Skocz do zawartości
Aktualizacja silnika forum Czytaj więcej.. ×
bronx99

Klub Wireworld

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, aż dziwne że do tej pory nie ma klubu tak popularnej marki kabli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zaczne - na codzień używam zasilających wireworld goldelectra, ale mam też zwykłą electre i stratusa na wtykach silverclad i wszystkie bardzo sobie chwale. Ogólnie fajne kabelki i wtyki w bardzo przyzwoitych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam coaxial STARLIGHT 7 do połączenia DAC'a z CD. Jakość wykonania kabla bardzo dobra.

Bardzo ciężko wchodzi w gniazda RCA ale o to chyba chodzi w sygnale cyfrowym czyli o porządny styk.

Drugi to Ultraviolet 7 USB A-B.

Kolejne to przewody HDMI łączące TV z urządzeniami peryferyjnymi.

Przy wyborze kierowałem się jakością wykonania która w przypadku Wireworld jest znakomita.

O różnicach w brzmieniu się nie wypowiadam. Wszak to cyfrówka. Niech się wypowie ktoś, kto porównywał.

Ciekaw jestem czy byłaby różnica w porównaniu do np. Wireworld Platiunum Starlight 7 za ponad 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wireworld świetnie spisywał się z każdym FiiO. Pozbyłem się już całej kolekcji wzmacniaczy i Dac-ów FiiO, ale nadal uważam, ze było to wspaniałe połączenie, bo dopełniały się znakomicie.Im wyższy model kabla, tym lepsze doznania akustyczne (choć niewielkie) . Szczegółowość góry i kontrola basu - bajka.

Edytowane przez GłuchyJakPień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie oprócz głośnikowych to cenowo nie ma tragedii w porównaniu do niektórych marek. Dla mnie zasilające to akurat jest to (oczywiście w dostępnych pieniądzach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam dwa kable HDMI - Chroma i Ultraviolet. Spisują się rewelacyjnie! Znakomita jakość wykonania. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi