Skocz do zawartości
IGNORED

Roger Waters w Gdansku - wrażenia?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda że za tak zasłużonym artystą jakim jest Waters ta dyskusja polityczna. Od dawien dawna miłość i polityka jest głównym tematem w twórczości artystów a ich poglądy pozostawmy bez komentarza.

 

Co do tego "okropnego" Watersa wg któryś tam z opinii w tym wątku to zaznaczę moje zdanie a mianowicie grupa Pink Floyd skończyła się wg mnie po jego odejściu . W żadnym przypadku nie odwrotnie i twierdze że za przywództwem genialnego gitarzysty ale bezpłciowego "lidera" Gilmoura wszystko się skończyło.

 

Bez Syd Baretta i R.Watersa świat o Pink Floyd by się nie dowiedział a Gilmour by rzępolił sobie gdzieś tam na gitarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że za tak zasłużonym artystą jakim jest Waters ta dyskusja polityczna

 

Dlaczego? Myślę, że Waters byłby bardzo zadowolony, że jego koncerty są inspiracją

do ożywionych dyskusji politycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym jego wieku ma to gdzieś a pokazał i mógł pokazać swoje poglądy .

 

Wpuści go PIS czy nie wpuści choćby jeszcze miał zamiar zagrać w Polsce jest bez znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSd to se może...

 

Jak widać to może ...ciekawe na jak długo . Proponuję zainteresować się dochodami i skąd Rydzyka .

 

Każda ustawa ... proszę milion złotych dla Rydzyka . W kościele zapowiedzą. Obłuda i ten kraj nigdy normalny nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Waters wskazując na Orbana, Trumpa i Kaczyńskiego zwrócił jedynie uwagę, że działania tych panów tworzą niebezpieczne podwaliny pod systemy totalitarne i takich ludzi trzeba uważnie obserwować i w porę reagować, bo tego uczy nas historia.

P.S.Zwolennicy jedynie słusznej partii chyba nigdy nie zrozumieją, że krytykowanie prezesa nie jest jednoznaczne z atakiem na Polskę.

Akurat Donald Trump i Victor Orban skutecznie sprzątają burdel po swoich lewacko-liberalnych poprzednikach o faszystowskich zapędach. Robią wszystko, by odbudować mocno już podkopane fundamenty cywilizacji łacińskiej, a pis stoi okrakiem...zwykła niezdecydowana pis-da ;)

Kończę temat. roger waters jest dla mnie żywym monumentem...przyodzianym przez kodziarzy w koszulkę "konstytucja" w niedawnej żenującej nocnej akcji KOD ubierania pomników w Polsce.

Polityka - WON od MUZYKI !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy PIS-owcy, Waters się na was wypiął, ot co. To oczywiście musi boleć bo przecież tak go lubiliście. Tyle było z nim wspólnych wzruszeń i płaczów, jaki ten świat niedobry, niesprawiedliwy, itd. A teraz staliście się tego świata częścią.
Mitomania

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Akurat Donald Trump i Victor Orban skutecznie sprzątają burdel po swoich lewacko-liberalnych poprzednikach o faszystowskich zapędach. Robią wszystko, by odbudować mocno już podkopane fundamenty cywilizacji łacińskiej, a pis stoi okrakiem...zwykła niezdecydowana pis-da ;)

Kończę temat. roger waters jest dla mnie żywym monumentem...przyodzianym przez kodziarzy w koszulkę "konstytucja" w niedawnej żenującej nocnej akcji KOD ubierania pomników w Polsce.

Polityka - WON od MUZYKI !!!

Podpisuje się. Won!

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Kaczyński i cała ta banda pisowska jest za słaba umysłowo, by stworzyć system totalitarny. Działają po omacku, zmieniają prawo

wcielając w życie ustawowe buble, stworzone przez niekompetentnych urzędników, tylko dla własnych korzyści materialnych.

To się już niedługo skończy.

Sienkiewiczowskie Teoretycznie

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Chyba się zamknę w sobie po takim aegumencie.

Chłopcy PIS-owcy, Waters się na was wypiął, ot co. To oczywiście musi boleć bo przecież tak go lubiliście. Tyle było z nim wspólnych wzruszeń i płaczów, jaki ten świat niedobry, niesprawiedliwy, itd. A teraz staliście się tego świata częścią.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc

Myślałeś, że

Chciałbyś pójść na przedstawienie

Aby poczuć ciepły dreszczyk zakłopotania

Ten blask marzyciela

Mam dla Ciebie złe wieści Słonko,

Z Pinkiem nie jest dobrze, został w hotelu

A nas przysłali jako zastępczy zespół

Zaraz sie okaże gdzie stoicie ludziska

 

Mamy dziś jakichś pedziów na sali?

Zabrać ich przed oblicze ściany!

Tamten w świetle krzywo na mnie patrzy,

Zabrać go przed oblicze ściany!

Tamten wygląda na Żyda!

A ten to czarnuch!

Kto wpuścił całą tę chołotę na salę?

Tam jeden pali skręta

a kolejny ma piegi!

Gdybym miał taką możliwość,

Powystrzelałbym was wszystkich!

 

P.s. tekst z 1979 roku, jakby co to wtedy jeszcze nie było KOD-u... :)

 

marian.ch, snach ---> kolega clark kent już w tym wątku wcześniej przytoczył te słowa, może nie zauważyłeś a on jest do was.

Mimo, że ma już 40 lat, nadal jest niestety aktualny. Znalazł się na początku drugiej płyty "The Wall".

Czy nie mieliście dotąd świadomości o czym on jest?

Może liczyliście na to, że "Pinka" w Gdańsku zastąpi ten "zastępczy zespół"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roger waters - stara, obrzydliwa, lewacko-kodziarska świnia. Dziś wywaliłem i pokasowałem wszystkie nagrania tego pana. Uwielbiałem Pink Floyd, ale to co wczoraj zrobił waters było żenujące i skandalicze. Swoim politycznym zachowaniem obrzydził mi wszystko w czym dotąd brał udział !!!

Co za klaun ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się w tym wątku zarzuty w stylu polityka won od muzyki. Nie mówię, że musi być zawsze bo nie musi, ma być też rozrywką.

Jeśli jednak traktujemy muzykę na równi z innymi dziedzinami sztuki to polityka jest w nią wpisana czy to się komuś podoba czy nie.

W Literaturze, malarstwie, teatrze, muzyce od zawsze odwoływano się do otaczającej nas rzeczywistości. Artyści za pośrednictwem różnych środków wyrazu komentowali bieżące wydarzenia, problemy społeczne itp.

Nie inaczej jest w muzyce, również tej instrumentalnej (z rodzimego podwórka chociażby Fryderyk Chopin lub zza wielkiej wody Jimmy Hendrix i emocjnalna interpretacja hymnu USA)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tamten co ubrał Watersa w koszulkę "Konstytucja"- aresztować o 6:00 rano i postawić pod MUR!

 

Bardzo zgrabnie nawiązałeś do aresztowania twórcy strony antykomor.pl! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabnie nawiązałeś do aresztowania twórcy strony antykomor.pl! ;-)

Intencja moja była inna ale przyznaję, Twoje skojarzenie również trafne. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumieją

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

O proszę, nawet nie rozumieją że „rozumią” to była ironia i specjalnie zostało umieszczone w cudzysłowie.

Ha, ha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O proszę, nawet nie rozumieją że „rozumią” to była ironia i specjalnie zostało umieszczone w cudzysłowie.

Ha, ha...

Cha, cha. Nie ma co się tak tłumaczyć. Wierzymy.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, nawet nie rozumieją że „rozumią” to była ironia i specjalnie zostało umieszczone w cudzysłowie.

Ha, ha...

Oni nie są od rozumienia, tylko od popierania i potakiwania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lekcji z tej dyskusji można wyciągnąć wg mnie:

 

1. Kilku dotychczasowych fanów PF i Watersa kompletnie nie miało pojęcia o czym oni tam w ogóle śpiewali przez lata...

2. Wieloletni słuchacze muzyki NAGLE odkryli, że ta, podobnie jak i inne gatunki sztuki może być nośnikiem i areną politycznych deklaracji.

3. Mający się zapewne za demokratów, zdecydowanie nawołują by artyści nie wypowiadali się w sprawach politycznych, bo kurcze istnieje ryzyko, że będzie inne od wyuczonych i nieśmiertelnych tez objaśniających świat w wykonaniu Michalkiewicza, czy innych (dowolnych) guru. Czy to ma tyczyć jedynie muzyki, czy też poezji, literatury i malarstwa?

4. Jeżeli facet włoży na koncercie koszulkę z napisem "KONSTYTUCJA". momentalnie cały jego dorobek jest wart funta kłaków, a nuty stają się "niesłuszne" i fałszywe.

 

Fascynujące i przerażające jednocześnie...

 

Na szczęście są to majaki i mam nadzieję, że świata takiego jak się niektórym marzy nie dożyję.

Rzeczywiście dla co poniektórych muzyka rockowa jest zbyt niebezpieczna i jak ktoś dobrze radził, lepiej może słuchać muzyki barokowej, choć i tam znaleźć pewnie można jakieś zagrożenia.... ;)

 

Dla tych, którzy na koncercie nie byli, zapewniam, że tak na oko 90% widowni była zachwycona muzyką (standing ovation), oprawą wizualną, a także wrzutkami politycznymi (gorący aplauz). Wynika, że rozumiejących/lubiących muzykę i Watersa było zdecydowanie więcej niż "zdezorientowanych masochistów". :)

Sam poszedłem bo w zamierzchłych czasach muzyka PF była dla mnie bardzo ciekawa, a nigdy nie byłem na koncercie PF, o których słyszałem wiele i o ich bogatej oprawie. To była ostatnia okazja by otrzeć się o tamten zespół, o tamte dźwięki. Tak, oczywiście to jest muzyka mocno eklektyczna, "zabita" milionowymi odtworzeniami, pozbawiona tej siły i buntu, nieco pompatyczna, ale do diaska to nadal są świetne kompozycje i daj Boże każdej kompozycji po niemal 50-ciu latach tak się nie zestarzeć. To nadal jest widowisk,o przynajmniej dla mnie , A Waters nadal ma w sobie energię i żar i nie poszedł nagrywać duetów np. z Tony Benettem... ;)

Nie oczekiwałem rewolucji i zaskoczeń, tylko liźnięcia lat 70-tych i z tego punktu widzenia uważam ten koncert za zupełnie udany. W tematach politycznych, o ile się orientuję, Waters mówi to samo, co 10, 20,30 lat temu i jest tu konsekwentny do bólu. Czy ja muszę się z tym wszystkim zgadzać? Nie. Ale ja chcę wiedzieć o czym myśli i jak myśli artysta, którego cenię.Zapewne gdyby diametralnie byłoby to sprzeczne z moim oglądem świata, miałbym zgryz, ale tu nie mam.

 

Notabene dlaczego miałbym kasować z pamięci piosenkę "Czterdziestolatek" tylko dlatego, że Rosiewicz teraz popiera pewną niedemokratyczną partię? Na jego koncert raczej się nie wybiorę, ale absolutnie nie będę nic kasował i wyrzucał, ani rozdzierał szat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ukończyć studia z pięciu języków obcych i nie mieć nic rozsądnego do powiedzenia w żadnym z nich.

Można też przeczytać dużo książek na temat historii i nie wysnuć żadnych wniosków, a owe wnioski są kwintesencją tej nauki.

Pozdrawiam

 

 

Osobiście wolę nie wyciągać wniosków żadnych niż wyciągać wnioski niedorzeczne:).

 

 

 

Co do zaangażowania Watersa. Z pewnym zdziwieniem obserwowałem, jak ochoczo wstrzelił się przed laty w sprawę fetowania upadku muru berlińskiego. Występy, koncerty, CD, DVD... OK, upadek muru było to istotne wydarzenie, niemniej mur, o jakim była mowa w "the Wall" to był raczej rodzaj muru w wymiarze psychologicznym, indywidualnym (muru nierozumienia i wyalienowania jednostki), a nie polityczno-kolektywistycznym. Niemniej, wydawało mi się, że dla Watersa była to okazja do przypomnienia się szerszej publiczności gdy okazało się, wbrew jego twierdzeniom, że Pink Floyd potrafi działać bez niego, pod wodzą Gilmoura.

 

To, co jednak miało być swego rodzaju wyjątkiem, stało się reguła. Z wrażliwego, nawet nadwrażliwego poety zaczął aspirować do roli jakiegoś politycznego guru.

 

Czy Waters ma prawo wypowiedzi polityczno-agitacyjnych? No rzecz jasna że ma. Ale włączenie się w polityczną młóckę okładania cepami ma swoją wymierną cenę, cenę spłycenia przekazu i utraty uniwersalistycznego przeslania twórczości.

 

O megalomanii ocierającej się o śmieszność nie wspominając, bo nawet miliony sprzedanych płyt gdzieś tam na świecie nie dają Watersowi żadnego prawa, żeby mówić ludziom na Węgrzech na kogo mają głosować a na kogo nie.

 

No i jeszcze jedno, nie ma znaku równości Pink Floyd = Waters. "Pink Floyd to ja", kolejny dowód na to, jak łatwo Waters może się pomylić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnym zdziwieniem obserwowałem, jak ochoczo wstrzelił się przed laty w sprawę fetowania upadku muru berlińskiego.

Waters miał odpowiedni materiał do tego fetowania. W końcu jest głównym autorem albumu "The Wall". Album powstał na długo przed upadkiem muru berlińskiego. Motywy jego powstania też były inne, ale symbolicznie pasowało to do Berlina. Spektakl w Berlinie chyba się podobał mimo jak pamiętam technicznych kłopotów z nagłośnieniem w początkowej fazie. Utwory z tego albumu wykorzystał też D. Gilmour w czasie koncertu w Stoczni Gdańskiej który odbył się z okazji rocznicy powstania solidarności (tej właściwej nie tej zawłaszczonej przez PiS), również ze spektakularnym efektem. R. Waters jest wielkim światowej sceny rockowej, ujadające kundelki z PiS mogą co najwyżej kąsać po kostkach i się dziwić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Waters ma prawo wypowiedzi polityczno-agitacyjnych? No rzecz jasna że ma. Ale włączenie się w polityczną młóckę okładania cepami ma swoją wymierną cenę, cenę spłycenia przekazu i utraty uniwersalistycznego przeslania twórczości.

 

O megalomanii ocierającej się o śmieszność nie wspominając, bo nawet miliony sprzedanych płyt gdzieś tam na świecie nie dają Watersowi żadnego prawa, żeby mówić ludziom na Węgrzech na kogo mają głosować a na kogo nie.

 

 

W ramkę oprawić i powiesić nad łóżkiem...

 

...to do ortodoksyjnych fanów R. Watersa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orcze. Otworzyłem link do tego wątku bo myślałem, że podzielimy się wrażeniami o koncercie a tu polityczna dyskusja osób, z których pewnie z połowa była na tym koncercie. Szkoda. Ja byłem na jego 4 koncertach - każdy był inny i to zachowam je w pamięci wracając do tych wspomnień z radością, że byłem uczestnikiem fajnego wydarzenia. To chyba znak tych czasów, że zamiast wymiany wrażeń po kilku zdaniach Polacy zaczynają się kłócić. W tym przypadku o co? Ktoś za karę był na koncercie? przypadkowo? - nie sądzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś za karę był na koncercie? przypadkowo? - nie sądzę.

 

Coś nieuważnie czytałeś - już co najmniej dwóch takich się tu znalazło, kilku się "waha" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym wpisie kolejnego idyjota i kretona - wypatruję, co wyrzucą dziś.

Bo w czwartki kroją i wyrzucają, jako nikomu niepotrzebne - Świnie. A w środy - wszystko.

 

Chodzę i se zbieram...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nic więcej nie pisać, więc wrzucam najnowszy i niewątpliwie najwspanialszy cover "The Wall part 2" - zapewne z błogosławieństwem samego Rogera.

Oceńcie sami ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam covery.... Liczy się twórczość oryginalna:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja byłem na koncercie w Krakowie.

Muzyka i oprawa świetna - przynajmniej dla mnie jako słuchacza PF.

Moim zdaniem słabo wypadła wokaliza na Great Gig..., śpiewające panie Jessica Wolfe i Holly Laessig. Lepsza była u Gilmoura we Wrocławiu. Panie tu nie podołały skali trudności.

Stałem prawie pośrodku w drugim rzędzie od barierek lekko w prawo, tam gdzie stał Dave Kilminster.

Jego gitara była w tym miejscu za głośna i bardzo drażniła uszy. Znajomi pod koniec drugiej połowy koncertu poszli do tyłu bo im to przeszkadzało.

Ogólnie to koncert był niezapomnianym przeżyciem

 

A z ciekawostek politycznych,to trzeba powiedzieć też, że obok Tayyip Erdoğana, Kim Dzong Una i nielubianego przez Watersa Donald Trumpa przedstawiony na ekranie był także Donald Tusk.

Ale kto był na koncercie to widział :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

By być uczciwym wobec siebie, nie można tego wątku tak zakończyć, bo historia ma dalszy ciąg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słyszałem o tej wypowiedzi chyba na początku września,  w radiu, i osłupiałem. Potem były inne sprawy i umknęło, jak zły sen. Niemniej, w świetle tego co sam pisałem, wypada pociągnąć temat, tylko że sam nie wiem, co napisać i jak skomentować. Może rację mają ci, którzy nawołują, by muzycy jak najdalej trzymali się od tzw. "bieżączki" politycznej, zbyt łatwo tu o wpadkę, tyle się dzieje. Tylko co w tym przypadku jest wpadką, co konsekwencją w poglądach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.