Skocz do zawartości
IGNORED

Mały samochód miasto/trasa - czas umierać


Mrok

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, stench napisał:

Co to test autostradowy ?

Trzymasz cały czas prędkość 80 km/h i przyznajesz rację chłopakom z redakcji "Das Auto".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Amator 2b napisał:

Każdy małolitrażowy wypierd na autostradę to nie jest dobry pomysł pomijając już "walory" komfortu.

Małe silniki spalają relatywnie więcej na trasie.

Że co!? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stench napisał:

Co to test autostradowy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zbig napisał:

Fiesta Ecoboost 100 KM ma niezłe osiągi i dobre wyciszenie a w teście autostradowym spala 6 l / 100 km.

Dziś kupiłem synowi z tym motorem w wersji ST-Line.

Samochód jak samochód ale zamówiliśmy max wypas i teraz to jest zupełnie inna Fiesta.

Grzanie tyłka, kiery i (jak to u Forda) przedniej szyby, klima automatyczna, dach panoramiczny,  tempomat, keyless, odpalanie z guzika, lepsze fotele, podlokietnik, ciemne szyby z tyłu, podświetlany uchwyt na kubki, audio B&O 675W 9 głośników + sub (bardzo fajnie, czysto gra, efektowny mocny bas), rozpoznawanie znaków drogowych, wyświetlacz centralny 8 cali, radio+DAB,  CD, Android Auto i Apple CarPlay, także nie trzeba zamawiać nawigacji, system antykolizyjny z wykrywaniem pieszych także w nocy do 160 metrów przed autem, tempomat, kamera cofania, system wykrywania ruchu poprzecznego przy cofaniu, asystent pasa ruchu, asystent martwego pola, takie śmieszne plastikowe ochraniacze na krawędzie drzwi (genialny wynalazek - już od razu się przydały ? ), elektrycznie składane i ogrzewane lusterka (moim zdaniem są za małe, dlatego warto dokupić Blind Spot).

Jazda na takim wypasie to jest czysta przyjemność. Naprawdę warto doposażyć Fiestę, bo wersja golec to po prostu fajny miejski samochodzik, ale z takiego wypasa to się po prostu nie chce wysiadać.

W sumie jestem wkurzony bo w swoim Merolu nie mam nawet 1/10 tych bajerów.

Auto jest trochę twardsze i 1cm obniżone w stosunku do innych wersji. Ale i tak komfort resorowania 100x większy, niż w Grande Punto Sporting - poprzednim samochodzie syna, gdzie konstruktor zawieszenia wpadł chyba tylko na chwilkę z Imoli i nie miał żadnej litości dla kręgosłupów pasażerów. Szersze opony (felgi 17) dają trochę większy szum, ale wyciszenie jest rewelacyjne. Mówię z pełną odpowiedzialnością, że to auto spokojnie się nadaje na autostradę, zresztą po autostradzie dzisiaj nim jechałem.

Zaskakująco dojrzała konstrukcja, materiały na ogół marne ale dobrze spasowane, mimo szklanego dachu nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Ogólne wrażenie zwartości, nowoczesności i solidności. Warto nadmienić (choć pewnie to bez znaczenia) że wózek jest niemiecki - z fabryki w Kolonii a takie np. Polo kupujemy z fabryki na Słowacji lub w hiszpańskiej Pampelunie.

Dłuuuuugo szukaliśmy następcy Sportinga - research w necie, jazdy próbne najróżniejszymi autami segmentu B. Opinia moja i syna jest taka, że jest Fiesta ST-Line  i długo, długo nic. Żadne inne auto miejskie tak się nie prowadzi, nie ma takich bajerów w wyposażeniu dodatkowym i tak fajnie nie wygląda. Praktycznie bez różnicy w stosunku do "prawdziwej" dwustukonnej wersji ST.   Nowe Audi A1 może stanowić konkurencję ale dla nas było za drogie, no i silniki benzynowe VAG nie słyną obecnie z jakości i trwałości w przeciwieństwie do fordowskich Ecoboostów. Osobom bez zacięcia sportowego polecam nieco bardziej komfortową i jeszcze cichszą wersję Titanium choć i ST-Line posiada świetne wyciszenie i akustyczną szybę przednią ale szersze opony generują nieco więcej szumu. Prowadzi się jak po sznurku, powszechna entuzjastyczna opinia na temat zawieszenia i układu kierowniczego Fiesty nie jest wcale przesadzona.

Kto szuka auta z segmentu B niech koniecznie przejedzie się Fiestą. Oczywiście nie mogę być obiektywny ale dla mnie to królowa segmentu. Nie wiem jak w Polsce - tu jest teraz gwarancja 7 lat lub 100 tys km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, il Dottore napisał:

keyless,

A jak tam kradzieże aut w Irlandii? Bo w UK to jakaś masakra jest...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zbig napisał:

A jak tam kradzieże aut w Irlandii? Bo w UK to jakaś masakra jest...

Czasem zapominam Merola nawet na noc zamknąć, w środku kilkadziesiąt CD, nawigacja, nic się nie dzieje. ? Ale kradną, oczywiście. Koleżance ostatnio w pracy zwędzili BMW X5 - patrzyliśmy potem na zapisie z kamer, to od podejścia złodzieja do pojazdu do ruszenia z miejsca minęło równo 25 sekund. ? Fachura! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amator 2b napisał:

Małe silniki spalają relatywnie więcej na trasie.

Bzdura wyssana z palca. Dziś zrobiłem trasę 120 kilometrów Rapidem 1.2 TSI. Średnie spalanie 5,4 litra, cała trasa od 70 do 100 km/h, trochę w korku na wjeździe do miasta. W mieście dobijam do 8, choć setką nie jeżdżę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, il Dottore napisał:

...Fiesta...

Każdy Ford, którym jechałam, miał co najmniej jedną rzecz po prostu spier...ną. Porzednia Fiesta była super, ale w słoneczny dzień deska fatalnie odbijała się w przedniej szybie. Ciekawe, czy w tej coś znajdziecie? Oby nie. 

Ps.

A w Transicie trzeba uważać, żeby nie używać spryskiwacza na postoju. Jak zapomnę to ćtap! i cały syf z przedniej szyby ląduje na lusterku pasażera.

-----

13 minut temu, d-t-x napisał:

Dziś zrobiłem trasę 120 kilometrów Rapidem 1.2 TSI. Średnie spalanie 5,4 litra...

Dokładnie. Małe benzynowe robią na trasie wyniki nieosiągalne dla nowoczesnych diesli. I nie ma znaczenia, czy jest to nowoczesny 1.0 z pięcioma turbo, czy poczciwy 1.6 8V spi. Każdy schodzi poniżej 6l/100km na trasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, d-t-x napisał:

Bzdura wyssana z palca. Dziś zrobiłem trasę 120 kilometrów Rapidem 1.2 TSI. Średnie spalanie 5,4 litra, cała trasa od 70 do 100 km/h, trochę w korku na wjeździe do miasta. W mieście dobijam do 8, choć setką nie jeżdżę.

Na trasie (autostrada) swoim dieslem biturbo, 2.1l pojemności 170KM przy 120km/h na tempomacie mam 5.2l/100km, a przy 140km/h na tempomacie - 5,4l/100km. Także in Diesel we trust!

A jak nałożę kapelusz i wybiorę tryb jazdy "emeryt mode" (90km/h na tempomacie na obwodnicy + spokojna jazda po mieście to mój Miecio pokazuje takie kwiatki: jak na foci. Downsizing naprawdę nie ma sensu.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, il Dottore napisał:

od podejścia złodzieja do pojazdu do ruszenia z miejsca minęło równo 25 sekund.

Zdalnie otworzył czy tradycyjnie wyłamał zamek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, il Dottore napisał:

...swoim dieslem...

A mój diesel (pierwszy i ostatni mój diesel) pali na trasie dokładnie tyle, co Polonez 7,5l/100km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szymon1977 napisał:

Ciekawe, czy w tej coś znajdziecie?

Nie ma ideałów. Jedyne co mnie wk***  na teraz to te mikrospiralki grzewcze w przedniej szybie - są strasznie irytujące gdy jedziesz pod słońce. Mamy w pracy służbowe Kugi więc widok nic a nic mnie nie zdziwił. ? No ale coś za coś. Podobno są firmy, co używają przezroczystej folii grzewczej na przedniej szybie, ale to musi fest kosztować.

3 minuty temu, Zbig napisał:

Zdalnie otworzył czy tradycyjnie wyłamał zamek?

Otworzył za klamkę jakby zamka nie bylo. Wsiadał jak do siebie dosłownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, il Dottore napisał:

Na trasie (autostrada) swoim dieslem biturbo, 2.1l pojemności 170KM przy 120km/h na tempomacie mam 5.2l/100km, a przy 140km/h na tempomacie - 5,4l/100km. Także in Diesel we trust!

A jak nałożę kapelusz i wybiorę tryb jazdy "emeryt mode" (90km/h na tempomacie na obwodnicy + spokojna jazda po mieście to mój Miecio pokazuje takie kwiatki: jak na foci. Downsizing naprawdę nie ma sensu.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ma sens.

W serwisie pogwarancyjnym.

Oczywiście, pisząc o tym, że małe silniczki spalają relatywnie więcej na trasie do swojej pojemności i prędkości od większych braciszków.

Chcąc jechać te 120km malutkim TSI trzeba dobrze kręcić. I o taką relację mi głównie chodziło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, il Dottore napisał:

Downsizing naprawdę nie ma sensu.

Ze statystyk spalania wynika że te downsizingowane benzyny palą średnio 1-1,5 litra mniej od diesli o podobnych osiągach, a są o kilkanaście tysięcy zł tańsze w zakupie plus zazwyczaj dalsze oszczędności w eksploatacji.  Diesle nadal mają sens w przypadku użytkowania głównie na trasach i przy długich przebiegach 150 tys km plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Amator 2b napisał:

Ma sens.

W serwisie pogwarancyjnym.

A tak! Teraz z samochodami jak z elektroniką użytkową - planned obsolence! ?

Dlatego tak szanuję firmy koreańskie i Dacię - można sobie kupić kupić "normalny" silnik - 4 gary 1,4-1,6l pojemnosci, ok 100 koni. Jeszcze niedawno Suzuki dawało taki 1,6 do Vitary - w tym roczniku już nie. Firma oceniała trwalość na ok. miliona kilometrów i ja im wierzę. No ale teraz tylko turbawki w Vici: 1,0 3 cyl i 1,4 czterogarowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, il Dottore napisał:

Otworzył za klamkę jakby zamka nie bylo. Wsiadał jak do siebie dosłownie.

Czyli wyjazd na walizkę był... niestety koncerny robią sobie jaja z klientów stosując systemy rodem z lat 80, dawno już rozpracowane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zbig napisał:

Ze statystyk spalania wynika że te downsizingowane benzyny palą średnio 1-1,5 litra mniej od diesli o podobnych osiągach, a są o kilkanaście tysięcy zł tańsze w zakupie plus zazwyczaj dalsze oszczędności w eksploatacji.  Diesle nadal mają sens w przypadku użytkowania głównie na trasach i przy długich przebiegach 150 tys km plus.

Ja się nie spieram, co lepsze. Ale silnik wysokoprężny od Mercedesa to jest miara Wszechrzeczy. Taksiarze głupi nie są. Tylko nie wolno być ignorantem i kupować 200CDI. Śmiech mnie bierze, jak ludzie wydają 50 tys € na diesla 1,6 od Renault i myslą że mają Mercedesa. Zgroza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hi_aro napisał:

Jak się jeździ rozpadającym 20 letnim Perkinsem 4.108... to tak jest.

Jak się chcesz do mnie przpieprzyć, to do prezentowanych przeze mnie faktów, a nie do swoich własnych urojeń. Doceń, że pomocną dłoń wyciąham, pomimo że swoim zwyczajem trolujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, il Dottore napisał:

Taksiarze głupi nie są.

No nie są.  Zastanawiam się skąd oni ściągają te stare Priusy w takiej ilości.  Merc na taxi w Wwie to już rzadkość...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, il Dottore napisał:

Ja się nie spieram, co lepsze. Ale silnik wysokoprężny od Mercedesa to jest miara Wszechrzeczy. Taksiarze głupi nie są. Tylko nie wolno być ignorantem i kupować 200CDI. Śmiech mnie bierze, jak ludzie wydają 50 tys € na diesla 1,6 od Renault i myslą że mają Mercedesa. Zgroza.

Od kiedy za projektowanie aut zabrali się księgowi sztorcowani przez eko terrorystów to czego się spodziewać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zbig napisał:

No nie są.  Zastanawiam się skąd oni ściągają te stare Priusy w takiej ilości.  Merc na taxi w Wwie to już rzadkość...

No hybryda w mieście to jest rzecz jak najbardziej sensowna. Jeździłem trochę Lexusem 200CT i przyjemnie wspominam. A przecież dzisiaj hybrydy są dużo bardziej zaawansowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, il Dottore napisał:

Nie ma ideałów.

Nie mówię o szukaniu na siłę ideału, a o irytujących wpadkach, z którymi nie da się żyć.

20 minut temu, il Dottore napisał:

mikrospiralki grzewcze w przedniej szybie - są strasznie irytujące gdy jedziesz pod słońce.

Wystarczo nich zapomnieć i nie ustawiać na nich ostrości wzroku. Przyzwyczaisz się i przestaniesz je widzieć. 

17 minut temu, Amator 2b napisał:

Chcąc jechać te 120km malutkim TSI... 

Spali poniżej 6l/100km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Nie mówię o szukaniu na siłę ideału, a o irytujących wpadkach, z którymi nie da się żyć.

A to nie. Nic takiego, co by mnie totalnie odrzucało nie znalazłem. No i już nie znajdę bo to nie moje auto i ja nie będę tym jeździł poza sytuacjami awaryjnymi. A syn szczęśliwy jak świnia w błocie, bo z trzynastoletniego Punto to jest zajebisty przeskok. Dzisiaj 3 razy(!!!) musiał KONIECZNIE I PILNIE pojechać do Lidla.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, il Dottore napisał:

Dzisiaj 3 razy(!!!) musiał KONIECZNIE I PILNIE pojechać do Lidla. 

Ja tak miewam do dziś, zwłaszcza gdy pierwszy śnieg spadnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szymon1977 napisał:

do prezentowanych przeze mnie faktów

Odnoszę się do faktów.... urojenia pozostaw sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hi_aro napisał:

Odnoszę się do faktów.... urojenia pozostaw sobie.

20-to letni Perkins to Twoje urojenie, a nie fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
11 godzin temu, Zbig napisał:

Fiesta Ecoboost 100 KM ma niezłe osiągi i dobre wyciszenie a w teście autostradowym spala 6 l / 100 km.

Mój FF2FL kombi 2.0 tdci 136 km na autostradzie  przelotowa 140-150 pali 5,5.

Jak zejdę w okolice 120 to 5,3.

9 godzin temu, szymon1977 napisał:

Każdy Ford, którym jechałam, miał co najmniej jedną rzecz po prostu spier...ną.

Ja mam 180 cm. W Foce albo mam za blisko nogi albo za daleko kierę. Minimalnie ale zawsze . W Mondeo czy Passacie mogę dostosować pozycję optymalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujący zakup auta z salonu-polecam obejrzeć i stosować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.