktoś mnie o to poprosi. Jeszcze raz ci napisze, że Rogala nie jest ani nie był moim klientem i przestań to publicznie wypisywać. Jest w tym tyle prawdy jak w tym, że ukradłeś lampy.

• Moderatorzy
12 minut temu, Roxi napisał:

Co do mojej działalności na rzecz Studia 16 Hertz to Ty prowadzisz kłamliwe oszczerstwa pod moim adresem, że prowadzę dla niego działalność. Tak się składa, że jak mnie z natury rzeczy dziele się swoją wiedzą ze wszystkimi ludźmi jeśli ktoś mnie o to poprosi. Jeszcze raz ci napisze, że Rogala nie jest ani nie był moim klientem i przestań to publicznie wypisywać. Jest w tym tyle prawdy jak w tym, że ukradłeś lampy.

Mówił mi to sam R, więc do niego miej pretensje. Prowadzisz/prowadziłeś mu Facebooka, więc nie jest tak, że jesteś całkowicie neutralny - przynajmniej w moich oczach. Nie obchodzi mnie czy i jak pracujesz dla G, ale skoro On sam tak twierdzi i faktycznie wyraźnie widać, że jakieś akcje w internecie mu prowadzisz - czy robisz to sam dla siebie czy dla niego, czy za darmo czy za kasę - nie ma znaczenia. Liczy się fakt, że to robisz, zwłaszcza jak wchodzisz i kłamliwie piszesz o znikających opiniach, a później głupio się tłumaczysz, że kilka Twoich postów zniknęło i o to Ci chodziło i (zapewne) źle zostałeś zrozumiany - daruj sobie taki kit...

Natomiast ja każ∂y Twój post analizuje przez pryzmat tego, że potencjalnie może to być element tych działań marketingowych w internecie. Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 

Co do kradzionych lamp, to cieszę się, że w końcu przyznajesz, że historia była zmyślona przez G. Tym bardziej to cieszy, że sam byłeś jednym z tych którzy tą historyjkę rozdmuchiwali.

Edited by plastik1989
  • Like 1

simple-events.pl

3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 

Plastik, czy Ty masz pojęcie o czym Ty piszesz? Bo ja mam wrażenie, że generujesz te posty tylko aby robić jaką gównoburze dla odwiedzin forum. 

Tak zadałem sobie teraz z ciekawości trud i zobaczyłem Fanpage Studio16 Hertz na Facebook. I co tam widzę? Pomijając jakiś link, to może masz na myśli ten wpis który tam jest z lipca 2019 roku? prowadzący do recenzji?

A może grupę Dyskusyjną z 342 osobami w której zrobiłem z dwa czy trzy wpisy? 

Studio 16 Hertz z tego co widzę praktycznie nie prowadzi wcale aktywności w social media. Gdybyś przynajmniej zadał sobie trudu, że od ponad roku nie ma tam wpisów. Czyli od czasu jak się nie zajmuje? Jak widzisz mam wybitne osiągnięcia.

Gdybym chciał napisać faktycznie, co myślę na temat twojej moderacji, to od razu usunąłbyś tego posta. Tak więc sobie daruje.

Mówił mi to sam R, więc do niego miej pretensje. Prowadzisz/prowadziłeś mu Facebooka, więc nie jest tak, że jesteś całkowicie neutralny - przynajmniej w moich oczach. Nie obchodzi mnie czy i jak pracujesz dla G, ale skoro On sam tak twierdzi i faktycznie wyraźnie widać, że jakieś akcje w internecie mu prowadzisz - czy robisz to sam dla siebie czy dla niego, czy za darmo czy za kasę - nie ma znaczenia. Liczy się fakt, że to robisz, zwłaszcza jak wchodzisz i kłamliwie piszesz o znikających opiniach, a później głupio się tłumaczysz, że kilka Twoich postów zniknęło i o to Ci chodziło i (zapewne) źle zostałeś zrozumiany - daruj sobie taki kit...
Natomiast ja każ∂y Twój post analizuje przez pryzmat tego, że potencjalnie może to być element tych działań marketingowych w internecie. Musisz się z tym pogodzić, jednak prowadzenie komuś fanpage nie jest tak całkiem neutralne w oczach ludzi jak Ci się wydaje. 

Co do kradzionych lamp, to cieszę się, że w końcu przyznajesz, że historia była zmyślona przez G. Tym bardziej to cieszy, że sam byłeś jednym z tych którzy tą historyjkę rozdmuchiwali.

Czy ty jesteś fanem S16hz?

Sprzedam VITUS RI100

Godzinę temu, piorasz napisał:

To bardzo smutne Roxi.

Życie to pasmo cierpienia Piorasz ? Ja tam zbieram wszystkie certyfikaty i dyplomy. Gdyby mi @plastik1989 chciał wystawić jakiś dokument potwierdzający moje kwalifikacje, to nie miałbym mu tego za złe. Oby tylko był w odpowiedniej oprawie.

Kończąc, to ostatnio czytałem fajną książkę o amerykańskich marines i zapamiętałem coś w tym stylu...  "Bycie zabitym przez wroga było czymś tragicznym, ale dostać kulkę przez "naszych" oznacza najgorszy możliwy los" ? 

Życie to pasmo cierpienia Piorasz  Ja tam zbieram wszystkie certyfikaty i dyplomy. Gdyby mi [mention=31012]plastik1989[/mention] chciał wystawić jakiś dokument potwierdzający moje kwalifikacje, to nie miałbym mu tego za złe. Oby tylko był w odpowiedniej oprawie.
Kończąc, to ostatnio czytałem fajną książkę o amerykańskich marines i zapamiętałem coś w tym stylu...  "Bycie zabitym przez wroga było czymś tragicznym, ale dostać kulkę przez "naszych" oznacza najgorszy możliwy los"  

Twój cytat z książki trafny, gdyż każda ze stron tutejszego wątku odczyta go wg siebie. :)
Jeśli chodzi o certyfikaty i dyplomy - ja oprawiam tylko te prawdziwe. Fałszywki mnie nie interesują.
43 minuty temu, piorasz napisał:

Fałszywki mnie nie interesują.

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia ? 

• Like 1
9 godzin temu, Roxi napisał:

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia ? 

Myślisz że ci zmanipulowani lub oszukani to tylko zastali tak zrobieni na żarty, tak dla jaj i nic się nie stało, bo nikt nikomu nie przystawił lufy do głowy.Dziwny jest ten Twój świat.

Absurdalność sytuacji jest oczywista. Pomyśleć tylko, że na forum są nadal ludzie, którzy traktują to, co się tutaj dziej ze śmiertelną powagą, a chwilami mam wrażenie jako zagrożenie życia  
Absurdem jest, że przez taką błachą sprawę jak nie wystawienie certyfikatu można sobie narobić wrogów. Nie rozumiem takiego podejscia do tematu.. To tak jakby przystawić sobie nabity pistolet do głowy dla zabawy. Dla mnie osobiście cała ta firma to niezła partyzantka.
18 minut temu, piorasz napisał:

Aż do znudzenia będę tępił krętaczy i nieuczciwych cwaniaków czy Ci się to podoba czy nie.

Ostatnio inną fajną książkę czytałem o twórcach wiki. Już nie tą o komandosach ? Twórcy tych największych serwisów internetowych prowadzili polemikę, czy należy płacić tym najbardziej zaangażowanym userom czy nie. Jak ktoś darmowo wprowadza ładne zdjęcie, wpis itd. Przeważyły głosy, że nie będzie takiej praktyki, bo internet w założeniu opiera się na ludzkiej skłonności do ofiarowania darów. Czasem, uwagą, zaangażowaniem itd. Tak więc mu to się naparzamy, a ludzie 20 lat temu projektowali takie skrypty, które pozwolą to zmonetyzować.  Uprzedzając lotne w tym wątku umysły, to nie mam zamiaru Cię zniechęcać ani uświadamiać komuś, że traci swój czas. Wręcz przeciwnie, należy stać na straży wartości, zgłaszać wszystko. Dużo, często, lajkować, komentować. Sprawiedliwość musi być na tym świecie ? 

• Haha 1
Ostatnio inną fajną książkę czytałem o twórcach wiki. Już nie tą o komandosach  Twórcy tych największych serwisów internetowych prowadzili polemikę, czy należy płacić tym najbardziej zaangażowanym userom czy nie. Jak ktoś darmowo wprowadza ładne zdjęcie, wpis itd. Przeważyły głosy, że nie będzie takiej praktyki, bo internet w założeniu opiera się na ludzkiej skłonności do ofiarowania darów. Czasem, uwagą, zaangażowaniem itd. Tak więc mu to się naparzamy, a ludzie 20 lat temu projektowali takie skrypty, które pozwolą to zmonetyzować.  Uprzedzając lotne w tym wątku umysły, to nie mam zamiaru Cię zniechęcać ani uświadamiać komuś, że traci swój czas. Wręcz przeciwnie, należy stać na straży wartości, zgłaszać wszystko. Dużo, często, lajkować, komentować. Sprawiedliwość musi być na tym świecie  
Jeśli myślisz jak G. R, że obecna pisanina jest darmową reklamą to jesteś w błędzie i chyba źle tą książkę zrozumiałeś.
Było tak do czasu usuwania niewygodnych postów.

• Like 1
  • Confused 1

Dla przyszłych posiadaczy kolumn S16hz i nie tylko, absolutnie nie kierować się jedynie marką Cayin.  Cayin A70 to był mój pierwszy lampowiec i polecano mi go jako sprawdzony słuszny wybór dla kolumn Minas Anor. Dzisiaj po dwóch latach okazało się, że pod skrzydłami małej Łódzkiej manufaktury, Minas Anor rozwinęły skrzydła do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wstrzymać sprzedaży. Dlatego szukać, szukać i jeszcze raz szukać i sprawdzać różne konfiguracje. I nie trzeba wydawać majątku by usłyszeć to czego szuka się całe życie, czyli muzyki...

Edited by Robert84
Trochę odbiegnę od tematu...
Dla przyszłych posiadaczy kolumn S16hz i nie tylko, absolutnie nie kierować się jedynie marką Cayin.  Cayin A70 to był mój pierwszy lampowiec i polecano mi go jako sprawdzony słuszny wybór dla kolumn Minas Anor. Dzisiaj po dwóch latach okazało się, że pod skrzydłami małej Łódzkiej manufaktury, Minas Anor rozwinęły skrzydła do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wstrzymać sprzedaży. Dlatego szukać, szukać i jeszcze raz szukać i sprawdzać różne konfiguracje. I nie trzeba wydawać majątku by usłyszeć to czego szuka się całe życie, czyli muzyki...
Mając Minasy grałem ze wzmacniaczem Mingda na lampach 845 za połowę ceny Cayin A70. Pod każdym względem moja Mingda grała lepiej w tym zestawieniu od wspomnianego A70, który gościł u mnie wtedy przez kilka dni. Opisywałem to zresztą ale ten post pewnie został usunięty, gdyż został napisany w tym Klubie jak wiele, wiele innych wartościowych wpisów.

https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

po co to usuwac ? tu przeciez sama wazelina idzie https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

Witam Panowie. W miniony weekend miałem wreszcie okazje spotkać się z Panem Grzesiem aby posłuchać u niego Minas Anor IIIS 2.5 R (proszę mnie poprawić jeśli to była inna wersja Minasów). Długo czekałem na to spotkanie aż trafiła się okazja bo chciałem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i posłuchać też Caina CS 55A. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą swoją Mingdę MC 845 A modyfikowaną poprzez wymianę kondensatorów oraz precyzyjnym ustawieniu napięć czy wreszcie dokładnie dobranych lamp pod moje preferencje.

Jechałem do Pana Grzesia w przekonaniu, że Cain wyprze na stałe Mingdę z mojego domu.

Cóż mogę napisać. Trzeba wpierw napisać, że pokój odsłuchowy był troszkę za mały bo tylko około 14-15 m.

Podłączyliśmy Caina +Minasy. Cain oczywiście prosto z kartonu więc nie wygrzany. Lampy fabryczne. Po około 30 min grania stwierdziłem, że Cain w tym zestawieniu całkiem przyjemnie się spisuje. Jednak po zamianie Caina na Mingdę i podpięciu jej do tych samych kolumn stwierdziłem bardzo szybko iż moja Mingda w niczym nie jest gorsza od poprzednika a nawet (jak dla mnie) nawet lepsza. Szybko więc stwierdziłem, że wymiana mojego sprawdzonego wzmacniacza nie ma narazie sensu.

Teraz parę słów o kolumnach.

Byłem bardzo mile zaskoczony sposobem przekazywania pozytywnych emocji Minasów. Średnica bardzo czarująca, wysokie z podstawowym Morelem dość dobre (piszę dość bo zakochałem się w brzemieniu M. Elite choć w innym zestawieniu).

Bas niestety ze względu na pomieszczenie wypadł najgorzej. Za bardzo dudnił i czasem trudno było go ujarzmić.

Dlatego umówiłem się z Panem Grzegorzem na ponowny odsłuch - tym razem u mnie w domu.

Już po wstępnym odsłuchu powiedzieć mogę, że rokuję im sukces w moim lokum. Czas pokaże.

A i jeszcze jedna ważna kwestia. Po około 1,5 h słuchania gospodarz domu wpiął w system kable głośnikowe marki Vovox Vacalis. Po tym zabiegu do tej pory nie mogę się ocknąć :).

To co te kabelki zrobiły z dźwiękiem można porównać do dotyku czarodziejskiej różczki (cholera jak się to pisze :)).

Scena wyraźnie wysunęła się do przodu. Dźwięki średnich częstotliwości miałem nagle przy samym uchu. Fajny efekt. Chciałbym taki komplet kabelków jako alternatywnych abym miał możliwość wpływu na pozycję sceny oraz głównie innego sposobu przekazu muzyki.

Doświadczenie super.

Pozdrawiam Pana Grzegorza, który "na żywo" okazuje się być jeszcze bardziej sympatycznym człowiekiem niż przez telefon. :)

P.S.

Co do źrodła jakie zastało użyte do testów wiem tylko, że to był CD Arcam. Jeśli Pan Grzesiu będzie miał czas i ochotę to skrobnie coś dokładniej.

Po odsłuchach w domu napiszę coś więcej.

Za wszystkie literówki i błędy przepraszam bo pisałem "na kolanie".

• Thanks 1

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

5 godzin temu, cir napisał:

https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

po co to usuwac ? tu przeciez sama wazelina idzie https://www.audiostereo.pl/topic/48759-klub-studio-16-hertz/page/432/?tab=comments#comment-3844841

Witam Panowie. W miniony weekend miałem wreszcie okazje spotkać się z Panem Grzesiem aby posłuchać u niego Minas Anor IIIS 2.5 R (proszę mnie poprawić jeśli to była inna wersja Minasów). Długo czekałem na to spotkanie aż trafiła się okazja bo chciałem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i posłuchać też Caina CS 55A. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą swoją Mingdę MC 845 A modyfikowaną poprzez wymianę kondensatorów oraz precyzyjnym ustawieniu napięć czy wreszcie dokładnie dobranych lamp pod moje preferencje.

Jechałem do Pana Grzesia w przekonaniu, że Cain wyprze na stałe Mingdę z mojego domu.

Cóż mogę napisać. Trzeba wpierw napisać, że pokój odsłuchowy był troszkę za mały bo tylko około 14-15 m.

Podłączyliśmy Caina +Minasy. Cain oczywiście prosto z kartonu więc nie wygrzany. Lampy fabryczne. Po około 30 min grania stwierdziłem, że Cain w tym zestawieniu całkiem przyjemnie się spisuje. Jednak po zamianie Caina na Mingdę i podpięciu jej do tych samych kolumn stwierdziłem bardzo szybko iż moja Mingda w niczym nie jest gorsza od poprzednika a nawet (jak dla mnie) nawet lepsza. Szybko więc stwierdziłem, że wymiana mojego sprawdzonego wzmacniacza nie ma narazie sensu.

Teraz parę słów o kolumnach.

Byłem bardzo mile zaskoczony sposobem przekazywania pozytywnych emocji Minasów. Średnica bardzo czarująca, wysokie z podstawowym Morelem dość dobre (piszę dość bo zakochałem się w brzemieniu M. Elite choć w innym zestawieniu).

Bas niestety ze względu na pomieszczenie wypadł najgorzej. Za bardzo dudnił i czasem trudno było go ujarzmić.

Dlatego umówiłem się z Panem Grzegorzem na ponowny odsłuch - tym razem u mnie w domu.

Już po wstępnym odsłuchu powiedzieć mogę, że rokuję im sukces w moim lokum. Czas pokaże.

A i jeszcze jedna ważna kwestia. Po około 1,5 h słuchania gospodarz domu wpiął w system kable głośnikowe marki Vovox Vacalis. Po tym zabiegu do tej pory nie mogę się ocknąć :).

To co te kabelki zrobiły z dźwiękiem można porównać do dotyku czarodziejskiej różczki (cholera jak się to pisze :)).

Scena wyraźnie wysunęła się do przodu. Dźwięki średnich częstotliwości miałem nagle przy samym uchu. Fajny efekt. Chciałbym taki komplet kabelków jako alternatywnych abym miał możliwość wpływu na pozycję sceny oraz głównie innego sposobu przekazu muzyki.

Doświadczenie super.

Pozdrawiam Pana Grzegorza, który "na żywo" okazuje się być jeszcze bardziej sympatycznym człowiekiem niż przez telefon. ?

P.S.

Co do źrodła jakie zastało użyte do testów wiem tylko, że to był CD Arcam. Jeśli Pan Grzesiu będzie miał czas i ochotę to skrobnie coś dokładniej.

Po odsłuchach w domu napiszę coś więcej.

Za wszystkie literówki i błędy przepraszam bo pisałem "na kolanie".

Tak. To były fajne czasy. Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.. Zupełnie nie wiem co chciałeś udowodnić ale dzięki, że to zrobiłeś. Wielu z nas miało wspaniałe relacje z G. R do czasu... Cayina 55 oraz A70 miałem później jeszcze w domu. Mingda bardzo wyraźnie górowała o czym pisałem również ale tego postu chyba już nie ma. 

Edited by piorasz
  • Haha 1
2 godziny temu, piorasz napisał:

Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.

zero trudu, poważnie

google i wpisane 3 słowa klucze , polecam do odszukiwania czegokolwiek na forum bo inaczej się nie da

Edited by cir
  • Like 1

• Moderatorzy
14 godzin temu, cir napisał:

zero trudu, poważnie

google i wpisane 3 słowa klucze , polecam do odszukiwania czegokolwiek na forum bo inaczej się nie da

A jeszcze wczoraj lamenty Roxiego, że pozytywne opinie znikają, a dziś pozytywna opinia sprzed lat się znalazła jak na zawołanie ?

simple-events.pl

29 minut temu, plastik1989 napisał:

A jeszcze wczoraj lamenty Roxiego, że pozytywne opinie znikają, a dziś pozytywna opinia sprzed lat się znalazła jak na zawołanie ?

Lamenty ?

Jedna rzecz najbardziej mnie w audio nieustannie zastanawia, skąd tak częste deprecjonowanie konkurencyjnych ofert w tym świecie. Wychodzi ja to, że jednak panuje tu fundamentalny darwinizm i podejście o sumie zerowej. 
Być może w większym stopniu należałoby się zająć kreowaniem potrzeb. 

p.s.

czekam na przeprosiny za te pomówienia o administracji fanpage. Chyba, że całkowity brak na nim postów i tak nie jest dla Ciebie wystarczającym argumentem.

• Like 1
9 godzin temu, Roxi napisał:

Jedna rzecz najbardziej mnie w audio nieustannie zastanawia, skąd tak częste deprecjonowanie konkurencyjnych ofert w tym świecie.

to pojedynki dystrybutorów patrz dalej a nie tylko na  to co widać

przeciez trzymanie reguł w handlu jest mozliwe kwestia jedynie dogadania sie a nie podlewania benzyna i sponsorowania konfliktów przez obie strony

39 minut temu, cir napisał:

przeciez trzymanie reguł w handlu jest mozliwe kwestia jedynie dogadania sie a nie podlewania benzyna i sponsorowania konfliktów przez obie strony

NIe sprzyja spokojowi skłonność ludzka do dzielenia na grupy. Wystarczy chwila i już są silne podziały. PO-PIS, Android-Iphon, Stary-Młody, AS-MA itd. Wystarczy chwila i ludzie już czują się lepsi od innych i krew się leje ? A jak od razu jest racjonalne uzasadnienie, panie... mamy to jak sex wdrukowane. Dlatego Kaczor gra na społeczeństwie jak na fortepianie. Nikogo niczego nie musi uczyć. Wystarczy tylko pokazać wroga i dolać trochę oliwy. 

Roxi, nie lej wody.

I tak niczego tym pisaniem nie przykryjesz. 

2 godziny temu, cir napisał:

to pojedynki dystrybutorów patrz dalej a nie tylko na  to co widać

Był taki wątek autorstwa fabera, gdzie jechał po Magico i innej konkurencji jak po burej suce. Są tacy co pamiętają także jak jeździł po Ayonie, Harbeth i kilku innych, z którymi mu nie po drodze. Za to Amplifon, DCS, S16Hz - delicious, okumnandi, délicieux...

Flat Earth Audio

Był taki wątek autorstwa fabera, gdzie jechał po Magico i innej konkurencji jak po burej suce. Są tacy co pamiętają także jak jeździł po Ayonie, Harbeth i kilku innych, z którymi mu nie po drodze. Za to Amplifon, DCS, S16Hz - delicious, okumnandi, délicieux...

Przez tego samego fabera co jakiś czas można zobaczyć wystawiane na giełdzie nowiutkie DCS-y i nie tylko. Założę się, że w Kutnie można dostać od ręki.
W dniu 5.10.2020 o 05:49, piorasz napisał:

Tak. To były fajne czasy. Cir zadałeś sobie chyba wiele trudu aby to odnaleźć.. Zupełnie nie wiem co chciałeś udowodnić ale dzięki, że to zrobiłeś. Wielu z nas miało wspaniałe relacje z G. R do czasu... Cayina 55 oraz A70 miałem później jeszcze w domu. Mingda bardzo wyraźnie górowała o czym pisałem również ale tego postu chyba już nie ma. 

Jesteś wzorowym przykładem klienta któremu się za bardzo wchodziło do doopy i by tak ciągle chciał i chciał i łapie nie palec ale całą rękę

Ogarnij się z tymi pretensjami, są pewne granice

• Like 1

Jesteś wzorowym przykładem klienta któremu się za bardzo wchodziło do doopy i by tak ciągle chciał i chciał i łapie nie palec ale całą rękę

Ogarnij się z tymi pretensjami, są pewne granice

Widzę, że obrabianie mi doopy zawędrowało aż do Ciebie. Pan Croissant gdy miałem z nim dobre relacje obrabiał doopy ludziom z pół Polski. Jeśli dzięki temu ma Ci to poprawić samopoczucie i Cię dowartościować to ja Cię nie będę od tego odwlekać. Ja jeśli mam coś do kogoś walę wprost a nie rozsiewam smutki i żale za czyimiś plecami.

O jakich pretensjach mówisz - nie mam zielonego pojęcia.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.