Jump to content
IGNORED

Y RXV 450 + jakie kolumny ???

makko

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie do osób które już przerabiały ten temat i są zadowolone, a mianowicie:

Mam Y RXV450 i dvd Kiss dp 450 - jakie bedą najlepsze glosniki + sub do tego zestawu, przy zalozeniu ze mieszkanie ma 18 m2 ??? Ogladam filmy na DVD + muzyka z TV. Rzadziej slucham muzyki z CD i radia.

Lubie duży bass i wysokie tony.

dzieki za rady, a jesli ktos ma cos ciekawego do zaoferowania to porsze o ofertki...

makko

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z mojej strony mogę zaproponować

Hidden Content

RUBICON RT26 F/S/C + RA-10 cena ok 3000, Czy zestaw Gale 3030.

Hidden Content

Hidden Content

Pauli a jak,trudno jest cos sprzedac uzywanego nawet na gwaracji jak ludzie wola kupic nizszej klasy sprzet ale pachnacy nowoscia:) nie wazne ze gorszy ale nowy:) albo pujsc do MM i kupic tam bo w sklepie jest lepiej,co kolwiek miało by to znaczyc:).Wiec jak mówie, trudno jest sprzedac.

Pozdr

Hidden Content

a jesli chodzi o KODA, to jaki zestaw polecacie ??? A moze Paradigm.....sam już nie wiem.Poki co kupilem syfne Pj6000 za jakies grosze +eltax A8, ale to wcale nie gra...wiec musze jak najszybciej to pogonic ;-)))

Hidden Content

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to ma fajny bas i soprany o których to pisałes.No i te AV72 tez godne uwagi.Nie chce reklamowac,ale jesli bys chciał zaoszczedzic,to jest w dziale ogłoszen na AV702 oferta sprzedazy,niejaki Wiesław je sprzedaje,pogadaj z nim,moze sie dogadacie.

Pozdr

Hidden Content

Hidden Content

makko... na Twoim miejscu nie bawilbym sie w kody. Posiadam celestiony f30, f10.......... i powalaja kody na lopatki. Jednak nie wiem czy sprostaja Twoim wymaganiom. Wyposarzone sa w dwa glosniki srednio - niskie o wielkosci 13 cm wiec basem gor nie przenosza ale oczywiscie to mozna naprawic dobrym subem. Jesli chodzi o stereo i o kino mnie zaspakajaja calkowicie a z tego co slyszalem sub jako jeden z nielicznych w swoim przedziale cenowym ( ok 1400 zl) nadaje sie i do kina i do muzyki (nie slyszalem go osobiscie wiec nie wiem ile jest w tym prawdy :). Ale nasze gusta nieco sie roznia, ja nieznosze rozlazlego basiska i robiacych dziury w uszach sybilantow. Odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz od zestawu: jesli chcesz terroryzowac sasiadow basem proponuje Altus 300, jesli chesz czegos wiecej - Celestion bedzie dobrym rozwiazaniem !!! przed zakupem dokonaj jeszcze odsluchu i sam ocen

pozdrawiam i zycze trafnego wybor ;))

Hidden Content

Witam,

Makko, jeśli pozwolisz zaproponuję Ci pewną alternatywę do wcześniejszych sugestii przedmówców. Yamaha RX-V450 sama w sobie ma dość sporo basu /oczywiscie uwzględniając pułap cenowy, w którym się poruszamy!/, więc polecam Ci na front podłogowe Paradigmy z serii Monitor np. 7v.3, albo JBL LX2004 /w moim mniemaniu bardzo dobre kolumny w przedziale do 2000 pln!/. Oba modele słyną z bardzo dobrego basiku, a przy tym nie zaniedbują ani średnicy, ani wysokich tonów. Oczywiście warto posłuchać przed zakupem, ale jestem przekonany, że któryś z tych modeli może Ci się spodobać. Z całym szacunkiem dla Kody, ale Paradigmy, czy JBL-e są chyba jednak trochę lepszymi kolumnami, a połączenie z yamahą jest bardzo ciekawe w obu przypadkach.

Hidden Content

Ja osobiscie kupilem do Rxv 450 kolumny podlogowe Mission m33, do tego tanszy z centralnych, a podstawkowe, ktore mialem Quadrale wstawilem na tyl. Smiga niezle, a cenowo atrakcyjnie (bardzo) w sklepie zestaw m33 z centralnym kupilem za 1950 (jakies 2 miechy temu, troche sie targowalem :))

Hidden Content

• 2 weeks later...

A co powiecie na glosniki BOSE - Acooustimass 6 series III (cena 3,999 tys) ? Czy one sa lepsze od KODA 702 lub innych modeli ??? Dzisiaj w sklepie zrobily na mnie wrazenie, tylko ze graly razem z amplitunerem BOSE, a jachcialbym je podlaczyc do Y 450 ???

Poradzcie cos, bo ten facet ze skpelu bedzie do mnie dzwonil, nie wiem czy jest sens aby mu zawracac glowe ???

dzieki

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.