Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana wzmacniacza, czesc II


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda czasu. Bogusław raczej tego nie zrozumie bo aktualnie zajmuje się doglądaniem drobiu.

 

Ale ma z tego chłopina kupę śmiechu a śmiech - jak wiadomo - to zdrowie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszemy o "zrozumieniu", to czego nie zrozumiałeś w zdaniu byś w tym temacie nic już nie pisał?

Idę kury zdyscyplinować bo jajecznicy w niedziele nie będzie.

 

Rotel 1592 , potwierdzam to świetna uniwersalna integra z wybornym DAC na pokładzie. Wystarczy tylko do niego dobry transport.

Kiedy byłem w posiadaniu tego Rotela to b.dobrze się zgrywał z Dynaudio Excite X18 . Po wpięciu natomiast Audiovector sr3 signature było wyśmienicie.

Pamiętam jakm testował A14, też byłem pozytywnie zaskoczony. Do końca tygodnia mam Flight Two, bo czekam na

Lavardin IS Reference, jeśli jeszcze nie będzie o jest MF M6si i Atoll IN300 na miejscu, a potem już z górki, Neo 240i, może tak jak piszesz, coś z serii 15 Rotela, ale nie wyprzedzając nadto czasu, zobaczymy co będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne po przesłuchaniu kilkunastu wzmacniaczy co najmniej kilka będziesz brał pod uwagę jako kandydata na ten docelowy. Ale jeśli żaden Ci nie podpasuje ( a przecież na liście jest wiele zacnych propozycji) to znaczy, że coś innego jest powodem braku zadowolenia z brzmienia. Może to być akustyka albo trzeba spróbować z innymi kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Szkoda czasu. Bogusław raczej tego nie zrozumie bo aktualnie zajmuje się doglądaniem drobiu.

 

Ale ma z tego chłopina kupę śmiechu a śmiech - jak wiadomo - to zdrowie :)

 

Cicho...Pan Bogusław zakazał się odzywać ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akustyka na pewno mi szkodzi ale biorę to pod uwagę.

już mogę je układać w odpowiedniej kolejności, najsłabszy był Electrocompaniet - ECI 6D a reszta z dotychczasowych to tak jak piszesz, zacne wzmacniacze i tu nie ma słabeuszy i łatwo nie będzie z wyborem.

 

Cicho...Pan Bogusław zakazał się odzywać ;-)))

to nie było do "Swoich" :) :) :)

 

a..... i pamietajcie Ze ciągne sygnał po Audioquestach typ 4 wiec.......Duuuuuużo jeszcze do poprawy.

 

muszę szybko się poprawić bo "Rucia1" nie da mi żyć, TAK --- Haiku Audio seria SOL ---TAK

 

pytanie jest-- "Narastania-Rate (8 ohm)> 180 V / uS" -- co to za parametr?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

muszę szybko się poprawić bo "Rucia1" nie da mi żyć, TAK --- Haiku Audio seria SOL ---TAK

 

 

zaczynamy się rozumieć bez słów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll IN300

Miałem tego knota przez dłuższy czas. Nie był w stanie wysterować KEF R-300 na poziomie choćby zbliżonym do Roksan K3, którego miał u mnie zstąpić. Bas zlany, bułowaty z przewagą dudniącego buczenia. Zero kick-basu. Ciekawe, co się stanie po połączeniu z Heco? :)))))))

Dwa wzmacniacze, których nie wziąłeś pod uwagę a są tego warte. Właśnie ze względu na połączenie z Heco. T+A E1000 i AVM Evolution A3.2. Oba były na mojej liście jako numery 2 i 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego knota przez dłuższy czas. Nie był w stanie wysterować KEF R-300 na poziomie choćby zbliżonym do Roksan K3, którego miał u mnie zstąpić. Bas zlany, bułowaty z przewagą dudniącego buczenia. Zero kick-basu. Ciekawe, co się stanie po połączeniu z Heco? :)))))))

Dwa wzmacniacze, których nie wziąłeś pod uwagę a są tego warte. Właśnie ze względu na połączenie z Heco. T+A E1000 i AVM Evolution A3.2. Oba były na mojej liście jako numery 2 i 3.

dzięki, Atolla więc odpuścimy, a pozostałe sprawdzę gdzie tu można złapać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a ja dalej nie wiem jak on gra??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucana jest permanentnie chwalona, a jednak mimo że to dość rzadki i drogi sprzęt to zadziwiająco regularnie używkę można spotkać na sprzedaż. Ciekawe co ludziom w niej nie pasi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony polskich dystrybutorów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, tak chciałbym ją przetestować u siebie.

No właśnie, tez jestem ciekaw czy jest warta swoich recenzji.

Ciekawe tez jak wypada w porównaniu z Heglem 360.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechała dziś płyta Diana Krall "All For You (A Dedication to the Nat King Cole Trio)" w wersji XRCD24

i tak sobie słucham i zastanawiam się co dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucana jest permanentnie chwalona, a jednak mimo że to dość rzadki i drogi sprzęt to zadziwiająco regularnie używkę można spotkać na sprzedaż. Ciekawe co ludziom w niej nie pasi.

 

Zwłaszcza przez tych co kupili używany i chcą sprzedać bez straty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audia Flight Two - ciekawy wzmacniacz, włączasz i słychać buczące trafo, po 3-4 sekundach przemija. Po włączeniu poziom głosu wraca do tego przed wyłączeniem a ten jest dokładny co 0,5dB z pilota lub 1dB z pokrętła co niestety jest zmorą bo przy przychodzącej rozmowie przez fona od razu proś by poczekał bo wyciszenie długo trwa. Wyświetlacz czytelny z 3m, pokazuje poziom głosu, wyskalowany w dB, od -90 do 0, pokazuje jeszcze numer wejścia, tak w ogóle to menu jakieś lekko pogmatwane i tak naprawdę to nic tam nie sprawdzałem, mnie bardziej interesuje jak on gra.

A gra rożnie, potrafi grać z rozmachem, gdzie czuć jego sile, a teraz na płycie Diana Krall – All For You gra subtelnie z nutą ocieplenia, wszystko poukładane, mam wrażenie jak bym czół kubaturę studia, albo tak mi się tylko zdaje, chciał bym teraz obok mieć Maca bo tak z pamięci to cholernie podobne granie. Zmieniłem płytę na Dire Straits ?– Brothers In Arms też XRCD ... i nadal jestem po cieplejszej stronie, no dobra, wczoraj tego nie zrobiłem ale dziś przerzucę płyty i opisze dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Roksan Oxygene ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audia Flight Two - ciekawy wzmacniacz, włączasz i słychać buczące trafo, po 3-4 sekundach przemija. Po włączeniu poziom głosu wraca do tego przed wyłączeniem a ten jest dokładny co 0,5dB z pilota lub 1dB z pokrętła co niestety jest zmorą bo przy przychodzącej rozmowie przez fona od razu proś by poczekał bo wyciszenie długo trwa. Wyświetlacz czytelny z 3m, pokazuje poziom głosu, wyskalowany w dB, od -90 do 0, pokazuje jeszcze numer wejścia, tak w ogóle to menu jakieś lekko pogmatwane i tak naprawdę to nic tam nie sprawdzałem, mnie bardziej interesuje jak on gra.

A gra rożnie, potrafi grać z rozmachem, gdzie czuć jego sile, a teraz na płycie Diana Krall – All For You gra subtelnie z nutą ocieplenia, wszystko poukładane, mam wrażenie jak bym czół kubaturę studia, albo tak mi się tylko zdaje, chciał bym teraz obok mieć Maca bo tak z pamięci to cholernie podobne granie. Zmieniłem płytę na Dire Straits ?– Brothers In Arms też XRCD ... i nadal jestem po cieplejszej stronie, no dobra, wczoraj tego nie zrobiłem ale dziś przerzucę płyty i opisze dźwięk.

 

 

Z tym dokładnym potencjometrem to uważam, że właśnie dobrze. Wolę dłużej regulować, ale móc zrobić to precyzyjnie niż szybko ale zawsze z dużym skokiem.

Tak ogólnie odnoszę wrażenie, że coś siadł Twój entuzjazm do dalszych testów. Czy może po prostu już podświadomie McIntosh wybrany :-) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dokładnym potencjometrem to uważam, że właśnie dobrze. Wolę dłużej regulować, ale móc zrobić to precyzyjnie niż szybko ale zawsze z dużym skokiem.

Tak ogólnie odnoszę wrażenie, że coś siadł Twój entuzjazm do dalszych testów. Czy może po prostu już podświadomie McIntosh wybrany :-) ?

Tak, z tą regulacją masz racje, precyzja ważna rzecz, ale np. EC już był szybszy ale nadal precyzyjny , Mac jest tak ustawiony że z początku masz dużą regulacje, w okolicach 35-75% jest szybciej a powyżej brakuje mu mocy i kręceniem więcej i tak nic nie wskórasz. Tu najlepiej EC to robi, bo w Audia mam skojarzenie do montażu wideo, kręcisz i kręcisz a dopiero pół minuty przerzucone.

Myślę że z drugiej części Twojej wypowiedzi, też masz racje.

 

Może Roksan Oxygene ?

Myślałem na nim, swego czasu dwa się przewinęły przez ogłoszenia,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hero mają przewalony bas. Nie będzie pocieszające jeśli napiszę że mój znajomy ma Statement, które dopiero chwycił za mordę 200W monoblokami ale ja i tak uważam, że basu jest za dużo. Taki projekt i strojenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hero mają przewalony bas. Nie będzie pocieszające jeśli napiszę że mój znajomy ma Statement, które dopiero chwycił za mordę 200W monoblokami ale ja i tak uważam, że basu jest za dużo. Taki projekt i strojenie...

 

Pisałem to samo w klubie Heco już dawno ...:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą ze Celan GT wysokie modele, miał za dużo niskich, u mnie tego nie ma, może duża rogówka i fotel załatwia sprawę, dwie ściany mam w tapicerce.

od EC u mnie, prosił bym więcej uderzenia, patrząc na rozmiar pieca.

to chyba zamiennik Celana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na pierwszej stronie "Uważasz, że kolumny i akustyka są bez winy?"

Ale skoro wolisz przerzucić 20 wzmacniaczy, po odsłuchaniu 12-go i tak nie pamiętasz jak grał trzeci. Cześć wyjęta prosto z pudla, pogra parę godzin i z powrotem do sklepu.

Mi by było szkoda czasu. Ale takie hobby.

Coś czuję, że jak już jakiś wybierzesz, to za pół roku napiszesz temat Wymiana wzmacniacza cz.3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Kolumny i wzmacniacz to dwa elementy zestawu, które muszą trochę pograć zanim pokażą swoje prawdziwe oblicze, to może być nawet kilka tygodni wielogodzinnego dziennego grania , więc branie nowych ze sklepu na parę dni jest dość problematyczne. Oczywiście ta zmiana w czasie nie będzie kolosalna, są też tacy co twierdzą, że wzmacniacz gra od początku na 100% a to słuchacz oswaja się z czasem z jego brzmieniem co odbiera jako zmianę, co nie zmienia faktu, że trzeba trochę czasu ( myślę że min. tydzień ) by ocenić wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszecie, po części przyzwyczajamy się, ale jeśli po 48h granie jest coraz lepsze to gorzej już chyba nie będzie?

 

MCINTOSH MA252 - bas - pod tranzystor, szybki ale treściwy, tak jak byłem oczarowany kontrolą membran po przejściu z Technics`a 909 na NAD`a 375 tak teraz było X2, jakim cudem fotel wpada w lekkie drgania chociaż membrany prawie się nie ruszają - nie wiem. Do dużych impulsów ewidentnie brakuje mocy ale by usłyszeć wszystko w nagraniu, jest ok.

Tak to prawda - wygląda świetnie, szczególnie nocą, zdjęcie fonem tego nie pokarze.

20180723_213900.jpg

Mac, Wygląda super, chociaż nie pasuje do niczego. Po włączeniu widzimy napis na displayu że lampy się grzeją i mają przy tym bursztynowe podświetlenie. Trwa około 4-5 s. Wzmacniasz był zupełnie nowy i pierwsze granie nie było ciekawe, góra szorstka, środek bez wyrazu a bas nie istniał prawie wcale, wiec grał sobie po cichu przez dwa dni.

 

Po tym czasie dźwięk zmienił się diametralnie, zaczął grać aksamitną górą i cholernie rozdzielczy, zacząłem się bać że to może się źle skończyć, ale nic z tych rzeczy. Nigdy nie przekroczył niewidzialnej linii by być jakimś agresorem i narzucić swoje granie, a jednocześnie było na tyle blisko że, zaraz rozłoży nagranie na czynniki pierwsze, tak jak robią co po niektóre wzmacniacze grające efektownie, (na krótkim dystansie). Tu słychać było wszystkie niuanse i smaczki wprowadzone przez reżysera nagrań, NAD 375 w tym porównaniu gubił połowę informacji. pewnie sprzęt za odpowiednio większe pieniądze potrafi więcej, ale dla mnie po użytkowaniu prawie rok 375 to już był kosmos.

 

średnie tony - tu słychać przede wszystkim lampy, to one tu zmieniają wodę we wino, nawet mój tani DAC D1050 polubił się z tym wzmacniaczem, który tu gra słodko i nie mam się tu do czego przyczepić, wokal, instrumenty, wygaszanie dźwięku, no może z narastaniem sobie tak dobrze nie radzi ale naprawdę to nie ma znaczenia, słuchając teraz tranzystora wiem, że są braki w dynamice, ale czy to aż tak przeszkadza???

 

bas - co by tu skłamać? ,, zrobię taki porównanie, jak 375 oddaje powiedzmy 8 odcieni basu, to EC gdzieś tak 12, Flight Two - z 15, a Mac, nic mniej i na pewno schodzi niżej z dotychczasowych, pamiętajcie że mam Heco, które niby schodzą do 18Hz, nawet jeśli to przesadzone dane i postawmy na ~~ 25Hz (i tak niżej nie słyszę) to względem innych kolumn i tak nisko. Mac potrafi odseparować wszystkie instrumenty, tu żaden nie przeszkadza drugiemu, bez większego wysiłku każdy będzie mógł rozróżnić gitarę basową na tle perkusji i bez problemu znaleźć kontrabas gdzieś z tyłu.

 

Na tą chwile to mój numer jeden i im więcej słucham tranzystora czym częściej myślę o Macu.

 

no patrz, nie napisałem nic o technologi macintosha, ale to sprawdzicie w necie, ja dodam że przy około 75% mocy i dynamicznej muzyce uruchamia się tryb ochrony kolumn przed zniekształceniami i banki znów pokazują bursztynowe światło. Jeszcze gniazdo słuchawkowe, może żadna rewelacja to nie jest, ale do mojego amatorskiego słuchania, starcza w zupełności.

 

20180727_145046.jpg

EC ECI 6D Ten egzemplarz był niby po wstępnym wygrzewaniu, ja tak nie twierdze. Grał 2h i nie wytrzymałem, wyłączyłem go. Kolejnym krokiem było forum tej firmy, gdzie w odpowiedzi czytałem że MUSI mieć czas na rozgrzewkę. Włączyłem mu płytę w pętli i zamknąłem drzwi na cały dzień. Gdy wieczorem wyłączyłem go by odpoczął, już grał inaczej.

 

Teraz tak,- ten wzmacniacz nie podpasował moim głośnikom, ciągle kąsał sybilantami i to był największy jego mankament, czytałem opinie że jedni prostują sprawę doborem XLR, a inni sieciowym, ja nie zamierzałem robić nic w tym temacie, i przez to moje testy były krótkie. Dźwiękowo, to rzetelny wzmacniacz z fajnym basem, nawet chwilami chciał bym go (basu) więcej. Środek naprawdę czysty i dokładny ale czegoś mi tam brakowało, sam nie wiem czego, no i sopran, o syczących głoskach już wspomniałem, ale ogólnie ten cały zakres jest zdławiony, inni piszą że jest koc na głośnikach, ja też tak to odczułem, no, koc to przesada ale prześcieradło tu lepiej tu pasuje, może dlatego podkręcili górne rejestry, ale to też ma swój urok w blachach i trąbce, gdzie jak słuchasz na właściwym poziomie to włos się jeży na skórze i takiego oddania tych instrumentów nie słyszałem nigdzie indziej.

 

No niestety za cene 17k nie polecam, ale z rynku wtórnego to już inna historia. Do tego wszystkiego dodam że jest ponadwymiarowy (w głąb również) i lekko się gryzie z pozostałym sprzętem innych firm, no i ten brak gniazda do słuchawek,.

 

zaraz po włączeniu dajcie mu z 15 min bo tego potrzebuje by lepiej grać.

 

Dorzucę jeszcze wzmiankę o pilocie bo za takie pieniądze plastikowy "Chinski" pilot nie przystoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Heco obecnie do nowych Statementów dodaje zatyczki do otworów bassreflex? W swoich tego nie miałem. Warto spróbować zatkać otwory, basu będzie mniej. Wiem, że uważasz, że jest OK ale ja też tak myślałem dopóki nie porównałem z innymi kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatyczek brak, muszę raz spróbować co z tego wyjdzie, ale wpierw dograjmy wzmacniacz, poprawmy głośnikowym i może wtedy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.