Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuchy Mag-Lev Warszawa 10.08.2018


SomekPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

 

Chciałbym was zaprosić na pierwsze otwarte odsłuchy gramofonu Mag-Lev. Co w nim ciekawego? Zobaczcie sami!

 

 

Talerz gramofonu korzysta z poduszki magnetycznej, która umożliwia mu poruszanie się bez oporu w izolacji od wibracji podłoża. Mam nadzieję, że was zainteresowałem. To zupełnie nowe podejście do odtwarzania winylu, posiada swoje unikalne zalety. W internecie krąży bardzo mało opinii na jego temat, dlatego polecam zapoznać się z nim osobiście. Zachęcamy do przyjścia z własną płytą (choć winyli w Winylowej nie zabraknie). Każdy będzie miał szansę posłuchać ulubionej muzyki na Mag-Levie. Przy okazji można uzupełnić zapasy albumów lub wypić z kolegami dobre piwo w części kafejkowej.

 

Jak już wspomniałem spotkanie odbywa się 10 sierpnia, od godziny 20:00 w Winylowej na warszawskim Bemowie. To doskonale zaopatrzony sklep, w którym można zrobić muzyczne zakupy, napić się kawy lub piwa i zrelaksować się w na wygodnej pufie. Sklep znajduje się w Warszawie przy ulicy Gustawa Morcinka 5/17.

 

W tym wątku będę uzupełniał informacje na temat odsłuchów, w tym informacje na temat konfiguracji sprzętu, dostępnej muzyki i innych ważnych kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, myślałem że to dalej jest na etapie kickstartera i SF.

 

Pierwsze partie z Kickstartera już poszły w swiat z tego co słyszałem. U nas w kraju są 4 sztuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze partie z Kickstartera już poszły w swiat z tego co słyszałem. U nas w kraju są 4 sztuki.

 

Kolega dopisze w tytule wątku że chodzi o gramofon , większa część nie jarzy o co chodzi.

Powodzenia i sukcesów tego projektu , życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no nie czepiajcie się, Panowie. W sklepie można się piwa napić i posłuchać muzyki na takim wynalazku? Kurczę, to musi być fajne doświadczenie i chętnie bym skorzystał, tylko że nie mieszkam w stolycy ;)

 

A czy ktoś to kupi, no to już inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Muszę do was zawitać, skoro jesteśmy sąsiadami :) Byłem nawet dzisiaj, ale otwieracie późnym popołudniem. Miejsce wygląda bardzo fajnie i łączy w sobie to co lubię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.