Skocz do zawartości
Aktualizacja silnika forum Czytaj więcej.. ×
SomekPoland

Odsłuchy Mag-Lev Warszawa 10.08.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

Chciałbym was zaprosić na pierwsze otwarte odsłuchy gramofonu Mag-Lev. Co w nim ciekawego? Zobaczcie sami!

Talerz gramofonu korzysta z poduszki magnetycznej, która umożliwia mu poruszanie się bez oporu w izolacji od wibracji podłoża. Mam nadzieję, że was zainteresowałem. To zupełnie nowe podejście do odtwarzania winylu, posiada swoje unikalne zalety. W internecie krąży bardzo mało opinii na jego temat, dlatego polecam zapoznać się z nim osobiście. Zachęcamy do przyjścia z własną płytą (choć winyli w Winylowej nie zabraknie). Każdy będzie miał szansę posłuchać ulubionej muzyki na Mag-Levie. Przy okazji można uzupełnić zapasy albumów lub wypić z kolegami dobre piwo w części kafejkowej.

Jak już wspomniałem spotkanie odbywa się 10 sierpnia, od godziny 20:00 w Winylowej na warszawskim Bemowie. To doskonale zaopatrzony sklep, w którym można zrobić muzyczne zakupy, napić się kawy lub piwa i zrelaksować się w na wygodnej pufie. Sklep znajduje się w Warszawie przy ulicy Gustawa Morcinka 5/17.

W tym wątku będę uzupełniał informacje na temat odsłuchów, w tym informacje na temat konfiguracji sprzętu, dostępnej muzyki i innych ważnych kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, myślałem że to dalej jest na etapie kickstartera i SF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, myślałem że to dalej jest na etapie kickstartera i SF.

Pierwsze partie z Kickstartera już poszły w swiat z tego co słyszałem. U nas w kraju są 4 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze partie z Kickstartera już poszły w swiat z tego co słyszałem. U nas w kraju są 4 sztuki.

Kolega dopisze w tytule wątku że chodzi o gramofon , większa część nie jarzy o co chodzi.

Powodzenia i sukcesów tego projektu , życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dużo ludzi już wie , że to gramofon :)

Nie każdemu się takie "bajery" podobają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, no nie czepiajcie się, Panowie. W sklepie można się piwa napić i posłuchać muzyki na takim wynalazku? Kurczę, to musi być fajne doświadczenie i chętnie bym skorzystał, tylko że nie mieszkam w stolycy ;)

A czy ktoś to kupi, no to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo jestem ciekaw jak to gra...

jakis odsluch w innych miastach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę do was zawitać, skoro jesteśmy sąsiadami :) Byłem nawet dzisiaj, ale otwieracie późnym popołudniem. Miejsce wygląda bardzo fajnie i łączy w sobie to co lubię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi