Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana wzmacniacza, czesc II


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

Co, zamykamy temat

Jeśli będziesz miał możliwość, posłuchaj MA252 z Heresy III. Nie mam zamiaru namawiać na wymianę głośników bo nie takie był cel tego wątku ale ..... Zanim kupiłem swoją końcówkę mocy, polecano mi właśnie takie zestawienie jako wyjątkowo dobrze dopasowane. Połączenie niemal idealne pod względem barwy, dynamiki. Sam bym chętnie posłuchał kilku płyt na takim zestawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę inaczej wzmacniacze powyżej 10 tys do tych heco to błędny pomysł więcej wniesie wymiana kolumn. No chyba że najpierw wzmacniacz a później dopasowanie kolumn pod wzmacniacz. Kolumny to podstawa gdyż większość problemów wynika ze złych kolumn. Wzmacbiacz tylko jeśli jest szczególnie źle dobrany jest problemem.

 

A ja trochę inaczej wzmacniacze powyżej 10 tys do tych heco to błędny pomysł więcej wniesie wymiana kolumn. No chyba że najpierw wzmacniacz a później dopasowanie kolumn pod wzmacniacz. Kolumny to podstawa gdyż większość problemów wynika ze złych kolumn. Wzmacbiacz tylko jeśli jest szczególnie źle dobrany jest problemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwiłem Maca

 

Gratulacje ! Oby działało bez szwanku i długo cieszyło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, ale poczekajcie jeszcze. Jutro po 15-ej musze być pod Poznaniem. Droga powrotna, i jak wszystko pójdzie dobrze to będę świętował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę inaczej wzmacniacze powyżej 10 tys do tych heco to błędny pomysł więcej wniesie wymiana kolumn. No chyba że najpierw wzmacniacz a później dopasowanie kolumn pod wzmacniacz. Kolumny to podstawa gdyż większość problemów wynika ze złych kolumn. Wzmacbiacz tylko jeśli jest szczególnie źle dobrany jest problemem.

 

A ja trochę inaczej wzmacniacze powyżej 10 tys do tych heco to błędny pomysł więcej wniesie wymiana kolumn. No chyba że najpierw wzmacniacz a później dopasowanie kolumn pod wzmacniacz. Kolumny to podstawa gdyż większość problemów wynika ze złych kolumn. Wzmacbiacz tylko jeśli jest szczególnie źle dobrany jest problemem.

Mam inne zdanie na ten temat . Ponieważ uważam że wzmacniacz to serce całego sytemu . i nie rozpisując się dużo powiem tam bardzo dobre kolumny i słaby wzmacniacz to dramat , ale świetny wzmacniacz i wcale nie wybitne głośniki mogą często ,zaskoczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie doświadczenia. Dobre (poprawnie wykonane) kolumny mają tak duży potencjał, że podłączenie 2x droższego wzmacniacza powoduje dużo lepsze doznania dźwiękowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję zrobić eksperyment.

Podłączyć dobry wzmacniacz klasy umownej C i dobre kolumny klasy A i posłuchać.

Następnie podłączyć dobre kolumny klasy C i dobry wzmacniacz klasy A i posłuchać.

Opcja 1 da lepszą jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już koniec tej zbędnej dyskusji. Nie wnosi nic do tematu, a sądzę że kupno Accuphase E-370 jeszcze więcej poprawi dźwięk moich Heco, to wzmacniacz buduje przestrzeń w szerokość a także co ważne w głąb, nie kolumny, to wzmacniacz ustawia insrumenty na swoich miejscach i daje im powietrze w okolo, to od klasy wzmacniacza będzie zależeć jak dźwięk długo będzie wygaszany i to wzmacniacz da mam tzw czarne tło , nie kolumny. Dla mnie teza jest bzdura i szkoda mi czasu na takie dyskusje.

Ja jadę dziś po MA 252 I już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję decyzji i zakupu. Myślę, że przez jakiś czas zestaw da Ci sporo frajdy, a mniej więcej za pół roku mając już podstawę w postaci dobrego wzmacniacza zaczniasz roglądać się za .......... kolumnami:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już koniec tej zbędnej dyskusji. Nie wnosi nic do tematu, a sądzę że kupno Accuphase E-370 jeszcze więcej poprawi dźwięk moich Heco, to wzmacniacz buduje przestrzeń w szerokość a także co ważne w głąb, nie kolumny, to wzmacniacz ustawia insrumenty na swoich miejscach i daje im powietrze w okolo, to od klasy wzmacniacza będzie zależeć jak dźwięk długo będzie wygaszany i to wzmacniacz da mam tzw czarne tło , nie kolumny. Dla mnie teza jest bzdura i szkoda mi czasu na takie dyskusje.

Ja jadę dziś po MA 252 I już.

 

Na pewno wzmacniacz jest bez znaczenia i z moich doświadczeń wzmacniacz i kolumny to dwa elementy najbardziej wpływające na efekt, ale kolumny szczególnie!!!

Tutaj różnice są kolosalne po pierwszych sekundach między danymi kolumnami. Jak szukałem wzmacniacza, a teraz kolumn trochę konfiguracji w domu miałem.

Rozumiem, że Autor sobie uzasadnia własne wybory, jest to normalne :)

 

Na pewno wzmacniacz jest bez znaczenia i z moich doświadczeń wzmacniacz i kolumny to dwa elementy najbardziej wpływające na efekt, ale kolumny szczególnie!!!

Tutaj różnice są kolosalne po pierwszych sekundach między danymi kolumnami. Jak szukałem wzmacniacza, a teraz kolumn trochę konfiguracji w domu miałem.

Rozumiem, że Autor sobie uzasadnia własne wybory, jest to normalne :)

 

Hmm nie wiem jak edytować. Coś się popsuło w silniku forum ?

 

W każdy razie oczywiście miało być

 

Na pewno wzmacniacz NIE JEST bez znaczenia i......:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już koniec tej zbędnej dyskusji. Nie wnosi nic do tematu, a sądzę że kupno Accuphase E-370 jeszcze więcej poprawi dźwięk moich Heco, to wzmacniacz buduje przestrzeń w szerokość a także co ważne w głąb, nie kolumny, to wzmacniacz ustawia insrumenty na swoich miejscach i daje im powietrze w okolo, to od klasy wzmacniacza będzie zależeć jak dźwięk długo będzie wygaszany i to wzmacniacz da mam tzw czarne tło , nie kolumny. Dla mnie teza jest bzdura i szkoda mi czasu na takie dyskusje.

Ja jadę dziś po MA 252 I już.

 

No ok tylko wiedz że wzmacniacz tylko wzmacnia sygnał który dostaje ze źródła. No chyba że chodzi ci o dodawanie od siebie to nie wnikam ale to nie ma nic zwiazanego z prawdziwa muzyką. Ja zostaję przy swoim. Oczywiście lepszy zrobi to lepiej ale zmiamy są za małe cena/jakość w porównaniu z kolumnami. I do tego nawet wydając majątek na wzmacniacz przeskoczymy tylko trochę i koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W między czasie robiłem testy XLR i na razie został Purist Audio Design Genesis, prędzej były AQ YUKON, potem WATER i na koniec EARTH. ostatni narobił największych zmian, ale cenowo już za wysoko, reszta to podobny poziom z lekkim naciskiem na niskie tony, ale po zapoznaniu się z ostatnim wydaniem AS dałem szanse Putist Audio i przekonał mnie równiejszym dźwiękiem a przede wszystkim jest o wiele bardziej uległy do wyginania za sprzętem, czego nie mogę powiedzieć o Audioquestach. Wzmacniacz dostał prąd przez NRG THUNDER 2M też nie daje się łatwo ułożyć, ale ta zmiana wniosła dożo dobrego,teraz jest oki, po części dzięki ominięciu listwy Gigawatta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

czy jeśli xlr jest Putist Audio to wskazane jest brać od nich głośnikowe? Jutro jadę po Purist Audio Design Musaeus zamiast Genesis i sprawdzę czy warto dokładać do żelu Ferox.

 

A, i jeszcze jedno, CD Emotiva pojechała na serwis bo nie widzi płyt CDRW, zobaczymy co zrobią, chociaż dostałem newsa, że jeśli to potwierdzą to dostane nowy egzemplarz.

 

Jeśli będziesz miał możliwość, posłuchaj MA252 z Heresy III. Nie mam zamiaru namawiać na wymianę głośników bo nie takie był cel tego wątku ale ..... Zanim kupiłem swoją końcówkę mocy, polecano mi właśnie takie zestawienie jako wyjątkowo dobrze dopasowane. Połączenie niemal idealne pod względem barwy, dynamiki. Sam bym chętnie posłuchał kilku płyt na takim zestawie

Są na miejscu w premiumsound.pl, oglądałem, może jak będę się nudził to zabiorę Maca na przejażdżkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W między czasie robiłem testy XLR i na razie został Purist Audio Design Genesis, prędzej były AQ YUKON, potem WATER i na koniec EARTH. ostatni narobił największych zmian, ale cenowo już za wysoko, reszta to podobny poziom z lekkim naciskiem na niskie tony, ale po zapoznaniu się z ostatnim wydaniem AS dałem szanse Putist Audio i przekonał mnie równiejszym dźwiękiem a przede wszystkim jest o wiele bardziej uległy do wyginania za sprzętem, czego nie mogę powiedzieć o Audioquestach. Wzmacniacz dostał prąd przez NRG THUNDER 2M też nie daje się łatwo ułożyć, ale ta zmiana wniosła dożo dobrego,teraz jest oki, po części dzięki ominięciu listwy Gigawatta.

Listwa Gigawatta czyżby "muliła"?

 

Pytanko:

czy jeśli xlr jest Putist Audio to wskazane jest brać od nich głośnikowe? Jutro jadę po Purist Audio Design Musaeus zamiast Genesis i sprawdzę czy warto dokładać do żelu Ferox.

 

A, i jeszcze jedno, CD Emotiva pojechała na serwis bo nie widzi płyt CDRW, zobaczymy co zrobią, chociaż dostałem newsa, że jeśli to potwierdzą to dostane nowy egzemplarz.

 

 

Są na miejscu w premiumsound.pl, oglądałem, może jak będę się nudził to zabiorę Maca na przejażdżkę.

Firmy czesto swoje produkty kable staraja sie "dopasowywac" do innych rodzaji swoich produktów( kabli) i całkiem mozliwe ze to bedzie bardzo dobra konfiguracja ...skąd wypożyczasz Puristy ?

 

Co do widzenia CDRW miałem kiedys w Maratnzie PM7001 podobny przypadek ,co jakis czas nie miał zamiaru" widziec" płyt CDR ;po wysłaniu do serwisu i" regulacji lasera" wszystko było potem ok .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podreguluja laser i będzie działać.

Humanista w audio ma przerabane dużo zbędnych kosztów musi wygenerować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa Gigawatta czyżby "muliła"?

 

Muli po części listwa i kabel LC-1 MK3+ a dokładniej to było - ściana+NRG 4+LC1 MK3+ = Mac, to połączenie gubi przestrzeń, dusi góre i skraca niskie tony, każda kolejna zmiana wpływa na poprawę> Już wpięcie kolejnego nrg4 w listwę do 252 i jest lepiej. Wpięcie Thundera w listwę znów lekka poprawa, ale najlepiej brać prąd prosto ze ściany. Ten Mac nie ma firmowych audioformerów i tu im lepszy kabel tym lepiej.

 

 

Firmy czesto swoje produkty kable staraja sie "dopasowywac" do innych rodzaji swoich produktów( kabli) i całkiem mozliwe ze to bedzie bardzo dobra konfiguracja ...skąd wypożyczasz Puristy ?

 

Gdynia kezard.pl

 

Co do widzenia CDRW miałem kiedys w Maratnzie PM7001 podobny przypadek ,co jakis czas nie miał zamiaru" widziec" płyt CDR ;po wysłaniu do serwisu i" regulacji lasera" wszystko było potem ok .

U mnie nie było prędzej żadnego kłopotu z CD-RW, ostatnio zauważyłem że potykał się na cd-r wiec dostał cd-rw i już jej nie pościł. Jest gwarancja, nie się oni martwią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ukazał się nowy test 252 postanowiłem przypomnieć moje odczucia muzyczne i dodać link do testu

 

Jest tak jak piszecie, po części przyzwyczajamy się, ale jeśli po 48h granie jest coraz lepsze to gorzej już chyba nie będzie?

 

 

Mac, Wygląda super, chociaż nie pasuje do niczego. Po włączeniu widzimy napis na displayu że lampy się grzeją i mają przy tym bursztynowe podświetlenie. Trwa około 4-5 s. Wzmacniasz był zupełnie nowy i pierwsze granie nie było ciekawe, góra szorstka, środek bez wyrazu a bas nie istniał prawie wcale, wiec grał sobie po cichu przez dwa dni.

 

Po tym czasie dźwięk zmienił się diametralnie, zaczął grać aksamitną górą i cholernie rozdzielczy, zacząłem się bać że to może się źle skończyć, ale nic z tych rzeczy. Nigdy nie przekroczył niewidzialnej linii by być jakimś agresorem i narzucić swoje granie, a jednocześnie było na tyle blisko że, zaraz rozłoży nagranie na czynniki pierwsze, tak jak robią co po niektóre wzmacniacze grające efektownie, (na krótkim dystansie). Tu słychać było wszystkie niuanse i smaczki wprowadzone przez reżysera nagrań, NAD 375 w tym porównaniu gubił połowę informacji. pewnie sprzęt za odpowiednio większe pieniądze potrafi więcej, ale dla mnie po użytkowaniu prawie rok 375 to już był kosmos.

 

średnie tony - tu słychać przede wszystkim lampy, to one tu zmieniają wodę we wino, nawet mój tani DAC D1050 polubił się z tym wzmacniaczem, który tu gra słodko i nie mam się tu do czego przyczepić, wokal, instrumenty, wygaszanie dźwięku, no może z narastaniem sobie tak dobrze nie radzi ale naprawdę to nie ma znaczenia, słuchając teraz tranzystora wiem, że są braki w dynamice, ale czy to aż tak przeszkadza???

 

bas - co by tu skłamać? ,, zrobię taki porównanie, jak 375 oddaje powiedzmy 8 odcieni basu, to EC gdzieś tak 12, Flight Two - z 15, a Mac, nic mniej i na pewno schodzi niżej z dotychczasowych, pamiętajcie że mam Heco, które niby schodzą do 18Hz, nawet jeśli to przesadzone dane i postawmy na ~~ 25Hz (i tak niżej nie słyszę) to względem innych kolumn i tak nisko. Mac potrafi odseparować wszystkie instrumenty, tu żaden nie przeszkadza drugiemu, bez większego wysiłku każdy będzie mógł rozróżnić gitarę basową na tle perkusji i bez problemu znaleźć kontrabas gdzieś z tyłu.

 

Na tą chwile to mój numer jeden i im więcej słucham tranzystora czym częściej myślę o Macu.

 

no patrz, nie napisałem nic o technologi macintosha, ale to sprawdzicie w necie, ja dodam że przy około 75% mocy i dynamicznej muzyce uruchamia się tryb ochrony kolumn przed zniekształceniami i banki znów pokazują bursztynowe światło. Jeszcze gniazdo słuchawkowe, może żadna rewelacja to nie jest, ale do mojego amatorskiego słuchania, starcza w zupełności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Powinienem dodać jeszcze coś o testowanych kablach. Purist Audio Design Genesis, to kabel który gładzi gorę, ale na brak informacji nie będziecie narzekać, środek wypchnięty lekko do przodu i jest muzycznie, zaś bas, jest mocny, głęboki i cały czas go słychać, tak jakby trochę się narzuca, oczywiście przy cichym słuchaniu jest super. A ten na średnicy prawie pół calowy, czyli Musaeus, tej samej firmy zresztą, tu jest słychać dodanie żelu i różnice cenową, prawie natychmiast. Nie wiem jak to możliwe, że można było jeszcze bardziej do-głaskać gorę, dać taki analogowy sznyt ale ten kabel to robi, zmiany na średnicy w tym kablu jest najbardziej odczuwalna względem niższego modelu, tu jest znacznie więcej miejsca wokół instrumentów i jakby więcej szczegółów dzięki temu słyszymy, tu wokal wychodzi konkretnie przed linie kolumn, jest inna perspektywa głębi. Dochodzimy do basu, tego jest mniej, a raczej teraz, gra bardziej prawdziwie a nie efekciarsko, lepiej słychać różnice jaką dają poszczególne instrumenty perkusyjne. Zaczynam się zastanawiać co by zrobił jeszcze wyższy model?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w czwartek, w piątek odebrali a dziś dostałem odpowiedz.

 

soundclub.pl - więcej takich Firm, szybko i konkretnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odtwarzacz ...i jeszcze za tak nieduża cenę

 

Powiedz co sie stanęło ze go wymieniają na nowy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odtwarzacz ...i jeszcze za tak nieduża cenę

 

Powiedz co sie stanęło ze go wymieniają na nowy ?

no coś Ty, pisałem ze przestał widzieć CD RW, Ciszy, że się nie bawią w detal, martwi że w pół roku zajechałem lasera, a może było coś innego? nie ważne, jedzie nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj gra nowy i o dziwo, napęd jest cichszy, i znów folia na wyświetlaczu. Zobaczymy ile ten wytrzyma. Tak czy owak, za szybką wymianę należy się szacuń dla sklepu "soundclub.pl"

20180829_125207_1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadal czekam na Poseidon XLR od Purist Audio Design i tak kombinuje nad wymianą kolejnego elementu, czyli DAC.

Nastawiam się na pełno-wymiarowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mytek Brooklyn+.. Co prawda pod względem wymiarów jest taki pełnopółwymiarowy ale dźwięk jest przecież najważniejszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piotrek7

Bardzo ciekawa skrzyneczka, czytałem trochę i sadze ze nie wykorzystam jej potencjału w pełni, może.... jakieś 70% to chyba max. Jako że salon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ma w ofercie, to nie wykluczone ze zagadam o tym Dacu jak będę gdzieś blisko salonu.

Przyznam że bardziej myślałem coś z tych...

Musical Fidelity M6s DAC?

może....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

może ....Roksan K3 DAC?

i.t.p.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestować warto wszystkie z wymienionych choć ja bym obstawiał Mytek. Jako główny powód wyboru to fakt, że najmniej "kombinuje" przy dźwięku. Pokazuje go w sposób najwierniejszy i najbardziej wiarygodny. Rozmawiałem z ludźmi, którzy preferują bardziej "stonowany" i "uduchowiony" styl grania i nawet oni byli pod wielkim wrażeniem rozdzielczości tego przetwornika. Ja lubię słuchać tego, co jest zawarte na płycie a nie wizji dźwięku producenta sprzętu czy to przetwornika czy wzmacniacza. Stąd mój typ. Jako drugi, bezwzględnie bardziej popularny i trochę tańszy Chord Qutest (wiem, że małe pudełeczko o osobliwej stylistyce ale to GRA). Dodaj do listy TEAC UD-505. Może być bardzo ciekawą alternatywą. Zarówno pod względem jakości dźwięku jak i funkcjonalności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat składam klocki by było lekko po cieplejszej stronie. Oczywiście, połączenie Brooklyn+ i Mac na lampach z przodu i puszczone przez Poseidona xlr, na pełnej miedzi, może być całkiem ciekawe i nie przewidywalne to fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To na jakim w końcu wzmacniaczu stanęło? Słuchałeś Leema Tucana? Jakbyś był w okolicach Warszawy to zapraszam na odsłuch do siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.