Skocz do zawartości
IGNORED

Roger Waters w Gdansku - wrażenia?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem na koncercie, boczny sektor, więc tylko elementy quadro słyszałem. Muzyka oczywista, więc się podobała, ale i nowe utwory, o dziwo od pierwszego posłuchania spodobały mi się.

Z hasłami politycznymi każdy widzi co go boli, a pis-lam jak widzę aż zawył... choć nie były to wątek dominujący, najbardziej brutalnie potraktował Trumpa , jak już wyżej pisano dostało się Zuckerbergowi, bronił też Assange`a ( co mi się nie podobało)

Dużo było odniesień do ekologii, więc generalnie pojechał po problemach całej planety, najwyraźniej aspiruje do miana proroka.

Ogólnie warto było, prawie 3 h muzyki, no i ta perfekcyjna oprawa techniczna, ekrany wzdłuż płyty ( choć już z płyty i z tyłu niewidoczne...)

Z hasłami politycznymi każdy widzi co go boli, a pis-lam jak widzę aż zawył... choć nie były to wątek dominujący, najbardziej brutalnie potraktował Trumpa , jak już wyżej pisano dostało się Zuckerbergowi, bronił też Assange`a ( co mi się nie podobało)

Dużo było odniesień do ekologii, więc generalnie pojechał po problemach całej planety, najwyraźniej aspiruje do miana proroka.

 

***

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto pisze cyt.:" roger waters - stara, obrzydliwa, lewacko-kodziarska świnia. Dziś wywaliłem i pokasowałem wszystkie nagrania tego pana. Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze" wykazuje, że słuchał Floydów i Watersa jedynie "po łebkach", bo trudno było ominąć chyba okres antyestablishmentowy w działalności tego zespołu, a już zwłaszcza w działalności samego Watersa.

To raz.

Dwa: pisanie nazwiska z małej litery kogokolwiek jest słabe, a w tym dziale szczególnie. Chodzi w końcu o jednego ze znamienitszych muzyków, który ma na koncie dziesiątki przebojów, złotych płyt i odcisnął spore znamię w umysłach milionów słuchaczy, o wpływie na rozwój muzyki, techniki nagrywania, oprawie koncertów już nie wspominając. NIkt nikomu nie każe miłować PF i Watersa, a nawet można swobodnie rzeczowo ich krytykować, ale jakiś elementarny szacunek chyba się należy? Bo ktoś mógłby się zapytać co Ty zrobiłeś dla muzyki, że wydajesz aż tak miażdżące wyroki na, co tu dużo mówić legendę rocka...

Szydzisz z nazwiska, z wieku artysty, zapatrywań politycznych - to nic nie mówi o Watersie, za to bardzo dużo o Tobie.

Jeżeli "waters", "bono" "pearl jam" są oszołomami zawsze zostaje ci Zenon Martyniuk, czy jak podpowiadają - Rosiewicz.

Rozumiem Twój ból, słuchałeś latami niesłusznego zespołu, wybuliłeś sporo kasy na koncert jakiejś świni, może najwyższy czas się jakoś się ogarnąć i zastanowić nas dalszymi wyborami?

 

"mama i tata mnie zawsze uczyli, że brudy to się w domu rozwiązuje a nie na grillu z sąsiadami czy całą inną rodziną "

Czyżbyś pochodził od Dulskich? Bo tam rzeczywiści e brudy prało się w domu... ;)

 

 

 

Drugi zadziwiaijacy tekst: "k**wa...wszędzie ta pier**lona polityka...nawet w muzyce i na koncertach."

Zalecam natychmiastowe korepetycje z historii muzyki rockowej. zresztą nie tylko rockowej... W idiomatyce rocka jednym ze składowych jest BUNT i mamy go i u Dylana, i Lennona, Spreengsteena, U2, Zappy i u setek innych. R. Waters jest wręcz samym buntem i ktoś , kto idzie na jego koncert i potem jest zdziwiony jego polityczną furią, urodził się chyba dopiero wczoraj.

 

Byłem w Gdańsku na koncercie i moje 3 grosze:

Liczyłem na większy nacisk na muzykę niż na przekaz wizualny, ale w sumie było zjawiskowo. Pierwszy raz widziałem taki patent z ekranami wzdłuż widowni na środku.

Siedziałem z boku i dźwięk miałem mało selektywny, słyszałem tylko efekty przód-tył. Na płycie było zapewne o niebo lepiej, za to niewiele chyba było widać.

Filmy nierówne, niektóre zniewalająco piękne, atak na Trumpa zbyt grubymi środkami robiony, jak dla mnie.

Były lasery, świnia latająca, balony, napisy... mógłbym spokojnie bez tego się obejść. :) Brakowało mi nawiązania jakiejś minimalnej choć relacji Watersa z widownią. Miałem wrażenie, że to kolejny dzień w fabryce dla zespołu i patrząc na ogrom tej trasy zapewne tak jest. To już jest przemysł, a nie muzykowanie.

Ucieszyła mnie znacząca obecność "Animals"., którą lubię szczególnie.

Podsumowując: 3 godziny dano już nie słyszanej, dobrej muzyki, z nieszablonową oprawa wizualną. Zdecydowanie było warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mama i tata mnie zawsze uczyli, że brudy to się w domu rozwiązuje a nie na grillu z sąsiadami czy całą inną rodziną "

Czyżbyś pochodził od Dulskich? Bo tam rzeczywiści e brudy prało się w domu... ;)

 

Kiedyś byli tacy co wierzyli w pokój i miłość między narodami. Ci jak był problem to jechali rozmawiać poza domem - do ZSRR, RWPG. Wierzyli być może nawet, że inne bratnie narody chcą dla nas dobrze i altruistycznie poświęcą swój narodowy interes dla kraju nad Wisłą.

 

Są też tacy co wierzą w pokój, wszechtolerancję i miłość między narodami w EU - i Ci z problemami biegną tam. Do "wspólnoty europejskiej". Oczywiście oni chyba też zakładają, że EU to jakiś związek bratnich narodów, gdzie wiodące kraje typu Niemcy czy Francja ochoczo i altruistycznie i z czystego serca oczekują funkcjonowania Polski w EU na zasadach "jak przedtem". Jak pisał Lenin - są na świecie pożyteczni głupcy i komunizm EU na ich barkach idzie w Europę. Ale wystarczy trochę poczytać, posłuchać, może wgryźć się w historię Europy nowożytnej, powiedzmy od połowy XIXwieku i może pozbyć się złudzeń o co tu chodzi? ;))))

 

a tu taki wykład oszołoma ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto pisze cyt.:" roger waters - stara, obrzydliwa, lewacko-kodziarska świnia. Dziś wywaliłem i pokasowałem wszystkie nagrania tego pana. Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze" wykazuje, że słuchał Floydów i Watersa jedynie "po łebkach", bo trudno było ominąć chyba okres antyestablishmentowy w działalności tego zespołu, a już zwłaszcza w działalności samego Watersa.

To raz.

Dwa: pisanie nazwiska z małej litery kogokolwiek jest słabe, a w tym dziale szczególnie. Chodzi w końcu o jednego ze znamienitszych muzyków, który ma na koncie dziesiątki przebojów, złotych płyt i odcisnął spore znamię w umysłach milionów słuchaczy, o wpływie na rozwój muzyki, techniki nagrywania, oprawie koncertów już nie wspominając. NIkt nikomu nie każe miłować PF i Watersa, a nawet można swobodnie rzeczowo ich krytykować, ale jakiś elementarny szacunek chyba się należy? Bo ktoś mógłby się zapytać co Ty zrobiłeś dla muzyki, że wydajesz aż tak miażdżące wyroki na, co tu dużo mówić legendę rocka...

Szydzisz z nazwiska, z wieku artysty, zapatrywań politycznych - to nic nie mówi o Watersie, za to bardzo dużo o Tobie.

Jeżeli "waters", "bono" "pearl jam" są oszołomami zawsze zostaje ci Zenon Martyniuk, czy jak podpowiadają - Rosiewicz.

Rozumiem Twój ból, słuchałeś latami niesłusznego zespołu, wybuliłeś sporo kasy na koncert jakiejś świni, może najwyższy czas się jakoś się ogarnąć i zastanowić nas dalszymi wyborami?

 

"mama i tata mnie zawsze uczyli, że brudy to się w domu rozwiązuje a nie na grillu z sąsiadami czy całą inną rodziną "

Czyżbyś pochodził od Dulskich? Bo tam rzeczywiści e brudy prało się w domu... ;)

 

 

 

 

Drugi zadziwiaijacy tekst: "k**wa...wszędzie ta pier**lona polityka...nawet w muzyce i na koncertach."

Zalecam natychmiastowe korepetycje z historii muzyki rockowej. zresztą nie tylko rockowej... W idiomatyce rocka jednym ze składowych jest BUNT i mamy go i u Dylana, i Lennona, Spreengsteena, U2, Zappy i u setek innych. R. Waters jest wręcz samym buntem i ktoś , kto idzie na jego koncert i potem jest zdziwiony jego polityczną furią, urodził się chyba dopiero wczoraj.

 

Byłem w Gdańsku na koncercie i moje 3 grosze:

Liczyłem na większy nacisk na muzykę niż na przekaz wizualny, ale w sumie było zjawiskowo. Pierwszy raz widziałem taki patent z ekranami wzdłuż widowni na środku.

Siedziałem z boku i dźwięk miałem mało selektywny, słyszałem tylko efekty przód-tył. Na płycie było zapewne o niebo lepiej, za to niewiele chyba było widać.

Filmy nierówne, niektóre zniewalająco piękne, atak na Trumpa zbyt grubymi środkami robiony, jak dla mnie.

Były lasery, świnia latająca, balony, napisy... mógłbym spokojnie bez tego się obejść. :) Brakowało mi nawiązania jakiejś minimalnej choć relacji Watersa z widownią. Miałem wrażenie, że to kolejny dzień w fabryce dla zespołu i patrząc na ogrom tej trasy zapewne tak jest. To już jest przemysł, a nie muzykowanie.

Ucieszyła mnie znacząca obecność "Animals"., którą lubię szczególnie.

Podsumowując: 3 godziny dano już nie słyszanej, dobrej muzyki, z nieszablonową oprawa wizualną. Zdecydowanie było warto.

Ktoś, kto pisze cyt.:" roger waters - stara, obrzydliwa, lewacko-kodziarska świnia. Dziś wywaliłem i pokasowałem wszystkie nagrania tego pana. Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze" wykazuje, że słuchał Floydów i Watersa jedynie "po łebkach", bo trudno było ominąć chyba okres antyestablishmentowy w działalności tego zespołu, a już zwłaszcza w działalności samego Watersa.

To raz.

Dwa: pisanie nazwiska z małej litery kogokolwiek jest słabe, a w tym dziale szczególnie. Chodzi w końcu o jednego ze znamienitszych muzyków, który ma na koncie dziesiątki przebojów, złotych płyt i odcisnął spore znamię w umysłach milionów słuchaczy, o wpływie na rozwój muzyki, techniki nagrywania, oprawie koncertów już nie wspominając. NIkt nikomu nie każe miłować PF i Watersa, a nawet można swobodnie rzeczowo ich krytykować, ale jakiś elementarny szacunek chyba się należy? Bo ktoś mógłby się zapytać co Ty zrobiłeś dla muzyki, że wydajesz aż tak miażdżące wyroki na, co tu dużo mówić legendę rocka...

Szydzisz z nazwiska, z wieku artysty, zapatrywań politycznych - to nic nie mówi o Watersie, za to bardzo dużo o Tobie.

Jeżeli "waters", "bono" "pearl jam" są oszołomami zawsze zostaje ci Zenon Martyniuk, czy jak podpowiadają - Rosiewicz.

Rozumiem Twój ból, słuchałeś latami niesłusznego zespołu, wybuliłeś sporo kasy na koncert jakiejś świni, może najwyższy czas się jakoś się ogarnąć i zastanowić nas dalszymi wyborami?

 

"mama i tata mnie zawsze uczyli, że brudy to się w domu rozwiązuje a nie na grillu z sąsiadami czy całą inną rodziną "

Czyżbyś pochodził od Dulskich? Bo tam rzeczywiści e brudy prało się w domu... ;)

 

 

 

Drugi zadziwiaijacy tekst: "k**wa...wszędzie ta pier**lona polityka...nawet w muzyce i na koncertach."

Zalecam natychmiastowe korepetycje z historii muzyki rockowej. zresztą nie tylko rockowej... W idiomatyce rocka jednym ze składowych jest BUNT i mamy go i u Dylana, i Lennona, Spreengsteena, U2, Zappy i u setek innych. R. Waters jest wręcz samym buntem i ktoś , kto idzie na jego koncert i potem jest zdziwiony jego polityczną furią, urodził się chyba dopiero wczoraj.

 

Byłem w Gdańsku na koncercie i moje 3 grosze:

Liczyłem na większy nacisk na muzykę niż na przekaz wizualny, ale w sumie było zjawiskowo. Pierwszy raz widziałem taki patent z ekranami wzdłuż widowni na środku.

Siedziałem z boku i dźwięk miałem mało selektywny, słyszałem tylko efekty przód-tył. Na płycie było zapewne o niebo lepiej, za to niewiele chyba było widać.

Filmy nierówne, niektóre zniewalająco piękne, atak na Trumpa zbyt grubymi środkami robiony, jak dla mnie.

Były lasery, świnia latająca, balony, napisy... mógłbym spokojnie bez tego się obejść. :) Brakowało mi nawiązania jakiejś minimalnej choć relacji Watersa z widownią. Miałem wrażenie, że to kolejny dzień w fabryce dla zespołu i patrząc na ogrom tej trasy zapewne tak jest. To już jest przemysł, a nie muzykowanie.

Ucieszyła mnie znacząca obecność "Animals"., którą lubię szczególnie.

Podsumowując: 3 godziny dano już nie słyszanej, dobrej muzyki, z nieszablonową oprawa wizualną. Zdecydowanie było warto.

Obrzydliwością jest nazywanie ŚWINIĄ i NEOFASZYSTĄ Prezydenta USA wybranego demokratycznie przez WOLNYCH Amerykanów i afiszowanie się z tym na wiecach ideologicznych podczas koncertów. Słabe to. Kaczyński ( jestem anty), Orban i wielu innych polityków to też w/g tego pana neo-faszyści. Przy Putinie znak zapytania - ciekawe. Więc kim jest roger waters - lewackim pożytecznym idiotą czy lewacką prostytutką ? Q...wa, przychodzę i płacę za KONCERT , a nie za jakieś polityczne wiece nakręcone przez kodziarzy !!! Mam gdzieś poglądy pana watersa, ma prawo do jakich tylko chce, ale poczułem się urażony, bo popieram i Victora Orbana i Donalda Trumpa za to co robią dla swoich Ojczyzn !!! Lewacy i liberałowie tracą władzę, bo Narody mają już dosyć niszczenia tradycji. Tacy ludzie jak bono, waters, deniro i setki im podobnych, zamiast wykorzystywać swoją sławę do jednoczenia i łagodzenia podziałów - dolewają oliwy do ognia !!! Oszołomy !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byli tacy co wierzyli w pokój i miłość między narodami. ,,,

Wyraźnie NIE ZROZUMIAŁEŚ wpisu mojego jak i innych kolegów. Twoje mniemania o świecie są mało ciekawe, zwłaszcza w tym dziale i na tym forum.

Zawracaj Wisłę gdzie indziej, tutaj gadamy o muzyce i muzykach, a Ty przywalasz tu jakiegoś Michalkiewicza. Zaiste ból tylnej części ciała musiał być ogromny!

Są na to podobno niezłe kremy.

 

Jest taka strona z filmami nadającymi się dla katolików

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (np. Vabank II jest tam uznany za wysoce niemoralny), może trzeba stworzyć podobną stronę z koncertami nadającymi się dla Prawdziwie Dumnych Polaków? Niewiele tam zostanie do słuchania, ale za to obędzie się bez takich nerwowych reklamacji i konieczności wyrzucania płytoteki. Z miejsca wykluczamy zatem Pink Floyd, Watersa, Rolling Stones, the Beatles (Lennon - pacyfista i lewak, McCartney - wegetarianin), The Doors (narkomani i alkoholicy), Bono - oszołom, Dylan - Żyd, Zappa - wolnomyśliciel i ateista itp., itd. Może ABBA, czy Boney M. przejdą, ale pewien nie jestem... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie NIE ZROZUMIAŁEŚ wpisu mojego jak i innych kolegów. Twoje mniemania o świecie są mało ciekawe, zwłaszcza w tym dziale i na tym forum.

Zawracaj Wisłę gdzie indziej, tutaj gadamy o muzyce i muzykach, a Ty przywalasz tu jakiegoś Michalkiewicza. Zaiste ból tylnej części ciała musiał być ogromny!

Są na to podobno niezłe kremy.

 

Jest taka strona z filmami nadającymi się dla katolików

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (np. Vabank II jest tam uznany za wysoce niemoralny), może trzeba stworzyć podobną stronę z koncertami nadającymi się dla Prawdziwie Dumnych Polaków? Niewiele tam zostanie do słuchania, ale za to obędzie się bez takich nerwowych reklamacji i konieczności wyrzucania płytoteki. Z miejsca wykluczamy zatem Pink Floyd, Watersa, Rolling Stones, the Beatles (Lennon - pacyfista i lewak, McCartney - wegetarianin), The Doors (narkomani i alkoholicy), Bono - oszołom, Dylan - Żyd, Zappa - wolnomyśliciel i ateista itp., itd. Może ABBA, czy Boney M. przejdą, ale pewien nie jestem... ;)

 

Trzeba też niestety wykluczyć Roda Stewarta, na koncercie w Gdańsku wypowiadał się bardzo niepochlebnie o Trumpie, poważnie.

Mimo, że jak powiedział, są przyjaciółmi. Pewnie wie co mówi.

 

Obrzydliwością jest nazywanie ŚWINIĄ i NEOFASZYSTĄ Prezydenta USA wybranego demokratycznie przez WOLNYCH Amerykanów i afiszowanie się z tym na wiecach ideologicznych podczas koncertów. Słabe to. Kaczyński ( jestem anty), Orban i wielu innych polityków to też w/g tego pana neo-faszyści. Przy Putinie znak zapytania - ciekawe. Więc kim jest roger waters - lewackim pożytecznym idiotą czy lewacką prostytutką ? Q...wa, przychodzę i płacę za KONCERT , a nie za jakieś polityczne wiece nakręcone przez kodziarzy !!! Mam gdzieś poglądy pana watersa, ma prawo do jakich tylko chce, ale poczułem się urażony, bo popieram i Victora Orbana i Donalda Trumpa za to co robią dla swoich Ojczyzn !!! Lewacy i liberałowie tracą władzę, bo Narody mają już dosyć niszczenia tradycji. Tacy ludzie jak bono, waters, deniro i tysiące im podobnych, zamiast wykorzystywać swoją sławę do jednoczenia i łagodzenia podziałów - dolewają oliwy do ognia !!! Oszołomy !!!!

 

Skoro popierasz Orbana i Trumpa za to co robią dla swoich ojczyzn to znaczy, że nie jesteś polskim patriotą.

Dla polskiego patrioty ważne jest co polityka Orbana i Trumpa niesie dla Polski.

Patriotyzm to budowa dobrobytu poprzez m.in. dobrą wymianę handlową a nie machanie szabelką i izolację.

Prawicowcy często nie mają kontaktu z rzeczywistością.

Ciesząc się z wygranej prawicy w innym kraju, która z definicji nie może być korzystna dla rodaków pokazują tylko jak bardzo niski poziom intelektualny prezentują.

W życiu nie byłem lewakiem ale niestety skojarzenie prawica=debile nasuwa się samo. Tak samo zresztą kojarzę skrajną lewicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwością jest nazywanie ŚWINIĄ i NEOFASZYSTĄ Prezydenta USA wybranego demokratycznie przez WOLNYCH Amerykanów

 

A to niby czemu? Trump jest nie tylko świnią, ale i szowinistyczną świnią wg mnie, zatem nie widzę tu jakiejś anomalii. Ale nie w tym jest rzecz, Ty nie pozwalasz na wolną wypowiedź wolnemu artyście.

 

Więc kim jest roger waters - lewackim pożytecznym idiotą czy lewacką prostytutką ?
Prostytutką? Waters jest wolnym człowiekiem, który mówi, to co myśli. Nie musisz się z nim zgadzać, to jest wolny kraj. I nikt nie nazwie cię prostytutką, bo masz inne poglądy. Ja też z nie wszystkimi hasłami na koncercie się utożsamiam, ale spokojnie jakoś żyję dalej.

 

 

Q...wa, przychodzę i płacę za KONCERT , a nie za jakieś polityczne wiece nakręcone przez kodziarzy !!!
O ile mi wiadomo KOD nie organizował tego koncertu. Nienawiść zaślepia, żal mi ciebie.

 

 

Mam gdzieś poglądy pana watersa, ma prawo do jakich tylko chce, ale poczułem się urażony, bo popieram i Victora Orbana i Donalda Trumpa za to co robią dla swoich Ojczyzn !!!
Może zażądaj zwrotu pieniędzy? Jego anty Trumpowe wypowiedzi i koszulak z "KONSTYTUCJA" wywołały huraganowy aplauz, jakoś nie przedarłeś się z protestami. Zdarza się. Gdybym poszedł na wieczór autorski Pietrzaka nie dziwiłbym się ewentualnym peanom o Kaczyńskim, czy Ziobrze, skąd zatem to zdziwienie? Wykazałeś sie kompletnym brakiem orientacji, co znaczy brakiem zrozumienia utworów Rogera Watersa, które jak sięgam pamięcią były podobne w wymowie. Mnie także nieco przeszkadzały te polityczne zgrywy, bo uważam, że muzyka się broni sama, zwłaszcza TA, ale Waters to... Waters. Taki już jest i można go kochać lub nienawidzieć.

 

 

Tacy ludzie jak bono, waters, deniro i tysiące im podobnych, zamiast wykorzystywać swoją sławę do jednoczenia i łagodzenia podziałów - dolewają oliwy do ognia !!! Oszołomy !!!!
Może już wystarczy tego ośmieszania się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Waters jest głupszy od Ciebie i nie rozumie sytuacji.

Eddie Vedder to też głupiec od lemingów...

Jagger to dopiero bałwan!

 

Ty Adamie z Gdańska powinieneś uświadomić rockmanów Świata Całego, że Prezes jest jeden i chce naszego dobra!

NO tak bo pewnie każdy Polak doskonale się orientuje w sytuacji politycznej krajów zachodnich o wschodnich nie wspominając.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

roger waters - stara, obrzydliwa, lewacko-kodziarska świnia. Dziś wywaliłem i pokasowałem wszystkie nagrania tego pana. Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze. Swoim politycznym zachowaniem obrzydził mi wszystko w czym dotąd brał udział !!!
Niestety musze się zgodzić

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Waters to taki pożyteczny idiota. Dał się w manipulować i wykorzystać.

"uwolnić sądy" ( Od czego ?) , "Neofaszyści". To świadczy o niedouczeniu oraz braniu informacji z mediów głównego ścieku takich jak CNN i Dojcze welle.. Dno

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy idąc na koncert byliście na wszelki wypadek wyposażeni w transparenty przeciwko wywrotowemu utworowi "Another brick in the wall"? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha pękam ze śmiechu czytając ten wątek. Nikogo nie chcę obrażać ale mam pytanie do wszystkich którzy poszli na koncert i mają pretensje do politycznych wystąpień Watersa: czego się spodziewaliscie? Zenona Martyniuka spiewającego o dupiemaryni?

Waters jest jednym z bardziej zaangazowanych artystów i od zawsze porusza w swojej twórczości tematy społeczno-polityczne. Nigdy nie ukrywał się ze swoimi poglądami. O co to wielkie halo?

Zaczynam podejrzewać że niektórzy naprawdę słuchają wzmacniaczy, kabli, podstawek itd a nie treści zawartej na albumach.

Pójść na koncert Rogera Watersa z nadzieją na piękne słowka o kwiatkach i motylkach to szczyt ignoranctwa Panowie.

 

 

 

Waters to taki pożyteczny idiota. Dał się w manipulować i wykorzystać.

Klasyczny przykład braku argumentów.

 

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać aby nie wkleić polskiego przekładu In The Flesh Floydów.

Ponadczasowy Waters, jak widać pasuje w punkt do tej syytuacji oraz frustracji przedmówcy mariana.ch :

 

A więc

Myślałeś, że

Chciałbyś pójść na przedstawienie

Aby poczuć ciepły dreszczyk zakłopotania

Ten blask marzyciela

Mam dla Ciebie złe wieści Słonko,

Z Pinkiem nie jest dobrze, został w hotelu

A nas przysłali jako zastępczy zespół

Zaraz sie okaże gdzie stoicie ludziska

 

Mamy dziś jakichś pedziów na sali?

Zabrać ich przed oblicze ściany!

Tamten w świetle krzywo na mnie patrzy,

Zabrać go przed oblicze ściany!

Tamten wygląda na Żyda!

A ten to czarnuch!

Kto wpuścił całą tę chołotę na salę?

Tam jeden pali skręta

a kolejny ma piegi!

Gdybym miał taką możliwość,

Powystrzelałbym was wszystkich!

 

P.s. tekst z 1979 roku, jakby co to wtedy jeszcze nie było KOD-u... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dingo - ABBA nie przejdzie, bo to lewacki kraj. Boney M tym bardziej, bo Czarni.

 

Zostaje Rosiewicz, Siara i Jan P. Od dawna zapomnieli o PZPR, ale to szczegół

 

Nie znam się szpecyjalnie, ale podobno płyty i koncerty są rozchwytywane.

 

Już trzy bilety sprzedane.

 

Snach, przyjmij szczere wyrazy współczucia.

Nie przesadzaj. Jutro wyjedzie do Wenezueli. Dobrze mu będzie i na bank się będzie cieszył, że litr benzyny kosztuje boliwara. A litr oleju - pół miesiąca zapierdalania.

Pozdrawiam. Jacek.

 

@dingo - ABBA nie przejdzie, bo to lewacki kraj. Boney M tym bardziej, bo Czarni.

 

Zostaje Rosiewicz, Siara i Jan P. Od dawna zapomnieli o PZPR, ale to szczegół

 

Nie znam się szpecyjalnie, ale podobno płyty i koncerty są rozchwytywane.

 

Już trzy bilety sprzedane.

 

Nie przesadzaj. Jutro wyjedzie do Wenezueli. Dobrze mu będzie i na bank się będzie cieszył, że litr benzyny kosztuje boliwara. A litr oleju - pół miesiąca zapierdalania.

Pozdrawiam. Jacek.

A o Marianie chu - to już nawet szkoda gadać. Gdym onegdaj rzekł, że to idiota - trzy punkty dostałem. .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marianie Ch

A może by tak zacząć słuchać muzyki instrumentalnej

Najlepiej barokowej ( to był okres sarmackich snów o potężnej Polsce )- wiadomo jak to się skończyło

W tle możesz nucić sobie wystąpienia posłanki Pawłowicz ewentualnie Piotrowicza

Domyślam się ze mundialu tez nie oglądałeś , przecież Thiago Cionek nie jest " prawdziwym" Polakiem

Każdy artysta a zwłaszcza ktoś taki jak Waters ma prawo manifestować swoje poglądy a jak się to komuś nie podoba niech nie chodzi na koncerty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi zadziwiaijacy tekst: "k**wa...wszędzie ta pier**lona polityka...nawet w muzyce i na koncertach."

Zalecam natychmiastowe korepetycje z historii muzyki rockowej. zresztą nie tylko rockowej... W idiomatyce rocka jednym ze składowych jest BUNT i mamy go i u Dylana, i Lennona, Spreengsteena, U2, Zappy i u setek innych.

 

Zarzucasz innym, że nie rozumieją Twoich wpisów

Wyraźnie NIE ZROZUMIAŁEŚ wpisu mojego

 

ale sam pozwalasz sobie na pouczanie innych, nie mówiąc już o braku zrozumienia innych tekstów, w tym też mojego.

Czy z tego wpisu wynika, że ja nie znam historii muzyki rockowej, w której roi się od politycznych podtekstów?

Nie - ja tylko wyraziłem dosadnie swoje niezadowolenie z tego, że ta pier**lona polityka jest dziś wszędzie

i o wiele jej za dużo.

 

P.S. A na koncercie nie byłem, chociaż Watersa bardzo cenię jako muzyka i kompozytora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzędliwie i propagandowo wobec publiki to pan RW chyba wielokrotnie czynił swe misje.

 

Taki przekaz, od "ujęcia" 83 roku a poniekąd od "Ściany" IMO zbyt dosłowny.

Dalekie to od farm zwierzęcych mięsa armatniego i ciekawi mnie to jak publika koncertowa może w takim masowym zgromadzeniu wytrzymać.

Wokalowo też wytrzymuję ledwo ledwo bo barwa głosu jakaś brzydka .

W domu ostatnio nawet całej płyty nie mogę dosłuchać do końca :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzędliwie i propagandowo wobec publiki to pan RW chyba wielokrotnie czynił swe misje.

 

Taki przekaz, od "ujęcia" 83 roku a poniekąd od "Ściany" IMO zbyt dosłowny.

Dalekie to od farm zwierzęcych mięsa armatniego i ciekawi mnie to jak publika koncertowa może w takim masowym zgromadzeniu wytrzymać.

Wokalowo też wytrzymuję ledwo ledwo bo barwa głosu jakaś brzydka .

W domu ostatnio nawet całej płyty nie mogę dosłuchać do końca :)

Zawsze można zrobić to co Marian Ch. I po kłopocie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi porzekadło, "od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok".

 

Słuchając "Final Cut" można było zrozumieć traumę Watersa, który stracił ojca w bezsensownych (wg niego) okolicznościach II Wojny Światowej i walki z III Rzeszą, oraz płynący z treści pacyfistyczny przekaz. Muzycznie płyta jednak za mocna nie była, ot taki epizod w dyskografii PF.

 

Jest jednak pewna różnica miedzy ekspresja artystyczną własnych traumatycznych doświadczeń a zaangażowaniem politycznym. Moim zdaniem stawiając w jednym rzędzie Adolfa oraz dzisiejszych przywódców w rodzaju Trumpa, Orbana czy Kaczora, Waters daje dowód albo niewiarygodnej ignorancji historycznej albo po prostu śmieszności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie przerwy na ekranach był ponoć też Kaczyński na liście Resist :d sam nie widziałem ale mowili ludzie ze był.

Był i wywołał ogromny aplauz publiczności (brawa). Napis oczywiście nie Dewastator :-)

Tak, masz rację - marzę o Wielkiej Polsce,

To trzeba się wziąć do roboty a nie do rozpierduchy.

Skoro pan waters może publicznie nazywać świnią Prezydenta USA, to mam prawo nazwać tak samo tego muzykanta - nic nie znaczącego bez Pink Floyd.

Jako instrumentalista w P.F. oczywiście miał mniejsze znaczenie, jako kompozytor był podstawą P.F. Oczywiście nie jedyną.

Brzydzą mnie polityczne wiece na takich imprezach, a koncert watersa w Gdańsku właśnie takim był. 20 minutowa przerwa wypełniona kodziarskim bełkotem.

I bardzo dobrze, ktoś musi zwracać uwagę na tworzony w Polsce przez jedynie słuszną partię syf.

Skoro tak, to po co w ogóle chodzić na koncerty?

Wybieraj te na których będziesz czuł się dobrze. Podpowiem tylko że w jedynie słusznej partii dużą popularnością cieszy się Sławomir czy inny Zenon czy jak mu tam ;-).

 

Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze.

A wiesz że P.F. w latach 60 i 70 był na czarnej liście K.K. w Polsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wsadzać kij w mrowisko.

 

Inaczej w końcówce lat 60.inaczej w 79 inaczej w 83.

Wtrącanie się i ryzyko to ważna rzecz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi porzekadło, "od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok".

 

Słuchając "Final Cut" można było zrozumieć traumę Watersa, który stracił ojca w bezsensownych (wg niego) okolicznościach II Wojny Światowej i walki z III Rzeszą, oraz płynący z treści pacyfistyczny przekaz. Muzycznie płyta jednak za mocna nie była, ot taki epizod w dyskografii PF.

 

Jest jednak pewna różnica miedzy ekspresja artystyczną własnych traumatycznych doświadczeń a zaangażowaniem politycznym. Moim zdaniem stawiając w jednym rzędzie Adolfa oraz dzisiejszych przywódców w rodzaju Trumpa, Orbana czy Kaczora, Waters daje dowód albo niewiarygodnej ignorancji historycznej albo po prostu śmieszności.

Gdybyś bardziej uważał na lekcjach historii i lepiej poznał mechanizmy tworzenia się dyktatur, stawiania przez Watersa w jednym rzędzie Hitlera, Trumpa, Orbana czy Kaczyńskiego nie odbierałbyś jedynie jako dowodu ignorancji historycznej i śmieszności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, aleeee... lekcje historii zaczynają/zaczynały się dopiero od piątej klasy, o ile dobrze pamiętam.

 

Dajcież mu spokój. Niech se nienawidzi, kogo chce. Płyty niech wyrzuca, filmy jedyne ogląda...

 

To taki z grupy, co za chwilę książki zaczną palić.

.....

Z tymi płytami: Gdy Cat Stevens na inną religię przeszedł - te same cymbały, które kiedyś łamali jego płyty - dziś łapią i szczątki lepią, mówiąc - ale to było zajebiście śliczne.

 

Tak bywa u kretonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś bardziej uważał na lekcjach historii i lepiej poznał mechanizmy tworzenia się dyktatur, stawiania przez Watersa w jednym rzędzie Hitlera, Trumpa, Orbana czy Kaczyńskiego nie odbierałbyś jedynie jako dowodu ignorancji historycznej i śmieszności.

 

 

O historii XX wieku przeczytałem wystarczająco dużo, że nie potrzebuję być pouczanym ani przez pana Watersa ani przez innych, którym wydaje się, że wiedzą lepiej i widzą więcej. Z interesującego i niebanalnego artysty, Waters przeistoczył się stopniowo w postać jakiegoś natrętnego, pretensjonalnego naprawiacza świata, i jeśli komuś ta zmiana pasuje, to OK, ja natomiast tego nie kupuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duju śpik inglisz?

 

Skoro tak, to powinieneś wiedzieć, o czym ten stary dziadyga śpiewa. Od setek lat.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ukończyć studia z pięciu języków obcych i nie mieć nic rozsądnego do powiedzenia w żadnym z nich.

Można też przeczytać dużo książek na temat historii i nie wysnuć żadnych wniosków, a owe wnioski są kwintesencją tej nauki.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RECENZJE koncertu - dla tych, którzy nie byli ;) NIECH ŻYJE MUZYKA !!! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-63827-0-54385200-1533742572_thumb.jpg

post-63827-0-95886500-1533742914_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłówek musi się sprzedawać/klikać, wielkie odkrycie... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Few are those who can see with their own eyes and hear with their own hearts." A.Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RECENZJE koncertu - dla tych, którzy nie byli ;) NIECH ŻYJE MUZYKA !!! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie oślepłeś od czytania tych stron internetowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.