Skocz do zawartości
Kamil Pietraszewski

Rozbudowa car audio. Szukam opini.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem za darmoszke takie glosniki Hertz Mille MPK 165.3 PRO sa to nowki sztuki. Jednak po powrocie do domu sprawdzilem cene okazalo sie ze one kosztuja okolo 700-800zl.

Chciałbym włozyc je do audi a4 b8. Pod fabryczny wzmacniacz. Ale pomyslalem ze moglbym je sprzedac i kupic cos innego tanszego ( 4 glosniki ) i wlozyc je tez w tylnie drzwi. Drzwi mam wygluszone (maty bitmat butylowe ) Fabryczne audio nie gra zle po wygluszeniu basik sie poprawil ale wydaje mi sie ze przy tonach srednich i wysokich jest problem bo mam wrazenie ze gdzies na siebie nachodza glubia sie.

Co moglibyscie mi polecic ? Zestaw oczywiscie odseparowany. Nie zalezy mi na tym zeby trzesło dachem a jedynie na czystym i przyjemnym dzwieku.

A jeszcze takie pytanko. Jesli bym zdecydowal sie na te glosniki bertz mille. Wysokotonowe ida w słupki, Ale co z fabrycznymi ? Ktore znajduja sie w podszybiu? Lepiej je zostawic? Czy moze odlaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapomnij o głośnikach z tyłu.

też mam podobny temat.

- głośniki przód Infinity

- okablowanie

- wzmacniacz (jeszcze nie wiem jaki)

- sub (jeszcze nie wiem jaki) - sedan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi