Skocz do zawartości
IGNORED

Schetyna musi odejść


piramidon

Rekomendowane odpowiedzi

Słowo komentarza: Nie głosowałem w ostatnich wyborach, gdyż dla mnie nie było wyboru- bo jak wybierać między dżumą, a cholerą.

Ustalenie progów wyborczych w wyborach do europarlamentu wskazuje na trwałą konfigurację polskiego życia politycznego w stylu POPIS.

W tej sytuacji trzeba innego kierownictwa PO. Uzasadnienie w poniższym cytacie:

..." Nie zaprzeczam że nie będę w życiu głosował na PIS i wszystkich z około nazistowskimi poglądami. Ale czy zagłosuję jeszcze na PO gdy na czele tej partii stoi Grzegorz Schetyna? Raczej nie !! Dlaczego? Obserwując dzisiaj PO widzę że to premier, Prezydent UE TUSK chyba wiedział że Schetyna to szkodnik tej partii co widać każdego dnia. Ja się przekonałem o tym już w 2011r. pisząc do pana Schetyny o informację na temat danego poparcia kandydatowi w dodatkowych wyborach burmistrza Wojkowic na Śląsku. Mimo mej kilkukrotnej prośbie o odpowiedź nie doczekałem takowej. Wtedy też powiedziałem że podejrzewam iż pan Schetyna jest współpracownikiem pana zwykłego posła Kaczyńskiego który tak samo lekceważy ludzi uważając ich za gorszy sort. To są moim zdaniem wystarczające przyczyny by już mieć anse w stronę Schetyny jednak gdy spojrzymy na jego spolegliwe działania wobec PIS, gdy popatrzymy na jego tchórzostwo w czasach protestów społeczeństwa i w końcu gdy popatrzymy i nie znajdziemy Schetyny na czele oporu społecznego wobec niszczenia państwa przez PIS to taki człowiek NIE MA PRAWA stać na czele partii OBYWATELSKIEJ. Dlatego też nic dziwnego że Platforma Obywatelska nie ma takiego poparcia w sondażach na jakie by zasługiwała. I nie kryjmy tego że przyczyną w 60% jest osoba Grzegorza Schetyny.

A zatem jakie szanse na zmianę tej Złej, Oszukańczej Zmiany PIS? Ze Schetyną na czele PO nie widzę takich szans, ba nie widzę szans na wyważoną opozycję w tym pseudo parlamencie."....

Źródło:https://www.salon24.pl/u/987/884804,platformo-obywatelska-czas-na-wymiane-schetyny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Schetyną na czele PO nie widzę takich szans, ba nie widzę szans na wyważoną opozycję w tym pseudo parlamencie."....

Możliwe że Schetyna to nie jest optymalny przywódca, ale niszczycielska rola Prezesa jest już wszech znana w świecie. Wymaga to natychmiastowych działań a nie zastanawiania się czy Schetyna to optimum dla Polski. Najpierw trzeba zapanować nad PiS-rozpierduchą później można myśleć nad optymalnymi rozwiązaniami dla Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ocenę Schetyny zgadzam się z Frasyniukiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge sie zgodzic ale w takim razie KTO?

 

widac jednak jakies ruchy wide Wrocław wskazujace ze chca przesunac sie na lewo.Ale nie wiem czy juz nie jest za pozno.Schetyna nie nastraja optymistycznie a do tego jest juz zgrany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge sie zgodzic ale w takim razie KTO?

 

widac jednak jakies ruchy wide Wrocław wskazujace ze chca przesunac sie na lewo.Ale nie wiem czy juz nie jest za pozno.Schetyna nie nastraja optymistycznie a do tego jest juz zgrany.

I zdziebko schetany też :-)

 

On jest świetny jako szef sztabu ale do roli głównodowodzącego się nie nadaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódz może być tylko jeden więc zdecydujcie się !

Wódz i jego zastępca albo odwrotnie. Dla dwóch na pewno się znajdzie miejsce. W końcu taka Duda, niby wódz, ale co to za wódz wszyscy widzą. Kompletne dno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na pytanie KTO? powinna odpowiedzieć sobie PO. Narastająca fala takich, jak ten(Schetyna musi odejść) nagłówków- jako głos zbiorowości musi spowodować odzew wśród członków PO, jeśli nie są serwilistami.

 

Przypominam, że na początku PO rządził triumwirat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Kolega zauważył problem dość wcześnie:

PO

- rozwydrzone i konające z głodu do władzy bez perspektyw na pozytywną zmianę.

Schetyna to nie Tusk i nie utrzyma na dłuższą metę PO w całości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Już dawno temu twierdziłem, że PO jeżeli chce wrócić do władzy musi przeprowadzić wewnętrzną rewolucję. I nie chodzi tu tylko o Schetynę, musi nastąpić pokoleniowa zmiana na czele partii. Schetyna, HGW, Pitera, Szejnfeld, Halicki muszą zrobić miejsce nowym twarzom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Już dawno temu twierdziłem, że PO jeżeli chce wrócić do władzy musi przeprowadzić wewnętrzną rewolucję. I nie chodzi tu tylko o Schetynę, musi nastąpić pokoleniowa zmiana na czele partii. Schetyna, HGW, Pitera, Szejnfeld, Halicki muszą zrobić miejsce nowym twarzom.

Oczywiście, przecież tam jest sporo młodszych, trzeba ich wypuścić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci to przyszłość.

A wódz już jest:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo komentarza: Nie głosowałem w ostatnich wyborach, gdyż dla mnie nie było wyboru- bo jak wybierać między dżumą, a cholerą.

 

pełna zgoda. PIS mnie mdli ale jeśli miałbym głosować na PO to tylko na zasadzie przeciw PIS więc bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slusznie tak wiec mamy PIC.I znowu mdli.Wybory rzeczywiscie na miare hamleta.Problem w tym ze nie ma takiej parti ktora jest...frajna.Zawsze i przypomina coca cole.

 

Ktora sie pije jak wyjdzie ochota.

 

Mnie to juz mdli od tych waszych urojonych mdlosci ktore okazuja sie zwykla glupota i lenistwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.